Jump to content
Dogomania

Agucha

Members
  • Posts

    12783
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Agucha

  1. [quote name='Marysia O.']Teddy pojechał do swojego domu w Warszawie:multi:[/QUOTE] Cudne wieści :loveu: :)
  2. [quote name='Ela&Puch']Aguś ja chce mojego koliberka mojego promyczka tak bardzo tesknie , nie chce zycia bez jego radosci , bez jego milosci , bez P U S Z E C Z K A dlaczego go nie ma ????wszyscy bardzo tesknimy , ja go nadal czuje w domu , i wyje !!!!! gdzie popełniłam bląd gdzie ?? tak sie starałam, PUSZEK ZAWSZE BEDZIE W MOIM SERCU ZAWSZE ZAWSZE[/QUOTE] Bo On z wami jest i nadal wypełnia kąty. Czuwa nad Tobą... i chce, żebyś żyła dalej... i byla szczęsliwa! Elcia,nie możesz się poddawać!
  3. [quote name='Ela&Puch']pomóżcie nie daje rady bez Puszeczka nie chce mi sie nic pustkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa tak bardzo TESKNIE ZA MALEŃSTWEM GDZIE JESTES KOCHANY GDZIE czy już dotarłeś na drugą strone tęczy[/QUOTE] Kochana, ja cały czas jestem myślami przy Was! Chciałabym, ale nie wiem jak Ci mogę pomóc :( Mogę Ci zaproponować kolejną bidę na wypełnienie luki w domu, bo w serduchu się raczej nie da. Puszek zawsze w nim miał i będzie miał miejsce!
  4. [quote name='ataK']Ja też za Wami tęskniłam :)[/QUOTE] Witaj i zagość na dłużej :) :) :)
  5. [quote name='baster i lusi']takiego solidnego bazarku ogłoszeniowego to nie widziałam.mówisz i masz[/QUOTE] Dokładnie! Wieczorem dodałam - dziś już są ! :)
  6. [quote name='Murka']Coś się pomyśli :) A dzisiaj robiłam kropienie całego inwentarza na pchełki i Marę też pozwoliłam sobie potraktować, jako że ostatnio dostawała Advocate we wrześniu. Dostała 3 ml Fiprexu, koszt 9 zł.[/QUOTE] Ok, zaplacę razem z hotelowaniem... troszkę się zapomniałam za co bardzo przepraszam! [B]Kasiu[/B] powiedz ile wyszło za listopad? Miały zajść jakieś zmiany, ale się potraciłam.
  7. [quote name='wiosenka']A czy on jest mikropsem? na stronie schroniska było info o 10 kg a łapał by się do 6? Nie wiem ile waży. Zasugerowałam się tekstem: [quote name='Ewanka'] Kavalierek to mały piesek, wielkości pekińczyka - trafił do schroniska pół roku temu, był okazem zdrowia, dobrze utrzymanym, zadbanym ok. 10 letnim psem. Nie mógł odnaleźć się w nowej rzeczywistości - czekał na SWOJEGO pana wpatrzony w drzwi .... W opuszczonym Kavalierku nadal bije malutkie - wielkie serce, tak bardzo cieszy się ze spacerów, łasi się, przytula, dziarsko maszeruje. Jest grzeczny, spokojny, przyjazny, niezaczepliwy. Tak bardzo potrzebuje ręki która będzie go głaskac i serca, które go pokocha. Nie pozwól by drugą połowę życia malutki Kavalierek spędził w schronisku - on miał dom, ciepłe kolana i swoje miejsce na Ziemi, które stracił po śmierci Pana, i teraz nie ma nic... a tak bardzo chce wrócic do DOMU. Piesek przebywa w Warszawie, pomożemy w transporcie. Kontakt do wolontariuszki - Małgosia 600 420 440
  8. Dziewczyny... tulam Was bardzo mocno!!! Zrobiłyście wszystko co tylko można było. [B]Elu[/B], Twoja miłość i opieka nad "dziećmi" godna jest Nobla! Jesteś wspaniałą kobietą! Maleńki Bamboszku, śpij mój Kochany spokojnie. Zerknij tam czasem, z góry na ciotkę Aguchę i rzuć w nią jakimś kwiatkiem z tych łąk zielonych i pachnących. Czuwaj nad swoimi Mamusiami... One tak bardzo Cię kochają! Puszeczku, w końcu chwila wytchnienia po tych ostatnich dniach pełnych cierpienia. Zapamiętam Cię jako gadatliwego okruszka, który pakował mi się na kolana i wystawiał brzuchalka do głasków. Chłopaka z charakterem, nie znoszącego piłek i wprowadzającego porządek na osiedlu. Wpatrzonego w człowieka najpiękniej jak tylko pies potrafi. Nigdy o Tobie nie zapomnimy! [SIZE=1]Rozwaliłam się na tysiąc kawałków... nie zdążyłam zrobić tej "wizyty po-adopcyjnej"... jakbym wiedziała... jakbym tylko wiedziała to bym na rzęsach przyszła :( :( :([/SIZE]
