[quote name='Balbina12']Witam:hand:nie dawno wróciłam z Sopotu:loveu:Psiuniek było oczywiście ze mną.Wszysko było dobrze-podróż super .Tylko Franek nie lubi wody....:shake:Jak chciałam żeby tam wszedł to zapierał się łapkami:shake: a jak to jest z waszymi yorkami,lubią wodę?:cool1:[/quote]
My mieszkamy nad morzem,Bonnie lubi sobie biegać po plaży,a jeśli chodzi o wchodzenie do wody to tylko tyle,że łapeczki zamoczy.....:cool3:
Ale najlepszy ubaw mamy jak ucieka przed falami.....:evil_lol: