-
Posts
10816 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by soboz4
-
ode mnie też brał parówki w boksie i machał ogonem, tak samo jak głaskałam go w biurze, nie wiem co napisać, bo zapewne pamiętacie 4 kg karata, którego wyadoptowałam pomimo, że jego właścicielka miała go uśpić z uwagi na agresję. Nie uwierzyłam, pies pojechał za Poznań i tak (po roku) ugryzł opiekunkę, że miała szyty policzek, i miała inspektora z powiatu, który codziennie obserwował psa, bo oni nie zgodzili sie n na jego uśpienie, ale cały czas jest agresywny, ale co innego 4 kg a co innego 30 kg, wokół Karat chodzi tylko opiekun, reszt rodziny się go boi...
-
Zuma ma nowy numer 811/13, nie wpadłam na to żeby zapytać o Centka i Nestora, bardzo przepraszam, o Zumę pytałam bo miała jechać na Dolinę ale i tak nie pojedzie bo dziewczyna mówi, że nie dała z nią rady, Strasznie jest żywiołowa i ciągnie jak dobrej klasy parowóz trzeba ją podlinkować, bo zmieniłam numer
-
zapisuję sunię
-
Centek jest w schronisku, facet mówił dość rozsądnie, boję się o dalszy los Centusia, bo z tego co mówił jego zachowanie było niepokojące, a raczej nie przesadzał
-
Niewielka żywiołowa Pegi żyje w swoim domku!!
soboz4 replied to olka9628's topic in Już w nowym domu
ciekawe co tam chowasz przed tym małym rudzielcem??? -
jak to dobrze, że mają te psy chwile szczęścia!
-
SANSA- radość i energia w małym wydaniu MA DOM!!!
soboz4 replied to madzia.uje93's topic in Już w nowym domu
mnie się podoba napaść na piłkę! -
Tessi - urocza przylepa ma własny kochający dom
soboz4 replied to pela112's topic in Już w nowym domu
hmm, to najlepiej nie wróży, bo jakakolwiek choroba i nie będą mieli za co leczyć... -
Dzięki Waszej hojności kupiliśmy następne 4 posłania dla naszych psiaków, mają przynajmniej namiastkę domu. Bardzo dziękujemy naszym sponsorom, ale przede wszystkim dziękują im zadowolone psiaki! Na dzień dzisiejszy mamy 18 posłań na 64 boksy w pawilonach. [url]https://picasaweb.google.com/118380588009733343934/PosAnia#[/url] [IMG]https://sphotos-a-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-prn2/q74/s720x720/1157698_567308956664153_547154648_n.jpg[/IMG]
-
Yuki, kudłata ciekawość szuka kochającego domku
soboz4 replied to BlauPanda's topic in Już w nowym domu
zdjęcia z niespodzianką za chwilę wgram do albumu! Panienka wyszła na nich uroczo! -
Dzwoniła Danusia i mówiła, że wszyscy dojechali szczęśliwie, panienki były bardzo grzeczne w czasie drogi, teraz są już u Kluseczki!
-
oczywiście, że Roksia, dla Roksi Gaja jest jak GURU!!!
-
czy pamiętacie adoptowaną przed dwoma latami Filę? Oto ona, jest zadbana i bardzo przez swoich opiekunów kochana! [IMG]https://sphotos-a-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-ash3/q80/s720x720/1231636_644562732244649_201176945_n.jpg[/IMG] Wyadoptowana Fena, wróciła z wakacji, jak ktos chce mam cały plik jej fotek, szczęśliwych i bardzo ładnych [IMG]https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/q71/1233495_644563812244541_103895966_n.jpg[/IMG] i jeszcze Arczi, który znalazł dom w Ikea [IMG]https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/q71/s720x720/578431_644564642244458_1505838816_n.jpg[/IMG]
-
Czaruś zostaje Czarusiem, ma swój własny dom z ogrodem na zawsze!
soboz4 replied to soboz4's topic in Już w nowym domu
[url]https://www.facebook.com/photo.php?v=644559978911591[/url] -
Czaruś zostaje Czarusiem, ma swój własny dom z ogrodem na zawsze!
soboz4 replied to soboz4's topic in Już w nowym domu
[IMG]https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/q77/s720x720/1234591_644560455578210_660397744_n.jpg[/IMG] [IMG]https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc1/q73/s720x720/1233330_644560458911543_2081419711_n.jpg[/IMG] [IMG]https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/q77/s720x720/166003_644560468911542_314377027_n.jpg[/IMG] [IMG]https://sphotos-b-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-ash3/q77/s720x720/598766_644560478911541_1104484104_n.jpg[/IMG] -
Kora i Nora już są na pierwszym przystanku, czyli u Magdy. A było wesoło, bo pracownik chciał jej dać inne psy, wyszedł z założenia że liczy się "sztuka" a nie rodzaj... W pawilonie nie było światła i potem szukali po omacku, dobrze że (mam takę nadzieję) w końcu dobre sunieczki zabrali...
