[quote name='majqa']Ja się obawiam, że pomimo tego, co nas - psiarzy w opowieści boli to za mało na odbiór interwencyjny. Co za tym idzie, kolejna interwencja wkotwiczy właściciela i problem psa rozwiąże po swojemu. Cholernie się boję więc tej drogi. :-( Jeśli sądzicie inaczej, działajcie ale jedno jest pewne, interwencja musi się równać z odbiorem, nie pouczeniem, bo źle się psu przysłużymy.[/QUOTE]
Tez tak mysle,psa trzeba zabrac nawet do schroniska,mysle ze tam mu bedzie lepiej