-
Posts
6745 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Kajusza
-
Karlos - czarny amstaff - już w ciepłym domu się grzeje :-)
Kajusza replied to Kajusza's topic in Już w nowym domu
ok, to ja wieczorem siąde i napisze nowy tekst ogłoszenia. to może zrobimy zrzutke na ten większy pakiet (za 10zł)?? -
DONA rednose-ka ... po 2 latach w końcu w swoim domu!!
Kajusza replied to Kajusza's topic in Już w nowym domu
to ja dorzuce 5zł i weźmy ten większy, dobra?? tylko trzeba nowy tekst napisac, ja postaram się wieczorem to zrobić :-) -
Karlos - czarny amstaff - już w ciepłym domu się grzeje :-)
Kajusza replied to Kajusza's topic in Już w nowym domu
[URL]http://www.facebook.com/home.php#!/event.php?eid=210984572273487[/URL] wydarzenie ne fb :-) prosze się częstować :-) -
Karlos - czarny amstaff - już w ciepłym domu się grzeje :-)
Kajusza replied to Kajusza's topic in Już w nowym domu
oto opis Karlosa ze stronki behawiorysty: "Karlos to pewny siebie pies, który wymaga zdecydowanego przewodnika. Reaguje na komendy "do mnie", "siad", "zostań", " na miejsce" oraz chodzi przy nodze. Czasami jeszcze zdarza mu się za bardzo nakręcić emocjonalnie i wówczas skacze i próbuje chwytać ręce. Właściwie reaguje podczas kontaktów z ludźmi, zarówno z kobietami, mężczyznami jak i dziećmi. Nie przejawia żadnych zachowań agresywnych w stosunku do ludzi. W stosunku do psów, które poznał u nas, zachowanie Karlosa jest bez zastrzeżeń, można odwołać go i uspokoić, kiedy tylko za bardzo się podekscytuje.[you tube -psieterapie] W nowym domu będzie potrzebował ogrodu [ świetnie sprawdza się jako stróż] i dużo kontaktu z właścicielami. Blokowisko raczej nie jest wskazane, gdyż będzie za dużo bodźców, w szczególności psów. Potencjalny właściciel będzie musiał u nas, w Psim Ranczu, przejść krótki kurs na temat zachowania i postępowania z psami bojowymi, zdobyć zaufanie psa oraz kontynuować bezpłatne szkolenie jak i dalszą socjalizację z psami" musze napisac nowy tekst ogłoszenia i trzeba intensywnie chłopaka ogłaszać, bo juz długo siedzi u behawiorysty :-( -
tak, mają już ogrodzenie, to psy swobodnie mogły biegac bez obaw, że hiena czmychnie do lasu albo psa sąsiadów :-) Wega zamęczyła chłopaków gonitwa wogół domu :-) Kuki aż popiskiwał z frustracji hahah :-)
-
DONA rednose-ka ... po 2 latach w końcu w swoim domu!!
Kajusza replied to Kajusza's topic in Już w nowym domu
Gabi a jak jej cycuchy - że tak bez krępacji sie spytam :eviltong: wchłoneły się bardziej, bo po tych wszystkich szczeniorach miała takie brzydkie, wiszące?? Z Koelką ostatnio rozmawiałysmy, że trzeba zrobic jej nowe ogłoszenia (napiszemy na podstawie twoich opisów) i poszukamy jakiegos bazarku ogłoszeniowego- może jest jakis sponsor??? oraz zrobimy swoje ogłoszenia. Trzeba zacząć ogłaszać panienkę z nowym opisem :-) niech szuka nowego domu! -
[quote name='Marta_Ares']zamawiamy na poczatku lipca .....][/QUOTE] to chyba i ja wtedy sie zdecyduję :-)
-
[quote name='koelka']Super fotki:) Szalejące "schroniskowce" i sędzia Maksiu;)[/QUOTE] noooo, Maksiu sekundant :-)
-
[IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/19c68eca.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/8b6dd8ce.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/6f4ab0d8.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/1f2c6b0e.jpg[/IMG] coś mi sie wydaje, że pomieszałam fotki :-) jak coś to jutro zrobie porządek :-) A całość Ela zgram na coś i ci podrzucę.
-
[IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/4511870f.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/0c6b348e.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/526c478f.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/6f4ab0d8.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/e9200431.jpg[/IMG]
-
nooo, i dalej wrzucam fotki, bo musiałam coś zrobić :-) [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/df454ede.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/b8d434a1.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/6f4ab0d8.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/58817172.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/18332137.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/1f2c6b0e.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/df454ede.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/a80e1946.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/915081fc.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/2a4651f3.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/6c7586b0.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/cd26c232.jpg[/IMG] cdn...
