Jump to content
Dogomania

ihabe

Members
  • Posts

    6192
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ihabe

  1. Hotelik w Gliwicach to koszt 17zł za dobę, nieco mniej. Ja się dołożę, gdyż jamniczek nie powinien tam długo zostać, a może uda się jakis tymczas itp. Trzeba go zabrać inaczej zginie:-(
  2. ja sie chyba zawału serca nabawię przy Was :razz: Dzwoń, dzwoń, dzwoń..... dryndyn:evil_lol:
  3. Misiek nas potrzebuje kochane ciotki :loveu::loveu: Nie ważne ile mamy lat, nieważne jaki kolor włosów :loveu::loveu: Ważne tylko jedno...... dobro psiaka:lol: Nie fochajcie się już:mad:
  4. kochana, nie ma na co czekać... Jeśli trafi się cud i znajdziemy bezpłatny DT to zawsze deklaracje mozna poprosić na innego psiaka, a jesli jednak płatny to im szybciej uzbieramy tym lepiej....:loveu::loveu::loveu:
  5. Proza życia :-(:-(:-( Psiak był juz tak blisko prawdziwego nowego życia u boku ludzi, którzy daliby mu miłość i poczucie bezpieczeństwa. Ale tak się nie stało :-(:-( Marysia55 na innym dzis wątku napisała i cytuję: Zapłacz, kiedy odejdzie, jeśli Cię serce zaboli, że to o wiele za wcześnie, choć może i z Bożej woli. Zapłacz, bo dla płaczących Niebo bywa łaskawsze, lecz niech uwierzą wierzący, że on nie odszedł na zawsze . Zapłacz, kiedy odejdzie, uroń łzę jedną i drugą, i – przestań nim słońce wzejdzie, bo on nie odszedł na długo. Potem rozglądnij się wkoło, ale nie w górę; patrz nisko i - może wystarczy zawołać, on może być już tu blisko . . . A jeśli ktoś mi zarzuci, że świat widzę w krzywym lusterku, to ja powtórzę : on w r ó c i . Choć może w innym futerku . [Franciszek Klimek] [SIZE=4] Amarek wróci zobaczycie
  6. Olga wyluzuj kochana. To nie jest potrzebne na tym ani żadnym innym wątku. Ani Ty ani Piechcia nie macie złych intencji i nie chcecie wprowadzać złej atmosfery. No buziaki i robimy wszystko aby pomóc Misiowi. :multi::multi::multi: Współpraca :multi::multi::multi::multi: Nie kłótnie :angryy::angryy::angryy: ten znaczek :angryy: jest tutaj zabroniony!!!:loveu::loveu::loveu:
  7. Sokrates walcz psiaku, walcz!!!!! Musisz kochany walczyć!!!
  8. Trzymamy kciuki bardzo mocnooooooo :loveu:
  9. nie ma hoteliku, nie ma pieniędzy, nie ma zainteresowania:-(:-(:-(
  10. o mój słodki Jezu:-(:-(:-(:-( serce pęka z bólu :placz::placz::placz::placz:
  11. prawie całą noc nie spałam myśląc o niej:placz:
  12. [B]Joma[/B] - tu nie ma co myśleć tu trzeba działać :loveu::loveu::loveu::loveu:
  13. Ale piękne słowa cioteczko Marysiu :loveu::loveu: Łzy same płyną a tu człowiek siedzi w robocie i do tego żadnej bratniej duszy :-(:-(:-( Wiecie, mnie wszyscy weci mówili przy Pixelku jak bardzo jest chory, że ma tylko miesiąc, może nieco dłużej. Powinnam byc przygotowana na to co się stanie., ale NIE BYŁAM!!!!!! Nigdy nikt z nas nie będzie gotowy na odejście kogoś kogo tak bardzo się kocha!! NIGDY!!! Ból jest zawsze wielki i ciężko go uleczyć. Ja chcąc normalnie żyć robię dalej to co robiłam tylko jeszcze mocniej. Efekt jest taki, że nadal boli ale juz coraz częściej myśląc o Pixelku , czy patrząc na jego zdjęcia, które mam dosłownie wszędzie, uśmiecham się do niego i zawsze przypomina mi się jego wola życia:loveu::loveu: Gosiu kochana jestem z Tobą całym sercem:loveu:
  14. Marysiu kochana spokojnie, ja procentów nie biorę:loveu: A tak poza konkursem powiedzcie czy ta psina z poniższego wątku ma szansę jeszcze na przyszłośc? [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f1166/slask-saba-starsza-sunia-szukajaca-domu-czy-spedzi-w-schronisku-reszte-zycia-139179/[/URL] :loveu::loveu:
  15. a mama musi dobrze zjeść, żeby mieć pokarm. Czyli DT na cito potzrebny:-(
  16. a nie da się Ciebie jakos sklonować Wikuwiku? Tak mało facetów na dogo z takim sercem i siłą przekonywania:-( To jest chyba udowodnione , że kobiety lubia bardziej rozmawiać z facetami, a o adopcji psiaków to częściej rozmawiamy z Paniami ( one zaś dalej przekonuja swoich mężów). Tak więc potrzebni są nam Wikuwiku razy 10000 na początek a adopcje wzrosły by o 300%:diabloti:
  17. Ja Misia też wspomogę na początek 30 zł. 50 zł juz przelałam w tym miesiącu.
  18. szukamy i nie możemy się poddać. A ile ma ten maluch?
  19. Ja wiem, że się uda:loveu::loveu: Dogomaniacy to ludzie z sercem:loveu::loveu:
  20. szukamy, szukamy........ A jeśli trzeba będzie zapłacić za DT np 10 zł na dzień co da 300zł czy pomożecie uzbierać na DT? :-(:-(
  21. mam tam rezerwację.... tylko czy się uda z terminem:-( wpłacam jak na razie jednorazowe jak tylko mam po 50 zł i zrobię wszystko aby było to stałe:loveu:
  22. Kto nie wpłacił sam widzi zarówno w lipcu jak i sierpniu:mad::mad:
×
×
  • Create New...