-
Posts
712 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Jagna78
-
czekamy na wyniki kolejnych badań, prosimy o kciuki dla Holly!
Jagna78 replied to alice midnight's topic in Już w nowym domu
miałam na bdt szczyla z podobnymi wynikami.... dużo wskazuje na to że może to być zespolenie wrotno oboczne....:( okaże się to po USG słyszałam 2 metody na to... jedna operacja ale niestety to koszty ok 1200 zł u Galantego.... drugi to dieta bezbiałkowa do końca życia + wspomagacze wątroby zamiast eselliv można podawać hepatil... dodatkowo laktulozę na wspomaganie trawienia i lepszego wydalania ps laktulozę jeszcze mam i hepatil też jak chcesz to ci prześle jak podasz adres :) -
podnosze.... potrzeba lepszych zdjęć do ogłoszeń...
-
8miesięczny york - diagnoza: ZWO! Już w najlepszym domku!
Jagna78 replied to LadyS's topic in Już w nowym domu
to Gizmo jak mawiał mój wet podczas naszych wizyt :) -
8miesięczny york - diagnoza: ZWO! Już w najlepszym domku!
Jagna78 replied to LadyS's topic in Już w nowym domu
tu słabo widoczny ... patrz na prawo:) ... ze swoim kolegą z którym zamieszkał [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/f65da2d4482e4ee5.html"][IMG]http://images45.fotosik.pl/759/f65da2d4482e4ee5gen.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/33c9440d35321b2a.html"][IMG]http://images40.fotosik.pl/739/33c9440d35321b2a.jpg[/IMG][/URL] po czesanku :) [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/47c240fef62ffa0a.html"][IMG]http://images49.fotosik.pl/757/47c240fef62ffa0a.jpg[/IMG][/URL] pieszczoszek :):) [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/a2713056f98ac53c.html"][IMG]http://images35.fotosik.pl/574/a2713056f98ac53c.jpg[/IMG][/URL] -
8miesięczny york - diagnoza: ZWO! Już w najlepszym domku!
Jagna78 replied to LadyS's topic in Już w nowym domu
Już wrzucam przystojniaka :) -
8miesięczny york - diagnoza: ZWO! Już w najlepszym domku!
Jagna78 replied to LadyS's topic in Już w nowym domu
lidka ewentualnie do mnie to wrzuce na wątek.... też jestem strasznie ciekawa co u malucha słychać ... ha nawet mój wet wczoraj się o niego pytał:) -
zdolniaszka z niej.... te spodnie poprostu jej nie pasowały :D
-
o mały robokop :) śliczna i tak jest.... myśle o niej ciągle... mój tz na razie powiedział weto na kolejnego psa.... a przecież 4 czy 5 to już różnicy nie robi ;)
-
do góry pięknotko :)
-
mnie już nie ruszają takie teksty... wole pomagać zwierzętom niż ludziom właśnie też przez takich "filozofów"....kiedyś byłam w stowarzyszeniu pomagającym samotnym matkom ale .... :( porażka ludzka zazdrość, zawiść, chciwość (osób którym pomagaliśmy ) mnie przerosła - a mieliśmy sporo osób które nam pomagały i w sumie nie tak wiele osób potrzebujących....ale to już za mną...oczywście pomagam dalej dziewczynom ale już na własną rękę.....i bez rozgłosu a zwierzaki.... zawsze w jakiś swój sposób są wdzięczne za jakąkolwiek pomoc i nie są zawistne jedynie czasem zazdrosne;) ale im to można wybaczyć:)
-
Piękna jest dziewczynka Koffam takie stworki :)
-
Yorki do adopcji, wątek zgłoszeniowy i dyskusyjny
Jagna78 replied to LadyS's topic in Yorkshire terrier
Jeszcze trzeba z pierszej strony Jogusia usunąć on też doopkę grzeje w nowym domku od 3 tygodni- 2032 replies
-
- przygarnę yorka.!
- yorki
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Yorki do adopcji, wątek zgłoszeniowy i dyskusyjny
Jagna78 replied to LadyS's topic in Yorkshire terrier
Znalazłam takie ogłoszenie Data dodania15/03/2011 AdresWarszawa, Polska Oferowane przezWłaściciel Mam do oddania 3 yorki ( 2 pieski i suczka ) pociechy maja 3 miesiąece. Sa po rodowodowych rodzicach. Oddaje gdyz nie stac mnie dalej na ich utrzymanie a chce zeby mialy dobrze. Prosze o kontakt..... pilnie Napisałam maila przez gumtree.... ciekawe czy odpiszą- 2032 replies
-
- przygarnę yorka.!