  9. Dodałam tekst i zdjęcia. basterku jeszcze raz - bardzo dziękuję :Rose:
  10. Sorki, że nie załatwiłam wczoraj sprawy z ogłoszeniem ale nie mam głowy... odchodzi mój były podopieczny i nie potrafię normalnie myśleć :( Tekst taki: [B]Saba [/B][B]jest niepospolitej urody! Ma wspaniały, ciepły, radosny charakter, który musi w końcu ktoś docenić! Sunia jest wysterylizowana, zaszczepiona i odrobaczona. [/B][B] Szuka domu najlepszego pod słońcem. Takiego, w którym jej miłość i zaufanie nie będzie zwykłą psią powinnością a czymś czym będzie mogła się odwdzięczyć za taki sam gest, którym ją będzie otaczał jej pan :-) [/B][B]...można pomyśleć, że jest jak masa innych bezdomnych psów szukających domu. Jednak Saba nie jest bezdomniakiem wyrzuconym na ulicę – ona cudem uniknęła śmierci z rąk swojego "pana", któremu przecież tak ślepo ufała.[/B] [B] " nie jestem ni yorkiem, ni labradorem. żaden tam ze mnie champion, ale mam serce na łapce pomimo, że jestem kundelkiem!" pokochaj mnie - SABA[/B] [B] KONTAKT telefon: 500 - 596 - 485 666 - 355 - 124 mail: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] GG: 5655850 [IMG]http://i1198.photobucket.com/albums/aa455/agucha1/saba/dsc0974v.jpg[/IMG] [/B][IMG]http://i1198.photobucket.com/albums/aa455/agucha1/saba/2v1tdh5-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i1198.photobucket.com/albums/aa455/agucha1/saba/sabamix12.jpg[/IMG] [IMG]http://i1198.photobucket.com/albums/aa455/agucha1/saba/s2qlup.jpg[/IMG]
  11. [quote name='Murka']No faktycznie... pozostanę przy klejeniu tradycyjnych kołnierzy ;)[/QUOTE] hehehe :lol: :lol: :lol: A może jakieś foteczki Marusiowe bez kołnierza? Takie jesienne jeszcze? :) Bede bardzo wdzięczna.
  12. [quote name='Murka']A gdzie to można kupić i jaka cena?[/QUOTE] podałam powyżej linka do strony gdzie jest cennik i różne rozmiary. Mnie osobiście cena wyrwała z butów... ;) [url]http://sklep.sigmed.pl/index.php?cPath=22_564&osCsid=a32018f17dc4d9708c8854a9a305cf36[/url]
  13. [quote name='majqa']Tyle, że część pieniążków, o ile pamiętam (Marysiu popraw mnie, jeśli błądzę) jest w posiadaniu Aty. One, wydatki z nich, kolejne wpłaty na konto Aty winny być rozliczane/ potwierdzane.[/QUOTE] O jakiej "kasiorze za weta" zatem mowa? Szczepienia ma mieć dopiero robione - tak więc nie widze przeszkód, żeby bezpośrednio szami wysłać pieniądze :) ... no a te, ktore są aktualnie - MUSZĄ być rozliczone a nie tylko powinny ;)
  14. [quote name='zerduszko']Chyba nie ma.[/QUOTE] A to poczemu??? Wklejajcie według szablonu. Tą 4-kg babcinke też.
  15. [quote name='Agnieszka_K']piękna mordeczka kochana!:) baster i lusi dziękujemy za pakiecik:Rose:, ja choć bardzo rzadko jestem na dogo myślę o Sabuni:( może właśnie teraz ktoś sensowny i normalny się trafi. bardzo trzymam kciuki za niunię!:thumbs:[/QUOTE] A możesz aktualizować pierwsze posty, bo tam już grubo nieaktualnie się zrobiło? Chyba, że ja mam przejąć 2 i 3 post na rozliczenia i aktualności?
