Jump to content
Dogomania

kinia098

Members
  • Posts

    3124
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by kinia098

  1. [quote name='paula_t']Kinia, jeśli udałoby Ci się sklecić tekst, to mogę sunię znowu ogłosić.[/QUOTE] Jutro postaram się napisać coś nowego :(
  2. [quote name='maarit']Też mi się mylą:roll:[/QUOTE] Mi tak samo :roll:
  3. Zaprosiłam MaDi. Dostałam też priv do kogo napisać w tej sprawie :) może uda się coś zdziałać :)
  4. [quote name='Martuchny']a Chełm to chyba inne województwo, to daleko ode mnie...[/QUOTE] tak, to niedaleko Lublina bodajże :oops:
  5. No to dałam plamy.... :oops: Suki są w okolicach Chełma a nie Chełmna :oops:
  6. [quote name='paula_t']Czy ja wyczuwam tu jakąś nadzieję na coś więcej niż tylko miejsce do przetrzymania suni po sterylce czy tylko się tak łudzę....?:roll:[/QUOTE] Nic nie napiszę ;) Tak czy inaczej, sterylka odwołana. Perła ma cieczkę.... :(
  7. [quote name='paula_t']Super :) Napisz coś więcej, w jakim sensie "miejsce po sterylce już dla niej jest"?[/QUOTE] Tzn. po zabiegu na przetrzymanie :) A później zobaczymy :)
  8. Dostałam numer do inspektora z bydgoskiego schroniska, przekazałam go kobiecie :)
  9. Wraz z koleżanką pisze na ogłoszenia o szczeniakach, kociakach itp. z ofertą pomocy w sterylizacji. Na mojego smsa odezwał się Pan z okolic Grójca, który obecnie ma 17 psów, a było i tak, że miał ich aż 26 ! Pan mówił, że psiaki te są przygarnięte, ale ogłaszał szczeniaki. Przy takiej liczbie zwierząt mozliwe, że doszło do rozmnożenia..... Pan z rozmowy bardzo sensowny, rozsądny. Mówił mi, że wybudował tym psiakom a'la domek na podwórku, w piwnicy trzyma suczki. Mają tam słomę i są codziennie wypuszczane. Obecnie suki ( 9 szt. ) są oddzielone od psów ( 8 szt. ). Pan zgadza się na sterylki. Jest nawet chętny na wyadoptowanie kilku suczek, czy psów do nowych domów, bo w stadzie zaczynają się sprzeczki. Pan prosił mnie też o pomoc w karmie, no bo to jednak spore stadko... Z tego co Pan wytłumaczył mi przez tel, to są to psiaki małe lub średniej wielkości. Czy ktoś może zna tą sprawę ? Czy wiecie, na pomoc jakiej fundacji w zebraniu funduszy na sterylizacje możemy liczyć ? A może warto uderzyć do gminy ?
  10. Perła będzie sterylizowana może już we wtorek. Miejsce po sterylce już dla niej jest :)
  11. Napisałam wiadomość na FB do schroniska w Bydgoszczy i odpowiedź jaką dostałam, to taka, że to obowiązek gminy zająć się sukami .... :roll: Oczywiście, że sunia może być strachliwa, ale po złapaniu okaże się, że jest przyjaznym psiakiem. Tylko jak złapać ? :/ Mam takiego samego psa w Darłowie. Koczuje na śniegu, chodzi po CAŁYM mieście chyba już z rok czasu... Jest bardzo nieufny i nie mam pojęcia, jak go złapać :(
  12. Nie wiem nawet jakie są sunie :( Ale są ponoć naprawdę dzikie i teraz dodatkowo biegają po całej wiosce i kobieta rzadko je widzi :( To jest najbliżej bydgoszczy. Zaraz postaram się kogoś znaleźć.
  13. Gorsza wiadomość to taka, że sunia mieszka teraz przy prowizorycznej budzie..... nie może tam długo zostać :( obawiam się, że może zostać oddana do schronu.... :(
  14. [quote name='paula_t']A Państwo mają finanse na wykonanie sterylki?[/QUOTE] Pokierowałam ich do gminy, mam nadzieję, że poszli. Zaraz dopytam co ze sterylką
  15. Prosiłam DT o wykonanie sterylki, mam nadzieję, że uda się to załatwić
  16. Lara, Cywil, Rex... :( Cudowne psiaki. Pożegnaliśmy w styczniu, a dokładnie 26 naszą sunię Pajdę :( Była z nami przez około 9 lat, od szczeniaka. Musieliśmy uśpić ją ze względu na raka, już było bardzo źle :( Nigdy nie zapomnę tego dnia. Miejsce dla któregoś z psiaków na pewno by się znalazło ( bynajmniej ja tak uważam :D ), ale sprawy finansowe zmuszają mnie do tego, że jak na razie zostaniemy bez psiura :( Ale znajda Majka na razie jeszcze nam towarzyszy ;) Wrzuciłam już zdjęcia i opisy psiaków do adopcji, które mi wysłałaś :)
  17. Nika, czy te nowe psiaki mają jakieś ogłoszenia ? Ja mogłabym powrzucać je chociaż na tablica.pl
  18. [quote name='paula_t']No to ogłaszamy dalej...Ciotki, która skleci nowy tekst, żeby ogłoszenia się nie dublowały i nie pokasowali?[/QUOTE] Może ktoś wymyśli bardziej tkliwy tekst ? Prosimy !
  19. Kobieta sama stara się załatwić pomoc w gminie, ale obawiam się, że ktoś szybko może odpuścić sobie łapanie suczek :/
×
×
  • Create New...