-
Posts
6192 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ihabe
-
Kochani gdybyśmy mogli jewszcze liczyć na Wasze wsparcie przy kastracji Mikiego to byłoby cudownie.:loveu: Dziś u weta zapłaciłam 92 zł a miałam jeszcze 2 szczeniory z wątku: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f1166/dwa-szczeniaki-maja-2-tyg-czasu-inaczej-uspienie-schron-pomocy-dabrowa-gornicza-144480/index6.html[/URL] i też posżło na nie ponad 150 zł nie wiem co się stało z Ana_Zbyska?:-( [IMG]http://guli.it.pl/%7Eihabe/Miki%20i%20szczeniory%20z%20Ratanic/IMG_1028.jpg[/IMG] [IMG]http://guli.it.pl/%7Eihabe/Miki%20i%20szczeniory%20z%20Ratanic/IMG_1029.jpg[/IMG] [IMG]http://guli.it.pl/%7Eihabe/Miki%20i%20szczeniory%20z%20Ratanic/IMG_1033.jpg[/IMG] [IMG]http://guli.it.pl/%7Eihabe/Miki%20i%20szczeniory%20z%20Ratanic/IMG_1034.jpg[/IMG] [IMG]http://guli.it.pl/%7Eihabe/Miki%20i%20szczeniory%20z%20Ratanic/IMG_1038.jpg[/IMG]
-
Wycałowaliśmy się co nie miara. On uwielbia mizianie i swoją Panią i Pana:loveu::loveu::loveu: [IMG]http://guli.it.pl/%7Eihabe/Miki%20i%20szczeniory%20z%20Ratanic/IMG_1018.jpg[/IMG] [IMG]http://guli.it.pl/%7Eihabe/Miki%20i%20szczeniory%20z%20Ratanic/IMG_1022.jpg[/IMG] [IMG]http://guli.it.pl/%7Eihabe/Miki%20i%20szczeniory%20z%20Ratanic/IMG_1023.jpg[/IMG] [IMG]http://guli.it.pl/%7Eihabe/Miki%20i%20szczeniory%20z%20Ratanic/IMG_1024.jpg[/IMG] [IMG]http://guli.it.pl/%7Eihabe/Miki%20i%20szczeniory%20z%20Ratanic/IMG_1025.jpg[/IMG]
-
Dziś byłam na wizycie u weta z Mikim. Dawno juz chłopaka nie widziałam. No i kompletna metamorfoza:loveu: Jest śliczny, wesoły, szczęśliwy i zdrowy!!!!:loveu: Został dziś zaszczepiony, odrobaczony i dostał adventix. Za dwa tygodnie możemy kastrować faceta:evil_lol::evil_lol: [IMG]http://guli.it.pl/%7Eihabe/Miki%20i%20szczeniory%20z%20Ratanic/IMG_1012.jpg[/IMG] Oczko ślicznie zagojone sierść gęsta i błyszcząca [IMG]http://guli.it.pl/%7Eihabe/Miki%20i%20szczeniory%20z%20Ratanic/IMG_1013.jpg[/IMG] [IMG]http://guli.it.pl/%7Eihabe/Miki%20i%20szczeniory%20z%20Ratanic/IMG_1014.jpg[/IMG] [IMG]http://guli.it.pl/%7Eihabe/Miki%20i%20szczeniory%20z%20Ratanic/IMG_1015.jpg[/IMG] [IMG]http://guli.it.pl/%7Eihabe/Miki%20i%20szczeniory%20z%20Ratanic/IMG_1017.jpg[/IMG]
-
ktoś powiedział, że czas uleczy wszystkie rany. Moja jednak tak wolno się leczy :-( Pixelku:placz:
-
Tekasiku, pokaż się kochany:loveu::loveu::loveu:
-
Szpic Samson juz we wspanialym DS u wspanialej Ihabe.
ihabe replied to monika55's topic in Już w nowym domu
Dziś info od weta.... mocznik nadal za wysoki, kreatynina w normie. Czekamy jeszcze na inne wyniki ale wet juz dziś rekomenduje dokładne EKG i USG. Polecił dobrego psiego kardiologa i w przyszłym tygodniu tam pojadę. [IMG]http://guli.it.pl/%7Eihabe/psioki%20090815/IMG_0891.jpg[/IMG] -
Dwa szczeniaki mają 2 tyg czasu!! JUZ W NOWYCH DOMKACH !!
