-
Posts
4612 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by WeronikaM
-
jak ci się znudzi, to mi go odsprzedaj :diabloti::diabloti:
-
ślicznie :) już nie bede mieć rogdza, bo się okazalo, że to ty go kupiłaś :lol: :roflt:
-
bo tak fajniej wygląda :)
- 5052 replies
-
- dalmatyńczyk
- dalmatynka diana
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
[quote name='Chantell']kurcze, ale jak takie druciska mogły się rowalić xDD no trudno. jeszcze masz tą czerwoną co zrobiłaś :D[/QUOTE] myślisz, że to wszystko ? :eviltong::evil_lol: mam jeszcze z 10 innych
- 5052 replies
-
- dalmatyńczyk
- dalmatynka diana
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
[quote name='Ewa&Duffel']A Rogza już zamówiłaś ?[/QUOTE] była aukcja na allegro, ale się skończyła (wtedy, kiedy byłam poza miastem) i wyslałam maila do baby, ze chce kupić, ale już z tydzień nie odpisuje :roll:
- 5052 replies
-
- dalmatyńczyk
- dalmatynka diana
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
[url]http://img90.imageshack.us/img90/3545/dsc01341a.jpg[/url] pięknie :loveu: to 2,5 ;)
-
dziękujemy wszystkim :buzi: a i Chantell chciałam napisać, że ta obroża ostatnio się rozleciała :lol:
- 5052 replies
-
- dalmatyńczyk
- dalmatynka diana
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
[quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]krówka się pasie na łące :evil_lol: [url]http://img46.imageshack.us/img46/4390/01523042010.jpg[/url] fajną zabawkę ma Dianka do przeciągania :)[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] dzięki :loveu: [QUOTE]to nie jest obroża, tylko dławik, bo nie ma regulatorka xD[/QUOTE] ma :) inne zdjęcie [IMG]http://p.animalia.pl/img/produkty/duze/trixie/obroza_2240.jpg[/IMG] [B][U][COLOR="#8b0000"]na poprzedniej stronie foty !!![/COLOR][/U][/B]
- 5052 replies
-
- dalmatyńczyk
- dalmatynka diana
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
dzięki :loveu: [SIZE="1"][COLOR="#c0c0c0"]zapraszam na mój [URL="quickly.flog.pl"]fotoblog[/URL][/COLOR][/SIZE]
- 5052 replies
-
- dalmatyńczyk
- dalmatynka diana
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
ale podrapane :lol: [SIZE="1"]PS: u nas nowe fotki[/SIZE]
-
no więc czekamy [SIZE="1"]PS: u nas nowe fotki[/SIZE]
-
SNOOPY - łaciate przygody agilitowo-sztuczkowe :D
WeronikaM replied to Zuzia&Snoopy's topic in Foto Blogi
ale pozy :loveu: [SIZE="1"]PS: u nas nowe fotki[/SIZE] -
i jak poszedł teścik ????? [SIZE="1"]PS: u nas nowe fotki[/SIZE]
-
[IMG]http://img709.imageshack.us/img709/9349/00723042010.jpg[/IMG] [IMG]http://img402.imageshack.us/img402/9642/00923042010.jpg[/IMG] [IMG]http://img12.imageshack.us/img12/4079/01023042010.jpg[/IMG] [IMG]http://img196.imageshack.us/img196/3607/01123042010.jpg[/IMG] [IMG]http://img11.imageshack.us/img11/9282/01223042010.jpg[/IMG] cdn ...............
- 5052 replies
-
- dalmatyńczyk
- dalmatynka diana
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
to wyżej to prześwietlone, wiem :evil_lol: Z serii "przeciąganie" :evil_lol: [IMG]http://img687.imageshack.us/img687/5058/00323042010.jpg[/IMG] [IMG]http://img30.imageshack.us/img30/7474/00423042010.jpg[/IMG] [IMG]http://img717.imageshack.us/img717/4681/00523042010.jpg[/IMG] [IMG]http://img213.imageshack.us/img213/4934/00623042010.jpg[/IMG] [IMG]http://img709.imageshack.us/img709/9349/00723042010.jpg[/IMG] cdn...
- 5052 replies
-
- dalmatyńczyk
- dalmatynka diana
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
[IMG]http://img191.imageshack.us/img191/119/00123042010.jpg[/IMG] [IMG]http://img204.imageshack.us/img204/388/00223042010.jpg[/IMG] [IMG]http://img697.imageshack.us/img697/3996/01323042010.jpg[/IMG] [IMG]http://img230.imageshack.us/img230/1462/01423042010.jpg[/IMG] [IMG]http://img46.imageshack.us/img46/4390/01523042010.jpg[/IMG] ..................
- 5052 replies
-
- dalmatyńczyk
- dalmatynka diana
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
[quote name='Ewa&Duffel'] Widzę, że cały zestaw od razu kupiłaś ;) Ja mam konga z Trixie[/quote] ja też :) za całe 8 zł :) :evil_lol:
-
Jak zrobić samodzielnie smycz i obrożę dla psa :)
WeronikaM replied to vege*'s topic in Obroże i smycze
[quote name='Cockermaniaczka']Weronika jak wykanczasz te obrozki tasmowe?Obszywasz czy jak?:cool3:[/QUOTE] tzn, na końcach żeby się nie próło ? zapałka i już :) -
na czym byłyście ?
-
Pierwszy i niepowtarzalny FotoBlog Czarnej Flatki TOSCI :)
WeronikaM replied to betty_labrador's topic in Galeria
[QUOTE]Twoja galeria tez fajna Weroniko[/QUOTE] :buzi: Tosia piękna :loveu: [url]http://img444.imageshack.us/img444/4766/img9697.jpg[/url] -
dziękujemy :loveu: wszystkim !!! :multi: [QUOTE]Tego syfka mogłaś zastempelkować .[/QUOTE] nie chciało mi się :oops: i szykujcie się na nowe zdjęcia :evil_lol: z 23 IV
- 5052 replies
-
- dalmatyńczyk
- dalmatynka diana
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
dzięki :) To była końcówka z 22 kwietnia, mam jeszcze z 23, ze 3 koni i z wczoraj :D.
- 5052 replies
-
- dalmatyńczyk
- dalmatynka diana
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Wydaje mi się, że temat do zamknięcia !