- yorki
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
o bosze.... nie mogli by ci ludzie sami się utopić w tym oleju....wrrrrrrrr
-
8miesięczny york - diagnoza: ZWO! Już w najlepszym domku!
Jagna78 replied to LadyS's topic in Już w nowym domu
[quote name='dorcia44']ja też chętnie zobaczyła bym takiego pachnącego Jogusia ;)[/QUOTE] i ja też :) śliczościowego bym wymiziała`:) -
Yorki do adopcji, wątek zgłoszeniowy i dyskusyjny
Jagna78 replied to LadyS's topic in Yorkshire terrier
[quote name='mshume']To jest ściema, jak nic. Słyszałam już o takich akcjach, potem chcą żeby im płacić za transport na konto takie i takie i się zmywają. w UK są prężnie działające organizacje rozwierzęce,które świetnie organizują adopcje i nie ma potrzeby szukać domu rasowem psu u nas.[/QUOTE] też o tych ściemach czytałam i słyszałam...a jak się pożadnie po ogłoszeniach rozejrzeć to widziałam juz sporą ilość takich pisanych łamaną polszczyzną....nie zdziwiło nikogo że w ym mailu brak błędów orograficznych??? i wogóle jakichkolwiek błędów...jednynie takie naciągane niby angielsko jezyczne....no cóż jak ktoś\chce wyrzucać kasę to nie mój problem:(- 2032 replies
-
- przygarnę yorka.!
- yorki
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Fafel CC już w nowym domu. Dziękuję Furciaczek :)
Jagna78 replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
[IMG]https://lh5.googleusercontent.com/_QipkfcwJf8k/TXZTAWKZ_FI/AAAAAAAABjw/E4G4UO1Ogwg/IMG_6369%5B1%5D.JPG[/IMG] normalnie kosmita :) -
Łysy westie Fuks/Mucho/Stewart w cudownym domu w Szczecinie!
Jagna78 replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
oj bidulek... ale będzie dobrze.... musi być dobrze.... -
[quote name='Ania W']Nie wiem czy ktoś jeszcze tu zagląda...ale jak zagląda to zapewne się ucieszy, że dzisiaj Karat pojechał do nowego domu. Mamy nadzieję, że wszystko się ułoży dobrze bo to dobry dom i Karat będzie miał bardzo fajną towarzyszkę - Kendi, którą znamy bo ją też swojego czasu otoczyłyśmy patronatem fundacyjnym ;)[/QUOTE] o super [URL="http://www.sweetim.com/s.asp?im=gen&lpver=3&ref=10&p=%toolbar_id"][IMG]http://cdn.content.sweetim.com/sim/cpie/emoticons/000203FB.gif[/IMG][/URL] [URL="http://www.sweetim.com/s.asp?im=gen&lpver=3&ref=10&p=%toolbar_id"][IMG]http://cdn.content.sweetim.com/sim/cpie/emoticons/00020536.gif[/IMG][/URL], czyli cała rodzinka ma domki :D
-
Łysy westie Fuks/Mucho/Stewart w cudownym domu w Szczecinie!
Jagna78 replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
śliczności teraz niego :) a kiedy wyniki z ZHW??? -
Łysy westie Fuks/Mucho/Stewart w cudownym domu w Szczecinie!
Jagna78 replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
Do góry biedulku :) -
8miesięczny york - diagnoza: ZWO! Już w najlepszym domku!
Jagna78 replied to LadyS's topic in Już w nowym domu
Nie przejmuj się ... mój "rodzinny" wet powiedział, że ciężko jest stwierdzić zapadanie tchawicy szczególnie przez zwykłe RTG.... ale większość wetów , których Joguś odwiedzał powtarzało, że kaszel jest typowy dla zapadania tchawicy...bo serducho napewno ma zdrowe. Niestety przy zapadaniu tchawicy potrzebne są antybiotyki bo często wiąże się to z infekcjami. A Sumamed jest bardzo dobry....wcześniej dostawał Synergal ale słabo na niego maluch reagował A badanie które potwierdzić może zapadanie to: radiotelewizja, jak dobrze pamiętam i z tego co kiedyś Abrakadabra dzwoniła na Sggw to kosztuje ok 40zł i nie trzeba się na nie zapisywać. Pozdr -
Łysy westie Fuks/Mucho/Stewart w cudownym domu w Szczecinie!
Jagna78 replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
hihihi ale teraz z kilo lżejszy jest :D