-
Posts
4601 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by pinkmoon
-
ale przecież on wcale nie taki gruby :)
-
szkoda że nie ma tutaj wolontariuszy którzy podobno spędzają z nim duzo czasu.
-
u mnie ma alegratkę, ale chyba jest tam nr Agnieszki (wzięłam ten co był podany na wątku) więc nie wiem czy jest sens...
-
szkoda że tak ucichło o nim, paradoksalnie większe było zainteresowanie kiedy umierał w "schronisku", niż teraz kiedy jest względnie bezpieczny i tylko domu nie widać...
-
jest śliczny, taki zadbany, domowy... oby znalazła się inna alternatywa niż schron!
-
"Dobrze, że jest dobrze". Dąbrówkowe psy zapraszają :)
pinkmoon replied to pinkmoon's topic in Już w nowym domu
Jejku, ale by było fajnie gdyby to był on! A Orso ma swój wątek? Właściciele wciąż go szukają? Jaka jest jego historia? -
ale super muzyka dobrana! genialne są te diabełki, będzie ubaw z nimi w domkach ;)
-
Klęska urodzaju, już 30 szczeniaków w schronisku! Zaadoptowane
pinkmoon replied to pinkmoon's topic in Już w nowym domu
Porta Nigra - mówisz o Ice? Ech, szkoda dziewczynki :( -
"Dobrze, że jest dobrze". Dąbrówkowe psy zapraszają :)
pinkmoon replied to pinkmoon's topic in Już w nowym domu
Nie miał czipa? Wiem że kiedy dzisiaj byłyśmy, ten malamut nie był jeszcze sprawdzany czytnikiem. Gdybyś miała więcej zdjęć (moze też całej sylwetki a nie na leżąco) to prześlij mi mailem - [email][email protected][/email] , podeślę je do schroniska żeby ktoś już jutro porównał te zdjęcia. W jakim wieku jest Orso? -
hihi, jestem świętym mikołajem który przynosi zabawki :loveu:
-
AMSTAFF LEGAL został uratowany dzięki Kanie i ma dom
pinkmoon replied to doddy's topic in Już w nowym domu
w sensie że u tych ludzi którzy go oddają, tak? no ale po zabiegu to chyba go na łańcuch nie dali? -
"Dobrze, że jest dobrze". Dąbrówkowe psy zapraszają :)
pinkmoon replied to pinkmoon's topic in Już w nowym domu
Masienka - malamuty to nie moja bajka więc nie mam aż tak wyrobionego na nie oka, ale jak dla mnie jest b.podobny do psa którego zdjęcia pokazujesz. Fotki są kiepskie, bo nie dali go nam wziąć jeszcze na wybieg - to nowy pies, dopiero co przyjechał, nikt jeszcze nie wie czego się po nim spodziewać. Następnym razem zrobimy z nim wyjdziemy i zrobimy lepsze zdjęcia. Gdzie zaginął pies z Twoich fotek? -
Ostatni dzwonek dla nich - PSIA RODZINA W POTRZEBIE!
pinkmoon replied to pinkmoon's topic in Już w nowym domu
Na razie Giny mamy tylko tyle zdjęć ile na pierwszej stronie. Przy następnej wizycie postaramy się w końcu poświęcić jej chwilę. Ja będę prawdopodobnie dopiero w przyszły piątek, ale wcześniej na pewno będzie jechać Fiks. Teraz mieszka w boksie z innym psem i jest ok, kiedy on obszczekuje przechodzących Gina się przyłącza, ale wystarcza żeby poczuła na sobie wzrok człowieka i ucieka do budy. -
Maluszki dostają royal intestinal. Fiks, gdzie obiecane zdjęcia i filmik? :diabloti:
-
Doniś w typie norfolk terriera. Cudowny, same spójrzcie! [IMG]http://i585.photobucket.com/albums/ss296/madziaj/donis/donis3-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i585.photobucket.com/albums/ss296/madziaj/donis/donis11.jpg[/IMG] [IMG]http://i585.photobucket.com/albums/ss296/madziaj/donis/donis8-1.jpg[/IMG] wątek:[url]http://www.dogomania.pl/threads/174880-Norfolk-terrier-coA-tu-namieszaA-i-mamy-Don-Kichota-DAE-brA-wka?p=13626011#post13626011[/url]
-
Ostatni dzwonek dla nich - PSIA RODZINA W POTRZEBIE!
pinkmoon replied to pinkmoon's topic in Już w nowym domu
Z tego co wiem, jeśli Pineska będzie chciała zwrot kosztów za weterynarza, to schronisko może to pokryć. Tzn. nie wiem jak się umawialiście konkretnie kiedy odbierałaś maluchy, była o tym mowa :) Kurczę... Gina :( dzisiaj znowu nie było czasu, mam wyrzuty sumienia ale z drugiej strony tak jak pisałam - czas poświęcony na jedną sesję z nią to przynajmniej trzy spacery zabrane innym... -
"Dobrze, że jest dobrze". Dąbrówkowe psy zapraszają :)
pinkmoon replied to pinkmoon's topic in Już w nowym domu
mc_mother, a może Bostona? On już po kastracji więc żadnych niespodzianek :diabloti: Fiks, masz jego nowe fotki? -
"Dobrze, że jest dobrze". Dąbrówkowe psy zapraszają :)
pinkmoon replied to pinkmoon's topic in Już w nowym domu
Pisałam do Przemka, Kacper jeszcze nie wrócił od weta. Przemek da znać jak tylko będzie wiadomo jak udała się operacja. Przyznam że się denerwuję... -
Ostatni dzwonek dla nich - PSIA RODZINA W POTRZEBIE!
pinkmoon replied to pinkmoon's topic in Już w nowym domu
jak ja się cieszę że one są w domu :) teraz tylko najlepsze DS i będzie idealnie!