-
Posts
712 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Jagna78
-
Mini 2 szczeniaczki ratlerek/chihuahua JUŻ W DOMACH
Jagna78 replied to mshume's topic in Już w nowym domu
na kolankach u Madzi :)....zmeczony podróżą do domku [IMG]http://img828.imageshack.us/img828/5325/dsc06618c.jpg[/IMG] a tak spałem z panem ....i dla porównania jaki jestem "byk" ;) [IMG]http://img62.imageshack.us/img62/2113/dsc06622y.jpg[/IMG] taki jestem śliczny :) [IMG]http://img847.imageshack.us/img847/4650/dsc06635g.jpg[/IMG] troche rozmazany....w miejscu nie usiedze :) [IMG]http://img710.imageshack.us/img710/2532/dsc06636a.jpg[/IMG] [IMG]http://img717.imageshack.us/img717/9008/dsc06631r.jpg[/IMG] -
Yorki do adopcji, wątek zgłoszeniowy i dyskusyjny
Jagna78 replied to LadyS's topic in Yorkshire terrier
widziałam:).... śliczna malusia sunia....faktycznie trosze nieśmiała- 2032 replies
-
- przygarnę yorka.!
- yorki
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Mini 2 szczeniaczki ratlerek/chihuahua JUŻ W DOMACH
Jagna78 replied to mshume's topic in Już w nowym domu
[quote name='Abrakadabra']Super błyskawiczna akcja! Jagna - wpraszam się na "poadopcyjną":evil_lol: Asia - zobacz... [URL]http://www.dogomania.pl/threads/206124-Sfilcowany-zadredziały-pozlepiany-niespełna-3-kg-pudel-miniaturowy-szuka-domu-RADOM?p=16702966#post16702966[/URL][/QUOTE] Abra zapraszamy..... wiesz gdzie mieszkam:) -
Mini 2 szczeniaczki ratlerek/chihuahua JUŻ W DOMACH
Jagna78 replied to mshume's topic in Już w nowym domu
foty bedziemy robic jutro... dzis za duzo Lucky ma wrażeń... chodzi za nami i żebrze żeby na rece go brać Lucky ślicznie załatwia się na podkład:).... i zrobił ładną kuuuupke :) zrobił rekonesans mieszkania....znalazł śmiecia za łóżkiem :) i dzielnie go wytargał na środek pokoju.... sprawdził co do jedzenia mają pozostałe psiury ale chyba stwierdził że nie dobre bo nawet nie próbował podkraść:) za to swojego royalka opchnał aż mu się uszy... tzn ucho trzęsło teraz smacznie śpi u mnie na rękach przytulony do biustu...hihi a ma do czego;) -
Mini 2 szczeniaczki ratlerek/chihuahua JUŻ W DOMACH
Jagna78 replied to mshume's topic in Już w nowym domu
my już w domku Lucky śpi zmęczony podróżą moje pozostałe psiury bez problemu przyjęły nowego kolege w domu:).... Misiek oblizał malucha od stóp do główy :D -
Mini 2 szczeniaczki ratlerek/chihuahua JUŻ W DOMACH
Jagna78 replied to mshume's topic in Już w nowym domu
a ja już nie moge sie doczekać 12 :) -
Mini 2 szczeniaczki ratlerek/chihuahua JUŻ W DOMACH
Jagna78 replied to mshume's topic in Już w nowym domu
Stefana to kota miałam też był super -
Mini 2 szczeniaczki ratlerek/chihuahua JUŻ W DOMACH
Jagna78 replied to mshume's topic in Już w nowym domu
myślimy nad tym intensywnie :) moja córa stwierdziła że Marian :D albo Stefan:D a przed chwilą wymyśliła że Gizmo... -
Bielutki szczeniaczek - przepiękna, kochana DOTKA już w domu stałym!
Jagna78 replied to LadyS's topic in Już w nowym domu
no to widać.....że taka skociała :D:D:D -
Mini 2 szczeniaczki ratlerek/chihuahua JUŻ W DOMACH
Jagna78 replied to mshume's topic in Już w nowym domu
obiecuje foty i relacje.....aż w mam się znudzimy :) -
Bielutki szczeniaczek - przepiękna, kochana DOTKA już w domu stałym!
