-
Posts
22228 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Jasza
-
No to wieczorem się "zobaczymy" na Dogo? Dla mnie wieczór to 20.00 może 21.00, bo na drugi dzień wstaję o 4.00 :evil_lol:
-
To może na spokojnie do Białegostoku... Jeżeli możesz Reyes to ja mogę ją odebrać ze schroniska i we wtorek przywieźć ją na dworzec do Katowic. Ale Maciaszek musiałaby załatwić, żeby suczkę mi wydano przed szóstą rano...:cool3:, bo ja potem, jak Ci ją zawozę muszę jechać do pracy, mogę się troche spóźnić, ale nie za dużo... Co ty na to Maciaszku? Chyba, że ją wezmę do siebie po południu w poniedziałek i we wtorek ją zawiozę na dworzec i potem prosto pojadę do pracy... Nie chciałabym sama decydować. Zobaczymy co Maciaszek napisze. Ja Ci w każdym razie DZIĘKUJĘ SERDECZNIE! Miło mi bedzie Cie poznać, chociażby z tego powodu przyjadę na dworzec!
-
Maciaszku, co z pieniędzmi? Czy wyłożysz z konta schroniskowego a potem robimy zrzutkę? Nie wiem jak to zwykle się dzieje...
-
Co ja widzę! :crazyeye: To może lepiej od razu do Bialegostoku? Podam Ci na PW numer do Pani która adoptuje Zuzię.:loveu:
-
[quote name='Jasza']Nie wiem czy to się na coś przyda, ale dostalam e-maila od Pani która chciałaby adoptować małą suczkę MNI ktora była na tymczasie u Gisic. Sunia juz znalazła domek, ale może ta Pani przygarnęłaby ktoregoś maluszka? Napisała do mnie dzisiaj. Podała numer telefonu i prosi o kontakt. Odpisałam jej, że Mini jest już w nowym domu i opisałam sytuację ze znalezioną suczką i jej szczeniakami. Pani może się odezwie, ale jakby co podaję jej numer Martynie na PW.[/quote] Pani znowu do mnie napisala. Wyslałam jej zdjęcie które jest na pierwszej stronie watku. Zobaczymy. Czy zadzwonisz do niej Martyno?
-
Podnosimy!
-
Napisalam Wiewiórce sms-a żeby się z Wami skontaktowala... Wiewiórko, gdzie jesteś?
-
Jeżeli już wpłacamy, to ja te 10PLN wpłacę.. Tylko na konto Lary czy inne? ( Jakby co,to konto Lary mam...) Będę jej jutro przelewała za bazarki, to poszłoby razem.
-
Napisalam e-maila do Agnes34...
-
Nie wiem czy to się na coś przyda, ale dostalam e-maila od Pani która chciałaby adoptować małą suczkę MNI ktora była na tymczasie u Gisic. Sunia juz znalazła domek, ale może ta Pani przygarnęłaby ktoregoś maluszka? Napisała do mnie dzisiaj. Podała numer telefonu i prosi o kontakt. Odpisałam jej, że Mini jest już w nowym domu i opisałam sytuację ze znalezioną suczką i jej szczeniakami. Pani może się odezwie, ale jakby co podaję jej numer Martynie na PW.
-
Pamiętam że Agnes34 proponowała transport do 100km. bez zwrotu pieniędzy, a dalej, ze zwrotem kosztów. Podała numer telefonu, pisałaś Maciaszku, że go zapisujesz, nie wiem, czy Wy się znacie? Agnes34 nie zagląda teraz na Dogo, spróbuje napisać do niej e-maila. Czy Ty byś mogła do niej przedzwonić i zapytać?
-
Napisałam do [B]Reyes[/B] i do [B]Bounty.[/B] Nie wiem co jeszcze...:oops:
-
Dzięki Maciaszku, już piszę! Napisałam też kilkanaście PW z prośbą o zaglądnięcie na wątek i pomysły...
-
Jak przekazywałam Wiewiórce Frankę to spotkałyśmy się w centrum Sosnowca i Frania mieszka teraz niedaleko tego miejsca. Podam Ci na PW numer do Wiewiórki i jeżeli Ona tutaj nie zajrzy dzisiaj to proszę zadzwoń. U Frani był wczoraj fryzjer no i poza tym potrzebujemy jakieś chwytające za serce zdjęcia do ogłoszeń. Liczymy na Twoją artystyczną duszę! [B]I dzięki że zajrzałaś! :loveu:[/B]
-
Piszę to samo co na wątku Kornelii.. Dzisiaj w pracy mamy niezły szum... Prawdopodobnie dwie osoby będą zwolnione. W każdym razie idą na bezterminowy urlop. Ja dostałam pasek z wypłatą taki cienki, że płakać się chce... Obcięli mi tak, że będzie bardzo, bardzo krucho. Nie wiem co powiedzieć. Mam nadzieję, że nie będę musiała szukać sobie pracy.. Proszę zmniejsz Laro moją deklarację na 10PLN. Przepraszam Dygusiową....:shake:
-
Dziewczyny, jestem w pracy i właśnie się dowiedziałam, że dwie osoby prawdopodobnie będą zwolnione.. Dostałam pasek z wypłatą...tak mi przycięli...nie wiem co będzie.. Jeżeli możecie moją deklarację zmniejszyć...nie wiem co powiedzieć.:shake: Tak mi strasznie przykro..Może będę mogla 10PLN. Mam jeszcze deklarowane 25 PLN na Dygusiową i nie mogę sobie na to pozwolić. Jeżeli coś się zmieni to poprawię. Kornelio, wybacz mi...:shake:
-
Napisałam do: AguśSosnowiec, AMBRA, Anecioreczek, asiunia, basiapron, doda, gemsi, iwonamaj, Justysia i Grześ, Lucy*, muro, Mam nadzieję, że któraś z tych osób tutaj zajrzy... Chodzi tylko o kilka pięknych zdjęć!:lol:
-
Zagladam, zapisuję sobie numer do Pani w Białymstoku.. [SIZE=6][COLOR=red]PILNIE POTRZEBNY TRANSPORT WARSZAWA-BIAŁYSTOK!![/COLOR][/SIZE] [SIZE=6][COLOR=#ff0000][/COLOR][/SIZE] [COLOR=black]ZACZYNAM ROZSYŁAĆ PW, MOŻE KTOŚ MA POMYSŁ?[/COLOR]
-
Wiewiórko, dzisiaj piszę PW do ciotek z Sosnowca. Któraś na pewno się do Ciebie odezwie!
-
Oczywiście praca w sklepie nie jest hańbiąca!! O czym w ogóle mówimy? Ja na studiach dorabiałam sobie sprzątając biura i pakując paczki... Bez przesady... A teraz z innej beczki. Obiecane pieniądze prześlę dopiero jutro. :oops: Poczta wczoraj i dzisiaj jest czynna do drugiej a ja cały dzień prawie siedzę w pracy. Nie mogę niestety robić przelewów z konta. Tak, że przepraszam bardzo.:oops: Jutro na 100% przelew pocztowy "pójdzie". Jeżeli ktoś wie, napiszcie czy Ani jest potrzebne coś dla dzieci.
-
Ponawiam pytanie.. Czy już wpłacamy pieniądze na Dygusiową? Na jakie konto?
-
Ok, nie doczytałam..:oops: Jak tam Dog193, podjedzie?