  16. [quote name='baster i lusi']tak że zapłacony przez mnie.[/QUOTE] Dziękuję :Rose: :Rose: :)
  17. [quote name='baster i lusi']jak są już fotki to podeślijcie ją na wątek ogłoszeniowy' [url]http://www.dogomania.pl/threads/218077-Og%C5%82oszenia-tanio-ekspresowo-dla-Nemo-gt-do-4.12-godz.22.00?p=18107903#post18107903[/url][/QUOTE] Później sklecę jakiś tekst, obrobię zdjęcia i podeślę. Tylko co mam napisać? - że zgłaszam Sabcię w Twoim imieniu? Pakiet jest opłacony? :)
  18. Czy: - Negro - Florka - Madeira Są na na Mikropsach?? [FONT=Arial Black][COLOR=Navy][SIZE=4][B]Imię: [/B][/SIZE] [B][SIZE=4]Plec: [/SIZE][/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial Black][COLOR=Navy] [B][SIZE=4]Wiek: [/SIZE][/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial Black][COLOR=Navy] [/COLOR][/FONT] [FONT=Arial Black][COLOR=Navy][B][SIZE=4]Waga: [/SIZE][/B] [/COLOR][/FONT] [FONT=Arial Black][COLOR=Navy][B][SIZE=4]Miejsce: [/SIZE][/B] [/COLOR][/FONT] [FONT=Arial Black][COLOR=Navy][B][SIZE=4]Sterylizacja: [/SIZE][/B] [/COLOR][/FONT] [FONT=Arial Black][COLOR=Navy][B][SIZE=4]Stosunek do dzieci: [/SIZE][/B] [/COLOR][/FONT] [FONT=Arial Black][COLOR=Navy][B][SIZE=4]Stosunek do innych psow: [/SIZE][/B] [/COLOR][/FONT] [FONT=Arial Black][COLOR=Navy][B][SIZE=4]Stosunek do kotow: [/SIZE][/B] [/COLOR][/FONT] [FONT=Arial Black][COLOR=Navy][B][SIZE=4]Dodatkowe informacje: [/SIZE][/B] [/COLOR][/FONT] [FONT=Arial Black][COLOR=Navy][B][SIZE=4]Charakter: [/SIZE][/B] [/COLOR][/FONT] [FONT=Arial Black][COLOR=Navy][B][SIZE=4]Kontakt: [/SIZE][/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial Black][COLOR=Navy] [/COLOR][/FONT] [FONT=Arial Black][COLOR=Navy][B][SIZE=4]Wątek: [/SIZE][/B][/COLOR][/FONT] [B]Plata[/B] na prawdę waży 7kg??
  19. Czy Kavalierek jest na Mikropsach? [FONT=Arial Black]Imię: Plec: [/FONT][FONT=Arial Black] Wiek: [/FONT][FONT=Arial Black] [/FONT] [FONT=Arial Black]Waga: [/FONT] [FONT=Arial Black]Miejsce: [/FONT] [FONT=Arial Black]Sterylizacja: [/FONT] [FONT=Arial Black]Stosunek do dzieci: [/FONT] [FONT=Arial Black]Stosunek do innych psow: [/FONT] [FONT=Arial Black]Stosunek do kotow: [/FONT] [FONT=Arial Black]Dodatkowe informacje: [/FONT] [FONT=Arial Black]Charakter: [/FONT] [FONT=Arial Black]Kontakt: [/FONT][FONT=Arial Black] [/FONT] [FONT=Arial Black]Wątek: [/FONT]
  20. [IMG]http://i1198.photobucket.com/albums/aa455/agucha1/saba/P1050391.jpg[/IMG] [IMG]http://i1198.photobucket.com/albums/aa455/agucha1/saba/P1050392.jpg[/IMG] [IMG]http://i1198.photobucket.com/albums/aa455/agucha1/saba/P1050393.jpg[/IMG] [IMG]http://i1198.photobucket.com/albums/aa455/agucha1/saba/P1050394.jpg[/IMG] Piękna dziewczynka! :loveu: [IMG]http://i1198.photobucket.com/albums/aa455/agucha1/saba/P1050395.jpg[/IMG] ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- [CENTER][SIZE=5] [B][SIZE=4]Rozliczenie:[/SIZE][/B][/SIZE] [/CENTER] [CENTER][B][SIZE=4][COLOR=blue][SIZE=3]11,96zł [/SIZE][/COLOR][/SIZE][/B][SIZE=4][COLOR=blue][SIZE=3](u Sylwi Zienkiewicz)[/SIZE][/COLOR][/SIZE][/CENTER] [CENTER][SIZE=5][SIZE=3] [/SIZE][/SIZE] [SIZE=5][SIZE=3] [B][U][I]wrzesień 