-
Posts
4663 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Nikus
-
[quote name='truskawa144']Tylko, że dzwoniłam do Orange i najmniejszy mix to 25 zł miesięcznie a nie 10. Poza tym tego numeru się nie da odzyskać bo został usunięty na amen. Mogę składać reklamację ale co mam reklamować skoro oni sami już tego numeru nie mają. Postaram się dzisiaj kupić nowy zestaw startowy i podam numer, niestety znowu w Orange bo ściąganie simlocka to znowu kasa. Mimo,że się strasznie do nich zraziłam :evil: Schronisko już wie, nie ma problemu. Tylko dajcie znać facetowi że szczepienie Luśki na wściekliznę doślemy mu pocztą bo dziś kierownika nie ma i nie może wystawić. A jak z umową adopcyjną? Odkąd mi ten tel wyłączyli to nie mam z nim kontaktu.[/quote] ok.powiem o szczepieniach..a umowę jak mi ją dacie to spiszę i odeślę do schroniska
-
Kochany Kumpel wrócił do Ani,juz za TM (*)
Nikus replied to kaa's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='monika083']i ja witam Kupla:loveu: Czy jest miejsce u Jamora juz dla niego? Dzisiaj wystawie bazarek na Kumpla i Trampa ,podzielimy dochod,rzeczy przekazala Basia1968:)[/quote] Dziękujemy ogromnie:lol:..Kaa jeszcze negocjuje z Jamorem cenę... -
Tramp pies z przystanku zakonczyl podróż , jest w DS !!!!
Nikus replied to orpha's topic in Już w nowym domu
byłbym niewdzięcznikiem gdybym nie napisał daję 10 zł m-cznie:lol: -
Kochany Kumpel wrócił do Ani,juz za TM (*)
Nikus replied to kaa's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='orpha']tylko 5 zl , ale ziarnko do ziarnka .... no psiaku bedzie dobrze[/quote] dzięki...warto być....:lol: -
[quote name='__Lara']Cioteczki, może nie deliberujmy teraz nad tym już, bo zaraz zrobi się kąśliwy wątek... a tego nie chcemy :p Wiecie, niech każdy sobie swoje pomyśli i idziemy dalej do przodu, bez obracania się do tyłu ;) Pomożemy Stieviemu, zobaczycie. ;)[/quote] tak właśnie trzeba
-
[quote name='gonia66']Jezu....ja jestem w szoku po tej wypowiedzi....bardzo przepraszam....nie napisze nic procz tego, ze ciesze sie, ze Stivi nie pojedzie do Ciebie....my dla niego szukamy domku na godne przezycie reszty zycia- nikt z nas nie wie ile mu zostalo..ale jesli nawet ma to byc droga przez mękę- to będzie męka psa i Jego Pana....a ja odnioslam wrazenie,ze..a arzeszta- nie bedepisala- to watek Stivusia..i mam nadzieję, ze Jego choroba nie bedzie przeszkoda w znalezieniu domku- nie takie chore psy domki znajdowały....tylko smutno mi ze tak to wszystko zostalo potraktowane....:shake:[/quote] plisss cioteczki....nie nakręcajcie spirali....koniec tej strony adopcji szukamy nowej ..i nie ważne kto ma rację i co mówi...ważny jest psiak...i po to tu jesteśmy
-
ok Iwona i tego się trzymajmy..moje oferty przejazdów wiesz,że są zawsze aktualne:lol:
-
Kochany Kumpel wrócił do Ani,juz za TM (*)
Nikus replied to kaa's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
jeszcze od wujka Nikusia....żeby było jasne to ja też się dołoże na stałe deklaracje..ale "poszalałem" :eviltong:w tym miesiącu z jednorazówkami i to co mogę teraz zaoferować to transport do Jamora..na mój koszt a to też bedzie ok 180 zł.. -
:multi:[quote name='IKA & SONIA']Jest DT :sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb:Nasza kochana Asia, która miała na tymczasie kociaki zapytała teściowej i ta Pani zgodziła się. Pani nie ma psiaka w domu i ma dużo czasu, więc może zająć się chłopakiem przez jakiś czas. Jestem umówiona z Asia na sobotę. Rano pojedziemy z Hanek do lecznicy na kroplówkę z Olkiem a potem zawieziemy go do DT :loveu::loveu::loveu:[/quote] :crazyeye: uszypnijcie mnie to mi się nie śni?:multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi:suuuuuuuuuuuuperrrrrrrrr:multi::multi:
-
Kochany Kumpel wrócił do Ani,juz za TM (*)
Nikus replied to kaa's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
:multi: no super te 100 ł:lol:,ale i tak dziś musimy wszyscy zagrać w lottka...czy hotel u Jamora to ten w Warce pod Wawą? pytam mając na myśli przyszły transport bo wciąż wierzę,że się uda:lol: -
[quote name='orpha']yes yes yes jabadabaduuuuuu huuuraaaaa :multi::multi::multi: WYNIKI SA JAK NAJBARDZIEJ W PORZĄDKU , wetki mowia ze mozna Ksenie przygotowywac do sterylki ,mysle ze za jakies 2 tygodnie oddam ja w ich rece ,akurat jeszcze troszke zrzuci z wagi do tego czasu :):) Rety az powietrze ze mnie uszlo ....uffffffffffffffffffffffffffffff[/quote] :multi::multi::multi::multi:super wieści....bardzo się cieszę...:lol:
-
Kochany Kumpel wrócił do Ani,juz za TM (*)
Nikus replied to kaa's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
a ile kasy jest na dziś?chodzi o te przepisane deklaracje... -
[quote name='taks']to jest nowa osoba na dogo wiec Dt trzeba by dokładnie sprawdzić a to potrwa... Ada - ja bym ten okrywający koc trochę "skotłowała".Jak wyjdzie spod takiego ładnie złozonego to się mu będzie trudniej zakopać z powrotem;):lol: ( tak mi się przynajmniej wydaje:oops:)[/quote] To sprawdźmy..we Wrocku pewnie jest pare dogomaniaków...a potem..w drogę..ja pojadę..
-
Pobili mnie, straciłem wzrok (Radom) --Czaruś pojechał od Mori do domku!
Nikus replied to red's topic in Już w nowym domu
no przynosisz mu szczęście...więc się pakuj do drogi:lol: