[quote name='LeCoyotte'][B]zakla[/B], pierwsze bardzo fajne, [U]dobrze uchwyciłaś jego wzrok, ostrość tam gdzie trzeba, kontrast kolorystyka na plus [/U]i ta perspektywa bardzo 'wymowna';) mniej dołu i do kwadratu z tym;) albo więcej góry i mniej dołu jeśli ma być w pionie
[B]trudno wszystkim dogodzić... jednemu perspektywa nie pasuje, innemu pewnie kolory, kadr itp... eksperci[/B]:diabloti:
Moniek193, najlepszy jest ten podpis:diabloti:[/QUOTE]
Z tego wszystkiego zapomniałam pochwalić :roll: Popieram podkreślone :evil_lol: ...eksperci:-o