-
Posts
6192 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ihabe
-
Młody jamnik z lasu. ZOSTAJE NA STAŁE U KOCHANEJ TAKS !!!! :)))))
ihabe replied to maciaszek's topic in Już w nowym domu
Hotelik w Gliwicach to koszt 17zł za dobę, nieco mniej. Ja się dołożę, gdyż jamniczek nie powinien tam długo zostać, a może uda się jakis tymczas itp. Trzeba go zabrać inaczej zginie:-( -
Cudowna *MOLLY* specjalnej troski - Pojechała do wspaniałegp DOMKU!!
ihabe replied to fizia's topic in Już w nowym domu
ja sie chyba zawału serca nabawię przy Was :razz: Dzwoń, dzwoń, dzwoń..... dryndyn:evil_lol: -
Proza życia :-(:-(:-( Psiak był juz tak blisko prawdziwego nowego życia u boku ludzi, którzy daliby mu miłość i poczucie bezpieczeństwa. Ale tak się nie stało :-(:-( Marysia55 na innym dzis wątku napisała i cytuję: Zapłacz, kiedy odejdzie, jeśli Cię serce zaboli, że to o wiele za wcześnie, choć może i z Bożej woli. Zapłacz, bo dla płaczących Niebo bywa łaskawsze, lecz niech uwierzą wierzący, że on nie odszedł na zawsze . Zapłacz, kiedy odejdzie, uroń łzę jedną i drugą, i – przestań nim słońce wzejdzie, bo on nie odszedł na długo. Potem rozglądnij się wkoło, ale nie w górę; patrz nisko i - może wystarczy zawołać, on może być już tu blisko . . . A jeśli ktoś mi zarzuci, że świat widzę w krzywym lusterku, to ja powtórzę : on w r ó c i . Choć może w innym futerku . [Franciszek Klimek] [SIZE=4] Amarek wróci zobaczycie
-
Olga wyluzuj kochana. To nie jest potrzebne na tym ani żadnym innym wątku. Ani Ty ani Piechcia nie macie złych intencji i nie chcecie wprowadzać złej atmosfery. No buziaki i robimy wszystko aby pomóc Misiowi. :multi::multi::multi: Współpraca :multi::multi::multi::multi: Nie kłótnie :angryy::angryy::angryy: ten znaczek :angryy: jest tutaj zabroniony!!!:loveu::loveu::loveu:
-
Cudowna *MOLLY* specjalnej troski - Pojechała do wspaniałegp DOMKU!!
ihabe replied to fizia's topic in Już w nowym domu
Trzymamy kciuki bardzo mocnooooooo :loveu: -
kochana staruszka Frela , już szczęśliwa za TM [']
ihabe replied to _bubu_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
och maleńka :-(:-(:-( -
Dwa szczeniaki mają 2 tyg czasu!! JUZ W NOWYCH DOMKACH !!
ihabe replied to Doda_'s topic in Już w nowym domu
[B]Joma[/B] - tu nie ma co myśleć tu trzeba działać :loveu::loveu::loveu::loveu: -
Ostatnie chwile mojej ukochanej Ciapulki...22.08.2009..[*]
ihabe replied to gonia66's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ale piękne słowa cioteczko Marysiu :loveu::loveu: Łzy same płyną a tu człowiek siedzi w robocie i do tego żadnej bratniej duszy :-(:-(:-( Wiecie, mnie wszyscy weci mówili przy Pixelku jak bardzo jest chory, że ma tylko miesiąc, może nieco dłużej. Powinnam byc przygotowana na to co się stanie., ale NIE BYŁAM!!!!!! Nigdy nikt z nas nie będzie gotowy na odejście kogoś kogo tak bardzo się kocha!! NIGDY!!! Ból jest zawsze wielki i ciężko go uleczyć. Ja chcąc normalnie żyć robię dalej to co robiłam tylko jeszcze mocniej. Efekt jest taki, że nadal boli ale juz coraz częściej myśląc o Pixelku , czy patrząc na jego zdjęcia, które mam dosłownie wszędzie, uśmiecham się do niego i zawsze przypomina mi się jego wola życia:loveu::loveu: Gosiu kochana jestem z Tobą całym sercem:loveu: -
Marysiu kochana spokojnie, ja procentów nie biorę:loveu: A tak poza konkursem powiedzcie czy ta psina z poniższego wątku ma szansę jeszcze na przyszłośc? [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f1166/slask-saba-starsza-sunia-szukajaca-domu-czy-spedzi-w-schronisku-reszte-zycia-139179/[/URL] :loveu::loveu:
-
Dwa szczeniaki mają 2 tyg czasu!! JUZ W NOWYCH DOMKACH !!
ihabe replied to Doda_'s topic in Już w nowym domu
a nie da się Ciebie jakos sklonować Wikuwiku? Tak mało facetów na dogo z takim sercem i siłą przekonywania:-( To jest chyba udowodnione , że kobiety lubia bardziej rozmawiać z facetami, a o adopcji psiaków to częściej rozmawiamy z Paniami ( one zaś dalej przekonuja swoich mężów). Tak więc potrzebni są nam Wikuwiku razy 10000 na początek a adopcje wzrosły by o 300%:diabloti: