Jump to content
Dogomania

Laura1108

Members
  • Posts

    1519
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Laura1108

  1. A podsumowując wieści od Pani to myślę , że ten domek będzie o sto razy lepszy od poprzednich ale na arzie nie zapeszam ... :)
  2. Zadzwonię do Pani dziś w dzień i powiem po raz kolejny , że książeczka się nie znalazła i nie znajdzie . Prosiłam Pania by założyła nową książeczkę i zrobiła szczepienia bo to podstawa ale przypomne grzecznie jeszcze raz a przy okazji zapytam co tam u nich i kwestia sikania mnie bardzo interesuje czy Scooby w obecnym domku też ma problem z trzymaniem moczu . figu czy Ty masz umowę Scooby ?
  3. Z tą kastracją Banana to dość przykra sprawa bo wg mnie w momencie umawiania czy też zawiezienia psa na kastrację każdy świadomy wnętrostwa właściciel poinformował by weta o tym i dopiero wtedy ustalał koszta . Kolejna sprawa dziwi mnie też fakt , że wet nie zadzwonił z informacją , że pies jest wnętrem bo to dość istotna infromacja przecież nie każdy wie i musi się znać co pies powinien mieć między tylnymi łapami i jak to prawidłowo wygląda , ja osobiście wnętra nigdy nie widziałam i nie wiem czy byłabym w stanie sama ocenić ten stan rzeczy . Po za tym czy w Elwecie nie mają zwyczaju badania psa tzn zerknięcia chociażby na miejsce , które ma być ruszane . Jak ja szykowałam swoją suke na sterylkę to byłam chyba naście razy na wizycie kontorlnej czy suka po cieczce nadaje się juz do krojenia . Wiem , wiem zaraz powiecie , że suka to co innego no i owszem co innego ale nie sądze by jakikolwiek wet nawet nie zerknął przed zabiegiem na jajka psa , chyba o wnętrowstiwe nie dowiedział się dopiero jak pies leżał na stole rozkrojony . Nie czepiam się broń Boże , jestem ostrożna póki co by nie siać zamętu ale naprawdę niejasno tu wszytsko wygląda , zostawiamy psa w klinice , ustalamy koszt kastracji a póxniej wychodzą takie kwiatki. [SIZE=1]P.S. Co do Madallena to ja akurat lubię czytać forum Emir i tam co nieco wspomniane o owej Pani . No i jeszcze jak świta mi ta linia obrony kostek w wykonaniu Madallena to zaczynam mieć co raz więcej różnych myśli ... ale na razie jedna jest przodująca " Obym się myliła co do Madallena " a na Dogo długo pozostać w ukryciu się nie da - na szczęście .[/SIZE]
  4. 10 zł stałej deklaracji . Tylko bardzo proszę cioteczki przypomnijcie mi z początkiem miesiąca o mojej wpłacie , zwykle wszystkie psie deklracje robię razem ale na wszelki wypadek przypomnijcie . A gdzie Topik ma jechać do DT ?
  5. O jasny gwint , plaga matki plus szczeniaki to ostatnio standard na Dogo , idzie se w łep dać bo co innego :( Trzymam kciuki by mamusia wróciła a jak nie wróci to by znalazł ja jakis człowiek o wielkim sercu bo na samą myśl , że lada moment kolejna cieczka i kolejny miot to aż słabo sie robi :-( A te psy w typie : husky albo alaskan malamut , bokser i pointer to skąd są co to za psy ?
  6. Transport w sumie z każdej części kraju robi Szczepon z tym , że weekendy niestety zajęty , rozmawiałam z Panem wczoraj wieczorem i nie da rady wczęsniej jak w poniedziałek :( DT jest gotowy na przyjęcie suni to tez info z wczoraj wieczorem ( póxnym wieczorem po 23 otrzymałam sms , że sunia może przyjechać ) Zastanawiamy się co do transportu , obgadamy jeszcze w koordynacji forum lab.info jak dograć ten transport . Martuś cioteczko a może w poniedziałek dałabyś radę podrzucić suczydełkę do tego Poznania a tam Pan ją odbierze . Na pewno będzie potrzebny ktos kto wyciągnie sukę ze schronu na siebie . P.S. Jak będzie coś pilnego to puśćcie mi sms 503914748 bo na necie to ja naprawdę sporadycznie bywam a jak już to po 23 czyli wtedy kiedy normalni ludzie idą spać .
