Jump to content
Dogomania

Jasza

Members
  • Posts

    22228
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Jasza

  1. Dokładnie. Jak obcy pies jest nieokrzesany, to raczej nie Caillou jest winna :p
  2. Moje psy bardzo nie lubią kiedy inny pies na nie skacze. Nawet Misia. Ona lubi się przywitać noskiem najpierw, obwąchać, potem pozapraszać do zabawy, to jest krotszy albo dłuższy ceremoniał i potem mogą szaleć, wygłupiać się, skakać po sobie, przewracać się. Ale takie zaczepianie z nienacka, od razu, bez "dzieńdobry", to jej się nie podoba.
  3. Nie wiem Patmol. Jak jakiś pies ją zaczepia, atakuje, to ciężko korygować zachowanie Caillou, bo ona się po prostu broni w ten sposób. Co innego, kiedy leci "na pomoc" Sweetie, która piśnie, a tak naprawdę się nic nie dzieje.
  4. ...jakbym wiedziała jak oduczyć psa takich zachowań, to bym oduczyła swoje....:p
  5. No właśnie...może trafić na psa, który zareaguje agresywnie na zjeżoną sierść i zęby...
  6. Myśliweczka :loveu:
  7. Nevada,dziękuję! Odpisała mi też Randa i pomyśli nad zdjęciami i tekstem!! :-) Coś razem wymyślimy dziewczyny! [B]Z bazarku akwarelkowego uzbierało się 144.50!![/B] Pieniądze zaczną spływać! Dziękuję kupującym!
  8. Jasna sprawa!
  9. Konto mam!! Tylko pytam na jakie wolisz!! Przepraszam za zamieszanie. Czekam zatem na zdjęcia :loveu:
  10. Reksio za to jest porządnicki :diabloti: Co kilka dni wieczorem wpada na pomysł, że pościeli łóżko lepiej i ładniej niż ja. Wychodzę z łazienki i widzę już porozumiewawcze spojrzenie Damiana..:mdrmed: Reksio pracuje. Pofukuje. Postękuje. Krótkimi łapkami zgarnia kołdrę pod siebie, poprawia noskiem,wykopuje , wyrównuje...wreszcie JEST. Skotłowana pościel w miarę przypomina niedźwiedzią gawrę, norę lisa, domek bobra. Wzdycha ciężko i lokuje się na samym szczycie misternej konstrukcji. Czasami przegapię moment tworzenia i jak wchodzę do sypialni to widzę tylko kłębuszek w kolorach ziemi łypiący dumnie z prześcieradeł. No, Miśka nie jest tak kreatywna, woli "łapać myszki" ukryte pod poduszką albo kołdrą i po dwóch latach tego niecnego procederu nie mam żadnego kompletu pościeli bez dziur. Damian ubawiony po pachy, bo to jego ręce [I]robią za myszy[/I] :p
  11. [B]Pipi - na jakie konto wpłacać, na Twoje, czy to podane w pierwszym poście, jak wolisz?[/B]
  12. Tekst artykułu fajny :loveu:, ale nie wiem, czy mogę wykorzystać zdjęcia - nawet jeśli podam kto jest autorem. Jeżeli macie jakieś zdjęcia dziewczyny - ślijcie: [email][email protected][/email]
  13. Dzięki Patmol!
  14. Jutro kończy się bazarek z obrazkami, będą wpłaty :-0 Czy ktos ma link do reportażu o którym pisała Patmol?
  15. A psy? A psy co mówią? Narzuty piorę, aż są cienkie jak pajęczyny. fajnie się wyłożyć na takiej świeżej i czystej i powycierać sobie dupkę... Jak pani nie zauważyła, że się dziecko obsrało, to czyja wina ? :p
  16. Maluszki dodałam na wątek szczeniaków, bo na Mikropsiaki to te, które mają powyżej roku ;-) [I] Pipi - jak ja bym chciała żebyś wygrała, należy Ci się jak mało komu![/I]
