-
Posts
712 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Jagna78
-
Łysy westie Fuks/Mucho/Stewart w cudownym domu w Szczecinie!
Jagna78 replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
zapisuje... Mucho co tam u ciebie bidulku?? -
8miesięczny york - diagnoza: ZWO! Już w najlepszym domku!
Jagna78 replied to LadyS's topic in Już w nowym domu
śliczności kochane.... [URL="http://www.sweetim.com/s.asp?im=gen&lpver=3&ref=10&p=%toolbar_id"][IMG]http://cdn.content.sweetim.com/sim/cpie/emoticons/000205B4.gif[/IMG][/URL] -
8miesięczny york - diagnoza: ZWO! Już w najlepszym domku!
Jagna78 replied to LadyS's topic in Już w nowym domu
[quote name='violetta87']Witam:) Jogi ma sie bardzo dobrze poki co :) musze przyznac,ze niezly z niego 'mistrz manipulacji' :) pierwsza noc troszke poskomlal i wymusil abym wziela go z tej klatki ;p ...troszke uleglam,ale mialam nieprzespana noc,bo balam sie ,ze mi z łózka spadnie ;p Natomiast,gdy musialam 'wyskoczyc' na chwile do biura to terroryzowal Kasie ;))) a ze jest ulegla to go nosila i nosila,az Zeusek sie obrazil i od malego glowe odwracal ;) ale juz jest ok, nawet pil z jego wielkiej miski wode ;D hihi ,postaram sie wstawic fotki - niezbyt superaśne,bo robione na szybkiego - a pozowac to hrabia nie chce za bardzo...[/QUOTE] Joguś specjalne szkolenie z manipulacji przechodził u mnie przez prawie dwa miesiące:evil_lol: i naprawdę jest mistrzem:cool3:.... a co do spania w łóżeczku to u mnie spał wieczorem aż mi się same oczy zamykały...wtedy do swojego łóżeczka księciunio był kładzony.... i przychodził wczęśnie rano zanim wstałam, też trochę musiał pospać na podusi. co do zdjęć to faktycznie za bardzo pozować nie chciał:mad:ale smaczki i inne pychotki powinny pomóc a przede wszystkim cierpliwość:lol: u mnie też konsumował z misek moich psiurów .... czasem i coś podkradał i chował do swojego łóżeczka - czasem trzeba tam zajrzeć bo różne rzeczy chowa pod podusie Rada na później jak będzie mógł więcej latać....Joguś uwielbia zabawę kulką zrobioną z gazety.... co prawda sporo potem sprzątania ale dla niego to super zabawa... Jak macie jakieś pytania wsprawie malucha to dzwońcie lub mailujcie do mnie bez obaw :) 502-155-159, [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] Uściski dla już nie mojego Księciunia -
8miesięczny york - diagnoza: ZWO! Już w najlepszym domku!
Jagna78 replied to LadyS's topic in Już w nowym domu
sądze że można zmieniać tytuł...Jogusia nie oddadzą:) Abra wielkie naprawde wielkie dzięki za poświęcanie tyle swojego czasu maluchowi....wiem, że skradł nie tylko moje ale i twoje serducho też....:D a w domu bez niego tak jakoś smutno i cicho.... -
i co tu tak cicho???
-
8miesięczny york - diagnoza: ZWO! Już w najlepszym domku!
Jagna78 replied to LadyS's topic in Już w nowym domu
Jogi dziś podobno znowu daje się we znaki wszystkim w klinice:)... studenci noszą go na rączka boz chiny ludowe nie chce siedzieć sam w klatce :D -
8miesięczny york - diagnoza: ZWO! Już w najlepszym domku!
Jagna78 replied to LadyS's topic in Już w nowym domu
oki nie ma problemu...poprostu Abra chciała dane do umowy ;) -
8miesięczny york - diagnoza: ZWO! Już w najlepszym domku!
Jagna78 replied to LadyS's topic in Już w nowym domu
nie wiem co wy na to ale podałam Abrakadabrze swoje dane do podpisania umowy....ze względu na to, że nikt po kilku prośbach nie zdecydował kto jest osobą decyzyjną w sprawie Jogusia....więc zgłosiłam się sama:) -
8miesięczny york - diagnoza: ZWO! Już w najlepszym domku!
