Jump to content
Dogomania

Agniecha93

Members
  • Posts

    396
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Agniecha93

  1. życzymy Wesołych Świąt!
  2. życzymy Wesołych Świąt! :D
  3. życzymy Wesołych Świąt! :D
  4. Wesołych Świąt! :)
  5. życzymy Wesołych Świąt! :D
  6. Śliczne zimowe foty życzymy Wesołych Świąt :)
  7. Dziękujemy i również życzymy Wesołych Świąt! :)
  8. Wesołych Świąt! :D:D
  9. Wesołych Świąt! :)
  10. Wesołych Świąt! :)
  11. Mmm... ale puchacz :D Wesołych Świąt!
  12. Wesołych Świąt! :D
  13. Witam po przerwie i życzę Wesołych Świąt! [url]http://i45.tinypic.com/ip9us0.jpg[/url] słodkie :D
  14. [IMG]http://i46.tinypic.com/30hswtd.jpg[/IMG] [IMG]http://i45.tinypic.com/29zsjd1.jpg[/IMG] koniec [SIZE=1](10 znaków)[/SIZE]
  15. Dziękuję za życzenia :lol: Nareszcie przerwa od szkoły, już daję zdjęcia i Was wszystkich odwiedzam:cool3: [IMG]http://i46.tinypic.com/m9mtj5.jpg[/IMG] [IMG]http://i45.tinypic.com/97k4sw.jpg[/IMG] [IMG]http://i47.tinypic.com/t8lpo2.jpg[/IMG] [IMG]http://i46.tinypic.com/313hzm8.jpg[/IMG] [IMG]http://i47.tinypic.com/wbs7ro.jpg[/IMG]
  16. Obawiam się że nie mam zapasowych ;P
  17. [B]Agata[/B] widać ziarno i trzeba wykadrować, ale świetnie złapany moment i ta ostrość :)
  18. [quote name='LeCoyotte'][B]zakla[/B], pierwsze bardzo fajne, [U]dobrze uchwyciłaś jego wzrok, ostrość tam gdzie trzeba, kontrast kolorystyka na plus [/U]i ta perspektywa bardzo 'wymowna';) mniej dołu i do kwadratu z tym;) albo więcej góry i mniej dołu jeśli ma być w pionie [B]trudno wszystkim dogodzić... jednemu perspektywa nie pasuje, innemu pewnie kolory, kadr itp... eksperci[/B]:diabloti: Moniek193, najlepszy jest ten podpis:diabloti:[/QUOTE] Z tego wszystkiego zapomniałam pochwalić :roll: Popieram podkreślone :evil_lol: ...eksperci:-o
  19. [URL]http://i294.photobucket.com/albums/mm103/zmz_aussie/d4.jpg[/URL] ach i och:loveu: 1 i 2 po pierwsze nie podoba mi się ta perspektywa, po drugie kadry centralne.
  20. Ostatnio nie mam za dużo czasu :/ W tym tyg.: 10 sprawdzianów...
  21. Hejo :D A Desny to kto?
×
×
  • Create New...