Jump to content
Dogomania

Piromanka

Members
  • Posts

    5503
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Piromanka

  1. Mój bazarek się zakończył. Wylicytowano przedmioty na kwotę [B]75 zł[/B]. Jak wszystkie wpłaty wpłyną, przelewam na rzecz Rexa.
  2. Mój bazarek jutro się kończy. Kolejny we wtorek. Po zakończeniu będziemy zbierać kaskę.
  3. [quote name='dorobella']Bela51 wszyscy trzymają kciuki :) Dużo kciuków w połączeniu z koniczynkami przyniesie powodzenie :) :thumbs::thumbs::thumbs::thumbs::thumbs:[/quote] Dołączam się i trzymam kciuki. Kciuki trzyma także moja 8 szczurów oraz 1 czarny piesiur. Czekamy na wieści co i jak. :buzi:
  4. Ale cudowne wieści z samego rańca !! Oby coraz więcej takich szczęśliwych zakończeń!! :laugh2_2:
  5. [quote name='dorobella']Dobrych snów :) Właśnie zmieniłam pościel na łóżku mojego syna... winny pozostaje nieuchwytny :mad: nikt się do nasikania na... nie przyznał.[/quote] Hehehe... To na bank Rex!
  6. Ale pięknidło z niego! :crazyeye:
  7. [quote name='MARTI1984']Wiecie co juz nie przesadzajcie bo te forum robi sie juz chore. Ja przeczytalam to o 12 a natalia napisala na forum o 8 a widziala sie z nami o 10 wiec mogla spojrzec nam w oczy i powiedziec. Teraz jest to juz niewazne .nikt tu nie jest obiektywny , wszystkie jestescie kolezankami natalii i wiadomo ze bedziecie za nia.[/quote] Jeżeli widziałaś się z nią wcześniej - to inna sprawa - nie wtrącam się. Być może masz rację. Ale nigdy w życiu nie widziałam Natalii na oczy - podobnie jak Ciebie. Więc przynajmniej moja ocena jest obiektywna, bo nie jest moją koleżanką. Ale czułam się w obowiązku zabrać głos w sprawie decyzji Natalii, ponieważ ja, a także inni dogomaniacy, wypruwali sobie flaki, oddawali za darmo własne przedmioty, wpłacali pieniądze... Wszystko żeby tylko opłacić jej pobyt u Was. (Bardzo drogi zresztą...) Więc nie mów, proszę, że jesteśmy nieczuli i nieobiektywni. Wiem, że jest Ci bardzo przykro z powodu wyjazdu Coffinki. I jest to zrozumiałe. Ale spróbuj także zrozumieć punk widzenia dogomaniaków. Pozdrawiam Cię.
  8. [quote name='natalia_aa']Ze Sławkiem i Martą będę rozmawiać dzisiaj, choć wiem, że łatwo im nie będzie.[/quote] Marta, nie oceniaj proszę w ten sposób Natalii, bo ona miała zamiar załatwić to "po ludzku" i porozmawiać z Wami. Nie zdążyła, bo wcześniej przeczytałaś to na forum.
  9. [quote name='katarzyna.cane']Hej dziewczyny jak uda Wam sie te 60zl uzbirac to ja te 9 dołoze:)[/quote] No jest wielka szansa, że się uda, bo za tyle wylicytowano przedmioty z moich bazarków. EDIT: sacred Piranha kupiła bluzeczkę, więc mamy 69 zł! Hurraaa!!
  10. Słuchajcie kochane. Bardzo dobre wieści: Wpłaciłam 15 zł Z jednego bazarku będzie 20 zł Z drugiego bazarku będzie 25 zł Daje nam to razem: [COLOR=Red][B]60 zł[/B][/COLOR]! :bigcool:
  11. [quote name='GoskaGoska']a ja mam pomysł mam nadzieję, ze wypali ;)[/quote] Dawaj ten pomysł!! :multi:
  12. Z jednego z moich bazarków będzie jeszcze 20 zł na karmę.
  13. Z niecierpliwością czekam na wyniki siuśków :p
  14. Natalia, cieszę się z decyzji jaką podjęłaś. :loveu:
  15. [quote name='giselle4']...natalio zrobisz jak nedziesz uwazala ale slowo jest słowo i Coffinka powinna pojechać do Szwecji:crazyeye: w tej chwili nie są wazne pieniadze tylko honor a ten mamy jeden i dogomania jeszcze cos dobrego znaczy:oops: ale decyzja nalezy do Ciebie;)[/quote] Popieram!!
  16. Az w sercu ściska... Smutne oczka... :placz:
  17. [B][COLOR=red]Diego[/COLOR][/B] to jest moja miłość! Od kiedy ujrzałam pierwsze zdjęcie tego psa od razu wiem że to jest moja miłość ! :loveu: Śni mi się po nocach... Bardzo, bardzo żałuję że mieszkam w bloku.... Do tego mam psa i 8 szczurów... Gdyby nie to - nie wahałabym się ani chwili...
  18. [quote name='agaga21']o cholerka...szkoda, że sławek od razu ci nie powiedział że chcą zostawić sunię u siebie gdy ludzie ze szwecji się nią zainteresowali...wtedy nie byłoby żadnych kosztów, rezerwacji itp. a coffee od co najmniej miesiąca by miała oficjalnie dom:shake:[/quote] Dokładnie! Ładnych parę stówek poszłooooooo.. :roll:
  19. Mocno trzymam kciuki, żeby się nie wysypało... :nerwy:
  20. Do Misia nawet nikt nie zajrzy... :sad:
  21. ZAPRASZAM NA KOLEJNY BAZAREK: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f99/uczmy-sie-angielskiego-zbieramy-na-zakup-karmy-do-30-06-g-23-59-a-140607/#post12502379[/url]
  22. Kryzys dosięgnął dogomaniaków.. :-(
  23. No bazarek jak na razie kiepsko idzie... Żadnych ofert kupna... :sadCyber:
×
×
  • Create New...