Jump to content
Dogomania

aldira

Members
  • Posts

    826
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by aldira

  1. piękny naprawdę piękny :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
  2. co u psiaczka? znalazł już domek?
  3. będzie dobrze na pewno komuś się spodoba :loveu::loveu:
  4. bardzo ładny ten psiaczek:loveu::loveu::loveu::loveu: teraz trzeba znaleźć kogoś kto go zaadoptuje;)
  5. suczka Mamba została adoptowana :multi::multi::multi::multi:
  6. jamniczka jeszcze w schronisku:shake::shake:
  7. wspaniale:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: ze jamniczka ma już domek:loveu::loveu::loveu::loveu:
  8. najlepiej będzie abyś podała tutaj namiary na schronisko
  9. może by się ktoś ze schroniska wysilił i zrobił ładne fotki temu pieskowi? czy tez nie maja na to funduszy i ochoty? ale po pieniądze miesięcznie wyciągają ręce pracownicy schroniska:angryy::angryy::angryy::angryy::angryy::angryy::angryy: jak można takiego psa trzymać w klatce?:angryy::angryy::angryy:
  10. czy ktoś już coś wie na temat tej adopcji:-(
  11. człowiek to istota rozumna ........ ale jego zachowanie względem psów czasami bywa tego zaprzeczeniem :shake::shake::angryy:
  12. dobre nowiny powodzenia maleństwo:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
  13. [quote name='lidka_park'] [IMG]http://img168.imageshack.us/img168/4230/dscf4568lw1.jpg[/IMG][/quote] biedactwo .....:shake::shake::shake: podajcie jakiś kontakt do schroniska ponieważ nie można jej ogłosić bez namiarów
  14. tak reagują psy zastraszone przez człowieka zapewne była bita odpędzana prawdopodobnie właśnie szla do człowieka aby jej ten pomógł .... jednak widać po jej zachowaniu ze tego nie otrzymała , śliczna suczka może kiedyś zaufa ludziom ale będzie to długi czas zanim się przekona ze człowiek to nie tylko zagrożenie lecz tez dobroć, .... pytanie jak może jeszcze człowiek się posunąć w swoim okrucieństwie.... :shake::shake::shake::shake::shake::shake:
  15. Byłoby wspaniale , gdyby tak szybko ją ktoś adoptował ;)
  16. Hop śliczna jamnisiu do góry !!!:loveu:
  17. I co z Ząbkiem ??? Czy ci Państwo już się zdecydowali ? Byłoby super gdyby Ząbeluszek znalazł domek :loveu:
  18. Wspaniale ,że Filipek jest już w domku !!!!:bigcool::bigcool::bigcool:
  19. [quote name='ElzaMilicz'] [IMG]http://images44.fotosik.pl/163/439f8141c2cf690amed.jpg[/IMG] [/quote] Prześliczna jamnisia !!!!! :loveu::loveu::loveu: Co za ludzie ?! :angryy:Sądząc po jej stanie , to prawdopodobnie małe zostały w domu (na sprzedaż ) a mama skoro ma jeszcze mleko została wyrzucona :angryy: Kiedy się to w końcu skończy ??? Tacy ludzie nieodpowiedzialni nie powinni posiadać psa:mad:
  20. zastanawiam się dlaczego ciągle przybywają nowe bezdomne psiaczki , człowiek skazuje to zwierze na głód i tułaczkę bez końca i to już jest nienormalne zachowanie człowieka wobec zwierząt ....kiedy się to skończy?
  21. morze tutaj na wątku jest taki psiaczek, wystarczy przejść i zobaczyć a morze który się tej pani spodoba było by wspaniale :loveu::loveu::loveu:
  22. [quote name='florida_blue']jakoś nie wydaje mi się, żeby bea była dzieckiem... albo pisała na poziomie dziecka... i wątpię, żeby schroniska znała TYLKO z wycieczek. :cool1: I myslę, że jednak ma pojecie co się w schroniskach dzieje, chociaż zapewne wolałaby nie wiedzieć...[ bez komentarza szkoda czasu na takie wypowiedzi
  23. [quote name='andzia69']a ja mam wrazenie, że piszesz o rzeczach, o których nie masz bladego pojecia:shake: i bujasz w obłokach co do schronisk i ich "powinności" co do opieki nad bezdomniakami! na dodatek krytykujesz kogoś, kto zrobił bardzo wiele dla bezdomnych psów tu jesteś taka mądra, a na innych watkach jakoś nic mądrego nie masz do powiedzenia oprócz "ładny psiaczek" i w tym stylu... a głos może zabierać jak widać każdy - nawet takie osoby jak ty widzę jednak ze nadal dzieci sie wypowiadają ale cóż każdy morze wejść i napisać coś o czym nie najmniejszego pojecia .... odnosze sie do wypowiedzi powyzej....dalsze twoje wypowiedzi zostawiam bez komantarza.... szkoda czasu
×
×
  • Create New...