Jump to content
Dogomania

Kajusza

Members
  • Posts

    6745
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Kajusza

  1. i szaleństwo na piasku ... niewiem co ona ma z tym kopaniem/zakopywaniem ... już mi dwa prześcieradła załatwiła tym sposobem :-( [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/823b5926.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/3f51a589.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/5473edc4.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/42923a9e.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/0bffa719.jpg[/IMG]
  2. jeszcze do niedawna za nic nie chciała wejść do wody, ledwo paluszki zamoczyła, żeby się napić ... a teraz [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/203be8fa.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/e3ffdbbf.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/24a8ea3e.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/6d45b7ec.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/1115e1aa.jpg[/IMG]
  3. nagrań nie mam, ale trochę fotek z szaleństw z piłką, a w sumie hantelkiem :-) Wegetka oszalała na ich punkcie :-) [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/59c40c37.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/40453834.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/888cb484.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/f97818eb.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/bb514842.jpg[/IMG]
  4. [quote name='fioneczka']... kupiony jako lablador ...[/QUOTE] dobre hahah, lepiej brzmi niż "w typie" :evil_lol:
  5. ehhh biedny Weścik, musze "przycisnąć" znajomą czy ta jej koleżanka jest zainteresowana nim czy nie... niech się kobita określi. ps. Natalia - jutro mam teoretycznie wolne :-D to może jakoś się spotkamy z burkami? podrzuciłabym ci od razu ta karme dla Weścika.
  6. to normalnie "grubnie" nam chłopak ;-) oby tak dalej :-)
  7. Zebra a co Holly je? ja zmieniłam Wedze karme z Royala Hepatic na Trovet Hepatic - i obie jestesmy zadowolone, mój portfel odetchnał i psiur je chetniej i więcej :-)
  8. no pewnie, że pamiętamy :-) nawet z tym pnaem na spacerze byłam :-) Nie wiem czemu, ale myslałam, że on do Niemiec pojechał??? Widać, że dobrze mu, grubiutki ;-) A masz fotki kudłacza??
  9. ja przyszłam odwiedzić krówkę :-) Widze, że domek sie szykuje ale co tam, dorzucę swoje "pięć groszy" ... czyli skromne 10zł stałej deklaracji. Pierwsza pójdzie po 26 bm.
  10. [quote name='fioneczka']Sylwia napisała mi sms ... [B]Pysia się znalazła [/B] podobno "właściciele" ją odebrali[/QUOTE] dobrze, że już jest w domu...
  11. piekne fotki, te buziaczki szczególnie :-) A Monka jaka "duża" przy Azyrku :-D
  12. Agnieszka - nie oddałas Figi do schroniska, jak piszesz pomieszka u przyjaciół, jej przyjaciół ... to tak jakby pojechała na wakacje :-) tak o tym pomyśl :-) W Waszej sytuacji nie ma co dokładac sobie stresa, tak gdzie można tego oszczędzić. Piczka nie jest w obcym, strasznym miejscu - krzywda jej sie nie dzieje. A że trudno zostawić swojego pupila i wrócić do domu bez niego ... no cóż, nieraz nie ma wyjścia.
  13. ok, jak tylko troche lepiej opanujemy tor, to nagram coś :-)
  14. dziś z Wega zaczyłyśmy trenować (jak poważnie to zabrzmiało :-) ) agility :-) Wariatka dla piłki zrobi wszystko - nie ma przeszkody nie do pokonania, niestety ja wysiadam kondycyjnie :-D Musze ją nakręcić piłke na sznurku, bo oszołom jeden ciągle na mnie skacze za piłką, która trzymam w ręce....
  15. znajoma znajomem widziała Weścika w tv i o nim mysli, ma to dogłębnie przemysleć, wspominalam tez o potencjalnych alergiach .... no cóż, pomysli i zobaczymy co z tego będzie :-)
  16. ufff, o tyle dobrze :-)
  17. biedna Pysia, przeszła tyle w swoim życiu, dt... a teraz to.... ehhh nie ma szczęścia w swoim życiu :-( Mam nadzieje, że sie odnajdzie i w końcu znajdzie szczęśliwy dom ...
  18. z tego co wiem, to Maja ma sie dobrze, cały czas jest problem z jej chorymi uszami - leczą, ale chyba problem nawraca :-(
  19. ehhh, wiem, że takie testy sa niezbyt wiarygodne, i tak naprawdę cała osobowiśc psa wychodzi w domu, z danymi ludxmi i ch zachowaniami. U jednych pies może nie sprawiac problemów a inny człowiek nie zareaguje odpowiednio i pies będzie wykazywał jakies niepożądane zachowania. Ale nic więcej dla Donki nie moge zrobić, jeżeli po kilka h w samotnosci nie bedzie niszczyć, to jest szans, że i w domu tak będzie. A jak zrobi demolkę - to wiadomo od czego pracę trzeba zacząc i ludzi mozna uprzedzic z góry. Tak sądzę :-)
  20. [quote name='agnieszka32']Tak sobie pomyślałam od razu - na razie czekam na Pani odpowiedź ;) A czy Dona niszczy? Pewnie nie wiadomo...[/QUOTE] niewiem :-( Napisze do gabi, czy jest mozliwośc wzięcia Donki do domu na kilka godzin, żeby ja sprawdzić. Tak nawet na przyszłośc - bo jest to pierwsze pytanie (lub jedno z pierwszych) jakie ludzie rozsądni zadają.
  21. Agnieszka - przepraszam, że tak z grubiej rury wypalę - ale jak Pani nie była odpowiednia dla Marusi (z uwagi na mieszkanie w mieście) to może podpowiedz jej Donę (z mojego podpisu), ona tyle już szuka domu.
  22. uzupełniłam rozliczenie :-) na koniec czerwca jesteśmy 122zł na plus!! W wolnej chwili zrobię Donce wydarzenia na fb, może będzie jakiś odzew? Karlos tak znalazł dom, może i Donka znajdzie tam swojego ludzia :-D Edit: Gabi czy masz możliwość sprawdzić Donę jak reaguje na bycie samemu w domu? Bardzo by to ułatwiło jej szukanie domu, jakbysmy wiedzieli czy może sama zastawać.
  23. to moja wega to młodsza siostra :-) i jak widzę, maja podobne problemy. Ja z Wega ciąglę pracuje. Mam nadzieje, że za kilka miesieczy będzie sie juz normalnie zachowywać ;-) W wolnej chwili zajrze na wątek jamniczka i popodglądam Bajkę :-)
×
×
  • Create New...