Jagna78 replied to LadyS's topic in Już w nowym domu
zdjęcia małego rekonwalescenta [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/e7a421f15fd809ec.html"][IMG]http://images50.fotosik.pl/661/e7a421f15fd809ecgen.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/5da95bf0ab2aff81.html"][IMG]http://images41.fotosik.pl/655/5da95bf0ab2aff81gen.jpg[/IMG][/URL] -
8miesięczny york - diagnoza: ZWO! Już w najlepszym domku!
Jagna78 replied to LadyS's topic in Już w nowym domu
[quote name='mshume']Ale się cieszę, teraz już będzie dobrze. Jagna, ten domek będzie dla niego super, bardzo tam dbają i kochają zwierzaki, pomagają też aktywnie bezdomnym psiakom.[/QUOTE] wiem, że będzie mu tam dobrze...ale mimo wszystko smutno mi....przez te prawie 2 miesiące bardzo wszyscy w domku się do niego przyzwyczailiśmy... mój TZ powiedział, że nic mam już nie brać na DT bo mu ciężko też było się z Joguniem rozstawać.... -
8miesięczny york - diagnoza: ZWO! Już w najlepszym domku!
Jagna78 replied to LadyS's topic in Już w nowym domu
ja to na smutno tańczyć i pić będę.... bo za tym okruszkiem tęsknie już....:( -
8miesięczny york - diagnoza: ZWO! Już w najlepszym domku!
Jagna78 replied to LadyS's topic in Już w nowym domu
właśnie dzwonili z kliniki Jogunio już po operacji...na szczęście wszystko przeszło bezproblemowo...miał tylko jeden przeciek od żyły wątrobowo-śledzionowej...czy jakoś tak... ze stresu zapomniałam bardzo chciałabym go teraz przytulić on taki malutki biedulka i sam teraz siedzi ... co prawda pod kontrolą ale samiutki :( -
8miesięczny york - diagnoza: ZWO! Już w najlepszym domku!
Jagna78 replied to LadyS's topic in Już w nowym domu
siedze teraz i zastanawiam się nad malutkim....jak mu tam jest....co teraz mu robią.... żołądek mam zaciśnęty ze stresu.... -
8miesięczny york - diagnoza: ZWO! Już w najlepszym domku!
Jagna78 replied to LadyS's topic in Już w nowym domu
[quote name='mshume']Jagno, czy możesz rozpisać na co poszło te 110 zł od Selengi, zebyśmy wiedziały ile kaski mamy jeszcze do rozdysponowania. A i najważniejsze: wizyta w potencjalnym domku w Wwie wypadła świetnie, jestem za tym,zeby Joguś tam zamieszkał :)[/QUOTE] 25 zł poszło na weta, 34,75zł na antybiotyk, 8,99 zł na hepatil, i ostatnio 22 zł na 2 puszki hepatica czyli 25+34,75+8,99+22= 90,74zł czyli zostało mi 19,26zł kupowałam mu jeszcze wit A+E....ale to już ode mnie ma :) -
8miesięczny york - diagnoza: ZWO! Już w najlepszym domku!
Jagna78 replied to LadyS's topic in Już w nowym domu
[quote name='Selenga']Jagna, pytałaś mnie o adres tej Pani ze Śląska - nie mam jej adresu, nie kupowała cegiełek, więc mam tylko to co wam przekazałam - mail i telefon[/QUOTE] Już wiem wszystko :) Abra ma do niej dzwonić i pytać się o adres do wizyty -
8miesięczny york - diagnoza: ZWO! Już w najlepszym domku!
Jagna78 replied to LadyS's topic in Już w nowym domu
Soboz4(z Katowic) obiecała pomóc znaleźć kogoś tylko potrzebuje adresu do wizyty -
8miesięczny york - diagnoza: ZWO! Już w najlepszym domku!
