Paros, nie podzielam Twojego zdania, ale nie będę dyskutować, bo to nie ma sensu.
Dziękuję za wstawienie linków, ale ten bazarkowy jednak usuń, proszę.
Z tego, co kojarzę, na Dogo nie można wystawaić bazarków na własne zwierzęta, a on jest taki pół na pół.