Trochę ćwiczymy :)
Jake teraz jest w wieku że wszystko jest takie super i się strasznie rozprasza.. Wczoraj byliśmy na boisku szkolnym to przez około pół godziny był tak rozproszony , podniecony i w ogóle że nic się z nim nie dało robić ! ale później było ok :)