Jump to content
Dogomania

WeronikaM

Members
  • Posts

    4612
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by WeronikaM

  1. WeronikaM

    Duffel

    jak ci się znudzi, to mi go odsprzedaj :diabloti::diabloti:
  2. WeronikaM

    Duffel

    ślicznie :) już nie bede mieć rogdza, bo się okazalo, że to ty go kupiłaś :lol: :roflt:
  3. WeronikaM

    Diana :)

    bo tak fajniej wygląda :)
  4. WeronikaM

    Diana :)

    [quote name='Chantell']kurcze, ale jak takie druciska mogły się rowalić xDD no trudno. jeszcze masz tą czerwoną co zrobiłaś :D[/QUOTE] myślisz, że to wszystko ? :eviltong::evil_lol: mam jeszcze z 10 innych
  5. WeronikaM

    Diana :)

    [quote name='Ewa&Duffel']A Rogza już zamówiłaś ?[/QUOTE] była aukcja na allegro, ale się skończyła (wtedy, kiedy byłam poza miastem) i wyslałam maila do baby, ze chce kupić, ale już z tydzień nie odpisuje :roll:
  6. WeronikaM

    Duffel

    [url]http://img90.imageshack.us/img90/3545/dsc01341a.jpg[/url] pięknie :loveu: to 2,5 ;)
  7. WeronikaM

    Diana :)

    dziękujemy wszystkim :buzi: a i Chantell chciałam napisać, że ta obroża ostatnio się rozleciała :lol:
  8. WeronikaM

    Diana :)

    [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]krówka się pasie na łące :evil_lol: [url]http://img46.imageshack.us/img46/4390/01523042010.jpg[/url] fajną zabawkę ma Dianka do przeciągania :)[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] dzięki :loveu: [QUOTE]to nie jest obroża, tylko dławik, bo nie ma regulatorka xD[/QUOTE] ma :) inne zdjęcie [IMG]http://p.animalia.pl/img/produkty/duze/trixie/obroza_2240.jpg[/IMG] [B][U][COLOR="#8b0000"]na poprzedniej stronie foty !!![/COLOR][/U][/B]
  9. WeronikaM

    Diana :)

    dzięki :loveu: [SIZE="1"][COLOR="#c0c0c0"]zapraszam na mój [URL="quickly.flog.pl"]fotoblog[/URL][/COLOR][/SIZE]
  10. WeronikaM

    Ares...

    ale podrapane :lol: [SIZE="1"]PS: u nas nowe fotki[/SIZE]
  11. WeronikaM

    Daisy...

    no więc czekamy [SIZE="1"]PS: u nas nowe fotki[/SIZE]
  12. ale pozy :loveu: [SIZE="1"]PS: u nas nowe fotki[/SIZE]
  13. i jak poszedł teścik ????? [SIZE="1"]PS: u nas nowe fotki[/SIZE]
  14. WeronikaM

    Diana :)

    [IMG]http://img709.imageshack.us/img709/9349/00723042010.jpg[/IMG] [IMG]http://img402.imageshack.us/img402/9642/00923042010.jpg[/IMG] [IMG]http://img12.imageshack.us/img12/4079/01023042010.jpg[/IMG] [IMG]http://img196.imageshack.us/img196/3607/01123042010.jpg[/IMG] [IMG]http://img11.imageshack.us/img11/9282/01223042010.jpg[/IMG] cdn ...............
  15. WeronikaM

    Diana :)

    to wyżej to prześwietlone, wiem :evil_lol: Z serii "przeciąganie" :evil_lol: [IMG]http://img687.imageshack.us/img687/5058/00323042010.jpg[/IMG] [IMG]http://img30.imageshack.us/img30/7474/00423042010.jpg[/IMG] [IMG]http://img717.imageshack.us/img717/4681/00523042010.jpg[/IMG] [IMG]http://img213.imageshack.us/img213/4934/00623042010.jpg[/IMG] [IMG]http://img709.imageshack.us/img709/9349/00723042010.jpg[/IMG] cdn...
  16. WeronikaM

    Diana :)

    [IMG]http://img191.imageshack.us/img191/119/00123042010.jpg[/IMG] [IMG]http://img204.imageshack.us/img204/388/00223042010.jpg[/IMG] [IMG]http://img697.imageshack.us/img697/3996/01323042010.jpg[/IMG] [IMG]http://img230.imageshack.us/img230/1462/01423042010.jpg[/IMG] [IMG]http://img46.imageshack.us/img46/4390/01523042010.jpg[/IMG] ..................
  17. [quote name='Ewa&Duffel'] Widzę, że cały zestaw od razu kupiłaś ;) Ja mam konga z Trixie[/quote] ja też :) za całe 8 zł :) :evil_lol:
  18. [quote name='Cockermaniaczka']Weronika jak wykanczasz te obrozki tasmowe?Obszywasz czy jak?:cool3:[/QUOTE] tzn, na końcach żeby się nie próło ? zapałka i już :)
  19. [QUOTE]Twoja galeria tez fajna Weroniko[/QUOTE] :buzi: Tosia piękna :loveu: [url]http://img444.imageshack.us/img444/4766/img9697.jpg[/url]
  20. WeronikaM

    Diana :)

    dziękujemy :loveu: wszystkim !!! :multi: [QUOTE]Tego syfka mogłaś zastempelkować .[/QUOTE] nie chciało mi się :oops: i szykujcie się na nowe zdjęcia :evil_lol: z 23 IV
  21. [url]http://i687.photobucket.com/albums/vv233/jonQuilla123/DSC00388Kopiowanie.jpg?t=1272315452[/url] to piękne :loveu:
  22. WeronikaM

    Diana :)

    dzięki :) To była końcówka z 22 kwietnia, mam jeszcze z 23, ze 3 koni i z wczoraj :D.
  23. Wydaje mi się, że temat do zamknięcia !
×
×
  • Create New...