Jagna78 replied to LadyS's topic in Już w nowym domu
czym ty tą małą karmisz ;):D -
Mini 2 szczeniaczki ratlerek/chihuahua JUŻ W DOMACH
Jagna78 replied to mshume's topic in Już w nowym domu
[quote name='mshume']Jagno, jesli mogę Ci poradzić ,to w przyszłości kupuj raczej takie rzeczy na allegro lub na krakvet,swiatkarm itd bo u weta przepłacasz kilkakrotnie, zresztą w zoologicznym podobnie[/QUOTE] ja u mojego weta mam ceny hurtowe:).....a karmy i itp kupuje przez neta to tylko tak szybko na dziś były zakupy, żeby nie zostać z reka w nocniku jak jutro przyjade z uszatkiem :) -
Mini 2 szczeniaczki ratlerek/chihuahua JUŻ W DOMACH
Jagna78 replied to mshume's topic in Już w nowym domu
[quote name='inga.mm']Biezuchow ma juz domek???? Jagna, te fajeczki bazarkowe chyba przyniosły Ci szczęście.[/QUOTE] zapalimy fajeczki po dziadku z okazji powiększenia rodziny :D -
Mini 2 szczeniaczki ratlerek/chihuahua JUŻ W DOMACH
Jagna78 replied to mshume's topic in Już w nowym domu
no jasne :) zaraz do weta lece po karmę i po podkłady...już mam odłożone wet się nie zdziwił bardzo że kolenego będzie miał ode mnie pacjenta...oby jak najrzadziej -
4 dzikie szczeniaki + ciężarna suka + dwa kundelki- Proszę o pomoc
Jagna78 replied to Ania012's topic in Już w nowym domu
podnisę ci chociaż siostra wątek -
Mini 2 szczeniaczki ratlerek/chihuahua JUŻ W DOMACH
Jagna78 replied to mshume's topic in Już w nowym domu
jutro jadę do Dorci po jednoucha :D -
Mini 2 szczeniaczki ratlerek/chihuahua JUŻ W DOMACH
Jagna78 replied to mshume's topic in Już w nowym domu
no i rodzina na 99,9% się powiększy :)..... chyba że Dorcia nie będzie chciała się z nim rozstać :D -
Bielutki szczeniaczek - przepiękna, kochana DOTKA już w domu stałym!
Jagna78 replied to LadyS's topic in Już w nowym domu
[quote name='primaverca']niech ten czas szybciej leci bo zaraz paznokcie całe pozjadam :eviltong:[/QUOTE] no ni w ząb szybciej nie chce lecieć jak się chce tak bardzo:crazyeye::cool3: -
Mini 2 szczeniaczki ratlerek/chihuahua JUŻ W DOMACH
Jagna78 replied to mshume's topic in Już w nowym domu
popołudniowo podnosze.... jeszcze 2godz i dzwonie do Dorci i bede wiedziec na czym stoje....albo raczej czy rodzina mi sie powiekszy :) -
Mini 2 szczeniaczki ratlerek/chihuahua JUŻ W DOMACH
Jagna78 replied to mshume's topic in Już w nowym domu
hihihi większość już za mną.... teraz tylko decyzja Dorci;)....nachalna nie jestem.... jeśli znajdzie im jakieś super extra domki też się będę z tego cieszyć -
Mini 2 szczeniaczki ratlerek/chihuahua JUŻ W DOMACH
Jagna78 replied to mshume's topic in Już w nowym domu
[quote name='obraczus87']Jagna trzymam kciuki :)[/QUOTE] też sama za siebie trzymam kciuki :D -
Mini 2 szczeniaczki ratlerek/chihuahua JUŻ W DOMACH
Jagna78 replied to mshume's topic in Już w nowym domu
szkoda mi psa ale niestety nie chcę żeby się biedak męczył....no i ma już swoje lata a suka zrobiła już spore postępy...przychodzi do mnie, daje się głaskać....wcześniej była tragedia...jedna wielka kupa strachu:( ale dajemy rade :) a co by w temacie to na 19 jestem umówiona na tel z Dorotą.... no i zobaczymy:) może zostane szczęśliwym posiadaczem jednoucha :D -
Mini 2 szczeniaczki ratlerek/chihuahua JUŻ W DOMACH
Jagna78 replied to mshume's topic in Już w nowym domu
Ja też mam takie obawy.... z resztą moja pani teściowa tez "hodowała" bernardyny....a teraz psy i dom z długami zostawiła nam....psy nawet nie chce mówić w jakim stanie....psa pewnie będziemy musieli niestety uśpić ( straszliwa nie operacyjna już dysplazja + choroby skóry) a sukę teraz socjalizujemy( boi się wszystkiego) i serylka ale Dorcia zrobi napewno dobry przesiew :D -
Mini 2 szczeniaczki ratlerek/chihuahua JUŻ W DOMACH
Jagna78 replied to mshume's topic in Już w nowym domu
właśnie dlatego że taki felerek ma chcę go wziąźć...... o sunie ludzie będą się bić....:)