[quote name='dysia-u']no już troche luzu bo po egzaminie. Humanistyczny uuuu to nie jego bajka , ale jakos poszło. Natomiast matma masakra. Mam w gazecie te pytania i to chyba ktoś żart strzelił i dał z rozszerzonego profilu. Michał sprawdzał i nawet , nawet ale mówiąc szczerze koszmarne niektóre te zadania
fotki może jutro bo dziś ....zapomniałam pstrykać uuuuu[/QUOTE]
Hej hej , fakt matma masakra co prawda mój ma jeszcze rok ale patrzył na te zadania i robił coraz wieksze oczy:(
A na fotki i ja czekam:)