-
[IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/d51608b7.jpg[/IMG] Kuki, adoptowany z tego samego schronu co Wega [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/684c0ed5.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/4159aff5.jpg[/IMG] i Maksiu, kiedyś jedynak :-) [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/16904f9d.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/a0142d0c.jpg[/IMG] cdn...
-
niestety mój aparat jest za wolny do ich zabaw :-/ a jeszcze po kilku minutach padła bateria, ale kilka fotka zrobiłam :-) [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/92ae1665.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/8b6dd8ce.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/19c68eca.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/18332137.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/e9200431.jpg[/IMG]
-
nooo, Wegetajest szczęśliwa jak może swobodnie biegać, nie musi byc na smyczy i w mieście, coraz bardziej jestem o tym przekonana. Dziś byłam z nią u Koelki, tak tam biegała z Maksem i Kukim :-) szalała na całego :-) Ehhh, ta moja hienka .... Wczorajszy spacer udał sie - wega wogóle nie zwracała uwagi na kolegę, zero agresji, nawet raz podeszła i dała się pogłaskać!!! Z jego psem przywitała się, też nie wykazywała żadnej agresji - raz się na niego rzuciła, sama niewiem dlaczego :-( Jak staliśmy w miejscu dłuższą chwilę.... Generalnie spacer się udał :-) A zaraz będą fotki z odwiedzin :-)
-
DONA rednose-ka ... po 2 latach w końcu w swoim domu!!
Kajusza replied to Kajusza's topic in Już w nowym domu
co to stereotypy robia z ludzi :-( tak to super piesek, a jak wie co to za "rasa" to od razu lęk się włącza :-( -
[IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/2ec7bf6a.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/bc5f0d91.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/4306d7f3.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/025ebd86.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/7d3db447.jpg[/IMG] tak wyglądają nasze spacer nad Wartę :-) zwierzyna wymęczona=szczęśliwa! Jutro umówiłam się ze znajomym i jego psem na spacer, ciekawe jak Wega się zachowa :-( Juz mam obwy czy to był dobry pomysł, niedość, że obcy pies, to jeszcze facet do tego :-( Ehhh, kiepsko to widzę :-(
-
[IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/b7d06cfc.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/fe4ab623.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/be8d3649.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/d327c632.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/f0662341.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/cc0bdd7f.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/4511a58c.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/a4605fc9.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/30e87c03.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/20ff1796.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/30b726b6.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/8b7150d9.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/1af77330.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/e3bbc4a5.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/5b66a89e.jpg[/IMG]
-
DONA rednose-ka ... po 2 latach w końcu w swoim domu!!
Kajusza replied to Kajusza's topic in Już w nowym domu
juz zaznaczam :-) -
ale super te obroże! marta możesz mi napisac po ile one są? (długość 45cm, szer. 3cm), może coś wyskrobie z portfela :-) Jak nie teraz, to może po wypłacie :-)
-
DONA rednose-ka ... po 2 latach w końcu w swoim domu!!
Kajusza replied to Kajusza's topic in Już w nowym domu
uzupełniłam rozliczenia w pierwszym poście :-) -
Szalone bydłaki czyli: Spot [*], Tops, Magnus,Uma, Kicia, Lucyfer i Franek ;)
Kajusza replied to Kiłi's topic in Foto Blogi
ehhh, problem jest w tym, że ona ma chorą wątrobe i jest na diecie :-( już powoli wraca do zdrowia, ale ostatnie 2 m-ce miała ścisłą dietę, a karma weterynaryjna nie zawsze jest atrakcyjna :-) Generalnie, teraz, po doświadczeniach z Wegą uważam, że branie psa ze schroniska jest jedna wielką loterią, moja suka całkiem inaczej się zachowywała tam, a znałam ją ok. 2 m-cy, bo przychodziłam tam wychodzić z psami po śmierci poprzedniego psa. Wega - w schronie była psem spokojnym, niekonfliktowym, nie wykazywała żadnej agresji.... wszystko wyszło potem :-( Ogólnie jest psem naprawde super, szybko się uczy, jest generalnie karna itp. ale jak jest w silnym stresie to nic do niej nie dociera :-( No ale już nie zaśmiecam twojej galerii :-) i Czekam na nowe fotki białasków i kanarka :-)