[quote name='EVA2406']Dobrze, że interesujemy się ukrainą, ale u nas też psy przeżywają dramaty, są wywożone m.in do niemiec i nikt nie ma ochoty się tym zająć. Szkoda, że viva tego nie widzi.......lub nie chce widzieć.....:(
Może ktoś mógłby pomóc w dramacie jednej suni:
[url]http://www.dogomania.pl/threads/223008-okolice-PONIATOWEJ-sunia-po-%C5%9Bmierci-w%C5%82a%C5%9Bciciela-wyje-pod-zamkni%C4%99tym-domem-to-ju%C5%BC-2-ty?p=18757733#post18757733[/url][/QUOTE]
Niestety, tak ma spora część organizacji niby pro-zwierzęcych w tym kraju.
Gdyby wokół tej sprawy można było narobić szumu medialnego, o - to by była inna inszość.
A szczeniaczki takie biedne :(
Trzymam mocno kciuki!