-
Posts
6745 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Kajusza
-
HERMES ... boski pies .... cudo nie amstaff ;-) W DOMU STAŁYM :-)
Kajusza replied to Kajusza's topic in Już w nowym domu
hahhaha, myślę, że ludzi waliliby drzwiami i oknami ;-) co do psów, to nie sądzę, żeby był agresywny, na spacerach do żadnego nie wykazał agresji, nawet do ślepego spanielka, co wiadomo, że często psy atakują takie niepełnosprawne psiaki. -
[quote name='pędzelopka']Kajusza , a testowałyście z Wegetą [URL="http://www.zooplus.pl/shop/psy/zabawki_szkolenie_psa/pilki/136768"]takie coś[/URL] ? Bo ja się na coś takiego zamierzam do zabawy na śniegu i na osiedlu żeby wymęczyć sucz na lince. To taki boomer ball tylko dużo tańszy i w kształcie jajka. Może miałaś do czynienia? Widzę, że mega ninja wyskok opanowany. Tzn przez Wegetę. A Ty swój ćwiczyłaś? :evil_lol:[/QUOTE] takiego jaja nie widziałam, może faktycznie coś takiego warto jej sprawić ... nawet w domu dać jak wychodzę. Bo na spacerach to raczej coś co można rzucić, przynieść i tak się poszarpać, że można samolocik zrobić ;-) Myślałam o czymś takim - [URL="http://www.swiatkarm.pl/p,trixie-mot-dlugi-20cm-tx3232,3160,67.html"]1[/URL], [URL="http://www.swiatkarm.pl/p,trixie-mot-fun-tx3230,3161,67.html"]2[/URL], [URL="http://www.swiatkarm.pl/p,trixie-dentafun-pilka-na-sznurku-7cm-tx3299,3094,67.html"]3[/URL] albo [URL="http://www.swiatkarm.pl/p,hilton-kielbasa-zielona-z-winylu--zabawka-dla-psa,17026,67.html"]4[/URL]. Żeby móc rzucic i potem sie pociągać, bo piłka to kiepsko a owca długo nie wytrzyma ;-) Tak, tak, Wegeta ostro ćwiczy ... a ja jakoś się krępuję przy ludziach ;-)
-
Biały lonżowany konik, czyli jack russell terrier Jax i ferajna - zapraszamy!
Kajusza replied to LadyS's topic in Foto Blogi
mojej siostry pies też stracił jajka jak miał ok. 9 miesięcy (miks boksera i weimara) ..... w mojej galerii można samemu się przekonać, czy ma jakieś braki w muskulaturze ;-). Dobrze, że Jax już po zabiegu i wszystko poszło sprawnie i bez komplikacji .... biorąc pod uwagę jego temperament, to jutro już zapomni, że dziś coś stracił ;-) -
HERMES ... boski pies .... cudo nie amstaff ;-) W DOMU STAŁYM :-)
Kajusza replied to Kajusza's topic in Już w nowym domu
[quote name='koelka']Szkoda, panu może nie zależy, ale może też miał jakiś nawał pracy i trzeba zadzwonić do niego i spytać.[/QUOTE] zadzwoniłam, pogadałam i faktycznie czas przedświąteczny powodu chaos ;-) Pan jak najbardziej nadal zainteresowany Hermesem :-) Trzeba go tylko jeszcze posprawdzać na małe psy i jakby sie udało na dzieci ;-) Ja nie mam na wypożyczenie ;-) MOże ktoś się zaoferuje swoim do przetestowania hahahaha. Pan podczytuje dogo ale na wątek Hermesa nie trafił, to podeślę do poczytania. Po świętach będziemy się kontaktować dalej, a dziś (jak znajdę chwilę) podeśle namiary do Rudej, aby umówiła się na wizytę przedadopcyjną. -
Wegeta też niszczy zabawki - Aga od Gusta ostatnio przyniosła prosiaka ... nie przeżył, resztki nadal walają się po polach ;-) ..... piłka serowa (z takimi dziurkami) .... nie przeżyła ........... wczoraj przyniosła "niezniszczalną" piłkę, przeżyła godzinę zabawy wilczaka i goldena .... jak Wega się nią zaopiekowała .... już nie była niezniszczalna ;-) ............ tylko nie wiem dlaczego Aga już nie chce przyniosić zabawek :-D A Luluś to ostatnio często się lansuje w chustkach ;-) A czerwona faktycznie bardzo twarzowa :-)
-
[quote name='sundayrose']Kurcze, szkoda, no trudno, poczeka... Ja bym znalazła czas, żeby pojechać z nim, ale nie dam rady mu pomóc wejść do auta :([/QUOTE] Natalia, a może podam ci nr do Beaty (która miała mnie z nim zawieść) i wy pojedziecie z nim same?
-
Biały lonżowany konik, czyli jack russell terrier Jax i ferajna - zapraszamy!
