-
Posts
3124 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by kinia098
-
Nika coś nie chwali, to ja Was poinformuję, że Maksio ma domek ! :D :multi:
-
Perła- wysterylizowana !!!! Już wróciła na gospodarstwo :(
kinia098 replied to kinia098's topic in Już w nowym domu
Potrzebne byłyby więc na to jakieś fundusze.. :( Widziałam troszkę z daleka wczoraj Perełkę, ale nie zauważyłam żadnych zmian ! -
Perła- wysterylizowana !!!! Już wróciła na gospodarstwo :(
kinia098 replied to kinia098's topic in Już w nowym domu
Trzymajcie ;) Czy jest jakiś test na grzybicę, świerzbowca skóry itp. ? -
Perła- wysterylizowana !!!! Już wróciła na gospodarstwo :(
kinia098 replied to kinia098's topic in Już w nowym domu
Dzwoniłam do kolegi, sunia ponoć nie ma już żadnych śladów na ciele ! Trzymajcie kciuki. -
Perła- wysterylizowana !!!! Już wróciła na gospodarstwo :(
kinia098 replied to kinia098's topic in Już w nowym domu
Chyba jednak nie dam rady :( mam u siebie tymczaskę Dziunię, która wyszła z fatalnego stanu, przemyślałam to i obawiam się wprowadzić do domu nowego zwierzaka... :( -
Perła- wysterylizowana !!!! Już wróciła na gospodarstwo :(
kinia098 replied to kinia098's topic in Już w nowym domu
Postaram się to zrobić. Chciałam właśnie w przyszłym tygodniu wziąć się już może za sterylkę Perły. -
Sunię była bezdomna, ale przygarnęli ją dobrzy ludzie. Niestety sunia musi znaleźć nowy dom ze względu na kilka obecnych już zwierząt w domu. Suczka bardzo dobrze dogaduje się z innymi psami i kotami. To młody pies, średniej wielkości z ogromną ilością energii, dlatego najlepiej byłoby, gdyby sunia znalazła domek z ogrodem. Sunia jest bardzo przyjazna i kontaktowa :) Przed adopcją odrobaczę ją, odpchlę, zasczepię przeciw wściekliźnie oraz wysterylizuję ( to mamy już w planach na najbliższe dni ). Sunia obecnie przebywa w Darłowie, ale mozliwy jest transport do innych miast. Nie oddam suni na łańcuch ani do kojca ! Wymagam wizyty przed adopcyjnej oraz umowy adopcyjnej- chcę, żeby sunia miała jak najlepszy dom. Tel: 510 538 560 Mail: [email][email protected][/email] W razie jakichkolwiek pytań proszę śmiało się kontaktować. Napisałam nowy tekst. Paula, jak możesz to zrób coś innego jeszcze z tego tekstu, bo ja mam do napisania jeszcze jeden tekst o sunia dla dziewczyny z FB ktora zaoferowała się z pomocą w ogłaszaniu i ciężko mi będzie wymodzić dzisiaj jeszcze inną formę :oops: Nie ogłaszaj tylko suni na warmińsko-mazurskie i dolnośląskie, podkarpackie, śląskie, te z dołu, bo tam ciężko o transport a ona malutka nie jest :/
-
Perła- wysterylizowana !!!! Już wróciła na gospodarstwo :(
kinia098 replied to kinia098's topic in Już w nowym domu
dorobellla, Perły rana też była taka jakby ropiejąca, ale nie była to sucha skóra tylko takie żywe mięso bardziej, coś otwartego :( dawno nie widziałam Perły, ale rana zmniejszała się. -
Perła- wysterylizowana !!!! Już wróciła na gospodarstwo :(
kinia098 replied to kinia098's topic in Już w nowym domu
No tak, nie pomyślałam, że to może być uczulenie na pchły ! Mam 150zł na sterylkę Perły, ale ani grosza wiecej na nią. :( Czy ktoś zasponsorowałby jej Fiprex ? Perła jest na FB, ale cisza :( -
Perła- wysterylizowana !!!! Już wróciła na gospodarstwo :(
kinia098 replied to kinia098's topic in Już w nowym domu
[quote name='paula_t']Jestem, ale nie mam pomysłu:shake: Może ogłosić małą szukając już domku stałego, czasem na dramatyczne apele ludzie odpowiadają...?[/QUOTE] Tak jej kiedyś szukałam domu, ale wtedy nie było tego problemu ze skórą i umierania psów z tego gospodarstwa :( Nie chcę komuś zrobić tragedii w domu :( -
Dziewczyny, zaglądnijcie proszę do moich suczek :( - [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/239555-Per%C5%82a-przekochana-%C5%9Bliczna-niedu%C5%BCa-sunia-z-gospodarstwa-pilnie-szuka-DT-!?p=20393775#post20393775[/url] - [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/234829-Wyrzucone-psie-dziecko-w-niebezpiecze%C5%84stwie-B%C5%82agam-o-pomoc!-Dar%C5%82owo-okolice?p=19912646#post19912646[/url]
-
Perła- wysterylizowana !!!! Już wróciła na gospodarstwo :(
kinia098 replied to kinia098's topic in Już w nowym domu
Straszna cisza :( -
Wraz z koleżanką odpowiadamy na ogłoszenia szczeniaków, kociaków z ofertą pomocy w sterylkach. Zgłosiła się do mnie kobieta z Chełma. To nie są jej suki, tylko sąsiadki. Są chyba dzikie. Jedna oszczeniła się właśnie u tej kobiety na podwórku i zajęli się szczeniakami. Byli ze sprawą u wójta, ale nic z tego chyba nie wyszło :/ Ale możliwe, że udałoby się załatwić darmowe lub tańsze zabiegi. Problem jest ze złapaniem. Czy znajdę kogoś z Chełma, Wierzchowin(y), tych okolic, kto pomógłby ? Z tą kobietą rozmawiałam telefonicznie, mam do niej namiary jak coś. Niedługo wiosna :(