Jump to content
Dogomania

Piromanka

Members
  • Posts

    5503
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Piromanka

  1. Ale najważniejsze, że jest młody duchem!!!!
  2. Kto jeszcze dorzuci do hotelika ;-) dla psiaka?
  3. I Szariczek prosi o pieniążki. Nie opłaca hotelu....
  4. [B][U][COLOR="#ff0000"]Ogłoszenia: [/COLOR][/U][/B] [url]http://warszawa.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-FELEK-przesliczny-mlody-psiak-szuka-nowej-rodziny-W0QQAdIdZ221278834[/url] [url]http://www.cret.pl/node/56376[/url] [url]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/?woj=mazowieckie&miasto=&wiek=-dowolny-&plec=-dowolna-&gatunek=Psy&imie=&rasa=[/url] [url]http://warszawa.top-ogloszenia.com/ogloszenia/1/posts/18/119/208344.html[/url] [url]http://www.ogloszenia-24h.pl/ogloszenie-20100802233219-felek__przeliczny_mlody_psiak_szuka_nowej_rodziny.html[/url] [url]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/FELEK-przesliczny-mlody-psiak-szuka-nowej-rodziny!,19498[/url] [url]http://www.ofertka.pl/gielda/szczegoly.php?nr=310826243[/url] [url]http://www.e-zwierzak.pl/oddam/0,1,0,0,0,0/14247/[/url] [url]http://www.adin.pl/ogloszenia/110402.html[/url] [url]http://www.ojoj.pl/oddam,7,0.html[/url] [url]http://warszawa.cwirek.pl/oddam-przyjme-zamienie/felek-przesliczny-mlody-psiak-szuka-nowej,id0bd5d3h2f7a4.html[/url] [url]http://warszawa.szerlok.pl/oferta/felek-przesliczny-mlody-psiak-szuka-nowej-rodziny-ID2Gg6.html[/url] [url]http://aukcjezwierzat.pl/aukcja10459_felek-przesliczny-mlody-psiak-szuka-nowej-rodziny-.html[/url] [url]http://www.centrumofert.pl/index.php[/url] [url]http://www.rozglos.net/ogloszenie-186597.html[/url] [url]http://www.pajeczyna.pl/Spolecznosc-zwierzaki/465485-felek_prze_liczny_m_ody.html[/url] [url]http://www.kupsprzedaj.pl/secure/showAdvert.do?aid=4425107&cid=1558[/url] [url]http://www.portalogloszen.pl/ogloszenia.php?kat=126&id=35760[/url] [url]http://warszawa.olx.pl/item_page.php?Id=107822093&g=6[/url] [url]http://www.mamoferte.pl/ogloszenia,psy_koty,806,1,felek_przesliczny_mlody_psiak_sz,26966.html[/url] [url]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,18424,Lw==.html[/url] [url]http://www.nasipupile.pl/ogloszenia/zobacz/felek-przesliczny-mlody-psiak-szuka-nowej-rodziny_6351.html[/url] [B]Reszta będzie jutro - teraz idę spać....[/B]
  5. Kamila, uaktualnij proszę rozliczenia na pierwszej stronie.
  6. Kochana, jeszcze może wstrzymaj się chwilę proszę....
  7. Ptyś jest śliczne!
  8. Jantarek zaprasza na swój nowy bazarek: [url]http://www.dogomania.pl/threads/190206-Je%C5%9Bli-nosisz-rozmiar-38-40-lub-42-WEJD%C5%B9!-Na-Jantara-do-12.08-godz.-23.59?p=15122513#post15122513[/url]
  9. Dzięki kakadu. Jesteś zawsze niezastąpiona! W piątek znowu wyjeżdżam na 5 dni. Muszę się jeszcze skontaktować z opiekunką, może będzie chciała zrobić sterylkę gdzieś bliżej swojego domu, żeby było bliżej z przeniesieniem suki po zabiegu.
  10. [quote name='Mysia_']Pani po Alvaro chce przyjechać prawdopodobnie w poniedziałek ;)[/QUOTE] To już jutro! Oby spotkanie doszło do skutku!!! Trzymam kciuki zaciśnięte cały czas.
  11. No to może warto byłoby zmienić tytuł krawatowego wątku :-)
  12. Nero zaprasza na bazarek: [url]http://www.dogomania.pl/threads/190139-Ubrania-oraz-opracowania-lektur-szkolnych-na-NERO-do-8.08.10?p=15115932#post15115932[/url]
  13. Jestem na wezwanie. Rzeczywiście Szmeges, którego tymczasowałam, miał podobną przypadłość - samookaleczał się. Wygryzał sobie dziury w łapkach.... Ale działo się to kiedy był w schronisku... Od pierwszej sekundy jak trafił do mnie, czyli do człowieka i do domu... no cóż... przestał to robić...
  14. [quote name='ludwa']Długa czy krótka wersja?[/QUOTE] Raczej krótka.
  15. Huzarku, pamiętam o Tobie.
  16. W jakiej kondycji jest tomaszowska skarbonka?
  17. Talarku, kochany.... Zapomniano o Tobie? Jak się masz?
  18. Co u Filemonka? czy udało się znaleźć mu domek?
  19. I co ze zdjęciami? Nie chcemy wysłać czarnuszka do domu??
  20. Jak tam nasz Brutusek? Znalazł dom czy nadal kibluje w schronie???
  21. Co nowego u Żwirka? czy nadal kibluje w schronie?
  22. Bardzo proszę o skomponowanie tekstu jaki ma się znaleźć w ogłoszeniach.
  23. [quote name='terra']A jest szansa na inne zdjęcia? Nie ma co ukrywać, dobre zdjęcia to duża szansa na zainteresowanie potencjalnych domów.[/QUOTE] Zgadza sie... Tylko czy jest na nowe zdjęcia jakaś szansa...?
  24. Ojej, jaka bida.... Potrzebne wsparcie finansowe!
×
×
  • Create New...