ihabe replied to Doda_'s topic in Już w nowym domu
[IMG]http://guli.it.pl/%7Eihabe/Miki%20i%20szczeniory%20z%20Ratanic/IMG_1134.jpg[/IMG] [IMG]http://guli.it.pl/%7Eihabe/Miki%20i%20szczeniory%20z%20Ratanic/IMG_1138.jpg[/IMG] -
Dwa szczeniaki mają 2 tyg czasu!! JUZ W NOWYCH DOMKACH !!
ihabe replied to Doda_'s topic in Już w nowym domu
[IMG]http://guli.it.pl/%7Eihabe/Miki%20i%20szczeniory%20z%20Ratanic/IMG_1126.jpg[/IMG] [IMG]http://guli.it.pl/%7Eihabe/Miki%20i%20szczeniory%20z%20Ratanic/IMG_1127.jpg[/IMG] [IMG]http://guli.it.pl/%7Eihabe/Miki%20i%20szczeniory%20z%20Ratanic/IMG_1128.jpg[/IMG] [IMG]http://guli.it.pl/%7Eihabe/Miki%20i%20szczeniory%20z%20Ratanic/IMG_1129.jpg[/IMG] [IMG]http://guli.it.pl/%7Eihabe/Miki%20i%20szczeniory%20z%20Ratanic/IMG_1132.jpg[/IMG] -
Dwa szczeniaki mają 2 tyg czasu!! JUZ W NOWYCH DOMKACH !!
ihabe replied to Doda_'s topic in Już w nowym domu
[IMG]http://guli.it.pl/%7Eihabe/Miki%20i%20szczeniory%20z%20Ratanic/IMG_1104.jpg[/IMG] [IMG]http://guli.it.pl/%7Eihabe/Miki%20i%20szczeniory%20z%20Ratanic/IMG_1105.jpg[/IMG] [IMG]http://guli.it.pl/%7Eihabe/Miki%20i%20szczeniory%20z%20Ratanic/IMG_1117.jpg[/IMG] [IMG]http://guli.it.pl/%7Eihabe/Miki%20i%20szczeniory%20z%20Ratanic/IMG_1122.jpg[/IMG] [IMG]http://guli.it.pl/%7Eihabe/Miki%20i%20szczeniory%20z%20Ratanic/IMG_1124.jpg[/IMG] -
Dwa szczeniaki mają 2 tyg czasu!! JUZ W NOWYCH DOMKACH !!
ihabe replied to Doda_'s topic in Już w nowym domu
[IMG]http://guli.it.pl/%7Eihabe/Miki%20i%20szczeniory%20z%20Ratanic/IMG_1090.jpg[/IMG] [IMG]http://guli.it.pl/%7Eihabe/Miki%20i%20szczeniory%20z%20Ratanic/IMG_1091.jpg[/IMG] [IMG]http://guli.it.pl/%7Eihabe/Miki%20i%20szczeniory%20z%20Ratanic/IMG_1095.jpg[/IMG] [IMG]http://guli.it.pl/%7Eihabe/Miki%20i%20szczeniory%20z%20Ratanic/IMG_1096.jpg[/IMG] [IMG]http://guli.it.pl/%7Eihabe/Miki%20i%20szczeniory%20z%20Ratanic/IMG_1103.jpg[/IMG] -
Dwa szczeniaki mają 2 tyg czasu!! JUZ W NOWYCH DOMKACH !!
ihabe replied to Doda_'s topic in Już w nowym domu
[IMG]http://guli.it.pl/%7Eihabe/Miki%20i%20szczeniory%20z%20Ratanic/IMG_1073.jpg[/IMG] [IMG]http://guli.it.pl/%7Eihabe/Miki%20i%20szczeniory%20z%20Ratanic/IMG_1074.jpg[/IMG] [IMG]http://guli.it.pl/%7Eihabe/Miki%20i%20szczeniory%20z%20Ratanic/IMG_1075.jpg[/IMG] [IMG]http://guli.it.pl/%7Eihabe/Miki%20i%20szczeniory%20z%20Ratanic/IMG_1076.jpg[/IMG] [IMG]http://guli.it.pl/%7Eihabe/Miki%20i%20szczeniory%20z%20Ratanic/IMG_1082.jpg[/IMG] ma śliczny kolor Toffi:loveu::loveu::loveu: -
Dwa szczeniaki mają 2 tyg czasu!! JUZ W NOWYCH DOMKACH !!