Kajusza replied to LadyS's topic in Foto Blogi
Jax jak słodko śpi ... nie wie, to ostatnie miłe chwile ... z jajkami :evil_lol::evil_lol::evil_lol: -
ale fajnie wygląda - w złocie tak elegancko :-)
-
ja nic nie wiem, zgalałam sie na jego temat juz wychodząć ze schronu, wet powiedział, że w chwili obecnej leków żadnych nie musi brać wystarczy dobra karma weterynaryjna, jeżeli zje coś innego, to będzie miał kilka dni biegunkę i wtedy myusi wziąść leki. Był juz adoptowany .... ale wiadomo, okazało się, że chory to wrócił spowrotem do schronu :-(
-
hahahah, moja mama też niewiedzieć czemu dużoooo gada nt psich rzeczy ;-)
-
[quote name='Marchewkowy']tak ten komplecik jets na brązowej eko z Dogstyle ;)[/QUOTE] piekny ten komplecik .... dobrze, że nie widziałam jak go wystawiłaś, bo chyba bym uległa pokusie ;-)
-
niestety jutro nie moge pojechać z psem do weta, na rtg ..... musze iść do pracy :-( Także dopiero po świętach będzie staruszek zdiagnozowany.
-
HERMES ... boski pies .... cudo nie amstaff ;-) W DOMU STAŁYM :-)
Kajusza replied to Kajusza's topic in Już w nowym domu
w sumie też tak myśle, ale co tam ..... jak będę pamiętała o przywoitej godzinie to dryndne do niego :-) -
z uwagi, że Wega ma duże problemy emocjonalne, jest psem ze schronu z nieznaną przeszłością, to skonsultowałam się z Asią Misztelą odnośnie ratowania psa, bo byłam na etapie, że rozważałam jej uśpienie. A teraz jeździmy na szkolenie z posłuszeństwa. Ale jesteśmy na poziomie najniższym z możliwych ;-)
-
HERMES ... boski pies .... cudo nie amstaff ;-) W DOMU STAŁYM :-)
Kajusza replied to Kajusza's topic in Już w nowym domu
przepraszam ale miałam urwanie głowy ..... w poniedziałaek zadzwoniłam do Pana abyy porozmawiać nt Hermesa, niemógł rozmawiać bo był w pracy .... miał oddzwonić jak będzie wolny ..... do tej pory nie zadzwonił. Chciałam sama ponownie oddzwonić, ale przypomniałam sobie wieczorem, teraz też już za późno .... jutro zadzwonie z pracy, może będę miała chwilę spokoju. Niech się człowiek określi, czy nadal jest zainteresowany Hermesem, i w tym przedświątecznym zamieszaniu nie miał kiedy zadzwonić czy juz psa nie chce. -
hahhaha, wczoraj miała wziąść ten karton, ale zapomniałam :-( jakoś się zdzwonimy co do przekazania ;-)
-
Jagdterier Jagger z gorzowskiego schronu już w DS
Kajusza replied to sundayrose's topic in Już w nowym domu
na moje ok. 4 lata :-) -
[quote name='buuterfly']Aniu jak będziesz robiła bazar to daj znać. Na pewno bym znalazła coś w szafie na handel jeśli będziesz potrzebowała :) Z chęcią pomogę.[/QUOTE] super :-) TEraz będziemy robic bazarek ubraniowy - Sundayrose go wystawi.
-
dzięki :-) Moje fotki napewno nie będą takie ładne jak robione lustrzanką :-( No i one są wogóle nie obrabiane, tylko zrzucone na komp a potem na serwer ...... musze jakiś program sobie zainstalowac, bo faktycznie mogłabym na przykład wyciąć psy z tego tła.
-
[quote name='Amber']Skoczna ta twoja dziewucha, ale z takimi dłuuugimi łapami to nic dziwnego ;)[/QUOTE] nieraz to aż za bardzo skoczna :-) Ale nie narzekam, tfu, tfu ..... w końcu szaleje z zabawkami :-) zajęło jej to prawie rok, zanim wogóle zainteresowała się czymkolwiek, a teraz to tylko czeka aż się wyciągnie zabawkę :-) [quote name='Marta_Ares']ale piękny ten Karlos:loveu: :loveu: :loveu: :loveu: [url]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/6b24bbda.jpg[/url] :loveu: [url]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/30a3b8e7.jpg[/url] ale fajnie to wyszło :loveu: :loveu:[/QUOTE] tak, Karlosek przeszedł olbrzymią przemianę - zarówno fizycznie jak i emocjonalnie, rok temu w schronie to był szkielet psa, kręcący się w kółko i wygryzający do krwi ogon :-) A too ostatnie zdjęcie - to mi się skojarzyło, jak na amerykańskich komediach romantycznych ..... zwolnione tempo, sentymentalna muzyczka, jeszcze tylko serduszek wokół brakuje ;-) ............. miłość kwitnie hahahahah