-
Posts
826 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by aldira
-
Cieszyn - Jancio mieszaniec cavaliera. Cacko! Wrócił do własciciela
aldira replied to Morgan:-)'s topic in Już w nowym domu
piękny naprawdę piękny :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: -
co u psiaczka? znalazł już domek?
-
Ziutek nie przeŻyje kolejnej zimy w swetrze
aldira replied to Fundacja Medor's topic in Już w nowym domu
będzie dobrze na pewno komuś się spodoba :loveu::loveu: -
bardzo ładny ten psiaczek:loveu::loveu::loveu::loveu: teraz trzeba znaleźć kogoś kto go zaadoptuje;)
-
jamniczka jeszcze w schronisku:shake::shake:
-
Łódź- Baranek miał cudowny dom. Już za TM
aldira replied to szajbus's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Co dalej z tym barankiem? -
Jamniczka Maja. Pojechała do domu. :) :) :)
aldira replied to ElzaMilicz's topic in Już w nowym domu
wspaniale:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: ze jamniczka ma już domek:loveu::loveu::loveu::loveu: -
Jestem, a jednak mnie nie ma... Potrzebna pomoc !!! Zjawa
aldira replied to lidka_park's topic in Już w nowym domu
najlepiej będzie abyś podała tutaj namiary na schronisko -
może by się ktoś ze schroniska wysilił i zrobił ładne fotki temu pieskowi? czy tez nie maja na to funduszy i ochoty? ale po pieniądze miesięcznie wyciągają ręce pracownicy schroniska:angryy::angryy::angryy::angryy::angryy::angryy::angryy: jak można takiego psa trzymać w klatce?:angryy::angryy::angryy:
-
Jamniczka uratowana z koszmarnych warunków!!-MA DOM
aldira replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
czy ktoś już coś wie na temat tej adopcji:-( -
Jestem, a jednak mnie nie ma... Potrzebna pomoc !!! Zjawa
aldira replied to lidka_park's topic in Już w nowym domu
[quote name='lidka_park'] [IMG]http://img168.imageshack.us/img168/4230/dscf4568lw1.jpg[/IMG][/quote] biedactwo .....:shake::shake::shake: podajcie jakiś kontakt do schroniska ponieważ nie można jej ogłosić bez namiarów -
Jestem, a jednak mnie nie ma... Potrzebna pomoc !!! Zjawa
aldira replied to lidka_park's topic in Już w nowym domu
tak reagują psy zastraszone przez człowieka zapewne była bita odpędzana prawdopodobnie właśnie szla do człowieka aby jej ten pomógł .... jednak widać po jej zachowaniu ze tego nie otrzymała , śliczna suczka może kiedyś zaufa ludziom ale będzie to długi czas zanim się przekona ze człowiek to nie tylko zagrożenie lecz tez dobroć, .... pytanie jak może jeszcze człowiek się posunąć w swoim okrucieństwie.... :shake::shake::shake::shake::shake::shake: -
Jamniczka Maja. Pojechała do domu. :) :) :)
aldira replied to ElzaMilicz's topic in Już w nowym domu
Byłoby wspaniale , gdyby tak szybko ją ktoś adoptował ;) -
Jamniczka Maja. Pojechała do domu. :) :) :)
aldira replied to ElzaMilicz's topic in Już w nowym domu
Hop śliczna jamnisiu do góry !!!:loveu: -
Jamnikowaty Ząbek od 2 lat w DT. Pomóżcie ogłaszać i szukać DS!
aldira replied to ana666's topic in Już w nowym domu
I co z Ząbkiem ??? Czy ci Państwo już się zdecydowali ? Byłoby super gdyby Ząbeluszek znalazł domek :loveu: -
Wspaniale ,że Filipek jest już w domku !!!!:bigcool::bigcool::bigcool:
-
Jamniczka Maja. Pojechała do domu. :) :) :)
aldira replied to ElzaMilicz's topic in Już w nowym domu
[quote name='ElzaMilicz'] [IMG]http://images44.fotosik.pl/163/439f8141c2cf690amed.jpg[/IMG] [/quote] Prześliczna jamnisia !!!!! :loveu::loveu::loveu: Co za ludzie ?! :angryy:Sądząc po jej stanie , to prawdopodobnie małe zostały w domu (na sprzedaż ) a mama skoro ma jeszcze mleko została wyrzucona :angryy: Kiedy się to w końcu skończy ??? Tacy ludzie nieodpowiedzialni nie powinni posiadać psa:mad: -
[quote name='florida_blue']jakoś nie wydaje mi się, żeby bea była dzieckiem... albo pisała na poziomie dziecka... i wątpię, żeby schroniska znała TYLKO z wycieczek. :cool1: I myslę, że jednak ma pojecie co się w schroniskach dzieje, chociaż zapewne wolałaby nie wiedzieć...[ bez komentarza szkoda czasu na takie wypowiedzi
-
[quote name='andzia69']a ja mam wrazenie, że piszesz o rzeczach, o których nie masz bladego pojecia:shake: i bujasz w obłokach co do schronisk i ich "powinności" co do opieki nad bezdomniakami! na dodatek krytykujesz kogoś, kto zrobił bardzo wiele dla bezdomnych psów tu jesteś taka mądra, a na innych watkach jakoś nic mądrego nie masz do powiedzenia oprócz "ładny psiaczek" i w tym stylu... a głos może zabierać jak widać każdy - nawet takie osoby jak ty widzę jednak ze nadal dzieci sie wypowiadają ale cóż każdy morze wejść i napisać coś o czym nie najmniejszego pojecia .... odnosze sie do wypowiedzi powyzej....dalsze twoje wypowiedzi zostawiam bez komantarza.... szkoda czasu