  17. [FONT=Arial Black][B][FONT=Arial][SIZE=2][COLOR=Green]mię: Chłopiec ;-) Płeć: piesek Wiek: niespełna dwa miesiące Miejsce pobytu: podlaskie ( DT awaryjny u Pipi) Województwo: podlaskie Szczepienia: zbieramy. Historia: jakich wiele...znalezione na wsi.... Rozmiar: ( S/M/L...) s Charakter: szczeniak ;-) Kontakt[/COLOR][/SIZE][/FONT][/B][SIZE=2][COLOR=Green][B][FONT=Arial][SIZE=2]: [SIZE=4][COLOR=#800080][EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] gg: 7163414 nr tel: 605856594 789084913[/COLOR][/SIZE][/SIZE][/FONT][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/232160-Ju%C5%BC-nie-mam-si%C5%82y"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...-nie-mam-siły[/URL] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy56/628612/1413721/previews/55293271_poplawy_039.jpg[/IMG]
  18. [FONT=Arial Black][B][FONT=Arial][SIZE=2][COLOR=Green]mię: Chłopiec ;-) Płeć: piesek Wiek: niespełna dwa miesiące Miejsce pobytu: podlaskie ( DT awaryjny u Pipi) Województwo: podlaskie Szczepienia: zbieramy. Historia: jakich wiele...znalezione na wsi.... Rozmiar: ( S/M/L...) s Charakter: szczeniak ;-) Kontakt[/COLOR][/SIZE][/FONT][/B][SIZE=2][COLOR=Green][B][FONT=Arial][SIZE=2]: [SIZE=4][COLOR=#800080][EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] gg: 7163414 nr tel: 605856594 789084913[/COLOR][/SIZE][/SIZE][/FONT][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/232160-Już-nie-mam-siły[/url] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy56/628612/1413721/previews/55355932_kulki5.jpg[/IMG]
  19. [FONT=Arial Black][B][FONT=Arial][SIZE=2][COLOR=Green]mię: Dziewczynka ;-) Płeć: suczka Wiek: niespełna dwa miesiące Miejsce pobytu: podlaskie ( DT awaryjny u Pipi) Województwo: podlaskie Szczepienia: zbieramy. Historia: jakich wiele...znalezione na wsi.... Rozmiar: ( S/M/L...) s Charakter: szczeniak ;-) Kontakt[/COLOR][/SIZE][/FONT][/B][SIZE=2][COLOR=Green][B][FONT=Arial][SIZE=2]: [SIZE=4][COLOR=#800080][EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] gg: 7163414 nr tel: 605856594 789084913[/COLOR][/SIZE][/SIZE][/FONT][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Arial Black][SIZE=2][COLOR=Green][B][FONT=Arial][SIZE=2] [COLOR=red]http://www.dogomania.pl/forum/threads/232160-Już-nie-mam-siły [/COLOR] [/SIZE][/FONT][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy56/628612/1413721/previews/55293349_poplawy_042.jpg[/IMG]
  20. Pipi się zgodziła, żebyśmy Ją zgłosiły tutaj::multi: [url]http://www.zwyklybohater.pl/zglos-historie[/url] Ja myślę, że warto sprobować w kategorii INICJATYWY. [B]Potrzebujemy Krotkiej historii, konkretnej, ale z sercem. I paru pięknych zdjęć, ktore zobrazują to co robi.[/B] Propozycje? [email][email protected][/email] Oczywiście poproszę Pipi, żeby to najpierw przeczytała i zaakceptowała.
  21. [quote name='Bakteria']Pipi, a wysyłałaś te maluchy z Godzieb do Mikropsów? One będą naprawdę mikro.[/QUOTE] Podaj link proszę, ja wstawię, Pipi ma urwanie głowy na pewno.
  22. Zapraszamy po przepiśniki i kartki! [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/232375-Ponad-40-kartek-na-rózne-okazjei-3-zeszyty-na-przepisy-rękodzieło"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/232375-Ponad-40-kartek-na-rózne-okazjei-3-zeszyty-na-przepisy-rękodzieło [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-pKftorOm2NM/UFbeTtu_ijI/AAAAAAAAaKA/GQsEzbjZJdE/s512/DSCF5725.JPG[/IMG] [/URL]
  23. Napiszę. :p
  24. [quote name='Patmol']zgłoś koniecznie[/QUOTE] Trzeba podać dane Pipi, więc musiałaby wyrazić zgodę.:oops:
  25. Pipi, ja bym Ciebie zgłosiła do tego konkursu Zwykły bohater...może byś wygrała te 200 tysięcy?:oops:
×
×
  • Create New...