Jump to content
Dogomania

ihabe

Members
  • Posts

    6192
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ihabe

  1. Kochani gdybyśmy mogli jewszcze liczyć na Wasze wsparcie przy kastracji Mikiego to byłoby cudownie.:loveu: Dziś u weta zapłaciłam 92 zł a miałam jeszcze 2 szczeniory z wątku: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f1166/dwa-szczeniaki-maja-2-tyg-czasu-inaczej-uspienie-schron-pomocy-dabrowa-gornicza-144480/index6.html[/URL] i też posżło na nie ponad 150 zł nie wiem co się stało z Ana_Zbyska?:-( [IMG]http://guli.it.pl/%7Eihabe/Miki%20i%20szczeniory%20z%20Ratanic/IMG_1028.jpg[/IMG] [IMG]http://guli.it.pl/%7Eihabe/Miki%20i%20szczeniory%20z%20Ratanic/IMG_1029.jpg[/IMG] [IMG]http://guli.it.pl/%7Eihabe/Miki%20i%20szczeniory%20z%20Ratanic/IMG_1033.jpg[/IMG] [IMG]http://guli.it.pl/%7Eihabe/Miki%20i%20szczeniory%20z%20Ratanic/IMG_1034.jpg[/IMG] [IMG]http://guli.it.pl/%7Eihabe/Miki%20i%20szczeniory%20z%20Ratanic/IMG_1038.jpg[/IMG]
  2. Wycałowaliśmy się co nie miara. On uwielbia mizianie i swoją Panią i Pana:loveu::loveu::loveu: [IMG]http://guli.it.pl/%7Eihabe/Miki%20i%20szczeniory%20z%20Ratanic/IMG_1018.jpg[/IMG] [IMG]http://guli.it.pl/%7Eihabe/Miki%20i%20szczeniory%20z%20Ratanic/IMG_1022.jpg[/IMG] [IMG]http://guli.it.pl/%7Eihabe/Miki%20i%20szczeniory%20z%20Ratanic/IMG_1023.jpg[/IMG] [IMG]http://guli.it.pl/%7Eihabe/Miki%20i%20szczeniory%20z%20Ratanic/IMG_1024.jpg[/IMG] [IMG]http://guli.it.pl/%7Eihabe/Miki%20i%20szczeniory%20z%20Ratanic/IMG_1025.jpg[/IMG]
  3. Dziś byłam na wizycie u weta z Mikim. Dawno juz chłopaka nie widziałam. No i kompletna metamorfoza:loveu: Jest śliczny, wesoły, szczęśliwy i zdrowy!!!!:loveu: Został dziś zaszczepiony, odrobaczony i dostał adventix. Za dwa tygodnie możemy kastrować faceta:evil_lol::evil_lol: [IMG]http://guli.it.pl/%7Eihabe/Miki%20i%20szczeniory%20z%20Ratanic/IMG_1012.jpg[/IMG] Oczko ślicznie zagojone sierść gęsta i błyszcząca [IMG]http://guli.it.pl/%7Eihabe/Miki%20i%20szczeniory%20z%20Ratanic/IMG_1013.jpg[/IMG] [IMG]http://guli.it.pl/%7Eihabe/Miki%20i%20szczeniory%20z%20Ratanic/IMG_1014.jpg[/IMG] [IMG]http://guli.it.pl/%7Eihabe/Miki%20i%20szczeniory%20z%20Ratanic/IMG_1015.jpg[/IMG] [IMG]http://guli.it.pl/%7Eihabe/Miki%20i%20szczeniory%20z%20Ratanic/IMG_1017.jpg[/IMG]
  4. ktoś powiedział, że czas uleczy wszystkie rany. Moja jednak tak wolno się leczy :-( Pixelku:placz:
  5. Tekasiku, pokaż się kochany:loveu::loveu::loveu:
  6. są pieniążki od kamilawy, bardzo dziękujemy :loveu::loveu::loveu:
  7. Dziś info od weta.... mocznik nadal za wysoki, kreatynina w normie. Czekamy jeszcze na inne wyniki ale wet juz dziś rekomenduje dokładne EKG i USG. Polecił dobrego psiego kardiologa i w przyszłym tygodniu tam pojadę. [IMG]http://guli.it.pl/%7Eihabe/psioki%20090815/IMG_0891.jpg[/IMG]
  8. Super wieści od Wiosny, aż się chce takie newsy czytać:loveu: Sokratesiku, udało się i zobaczysz teraz to juz tylko z górki:loveu::loveu:
  9. [IMG]http://guli.it.pl/%7Eihabe/Miki%20i%20szczeniory%20z%20Ratanic/IMG_1134.jpg[/IMG] [IMG]http://guli.it.pl/%7Eihabe/Miki%20i%20szczeniory%20z%20Ratanic/IMG_1138.jpg[/IMG]
  10. [IMG]http://guli.it.pl/%7Eihabe/Miki%20i%20szczeniory%20z%20Ratanic/IMG_1126.jpg[/IMG] [IMG]http://guli.it.pl/%7Eihabe/Miki%20i%20szczeniory%20z%20Ratanic/IMG_1127.jpg[/IMG] [IMG]http://guli.it.pl/%7Eihabe/Miki%20i%20szczeniory%20z%20Ratanic/IMG_1128.jpg[/IMG] [IMG]http://guli.it.pl/%7Eihabe/Miki%20i%20szczeniory%20z%20Ratanic/IMG_1129.jpg[/IMG] [IMG]http://guli.it.pl/%7Eihabe/Miki%20i%20szczeniory%20z%20Ratanic/IMG_1132.jpg[/IMG]
  11. [IMG]http://guli.it.pl/%7Eihabe/Miki%20i%20szczeniory%20z%20Ratanic/IMG_1104.jpg[/IMG] [IMG]http://guli.it.pl/%7Eihabe/Miki%20i%20szczeniory%20z%20Ratanic/IMG_1105.jpg[/IMG] [IMG]http://guli.it.pl/%7Eihabe/Miki%20i%20szczeniory%20z%20Ratanic/IMG_1117.jpg[/IMG] [IMG]http://guli.it.pl/%7Eihabe/Miki%20i%20szczeniory%20z%20Ratanic/IMG_1122.jpg[/IMG] [IMG]http://guli.it.pl/%7Eihabe/Miki%20i%20szczeniory%20z%20Ratanic/IMG_1124.jpg[/IMG]
  12. [IMG]http://guli.it.pl/%7Eihabe/Miki%20i%20szczeniory%20z%20Ratanic/IMG_1090.jpg[/IMG] [IMG]http://guli.it.pl/%7Eihabe/Miki%20i%20szczeniory%20z%20Ratanic/IMG_1091.jpg[/IMG] [IMG]http://guli.it.pl/%7Eihabe/Miki%20i%20szczeniory%20z%20Ratanic/IMG_1095.jpg[/IMG] [IMG]http://guli.it.pl/%7Eihabe/Miki%20i%20szczeniory%20z%20Ratanic/IMG_1096.jpg[/IMG] [IMG]http://guli.it.pl/%7Eihabe/Miki%20i%20szczeniory%20z%20Ratanic/IMG_1103.jpg[/IMG]
  13. [IMG]http://guli.it.pl/%7Eihabe/Miki%20i%20szczeniory%20z%20Ratanic/IMG_1073.jpg[/IMG] [IMG]http://guli.it.pl/%7Eihabe/Miki%20i%20szczeniory%20z%20Ratanic/IMG_1074.jpg[/IMG] [IMG]http://guli.it.pl/%7Eihabe/Miki%20i%20szczeniory%20z%20Ratanic/IMG_1075.jpg[/IMG] [IMG]http://guli.it.pl/%7Eihabe/Miki%20i%20szczeniory%20z%20Ratanic/IMG_1076.jpg[/IMG] [IMG]http://guli.it.pl/%7Eihabe/Miki%20i%20szczeniory%20z%20Ratanic/IMG_1082.jpg[/IMG] ma śliczny kolor Toffi:loveu::loveu::loveu:
  14. a teraz kolej na czarną" [IMG]http://guli.it.pl/%7Eihabe/Miki%20i%20szczeniory%20z%20Ratanic/IMG_1088.jpg[/IMG] waży 2,60 kg została odrobaczona i odpchlona. Wszystko z nią ok. Ma książeczkę. Kupiłam im dodatkowo preparat witaminowo - mineralny aby zdrowo rosły. Gdyż te pchły mogły dość mocno osłabić ich organizm:-( [IMG]http://guli.it.pl/%7Eihabe/Miki%20i%20szczeniory%20z%20Ratanic/IMG_1085.jpg[/IMG] [IMG]http://guli.it.pl/%7Eihabe/Miki%20i%20szczeniory%20z%20Ratanic/IMG_1067.jpg[/IMG] Sunia jest mniej ufna ale tylko do momentu jak nie pozna :loveu: Była niesamowicie grzeczna, ślicznie spała w koszyczku:loveu:
  15. Dziękuję Clo, że jesteś:loveu: A my jesteśmy juz po wizycie u weta:loveu: [IMG]http://guli.it.pl/%7Eihabe/Miki%20i%20szczeniory%20z%20Ratanic/IMG_1064.jpg[/IMG] 1 szczeniak brązowa sunia, niesamowita przylepa, bardzo ufna od samego początku. Ma cudpwne oczy, jasno brązowe jak bursztyn a czasami zać wyglądaja na zielone. Cudo!:loveu: Oczko: to tzw łuszczka czyli zapalenie gruczołu trzeciej powieki. Inaczej nazywane "wiśniowym okiem" Sunia dostała specjalne kropelki, 2 lub 3 razy dziennie po jednej kropelce przez 7-10 dni. Jeśli to nie minie to w przyszłości trzeba leczyć operacyjnie. Sunia dziś została odrobaczona i odpchlona ( a jest z czego oj jest) Waży 2, 75 kg Została założona książeczka [IMG]http://guli.it.pl/%7Eihabe/Miki%20i%20szczeniory%20z%20Ratanic/IMG_1066.jpg[/IMG] [IMG]http://guli.it.pl/%7Eihabe/Miki%20i%20szczeniory%20z%20Ratanic/IMG_1069.jpg[/IMG] Nie wiedziałam, ze czarna może iść dziś do SCC:shake:
  16. pamiętaj Dodusiu ,żeby przenieść wątek na ogólny, będzie bardziej widoczny :loveu:
  17. rozmawiałam z opiekunką, jest super. Jesteśmy umówione.:loveu::loveu:
  18. no to mamy ale wpłacimy po niedzieli, bo jutro i tak banki zamrazają przelewy:angryy:
  19. No to przyjedziemy po nie rankiem około 10-11, zbadamy , jeśli trzeba będzie zaszcepimy, odrobaczymy itp..... Założymy książeczki zdrowia i musi byc dobrze:loveu: Zobaczycie, będzie dobrze:loveu:
  20. Czuję się okropnie ale nie mam wyjścia. Właściwie to czuje się jak kat. Nawet Piotruś mówi, że nie nadajemy się na DT gdyz za bardzo przeżywamy to co się dzieje. Nie muszę chyba mówić co czuje nasza Monia? To bardzo złe, ja jestem złą matką, że pozwalam aby tak się działo i cierpiało tyle osób:-(:-(:-(
  21. skromna jak zawsze nasz Wilczek:loveu:
  22. a Samsoni śle buziaki do tej super dziewczyny, która ryzykowała własnym zdrowiem, żeby teraz byl tak szczęśliwy:loveu::loveu::loveu: ( ta dziewczyna to wilczek..... tak jak wolczasty....:lol:
  23. tak ale jest jeszcze jeden psiak w bardzo złym stanie u Wiosenki. Zaraz zapewne się odezwie i napisze co z Molly:loveu:
×
×
  • Create New...