  7. Stormik trafił naprawdę dobrze :loveu: teraz tylko trzymajcie cioteczki kciukasy by obecny dom okazał się już stałym , kwestia dogadania się Stromika z dziećmi :) Jak będą nowe fotki to wrzucimy i tu .
  8. No Scooby w nowym domku miejmy nadzieję , że zdecydowanie lepszym niż ten poprzedni :angryy: Wszystkiego dobrego Scoobusiu :loveu: Co do kaski to może na Kundelkową Skarbonkę co ?? Tam już wiedzą komu ile trzeba dać ;)
  9. Jestem jestem , wczorajszej nocy jakis error mi wywalał na pulpicie :angryy::angryy: nie powiem ale nerwicy żołądka idzie dostać z tym dogo i na dokłądke z moim super netem ze Sferii :angryy::angryy: OK ciotki to jeżeli istniej opcja podjechania do schronu to jak najbardziej ogarnijcie cokolwike temat , szczytem marzeń jest sprawdzenie jak się dogaduje z psami tzn może jest w schronie z jakims psem w kojcu . DT jest i czeka jednak jeżeli jest możliwość sprawdzenia suki w schronie przez Was to super bo może lepszym wyjściem będzie nie wieść jej tyle km w ciemno póki co my nie bardzo mieliśmy jak sprawdzić tę suke dlatego miała jechac prosto do naszego forumowego DT . Numer konta na PW .
  10. Cioteczki dziękuję , że jesteście tak szybko :) :multi: Co do transportu to wiem , że Szczepon może pojechać co prawda koszt transportu suni jakieś 450 zł . Dziękuję w imieniu tej bidulki :loveu:
  11. Dziękuję cioteczki !! Będę dalej słała wątek nawet po 5 zł 10 osób to 50 zł a to ogrom kasy . Czekoladowe przerażenie będzie bardzo wdzięczna może nawet zobaczymy jak merda ogonkiem :) Mam taka nadzieję bo tak smutna :(
  12. Vasco dziękuje za pomoc jakże wielka i nieocenioną , przejęłaś moja działke pracy na swoje barki . Dziękuję :) za te wykonywane teleofny od jednej Pani do drugiej oraz do figu , że też wczęsniej nie wpadłyśmy na pomysł bym kupiła kartę na doładowanie aby móc chociaż połączyc się ze światem . P.S. Mam wyłączone rozmowy wychodzące i stąd niezłe zamieszanie i sporo komplikacji ale juz wraca sprawa do normy .
  13. [B]Blacky764[/B] dziękujemy za banerek :loveu: No to Scoobz prawie w domku jeszcze tylko odbiór dzisiaj i mam nadzieję , że jedziesz po nowe życie .
  14. Przybliżony koszt transportu suni to jakieś 450 zł biorę tu pod uwagę 10 l / 100 km benzyny . Bardzo proszę o wszelkie informacje kto mógłby pomóc też w samym transporcie .
  15. [FONT=Comic Sans MS][I][SIZE=3]Informację o tej biedzie dostałam od Tanitka ( która wyszukuje wyżłów a przy okazji napatoczenia sie na laba zawsze mi podsyła ) Mamy tylko jedno zdjęcie suni to , które jest też na stronie schroniska . Sunia przebywa w schronisku Jędrzejewo - Czarnków jest to niedaleko Piły . [/SIZE][SIZE=3][URL="http://www.wetserwis.com.pl/schronisko/displayimage.php?album=6"]http://www.wetserwis.com.pl/schronisko/displayimage.php?album=6&pos=1[/URL][/SIZE][/I][/FONT] [IMG]http://www.wetserwis.com.pl/schronisko/albums/userpics/10001/E-164_%282%29.JPG[/IMG] [I][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]Bidulka widac , że swoje w życiu przeszła , Na zdjęciu powyżej zupełnie nie przypomina laba , gdzie rozmerdany ogon , który jest tak charakterystyczny dla tej rasy ?? Gdzie uśmiechnięty pychol , z którego wystaje długi jęzor ?? Ktoś spowodował , że sunia przestała się uśmiechać i merdać ogonkiem na znak przyjaźni . Jest nieco zalękniona i nieufna choć nie jest agreswyna . Po prostu widać , że była krzywdzona :-( W schronisku od czerwca 2009 roku . Wiek około 3 lata zmylic może siwy pyszczek choć tak naprawdę nie wiemy do końca jaki jest prawidzyw wiek sunieczki .[/SIZE][/FONT][/I][I][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]Sterylizowana , miała też guz gruczołu mlekowego ma usuniętą listwę . Cioteczki i wujkowie bardzo , bardzo prosimy o wsparcie finansowe na transport . mamy Dt w Krakowie ale odległość to 500 km w jedną stronę. Sunia zostanie objęta opieką forum labradory.info jednak labkowa skarpeta wciąż chudnie a labków niestety przybywa , nie ma tygodnia by jakas bieda nie trafiała do nas na forum za to nie przybywa labomaniaków :( tak szybko jak labków w schronach . [URL]http://labradory.info/viewtopic.php?t=13545&postdays=0&postorder=asc&start=0[/URL][/SIZE][/FONT][/I] [I][FONT=Comic Sans MS][B][SIZE=4][COLOR=Red]Błagam w imieniu tej zniszczonej życiem suni - POMÓŻCIE niech odległość nie zamyka jej drzwi do lepszego życia . Deklaracje na transport: [/COLOR][/SIZE][/B][/FONT][/I] [B]Kundelkowa Skarbonka 100 zl[/B] [B]Malibo05 50 zł[/B] [B]Plicha 10 zł[/B] [B]Kinia 10 zł[/B] [B]Obraczus 10 zl[/B] [B]Magenka1 10 zl[/B] [B]Dorota1 10 zł Razem 200 zł Dziękujemy wszystkim darczyńcom :loveu: [/B]
  16. [quote name='idusiek']Carmen ma juz domek ! [IMG]http://psyniczyje.jalbum.net/30-12-2009%20I/slides/DSCF2169.JPG[/IMG] juz w domku: [IMG]http://psyniczyje.jalbum.net/z%20nowych%20dom%C3%B3w/slides/IMGP3496.JPG[/IMG] [IMG]http://psyniczyje.jalbum.net/z%20nowych%20dom%C3%B3w/slides/IMGP3482.JPG[/IMG][/QUOTE] Ale diametralna róznica pierwsza fotka w schronie te smutne oczy :-( to się patrzeć nie daje a kolejne miód na serce .
  17. I to są wieśći na Dzień Dobry :) Munio to uroczy Pan więc chyba marne szanse by ktoś zechciał go oddać przynajmniej ja się łudzę taka nadzieją i trzymam kcuki za Munia :)
  18. [quote name='Kinia1984'].mam nadzieje ze ja oddadza..[/QUOTE] Zabawne Kiniu a co znaczy mam nadzieję , że ją oddadzą ?? Jakoś nie wydaje mi się żeby mieli wyjście bo prawnie to jest tak , że nawet jak zrzekniesz sie psa to zawsze możesz go odzyskać :) Matki dzieci się zrzekają a póxniej odzyskują tak więc w przypadku psa nie pamiętam czy jest jakiś czas 2 lat czy więcej ale chyba nie ma ograniczenia czasowego psa zawsze można odzyskać zwłąszcza kiedy złamali jeden z punktów umowy , który mówi o nie dopuszczeniu do ucieczki psa po za tym nie zrobili nic by ja znaleźć szczerze wątpię czy dali znać na SM czy Policję . Jeżeli nie oddadzą psa dobrowolnie to oddadzą z Policją jeżeli nie oddadzą nawet z naszą nieudolną Policją to wtedy będziemy myśleć co dalej i tu na pewno EMIR poradzi jak rozgryźć temat ale póki co spokojnie jechać po Lady i zabrać z tego paskudnego miejsca . P.S. Mam pytanko czy wy w ogóle macie jakieś fotki z Lady z tego DS czy wszystkie fotki są od Megi albo jeszcze ze schronu np te fotki na betonie to skąd ? A tacy mieli byc super , przyjeżdżali nawet na Dt odwiedzać sunię ... :angryy: Niestety na wizycie przed adopcyjnej nie da się poznać ludzi na wylot a jak ktos urodził się aktorem to juz całkiem mamy zamydlone oczy widać Ci do takich należą .. tak naprawdę to wątpliwość gdi mamy dąć psa na Ds są zawsze bo szukając domów szukamy takich jakie byśmy chcieli widzieć a najlepiej takie jakie sami dajemy psom a nie każdy niestety ma totalnego świra są i mniej ześwirowani , którym też trzeba dać szansę i tutaj czasem jest skucha :( Trzymam kciuki by wszystko dziś poszło pomyślnie . Kinia bądź spokojna szkoda zdrowia na tych ludzi lepiej zdrowie szanuj by móc ratować psy :)
  19. Figu tak na wstępie to zapytam co Ty masz za Słońce w Avatarze :cool3: Co do Scooby to kołomyja jak się patrzy , obecny Ds w któym teraz jest Scooby wciska mi jakieś ciemnoty , że pisał do mnie w dniu 1 marca pytanie czy szukamy domu :angryy: tylko , że koło 1.03 to ja dopiero dostałam info że mam go szukać i 6.03 pisałam do Pani , że sprawdzamy domki i proszę o cieprliwość ehhhh no nic jakoś ciężko się porozumieć z ta kobietą . Nie jest złą osobą , nie skrzywdziłaby stworzenia przynajmniej tak mi się wydaje ale to Jej niezdecydowanie przytłoczyło mnie na maxa . Na szczęscie , że znalazł się szybko DS nowy i mam nadzieję , że ostatni bo nie uśmiecha mi się robić wodę z móżgu tak młodego psa jakim jest Scooby oraz przerzucać go po całej Polsce . Trzymajcie proszę kciuki by wszystko było OK i Scoooby zawładną sercami nowego domku :) nie ukrywam , że przez tyle porażek adopcyjnych to już zaczynam wątpić , że te super domki jeszcze istnieją :(
  20. Ciężko nadrobić ten wątek . Bardzo istotna sprawa , kto usypia psa bez jakiejkowliek obserwacji ?? Kto podejmuje tak pochopne decyzje co do zakończenia psiego życia ?? Wciąż w TV słyszymy :" Pies pogryzł dziecko " , "Pies pogryzł , pies zagryzł , pies rzucił się i większości tych przypadków słyszymy " Pies na obserwacji decyzja co dalej zostanie podjęta .... bla bla bla Naprawdę takiej ekspresowej decyzji to chyba nie było w historii pomocy psom , po za tym to nie pomoc a pozbycie sie problemu . Straszne i skandaliczne zachowanie niby doświadczonych ludzi .
  21. [COLOR=Red][B]Wybaczcie Plewiska teren jakiegoś zakładu aż 8 czterodniowych szczeniąt : [url]http://www.dogomania.pl/threads/181515-Plewiska-k-Poznania-8-szczeniAE-t-i-ich-mama-POMOCY-PILNIE-DT-DS?p=14264322#post14264322[/url] POTRZBNE PILNIE POMOC KOGOŚ Z OKOLIC KTO POJEDZIE I ZOBACZY JAK WYGLĄDA SYTUACJA . [/B][/COLOR]
  22. [COLOR=Red][B]Wybaczcie Plewiska teren jakiegoś zakładu aż 8 czterodniowych szczeniąt : [url]http://www.dogomania.pl/threads/181515-Plewiska-k-Poznania-8-szczeniAE-t-i-ich-mama-POMOCY-PILNIE-DT-DS?p=14264322#post14264322[/url] POTRZBNE PILNIE POMOC KOGOŚ Z OKOLIC KTO POJEDZIE I ZOBACZY JAK WYGLĄDA SYTUACJA . [/B][/COLOR]
  23. To już dziś ... nic nie mówię tylko trzymam kciuki :)
  24. Zapisuję ... Obraczuś esktra szybka robota ! Ramzesik będziesz żył chłopie .
  25. Misia wskakuj na pierwsze .
×
×
  • Create New...