-
Gaja się bardzo postarzała, nie widziałam ją ostatnio i jestem w szoku, bardzo źle chodzi, jedną łapkę powłóczy i jest jakby sztywna, dopiero jak się rozchodziła to trochę lepiej biegała, ale na bardzo krótkich dystansach... [IMG]https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/q77/1011621_644516718915917_62071438_n.jpg[/IMG] [IMG]https://sphotos-b-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-ash4/q77/s720x720/1237514_644516758915913_629462494_n.jpg[/IMG] [IMG]https://sphotos-a-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-prn1/q77/s720x720/582473_644516778915911_691962011_n.jpg[/IMG]
-
przepisów mam sporo, ale nie przepadam za pichceniem, niestety rosół potrafię przypalić bo jak siadam do komputera albo czytam to zapominam o wszystkim, a nigdy nie mam na tyle czasu żeby spokojnie stać nad garami, wręcz denerwuje mnie taka starta czasu... Ale dziś ugotowałam dla psów, no bo przecież mam gościa! Dla Gai rozłożyłam rogówkę, bo nie brałam jej posłania - za duże i za ciężkie Byliśmy na lotnisku i to skandal co z nim zrobili, przeryte całe, nawieziony gruz i żelastwo, a tak pięknie tam było i jakie spacerki! [IMG]https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/q71/1239695_644516565582599_874291810_n.jpg[/IMG] [IMG]https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc1/q72/s720x720/599276_644516572249265_403410055_n.jpg[/IMG] [IMG]https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc1/q73/s720x720/998786_644516635582592_509888556_n.jpg[/IMG] [IMG]https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/q71/1233425_644516705582585_1375124121_n.jpg[/IMG]
-
niestety Aniu, Ty masz duże psy i one mogą budzić lęk, adopcja mniejszych często jest łatwiejsza o ile ktoś się zdecyduje, choć duże znowu budzą większe zainteresowanie. Boję się, że jeżeli Centuś okaże agresję to jego los może być mocno niepewny, pies w schronisku zachowuje się zupełnie inaczej, pamiętasz tego amstafa, który dziewczynę przytrzymał w łazience aż facet wrócił z pracy? A w schronisku zachowywał się super. Na pewno nie ma w tym Twojej winy, pomyśl ilu psom znalazłaś dom, a nie ile go straciło!
-
Bafi nadal jest bardzo grzeczna, ale ma jedną wadę, strasznie pilnuje miski jak psy dostają coś ugotowanego przez Basię, sucha karma może leżeć, ale ryż z mięsem jest wylizywany do ostatniego ziarenka i niestety każdy intruz to wróg, oczywiście piszę tu o psim rodzie, bo w stosunku do ludzi to przylepa. dziś niestety miała zatarg z sunią Daizy, którą ugryzła w łapkę, bo ta włożyła jej nochal do miski, teraz Daizy kuleje, mam tylko nadzieję, że rana szybko się zagoi. Nosek nadal się łuszczy, Basia wykąpała całe towarzystwo i podobno wyglądają pięknie, zarówno Bufi jak i Tlenek. Ale przede wszystkim inaczej pachną!
-
Tlenek zaczął przybierać na wadze, Basia mówi że się zaokrąglił,ale apetyt ma dalej nieziemski. Jest też wesoły i ruchliwy, nie ten sam pies! W stosunku do innych psów jest grzeczny, nigdy na żadnegonie warknął. Zdjęcia chyba będziemy mieć w niedzielę, bo Basia ma terazdyżur w szpitalu!
-
Nowe imiona!!! Wczoraj mocno się wkurzyłam, więc wolę napisać na forum, jeżeli pies ma wątek, wydarzenie, ogłoszenia ale przede wszystkim stronę poświęconą dla niego na portalu fundacji nie zmieniamy mu imienia, raz że za dużo pracy, dwa, że są np. juz wpłaty na niego na koszty leczenia, bo psy, które mają osobną stronę na portalu to psy do leczenia i do szukania dt Nie ma żadnego problemu, jak pies był tylko na zdjęciach i ma wizytówkę, a jeszcze mniejszy jak ktoś sam mu zrobi taką wizytówkę Sprawdzajcie stronę cierpieniem pisane, to psy szczególnej troski, które mam nadzieję że dzięki temu mają większe szanse na dom Tak właśnie znalazł dom Taris czy teraz ma dostać dom Tlenek, którego Pani wypatrzyła na stronie cierpieniem pisane, starajmy się tez nie zmieniać imion z poprzedniego życia....
-
10 nowych psów z 18 sierpnia 2013! Schronisko w Katowicach
soboz4 replied to a topic in Już w nowym domu
Może coś takiego??? Jada to bardzo ładna suczka w typie owczarka niemieckiego. Ma około 3 lat i wielkość typową dla tej rasy, waży 24 kg i ma 60 cm w kłębie. Jada jest przyjaźnie nastawiona do ludzi, wesoła i towarzyska, ale nie klei się na lewo i prawo do wszystkich. Nie jest namolna i potrafi spokojnie położyć się pod nogami, gdy wyprowadzający ją opiekun rozmawia lub usiądzie na ławeczce. Będzie dobrym obrońcą „swoich ludzi”, gdy już ich znajdzie. Łaknie kontaktu z ludźmi, jest zorientowana na opiekuna, bez problemów można skupić jej uwagę, co zwiastuje łatwość szkolenia. Ciągnie na smyczy tylko początkowo, zaraz po wyprowadzeniu z boksu – jak większość psów. Później, na spacerze, mimo iż wiele rzeczy ją ciekawi, stara się poruszać na luźnej smyczy. Do psów jest nastawiona przyjaźnie, ale trzeba być czujnym bo ma swoje antypatie, większość jednak zaczepia do zabawy. Warunek adopcji to sterylizacja Jady, która dostanie przy umowie kupon na sterylizację.