ihabe replied to Doda_'s topic in Już w nowym domu
a teraz kolej na czarną" [IMG]http://guli.it.pl/%7Eihabe/Miki%20i%20szczeniory%20z%20Ratanic/IMG_1088.jpg[/IMG] waży 2,60 kg została odrobaczona i odpchlona. Wszystko z nią ok. Ma książeczkę. Kupiłam im dodatkowo preparat witaminowo - mineralny aby zdrowo rosły. Gdyż te pchły mogły dość mocno osłabić ich organizm:-( [IMG]http://guli.it.pl/%7Eihabe/Miki%20i%20szczeniory%20z%20Ratanic/IMG_1085.jpg[/IMG] [IMG]http://guli.it.pl/%7Eihabe/Miki%20i%20szczeniory%20z%20Ratanic/IMG_1067.jpg[/IMG] Sunia jest mniej ufna ale tylko do momentu jak nie pozna :loveu: Była niesamowicie grzeczna, ślicznie spała w koszyczku:loveu: -
Dwa szczeniaki mają 2 tyg czasu!! JUZ W NOWYCH DOMKACH !!
ihabe replied to Doda_'s topic in Już w nowym domu
Dziękuję Clo, że jesteś:loveu: A my jesteśmy juz po wizycie u weta:loveu: [IMG]http://guli.it.pl/%7Eihabe/Miki%20i%20szczeniory%20z%20Ratanic/IMG_1064.jpg[/IMG] 1 szczeniak brązowa sunia, niesamowita przylepa, bardzo ufna od samego początku. Ma cudpwne oczy, jasno brązowe jak bursztyn a czasami zać wyglądaja na zielone. Cudo!:loveu: Oczko: to tzw łuszczka czyli zapalenie gruczołu trzeciej powieki. Inaczej nazywane "wiśniowym okiem" Sunia dostała specjalne kropelki, 2 lub 3 razy dziennie po jednej kropelce przez 7-10 dni. Jeśli to nie minie to w przyszłości trzeba leczyć operacyjnie. Sunia dziś została odrobaczona i odpchlona ( a jest z czego oj jest) Waży 2, 75 kg Została założona książeczka [IMG]http://guli.it.pl/%7Eihabe/Miki%20i%20szczeniory%20z%20Ratanic/IMG_1066.jpg[/IMG] [IMG]http://guli.it.pl/%7Eihabe/Miki%20i%20szczeniory%20z%20Ratanic/IMG_1069.jpg[/IMG] Nie wiedziałam, ze czarna może iść dziś do SCC:shake: -
Dwa szczeniaki mają 2 tyg czasu!! JUZ W NOWYCH DOMKACH !!
ihabe replied to Doda_'s topic in Już w nowym domu
pamiętaj Dodusiu ,żeby przenieść wątek na ogólny, będzie bardziej widoczny :loveu: -
Dwa szczeniaki mają 2 tyg czasu!! JUZ W NOWYCH DOMKACH !!
ihabe replied to Doda_'s topic in Już w nowym domu
rozmawiałam z opiekunką, jest super. Jesteśmy umówione.:loveu::loveu: -
Dwa szczeniaki mają 2 tyg czasu!! JUZ W NOWYCH DOMKACH !!
ihabe replied to Doda_'s topic in Już w nowym domu
No to przyjedziemy po nie rankiem około 10-11, zbadamy , jeśli trzeba będzie zaszcepimy, odrobaczymy itp..... Założymy książeczki zdrowia i musi byc dobrze:loveu: Zobaczycie, będzie dobrze:loveu: -
kochana staruszka Frela , już szczęśliwa za TM [']
ihabe replied to _bubu_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Czuję się okropnie ale nie mam wyjścia. Właściwie to czuje się jak kat. Nawet Piotruś mówi, że nie nadajemy się na DT gdyz za bardzo przeżywamy to co się dzieje. Nie muszę chyba mówić co czuje nasza Monia? To bardzo złe, ja jestem złą matką, że pozwalam aby tak się działo i cierpiało tyle osób:-(:-(:-( -
Szpic Samson juz we wspanialym DS u wspanialej Ihabe.
ihabe replied to monika55's topic in Już w nowym domu
skromna jak zawsze nasz Wilczek:loveu: -
Szpic Samson juz we wspanialym DS u wspanialej Ihabe.
ihabe replied to monika55's topic in Już w nowym domu
a Samsoni śle buziaki do tej super dziewczyny, która ryzykowała własnym zdrowiem, żeby teraz byl tak szczęśliwy:loveu::loveu::loveu: ( ta dziewczyna to wilczek..... tak jak wolczasty....:lol: -
Cudowna *MOLLY* specjalnej troski - Pojechała do wspaniałegp DOMKU!!
ihabe replied to fizia's topic in Już w nowym domu
tak ale jest jeszcze jeden psiak w bardzo złym stanie u Wiosenki. Zaraz zapewne się odezwie i napisze co z Molly:loveu: