Jump to content
Dogomania

Jagna78

Members
  • Posts

    712
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Jagna78

  1. na kolankach u Madzi :)....zmeczony podróżą do domku [IMG]http://img828.imageshack.us/img828/5325/dsc06618c.jpg[/IMG] a tak spałem z panem ....i dla porównania jaki jestem "byk" ;) [IMG]http://img62.imageshack.us/img62/2113/dsc06622y.jpg[/IMG] taki jestem śliczny :) [IMG]http://img847.imageshack.us/img847/4650/dsc06635g.jpg[/IMG] troche rozmazany....w miejscu nie usiedze :) [IMG]http://img710.imageshack.us/img710/2532/dsc06636a.jpg[/IMG] [IMG]http://img717.imageshack.us/img717/9008/dsc06631r.jpg[/IMG]
  2. widziałam:).... śliczna malusia sunia....faktycznie trosze nieśmiała
  3. zapisuje....mam słabość do pudliszonów
  4. [quote name='Abrakadabra']Super błyskawiczna akcja! Jagna - wpraszam się na "poadopcyjną":evil_lol: Asia - zobacz... [URL]http://www.dogomania.pl/threads/206124-Sfilcowany-zadredziały-pozlepiany-niespełna-3-kg-pudel-miniaturowy-szuka-domu-RADOM?p=16702966#post16702966[/URL][/QUOTE] Abra zapraszamy..... wiesz gdzie mieszkam:)
  5. foty bedziemy robic jutro... dzis za duzo Lucky ma wrażeń... chodzi za nami i żebrze żeby na rece go brać Lucky ślicznie załatwia się na podkład:).... i zrobił ładną kuuuupke :) zrobił rekonesans mieszkania....znalazł śmiecia za łóżkiem :) i dzielnie go wytargał na środek pokoju.... sprawdził co do jedzenia mają pozostałe psiury ale chyba stwierdził że nie dobre bo nawet nie próbował podkraść:) za to swojego royalka opchnał aż mu się uszy... tzn ucho trzęsło teraz smacznie śpi u mnie na rękach przytulony do biustu...hihi a ma do czego;)
  6. my już w domku Lucky śpi zmęczony podróżą moje pozostałe psiury bez problemu przyjęły nowego kolege w domu:).... Misiek oblizał malucha od stóp do główy :D
  7. a ja już nie moge sie doczekać 12 :)
  8. Stefana to kota miałam też był super
  9. myślimy nad tym intensywnie :) moja córa stwierdziła że Marian :D albo Stefan:D a przed chwilą wymyśliła że Gizmo...
  10. no to widać.....że taka skociała :D:D:D
  11. obiecuje foty i relacje.....aż w mam się znudzimy :)
  12. [quote name='mshume']Jagno, jesli mogę Ci poradzić ,to w przyszłości kupuj raczej takie rzeczy na allegro lub na krakvet,swiatkarm itd bo u weta przepłacasz kilkakrotnie, zresztą w zoologicznym podobnie[/QUOTE] ja u mojego weta mam ceny hurtowe:).....a karmy i itp kupuje przez neta to tylko tak szybko na dziś były zakupy, żeby nie zostać z reka w nocniku jak jutro przyjade z uszatkiem :)
  13. [quote name='inga.mm']Biezuchow ma juz domek???? Jagna, te fajeczki bazarkowe chyba przyniosły Ci szczęście.[/QUOTE] zapalimy fajeczki po dziadku z okazji powiększenia rodziny :D
  14. no jasne :) zaraz do weta lece po karmę i po podkłady...już mam odłożone wet się nie zdziwił bardzo że kolenego będzie miał ode mnie pacjenta...oby jak najrzadziej
  15. jutro jadę do Dorci po jednoucha :D
  16. no i rodzina na 99,9% się powiększy :)..... chyba że Dorcia nie będzie chciała się z nim rozstać :D
  17. [quote name='primaverca']niech ten czas szybciej leci bo zaraz paznokcie całe pozjadam :eviltong:[/QUOTE] no ni w ząb szybciej nie chce lecieć jak się chce tak bardzo:crazyeye::cool3:
  18. popołudniowo podnosze.... jeszcze 2godz i dzwonie do Dorci i bede wiedziec na czym stoje....albo raczej czy rodzina mi sie powiekszy :)
  19. hihihi większość już za mną.... teraz tylko decyzja Dorci;)....nachalna nie jestem.... jeśli znajdzie im jakieś super extra domki też się będę z tego cieszyć
  20. [quote name='obraczus87']Jagna trzymam kciuki :)[/QUOTE] też sama za siebie trzymam kciuki :D
  21. szkoda mi psa ale niestety nie chcę żeby się biedak męczył....no i ma już swoje lata a suka zrobiła już spore postępy...przychodzi do mnie, daje się głaskać....wcześniej była tragedia...jedna wielka kupa strachu:( ale dajemy rade :) a co by w temacie to na 19 jestem umówiona na tel z Dorotą.... no i zobaczymy:) może zostane szczęśliwym posiadaczem jednoucha :D
  22. Ja też mam takie obawy.... z resztą moja pani teściowa tez "hodowała" bernardyny....a teraz psy i dom z długami zostawiła nam....psy nawet nie chce mówić w jakim stanie....psa pewnie będziemy musieli niestety uśpić ( straszliwa nie operacyjna już dysplazja + choroby skóry) a sukę teraz socjalizujemy( boi się wszystkiego) i serylka ale Dorcia zrobi napewno dobry przesiew :D
  23. właśnie dlatego że taki felerek ma chcę go wziąźć...... o sunie ludzie będą się bić....:)
×
×
  • Create New...