Jump to content
Dogomania

Kajusza

Members
  • Posts

    6745
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Kajusza

  1. dzięki rita :-) Wieczorem sklece jakiś tekst ogłoszenia :-) .....chyba, że ktoś wcześniej będzie miał wenę to się nie pogniewam ;-)
  2. ty to umiesz budowac napięcie ...... no to czekamy :-D
  3. dzięki dziewczyny za wyjście z krówką :-) Mam nadzieje, że wizyta przed/adopcyjna sie uda i niedługo chłopak zamieszka w Łodzi :-)
  4. mi się wydaje, że mu nie służy mieszkanie w budzie :-( ta wilgoć z nad Warty i zimno :-( Postaram się do końca tygodnia jakoś pojechac z nim na ten rtg. Jeżeli ustale termin to dam znać.
  5. Agaga wszystkiego najlepszego z okazji Świąt dla Ciebie i całej twojej rodziny oraz psowatych :-) Szczurosława jest boska, widzę, że kanapą zawładnęła na całego :-D
  6. ale piekność z tej Białaski :-) Domki będą się biły o nią :-)
  7. Asiu wszystkiego najlepszego z okazji świąt :-) Dużo spokoju, beztroski i radości dla Ciebie, Krisa i reszty rodzinki z Moną na czele :-) Dziękuję za kartkę :-)
  8. [quote name='rita60']Wykupię Jaggerowi pakiecik,tylko już po świętach.[/QUOTE] dzięki Rita :-)
  9. tylko, że u nas to empik ma bardzo ubogi asortyment :-( I tych nie ma na stanie :-(
  10. chciałabym kupić jakieś książki nt fogorafii, żeby podszkolić się z teorii ;-) Co sądzicie o tych: - [url]http://www.empik.com/czas-naswietlania-bez-tajemnic-peterson-bryan,prod1060206,ksiazka-p[/url] - [url]http://www.empik.com/ekspozycja-bez-tajemnic-peterson-bryan,p1045314453,ksiazka-p[/url] - [url]http://www.empik.com/kompozycja-w-fotografii-praktyczny-przewodnik-zakia-richard-d-page-david-a,p1045184038,ksiazka-p[/url] - [url]http://www.empik.com/kompozycja-od-zdjecia-do-arcydziela-opracowanie-zbiorowe,p1044811199,ksiazka-p[/url] Ktoś z was je czytał? MOże polecić lub odradzić?
  11. Natalia - okradnę jedną fotkę na wątek obróżkowy ;-) .......... i kurcze, dziewczyny nie uczcie go szarpać się smyczą :-( potem to trudno odkręcić ...
  12. trzeba Jaggerowi i wyżełkowi wykupić pakiety ogłoszeń na jakimś bazarku ..... ale już mamy na minusie kasę, bo się trochę przeliczyłyśmy ze sprzedażą aniołków, z psiego bazarku jedna dziewczyna nie zapłaciła :-( Mam nadzieje, że tym ubraniowym nadgonimy ;-)
  13. widziałam ją ostatnio .... fajna taka, żywiołowa :-)
  14. Hektor dostał zestaw "naprawczy" jak to wet stwierdził .... i faktycznie się naprawił ;-) Po lekach od razu się lepiej poczuł :-)
  15. teraz widać :-)
  16. hahaha, ale Kuki miejscóweczke sobie znalazł :-) Pieknie się komponuje z choinką :-)
  17. Iwona - nie widac fotek :-(
  18. [quote name='iwcia93']tej małej fotki mam... robiłam z tydzień temu (albo i 2).[/QUOTE] to wstaw fotki, to wstawię na ten wątek [url]http://www.dogomania.pl/threads/176778-MIKROPSY-w-potrzebie-og%C5%82aszaj%C4%85c-swoje-MIKRUSY-pami%C4%99tajcie-o-innych-kt%C3%B3re-cierpi%C4%85[/url]! może mała znajdzie dom???
  19. [quote name='czikusiowa']byłam dzisiaj w schronisku i odwiedziłam Jaggera chłopak trochę markotny, dołożyłam mu kilka szmatek, to się w nie powtulał :)[/QUOTE] dzięki Kasia :-) .... on to chyba taki "mamisynek" jest ;-) lubi żeby go poprzytulać i popieścić :-)
  20. [quote name='sacred PIRANHA']....kto go ma pocieszyc, jak nie drugi chopak bez jajecek:-)[/QUOTE] :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  21. szkoda, że takie jajo do domu się nie nadaje ;-) Wegę kręci tylko guma :evil_lol: na takie zwykłe szarpaki to patrzy niewiedząc o co chodzi, i mysle, że na taki jutowy to też bym z pogardą spojrzała ;-)
  22. rozmawiałam z wetem - [B]Hektor [/B]wyniki morfologii i biochemii ma dobre, badania nie wykazały nic nieprawidłowego. A młody, [B]Karmelek[/B] (może być??) jutro idzie pod nóż :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [B]Milka_[/B] - jak będziesz mogła to spisz jutro nr chipów - Karmelka, Jaggera (teriera) i Grovera (wyżła) to wprowadzę je do safe animal.
  23. właśnie rozmawiałam z wetem - Jagger po zabiegu dobrze, nie było żadnych niespodzianek i problemów :-)
  24. Milka jak jutro będziesz w schronie to mogłabys obfocić dwa psy i coś się o nich dowiedzieć (czy oddane, kiedy itp)- ja nie zdążyłam ostatnio a wpadły mi w oko, może poszukamy im domu? Oba są w tym wybiegu przy dawnej kuchni: - malizna [url]http://sioz.pl/Details.aspx?BID=17&IDG=1&pageIndex=&pageSize=&Page=14[/url] id 1825, podesłałabym ja na mikropieski - miks gończego polskiego: [url]http://sioz.pl/Details.aspx?BID=17&IDG=1&pageIndex=&pageSize=&Page=8[/url] id 1834 - może miłośnicy rasy by jej pomogli. Będę wdzięczna :-)
×
×
  • Create New...