Jump to content
Dogomania

WeronikaM

Members
  • Posts

    4612
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by WeronikaM

  1. ale piękne irlandczyki :loveu:
  2. WeronikaM

    Ares...

    tak myslałam :)
  3. WeronikaM

    Ares...

    kropla fajnaa, gdzie ona się znajduje ???
  4. Tofik :loveu: śliczny :) ale maluszek fajny :)
  5. WeronikaM

    Diana :)

    dziękujemy :) Kaja - jak z tym wybijaniem się od pleców ?
  6. WeronikaM

    Diana :)

    zazdroszczę cierpliwości :buzi:
  7. hej :) daj foteczki !!!
  8. WeronikaM

    Diana :)

    zawsze te 30 minut :) cierpliwa jesteś :)
  9. WeronikaM

    Ares...

    [quote name='Shel'] Znowu uszkodziłam aparat :mdleje:.[/QUOTE] co i jak ?
  10. WeronikaM

    Diana :)

    [quote name='Kaja10014']Ja codziennie stempluje ok 100 zdjęć - mojego psa i psów schroniskowych :P[/QUOTE] :crazyeye: jeju, ja nie mam az tyle czasu ;) dzieki Shel
  11. WeronikaM

    Diana :)

    już edytowane :) myślisz, ze mi się chce 30 zdjęć stemplować :roll: :oops:
  12. WeronikaM

    Diana :)

    [IMG]http://img249.imageshack.us/img249/9620/03523042010.jpg[/IMG] [IMG]http://img217.imageshack.us/img217/277/03623042010.jpg[/IMG] [IMG]http://img293.imageshack.us/img293/8144/03723042010.jpg[/IMG] [IMG]http://img188.imageshack.us/img188/1213/03923042010.jpg[/IMG] koniec :)
  13. WeronikaM

    Diana :)

    [IMG]http://img88.imageshack.us/img88/9851/02923042010.jpg[/IMG] [IMG]http://img130.imageshack.us/img130/7563/03023042010.jpg[/IMG] [IMG]http://img101.imageshack.us/img101/1998/03123042010.jpg[/IMG] [IMG]http://img101.imageshack.us/img101/1998/03123042010.jpg[/IMG] ....................cdn.................
  14. WeronikaM

    Diana :)

    za duzy rozmiar fot :oops:
  15. WeronikaM

    Diana :)

    za duzy rozmiar fot :oops:
  16. WeronikaM

    Duffel

    nie kupie w sklepie, bo w sklepie kosztuje 45 ! :evil_lol:
  17. WeronikaM

    Diana :)

    [IMG]http://img43.imageshack.us/img43/5234/02223042010.jpg[/IMG] [IMG]http://img11.imageshack.us/img11/4217/02523042010.jpg[/IMG] [IMG]http://img214.imageshack.us/img214/7181/02623042010.jpg[/IMG] [IMG]http://img245.imageshack.us/img245/5061/02723042010.jpg[/IMG] [IMG]http://img526.imageshack.us/img526/4820/02823042010.jpg[/IMG] cdn...............................
  18. WeronikaM

    Diana :)

    ten paproch mnie wkurza :roll: musze kupić tą gruszke [IMG]http://img248.imageshack.us/img248/2115/01823042010.jpg[/IMG] [IMG]http://img51.imageshack.us/img51/3166/02123042010.jpg[/IMG] [IMG]http://img51.imageshack.us/img51/3166/02123042010.jpg[/IMG] [IMG]http://img442.imageshack.us/img442/6315/02323042010.jpg[/IMG] [IMG]http://img594.imageshack.us/img594/9332/02423042010.jpg[/IMG] cdn ..............................
  19. [QUOTE]Rec i rożne takie ;)[/QUOTE] super :evil_lol:
  20. WeronikaM

    Diana :)

    są fotki ( z 23 kwietnia) [IMG]http://img408.imageshack.us/img408/7883/04023042010.jpg[/IMG] [IMG]http://img256.imageshack.us/img256/2307/04123042010.jpg[/IMG] [IMG]http://img512.imageshack.us/img512/4390/01523042010.jpg[/IMG] [IMG]http://img210.imageshack.us/img210/6441/01623042010.jpg[/IMG] [IMG]http://img227.imageshack.us/img227/5031/01723042010.jpg[/IMG] cdn .............
  21. zapasy najlepsze :) :loveu:
  22. WeronikaM

    Diana :)

    [quote name='deer_1987']Wow Ty masz tak codziennie teraz pogode na foty? :D[/QUOTE] nie, ale za to mam zapasy :evil_lol: dziś troche zachmurzono [quote name='zaba14']fajna zabawka [url]http://img11.imageshack.us/img11/9282/01223042010.jpg[/url] ;) tylko moja sunia juz by odgryzła sznurek :D ładną macie pogode, u nas od 2 dni jakoś pochmurno :([/QUOTE] dziękuję :) [quote name='Evelynkaa']Coś nas dawno nie było :oops: ale już wszystko nadrobione :p a pokaż tego Manmata co się nad nim zastanawiasz....A ja czekam na te fotki z konikami, bo mi się coś o uszy obiło :evil_lol:[/QUOTE] ok, dziś dodam :)
  23. WeronikaM

    Duffel

    ale piękny :) [QUOTE]A, bo Ty chciałaś od Agnes kupić ?[/QUOTE] tak, nie wiedzialam, ze to agnes, bo chciałam kupić na allegro, wysłałam maila z pytaniem i nic, gdybym wylicytowała byłaby moja :evil_lol: pozdrawiam i miłej zabawy w Londynie :buzi:
  24. WeronikaM

    Diana :)

    dzięki, jutro będą fotki :) i nie wiem, czy zdecydować się na tego Manmata :roll:
  25. WeronikaM

    Diana :)

    [quote name='Chantell']to nastepnym razem zrób z obróchą :D[/QUOTE] ok :) i nie bedzie już rogza, bo się okazało, ze to ewa (duffla) go kupiła :lol::lol: może manmat od Agnes ?
×
×
  • Create New...