Jagna78 replied to LadyS's topic in Już w nowym domu
[quote name='Abrakadabra']Rozmawiałam wczoraj z tą Panią, brzmi bardzo sensownie. Jest ze Śląska, zgadza się na sprawdzenie warunków i podpisanie umowy. Poszukajcie proszę kogoś z Katowic (tam Pani mieszka) do przeprowadzenia wizyty, bo ja spadam do pracy.[/QUOTE] szukam .... latam po dogo i atakuje ludzi ze śląska :D -
8miesięczny york - diagnoza: ZWO! Już w najlepszym domku!
Jagna78 replied to LadyS's topic in Już w nowym domu
[quote name='mshume']Jutro idziemy z Abrakadabrą na wizytę przedadopcyjną :) sprawdzimy nawet nr buta pradziadka ;)[/QUOTE] i pod podłogę zajrzycie ;) bo to musi być na 1500% sprawdzony domek...... nie puszczę Jogusia innego :D -
8miesięczny york - diagnoza: ZWO! Już w najlepszym domku!
Jagna78 replied to LadyS's topic in Już w nowym domu
[quote name='coronaaj']Zagladaj , zagladaj...co to za puidlica? Jest na watku Pudle w Potrzebie , ma watek to ja zagladne??? ...[/QUOTE] nie ma bo to moja osobista emerytka:)....ale kiedyś była psem łańcuchowym:( zanim do mnie trafiła tamte pozostałe też moje :) oprócz Jogusia oczywiście ale i tak kocham go i dbam jak o swojego :) -
8miesięczny york - diagnoza: ZWO! Już w najlepszym domku!
Jagna78 replied to LadyS's topic in Już w nowym domu
[quote name='mshume']Brawo, Jagna :) Dzięki pilnowaniu diety niunio ma się dobrze :)[/QUOTE] :) podziękowania to dla Jogusia....on uwielbia gotowane warzywa i hepatikiem też nie gardzi....a jak bardzo zaczyna wybrzydzać to płatki kukurydziane dostaje z odrobiną jogurtu i też mu smakuje :D -
8miesięczny york - diagnoza: ZWO! Już w najlepszym domku!
Jagna78 replied to LadyS's topic in Już w nowym domu
[quote name='coronaaj']Powodzenia....kibicuje...Jogiemy wszystko powinno byc OK! Przepraszam za milczenie , zalalo nas , zamrazalka w garazu..ledwo zyje ratujac zarlo.... Zajrzyjcie do[B] Jokiego[/B] uratowany od eutanazji w ostatniej chwili , malo widzi ale mlodszy niz schron ocenil ...okolo 8 lat ...schron dawal ponad 10 lat??? Dwa pudle Pepe i Joki w jednym DT w W-wie. No mam trzeciego Dudzie u Arktyki pod Toruniem.. [URL]http://www.dogomania.pl/threads/202059-Joki-starszy-pudelek-z-sercem-młodzieniaszka-)?p=16368734#post16368734[/URL][/QUOTE] :(:(:( nie mogę zaglądać bo mam słabość do pudli.....a jak na razie nic więcej nie mogę wziąźć:(..... 5 psiurów (2 bernardynowate, mix onka i oczywiście pudlica no i teraz jeszcze Joguś) na głowie to i tak sporo -
8miesięczny york - diagnoza: ZWO! Już w najlepszym domku!
Jagna78 replied to LadyS's topic in Już w nowym domu
oto wyniki dzisiejsze Jogusia... dostałam na maila od weta :) [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/ce4bcdfd2abdd8c2.html"][IMG]http://images49.fotosik.pl/653/ce4bcdfd2abdd8c2.jpg[/IMG][/URL] dieta pomaga wyniki nie dużo podwyższone :) -
8miesięczny york - diagnoza: ZWO! Już w najlepszym domku!
Jagna78 replied to LadyS's topic in Już w nowym domu
Jogiś biedaczysko jutro nie może nic jeść:(.... chyba wyjdę z domu żeby nie patrzeć jak prosi o jedzonko -
8miesięczny york - diagnoza: ZWO! Już w najlepszym domku!
Jagna78 replied to LadyS's topic in Już w nowym domu
byliśmy u weta żeby mieć aktualne badania....oczywiście na kreche :)