Jump to content
Dogomania

Nikus

Members
  • Posts

    4663
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Nikus

  1. :Rose:[quote name='NINKA1']AlfaLS no już znalazłaś 60 zł na stałe, wysyłaj swoje panienki do raju a do mnie numer konta bo nawet jeżeli już miałam to nie mogę znaleźć[/QUOTE] Dzięki wielkie Ninko:) no to niedługo będzie:hand::hand::hand:
  2. No cudne te fotki:) i Bertunia brykająca:)
  3. E tam....przecież wszyscy tu robimy co w naszej mocy dla dobra psiaków:) i fajnie jest jak uda się zdążyć :) Na dogo nikt nic sam nie osiągnie-sukces to zawsze jest jak działa się [B]razem[/B]:) i tego sie będziemy trzymać:) Jeszcze raz dziekujemy wszystkim deklarowiczom i sympatykom Śmieszka:)
  4. Gratulacje za udaną akcję...:) bardzo się cieszę:)
  5. Dzięki Polubek:loveu::loveu::loveu: ale zobaczę to dopiero w domu przez te chore blokady w pracy:(
  6. [quote name='Lu_Gosiak']Leyla, Livka super, ze jesteście:multi::multi: hmmm to teraz sama jestem ciekawa jak Nikus wyglada:razz: skoro nawet Elza nie mogla od Niego oczu oderwac;):cool3::cool3:[/QUOTE] tia.....myślała sobie Elza "co ten facet jeszcze nie wymyśli?:hmmmm: najpierw wsadził mnie do transportera gdzie dzień wcześniej szalała kotka,potem zabrał na kanapę za sobą a potem to łazi w koło samochodu w jakiś dziwnych miejscach":cool3:
  7. [quote name='Leyla']zaznacze sobie ta Szczesciare[/QUOTE] hehe Witamy Leyla:) fajnie ,że do nas zajrzałaś:) a luknij też do Harrego:) ten dopiero jest superaśny:)
  8. [B]DEKLARACJE Z FUNDUSZU SOKRATESA i nie tylko[IMG]http://www.dogomania.images/smilies/icon_smile.gif[/IMG]:[/B] 50 - CajusJB 10 - LuGosiak 20 - Radunia 100 - baldek2 20 - ubocze 10 -Jolanta -08 30 - Ania z poznania 10 -1qaz 50 - li1 30 - Nelka 10 - Wojtuś 50 - Ewu [B]Razem:[/B] [B]390 zł.[/B] Pozostałość w kasie po Harrym 680 zł. Transport z Olkusza do Gabi 230 zł. Hotelik i odpchlenie po rozliczeniu nadpłaty Harrego 291 zł. (27.09.2010) [B]Razem wydatki : 521,00 zł.[/B] [B]Stan kasy : 159 zł.[/B]
  9. całe szczęście,że udało się go wydostać....jednak jak się pomyśli ile tam jeszcze tych biedaków jest...
  10. witamy pięknie:) a może zajrzysz do naszych tyskich weteranek? zobaczysz cuda i może jeszcze nam pomożesz je dokończyć?
  11. [quote name='AlfaLS']Do prawie wszystkich wysłałam numer konta. Nie wysyłałam tylko tym którzy już go mają :evil_lol: Bardzo proszę o wpłaty bo jeśli Weteranki mają jechać 9-tego to musimy mieć najpóźniej 8-go kasę żeby Zuzi zapłacić .........O innych wydatkach nie wspominając ;) Czy ktoś może mi pomóc w szukaniu brakujących 60 zł.?????? Bardzo proszę .........[/QUOTE] oczywiście.....teraz biorę się za wysyłanie wątku- Śmieszek ma wreszcie komplet:) - jak jemu się udało (a miałem już poważne wątpliwości) to tutaj poradzimy sobie spokojnie:)
  12. [quote name='Tattoi']Dam te 20 złotych deklaracji stałej. Proszę tylko o kontakt na prywatny email, bo nie zawsze mam czas zajrzeć na dogo i odwiedzić skrzynkę. Mój email [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] Pozdrawiam[/QUOTE] :cunao:dziękujemy pięknie:)..jejku myślałem,że to się już nie da zrobić,ale ...udało się:multi::multi::multi: Livka przyśle konto na maila hurrraaaaaaaaa
  13. No rośnie serce jak się czyta o Harrym:) warto robić to co robimy:) a Elzuni też znajdziemy domek:) i w ogóle jest super- nawet Śmieszkowi który dziś ma jechać do hoteliku udało się zebrać wszystkie deklaracje:bigcool::bigcool:
  14. Harry no super:multi::multi::multi: Tak trzymać...pokazałeś klasę - jestem dumny z Ciebie:)
  15. [quote name='MakS']Właśnie napisał do mnie Nikus- psiak,na którego miałąm deklarację już jej nie potrzebuje, więc za namową Nikusa przerzucam ja(10 zł) na Śmieszka. I trzymam za tego przystojniaka kciuki:)[/QUOTE] no i braklo mi słów bo zwykłe dziekuję to za mało...:multi: :multi:
  16. [quote name='Ra_dunia']Raz miałam już takie obawy... ale na szczęście to się tylko dogo zawiesiło ;) Nikuś to taki normalnie monotematyczny jesteś :) tylko byś sobie drugie posty wszędzie rezerwował :evil_lol:[/QUOTE] u mnie było to samo hihi:) ale niestety obawiam się,że niedługo się i to może stać bo znowu przenoszą wszystko na inne serwery... Oki to w takim razie chcę trzeci post bo się mnie czepiają:obrazic: GABI - odpowiedź masz na mailu bo znowu pełna skrzyneczka:) [B]EDIT:[/B] [B]Prawdopodobnie uda się w pełni sfinansować koszt sterylki z akcji sterylkowej na dogo : [/B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/184498-Akcja-STERYLIZACJA-%28by-bezdomniak%C3%B3w-by%C5%82o-mniej%29-NOWE-Konto-%21%21%21"]http://www.dogomania.pl/threads/184498-Akcja-STERYLIZACJA-%28by-bezdomniak%C3%B3w-by%C5%82o-mniej%29-NOWE-Konto-!!![/URL] [B] Warunek jest taki ,że my nie zapomnimy o tej akcji:) Więc kto jeszcze tam nie był to zapraszam do indywidualnych deklaracji..a my może jak Elza znajdzie domek i zostanie trochę kasy to też tam coś wpłaćmy jako "wątek" - to procentuje na przyszłość:lol:[/B]
  17. ok...Gabi zrobiła rozpoznanie w sprawie terminów i kosztów sterylki dla Elzy....ja ustalam ze Stowarzyszeniem kwotę dotacji jaką może dostaniemy. Jak bedą szczegóły dograne to napiszę na wątku:)
  18. [quote name='Lu_Gosiak']link nie wchodzi ale Li obstawiala, ze po ilu wroci? po tygodniu czy miesiacu??[/QUOTE] chyba po miesiącu :) ale może już odkładać:)
  19. Biedna Li:diabloti::evil_lol::diabloti:
  20. Ale Śmieszek i tak pojedzie i kropka:) nie ma innej opcji:)
  21. cały czas 30 zł:( nie wiem ile wysłaliśmy tych PW myślę ,że kilka setek:( i nie rozumiem dlaczego ten psiak ma takiego pecha - po prostu nie wiem:shake:
  22. ojejku a ja mam blokadę w pracy i nie widzę fotek:(:mad::mad::mad: Gabi wyczyść skrzynkę to przyślę mojego maila i poproszę o przesłanie tam fotek plissssss:lol::lol: do 15-tej tak daleko...
×
×
  • Create New...