I ostatnie dwa prawie wysuszona
[IMG]http://i39.tinypic.com/ab4no.jpg[/IMG]
[IMG]http://i43.tinypic.com/f56592.jpg[/IMG]
chciałam ją obciąć ale jak tak dzisiaj wysuszyłam to mi strasznie szkoda tych długaśnych włosków:):)
teraz tuż po kąpieli
[IMG]http://i40.tinypic.com/mkgg42.jpg[/IMG]
[IMG]http://i43.tinypic.com/141qc07.jpg[/IMG]
[IMG]http://i41.tinypic.com/20gzh2g.jpg[/IMG]
Witam niedzielnie:)
mam dla was kilka foteczkek dzisiejszych
najpierw tuż przed kąpielą
[IMG]http://i39.tinypic.com/2zh1mdv.jpg[/IMG]
[IMG]http://i40.tinypic.com/dyrhaq.jpg[/IMG]
[IMG]http://i39.tinypic.com/2u4n23t.jpg[/IMG]
Witam sobotnio i kawowo:):)
U nas dzisiaj pochmurno i co chwilę pada, nawet pies nie ma ochoty wyjść a ja sie wynieram na kiermasz ogrodniczy i zamierzak kupić kwiatki na balkon...tylko trochę pogoda mnie odstrasza:(
[quote name='chrupcia']Czesc!:) śliczna jest Yoko:) własnie.. zawsze zapominam napisać, ale Yoko jest podobna do mamy Jazz'a ona tez jest taka jaśniutka:) właściwie to bardzo bardzo podobne do siebie są:)[/QUOTE]
To może jazz też będzie jaśniutki:)
[URL]http://images35.fotosik.pl/145/a45dbd8578874e87med.jpg[/URL] inwazja na Jess:)
Piękna mamusia z córeczkami:) one rosną jak na drożdżach:)
Spóźnione życzonka dla jess pzresyłamy, wszystkiego naj naj naj:):):):loveu:
Witam:) dawno mnie nie było ale zaległości nadrobiłam:), Foteczki wszystkie cudne:) i Dakara i świnki no i Pańci:):). Dakar śliczne sreberko jest chyba jeszcze jaśniejszy od mojej Yoko:)
Witam:) ktoś tu bardzo dopominał się o fotki :) mam kilka takich na szybko i robionych wieczorową porą telefonem
[IMG]http://i41.tinypic.com/2wqa2hv.jpg[/IMG]
tu pokazuje tylko plecki hihi
[IMG]http://i43.tinypic.com/10yexl1.jpg[/IMG]
[IMG]http://i40.tinypic.com/wkh8js.jpg[/IMG]
zaraz piesek będzie bez noska:mad::mad:
[IMG]http://i42.tinypic.com/303blsh.jpg[/IMG]
[IMG]http://i44.tinypic.com/2r6i33q.jpg[/IMG]
[quote name='Yorkomanka']kiedy będą fotki?:???:[/QUOTE]
[quote name='agamewa']No właśnie kiedy?????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????[/QUOTE]
[quote name='Connected']czekamy na foteczki ;D[/QUOTE]
Toż to dopiero były foteczki na 239 str i wcześniej ihiihi
Ale jak tylko cosik porobię to dam napewno:)