Jump to content
Dogomania

lika1771

Members
  • Posts

    11199
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by lika1771

  1. Boziu jakie kochane stworzonko:loveu:
  2. Czekamy,czekamy Ola jak ja sie ciesze
  3. A jesli mozna wiedziec to do kogo sunia jedzie?
  4. [quote name='jambi_']i co? i co? i jak? i jak? noooo....:razz:[/QUOTE] No jak....................
  5. A niech to co za baba mamuska zadecydowała..................
  6. [quote name='Alexandra29']Tak piesek na szczęscie żyje i nic mu nie jest[/QUOTE] Podobno nie zyje,cioteczko a skad wiesz ze ma sie dobrze?
  7. Malawaszka wyciagamy je, ja pomoge takie sunie szybko domek znajda
  8. :-(Ira sliczna suniu jak Ci pomoc? gdy pieniedzy brak
  9. [quote name='Dogo07']Ja tam zawsze mam mieszane uczucia przed wywożeniem psów za granicę, ciekawe dlaczego oni biorą psy z polskich schronisk, a nie z własnych ? U nas pewnie taniej i łatwiej. Czy te psy idą do adopcji, a może do doświadczeń ???[/QUOTE] Ja mam takie same odczucia,boje sie tych adopcji
  10. URL="http://www.fotosik.pl]"][URL=http://www.fotosik.pl][/URL][IMG]http://images49.fotosik.pl/337/95e134d7fa221729med.jpg[/IMG][/URL]http:// [URL]http://[/URL][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/332/dff8201e45bc6f67med.jpg[/IMG][/URL] A tu watek [url]http://www.dogomania.pl/threads/192278-Mix-peki%C5%84czyka-Cude%C5%84ko-w-schronisku.-Szukamy-domu.-Pomoc-w-og%C5%82aszaniu-potrzebna[/url].
  11. Matko jakie sliczne, a te kamienie:-(
  12. Aniu nie wiem po co wyskoczyłas z alina s,porownojesz Igiełke do tej baby? chyba nie? Widzisz Aniu wystarczylo ze alina jest miła i pieski do niej wracaja. A jedyna wada Igiełki jest to ze nie jest miła i nie włazi nikomu w d..e Niech sunia siedzi w schronie tam jest jej Jej jak w raju i nie tam padnie i bedziemy wszyscy płakac.
  13. Co to za fundacja, sprawdzona i czy beda zdjecia?
  14. Sunki kiedy bedziecie we własnym domku?trzymam kciuki zeby to bylo jak najszybciej
  15. Boziu jaka sliczna kruszynka zebym nie miała swojej sfory :shake: to odrazu bym Ja wzieła.Masz racje nie mozna sie nie zakochac:loveu:
  16. Tu cioteczko masz watek durnie zostali złapani a piesio zyje [url]http://www.dogomania.pl/threads/192237-zrzuci%C5%82-psa-z-mostu-i-nagra%C5%82-filmik-[/url]!!!
  17. To jest nasza Bakusia:crazyeye: Super kochana sunieczka :loveu:
  18. No to mały naprawde mikrusa,domki beda sie biły.Albo jakas cioteczka z dogo sie zakocha........
  19. Underij przykro mi ze tak sie stało,wiem ze czekałas moze chcesz inna bide
  20. Matko kochana jestem szczesliwa super,teraz czekamy na zdjecia i wiadomosci z domku. Cuda sie zdarzaja:multi:
  21. [quote name='majqa']Ja się obawiam, że pomimo tego, co nas - psiarzy w opowieści boli to za mało na odbiór interwencyjny. Co za tym idzie, kolejna interwencja wkotwiczy właściciela i problem psa rozwiąże po swojemu. Cholernie się boję więc tej drogi. :-( Jeśli sądzicie inaczej, działajcie ale jedno jest pewne, interwencja musi się równać z odbiorem, nie pouczeniem, bo źle się psu przysłużymy.[/QUOTE] Tez tak mysle,psa trzeba zabrac nawet do schroniska,mysle ze tam mu bedzie lepiej
  22. Dzieki Dogo, czekam na cioteczki co One na to
×
×
  • Create New...