2011[/I][/U][/B][/SIZE][/SIZE] [SIZE=5][SIZE=3] [B]29.09[/B] - [COLOR=red][B]10zł[/B][/COLOR] - [B][COLOR=blue]Agata Ch. [/COLOR][/B](FB) [/SIZE][/SIZE] [U][I][B][SIZE=3]październik 2011[/SIZE][/B][/I][/U] [SIZE=3][B]30.10 - [COLOR=red]300zł [/COLOR]-[COLOR=magenta] BAZAREK - Agucha[/COLOR][/B][/SIZE] [SIZE=3][I][U][B] listopad 2011[/B][/U][/I][/SIZE] [SIZE=3][B]9.11: [COLOR=green]- 200zł[/COLOR] - na sterylizację Saby[/B][/SIZE] [SIZE=3][B]22.11: [COLOR=green]- 90,15zł[/COLOR] - 17kg karmy+ 3 puszki[/B][/SIZE] [B][SIZE=3]30.11: [COLOR=green]- 25zł[/COLOR] - szczepienie wścieklizna[/SIZE][/B] [SIZE=3] [/SIZE] [SIZE=4][COLOR=red] [B][COLOR=blue]SUMA:[/COLOR][/B] [SIZE=3][COLOR=black][COLOR=green][SIZE=4][B]6[/B][/SIZE][/COLOR][COLOR=green][B][SIZE=4],81zł :( [/SIZE][/B][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/CENTER]
  21. Sabcia już zaszczepiona. Poniżej rachunki. [IMG]http://i1198.photobucket.com/albums/aa455/agucha1/saba/P1050401.jpg[/IMG] [IMG]http://i1198.photobucket.com/albums/aa455/agucha1/saba/P1050400.jpg[/IMG] [IMG]http://i1198.photobucket.com/albums/aa455/agucha1/saba/P1050399.jpg[/IMG] ...a poza tym.... :loveu: [IMG]http://i1198.photobucket.com/albums/aa455/agucha1/saba/P1050389.jpg[/IMG] [img]http://i1198.photobucket.com/albums/aa455/agucha1/saba/P1050390.jpg[/img]
  22. [quote name='Marycha35']Przepraszam za ciszę, problemy...tfu! Szami dzięki za info i foty. Nasz Przyjaciel jest cudny:):):):) Szkoda, że AtKa bez kompa, cholera, zero info czy przelewać Jej kasiorrrę za weta i kiedy na szczepienia dotrze.[/QUOTE] Ja uważam, że lepiej bezpośrednio z Szami się dogadać, np na faktury na termin czy w inny sposób. ataK nie ma kompa, z telefonem różnie - nie ma jak potwierdzać i rozliczać...
  23. Proszę :) [url]http://sklep.sigmed.pl/index.php?cPath=22_564&osCsid=a32018f17dc4d9708c8854a9a305cf36[/url] [B]Kołnierz Pro Collar[/B] Kołnierz Pro Collar,jest kołnierzem nowej generacji. wykonany ze stabilnego materiału.Po wyciągnięciu balona z wewnątrz,istnieje możliwość wyprania kołnierza.Kołnierz zapinany jest za pomocą specjalnego zamka,z możliwośćią ustawienia w szerokośći.W porównaniu do tradycyjnych kołnierzy,kołnierz ten sprzyja bardziej zwierzęciu,z powodu na większa możliwość swobodnego poruszania się,spożycia pokarmu,oraz przy zabawie. Kołnierz Pro Collar jest szczególnie tolerowany przez kotów,które mogą rozrabiać.Kołnierz nie porysuję żadnych mebli,oraz ułatwia swobodny ruch między kondygnacjami. Kołnierz dostępny jest w pięciu rozmiarach: W zależności od obwodu szyji. [img]http://sklep.sigmed.pl/imagemagic.php?img=images/pro%20collar.JPG&w=374&h=287&page=popup[/img]
  24. [quote name='Szami']Ten ufoludek to z tego wątku :[url]http://www.google.pl/search?q=dogomania&ie=utf-8&oe=utf-8&aq=t&rls=org.mozilla:pl:official&client=firefox-a[/url][/QUOTE] Ojś, link nie działa ;)
  25. [quote name='Osa'][SIZE=4]Ilona donosi że sunia wróciła do właściciela- nie wiem tylko czy to dobrze czy źle...[/SIZE][/QUOTE] Dzięki, już uzupełniam :)
×
×
  • Create New...