Jump to content
Dogomania

Agucha

Members
  • Posts

    12783
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Agucha

  1. [quote name='ania90']troche sniegu nasypalo ale dzisiaj juz nie ma sladu po nim(w dzien pomalu topnial, w nocy mroz i totalna szklanka na drodze psy mnie lekko pociagly to jechalam chodzby na nartach), za to dzis slonce wyszlo i nawet cieplo jest(jak na grudzien)az przyjemnie wyjsc na spacer ,a nie na mroz i jeszcze szklanka na drodze, bo te troche sniegu nam nie przeszkadzalo...(kulki sie nie robily poniewaz sniegu bylo raptem ok 1cm) a nawet psiaki zaczynaly sie przyzwyczajac do niego. Wcale nie tesknie za snieznymi kulkami... teraz to bede musiala z dwoch je sciagac[/QUOTE] 1cm śniegu??? :lol: To gdzie Ty mieszkasz? U nas nie było nic... fajny Bobi i fajne... lato :loveu: [img]http://img35.imageshack.us/img35/9826/dsc00671jakzmniejszycfo.jpg[/img]
  2. [quote name='Becia66']Z p.Elą umówiona jestem w ten sposób, że odbieram ją w niedzielę z dworca o godz. 9.20 i jedziemy prosto do przytuliska po Lilly. Myślałam nad tym nawet żeby ją wziąć już w sobotę do siebie ale doszlyśmy do wniosku że jeden dzień jej nie zbawi, a dla mnie wygoda bo urządzam w sobotę moje urodziny i nie za dobry to pomysl, żeby do domu pełnego gości przywozić wystraszonego psa. A więc z dworca jedziemy do przytuliska, a potem z powrotem do mnie do Rzeszowa. Tu p.Ela troszkę odpocznie, zapozna się z Lilly, obwąchają się wzajemnie :diabloti: i o odpowiednim czasie odwiozę ich na dworzec. Tak to ma wyglądać, chyba że majowa odezwie się z jakąś propozycją transportu na łikendzie...[/QUOTE] ojś, no to trzymak kciuki za dziewczyny!!! :) :) :)
  3. [quote name='ataK']Majqa, jak rozumiem, kontakt jest podany na Ciebie. Jak będziesz kogoś przekierowywać do mnie, to podawaj proszę nie wcześniejszy numer, tylko [B]798196811[/B]. Tamten mi się wykańcza i często jest wyłączony.[/QUOTE] Czyli to jest twój aktualny numer?
  4. [quote name='Dzika_Figa']No niby masz rację, ale ten zgrzyt przy hamowaniu i w ogóle... Może mi się wydaje to takie straszne, bo sama jestem na tego typu dźwięki bardzo wrażliwa ;) Ale może Lilly wcale by to nie przeszkadzało? [SIZE="2"][SIZE="1"](w końcu moje koty nieznoszą odkurzacza, a mają w nosie piłę tarczową, zupełnie odwrotnie, niż ja...)[/SIZE] Z siusianiem też masz rację, niekonieczne. Nie wiem, na ile lękliwa jest Lilly teraz, ale skoro przez miesiąc nie można jej było złapać i trzeba było użyć sedalinu, wnioskuję, że kruszynka bardzo wrażliwa. A w ogóle to nie wiem o co się martwimy, bo na takie czterokilogramowe cudo to sobie Ela może przywieć jakąć gustowną trorbę na jorka :evil_lol: i dowieźć pannę bezpiecznie do domu choćby i stopem :diabloti: Jestem pewna, że Ela wybierze optymalną metodę transportu[/SIZE][/QUOTE] Jasne, że tak! O Elę jestem spokojna. Za bluzką ją przyniesie jeśli trzeba będzie ;) :) :) :)
  5. [quote name='Nikaragua']No nie! Milka ma prawie 300zł w kasie a nie ma co jeść?????[/QUOTE] Przez ponad 2 mies nie dostałam info o tym... Pytałam parę razy o to co je Milka. Ostatnio ataK przez telefon wspomniała, a mi to później przez pracowity okres - wywiało z głowy - za co przepraszam! :oops: Na sterylkę też były pieniądze od początku, a jednak w lecznicy wisiał dług... Stanowczo upraszam o lepszą komunikację, wszystkim będzie łatwiej ;) ------------------------------------------------------------------------------------------ EDIT: [B]Zamówiłam Milce[/B][B] [COLOR=blue]8kg[/COLOR][/B][B][COLOR=blue] BRIT Adult Lamb & Rice[/COLOR]. Do piątku powinna karma dotrzeć. --------------------------------------------------------------------------- [/B]EDIT 2:[B] Czy Milusia była [COLOR=darkorange]odrobaczana[/COLOR]? [/B]
  6. [quote name='Ela&Puch']Aguś serdecznie cie zapraszamy wiesz o tym :) a jak bedzie Lilly to juz mus żebyś była:) a czy już cos wiadomo na temat transportu ?????pomóżcie aby Lilly była już na Swięta z nową rodzinką[/QUOTE] Widzę Kochana, że już podjęlaś decyzję i BARDZO DOBRZE! Wybieram się do Was jakiś czas i na pewno kiedyś tam wpadnę ;) Teraz mam podwójny powód :loveu: [quote name='Dzika_Figa'] Co do pociągu - nie jestem przekonana, szczególnie z trochę lękliwym psem. PKS może i jedzie dłużej ale jest zdecydowanie ciszej w nim, spokojniej... No i jest przystanek na siusiu![/QUOTE] Bez przesady... trasa ok 3h, wcale nie jest potrzebny przystanek na siusiu jeżeli pies jest wyspacerowany przed trasą...Właśnie "dzięki" takim przystankom można bardziej psa zestresować niż ciągłą jazdą do celu... W pociągu jest lepiej, bo można z psem pochodzić po korytarzu, bądź zamknąć się w przedziale. W niedzielę tak rano raczej nie jeździ dużo ludzi. Prędzej po południu, studenci wracają... Ps. Lili jest lękliwa?
  7. I ja melduję się u Lilly, być może przyszłej lokatorki Mamusi "mojego" Puszeczka :loveu:
  8. [quote name='lolka75'] Ilka ja juz pana z samojedem zapisalam w kalendarzu i [B]jesli nie przyjdzie to zaplaci kare umowna[/B]. A ze Holendrzy to sknerusy (hihi) to jest szansa ze sie pojawi.[/QUOTE] Ooo, lolka a to żarcik czy najprawdziwsza prawda? :lol:
  9. [quote name='ataK']Mam takie nieśmiałe pytanie - Agucha, czy wyślesz może dla Milki jakąś karmę, bo już żywcem nie mam, nawet dla swoich, bo cały czas karmiłam ją swoją karmą...[/QUOTE] Jezus....! Zabij mnie a wyleciało mi z głowy! :( Już jakąś zamawiam i podaję Twój adres jako adres dostawy. Jaką karmę do tej pory jadła Milka? Firma, skład?
  10. [quote name='dysia-u'] Aga , ciebie przygarnąć?! no przecież ty już prawie ze mną mieszkasz hihihi światełko na gg nie gaśnie , szkoda że z tak daleka[/QUOTE] Jeżeli widzisz światełko, znaczy się że jest dobrze :lol: U nas dziś wyjątkowo ciepło było.
  11. [quote name='baster i lusi']a toście se popisały:evil_lol:[/QUOTE] popisali... to facet, myśliwy w dodatku... kto by pomyślał, że taki kuźwa wrażliwy!:angryy: ... psa obronnego już ma, teraz szuka psa dla syna na prezent urodzinowy... i pies ten ma być za dziećmi... Ja nie mam prawa o nic pytać, bo On mi przecież mówi, że pies jest członkiem rodziny u nich i to powinno mi wystarczyć... nooo, ewentualnie to, że ma dużo zwierząt, które dokarmia... Oj, nie pisze nic więcej...
  12. [quote name='Karolina.'] Powinno być jeszcze na koniec: Ula, szacun! :evil_lol:[/QUOTE] YO! :ylsuper::ylsuper::ylsuper: Swoją drogą - salonu ja też zazdraszczam! Taki metraż, taki komfort... uhhh! [B]Ulcia[/B], może mnie przygarniesz? :evil_lol:
  13. [COLOR=#9aaec5][FONT=Arial][B]o Sabę ok. Zamościa [/B][/FONT][/COLOR][COLOR=#717171][FONT=Arial]20:51:07 [/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]zawszeuczyłem go miłości do zwierząt[/FONT][/COLOR][COLOR=#717171][FONT=Arial] [/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]nie ma o czym mówić - chciałem ocalić jakiegoą pieska [/FONT][/COLOR][COLOR=#3f87d5][FONT=Arial][B]Agucha [/B][/FONT][/COLOR][COLOR=#717171][FONT=Arial]20:53:17 [/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]i to pocieszające... [/FONT][/COLOR][COLOR=#9aaec5][FONT=Arial][B]o Sabę ok. Zamościa [/B][/FONT][/COLOR][COLOR=#717171][FONT=Arial]20:53:17 [/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]jednak nie w tak irytujący sposób [/FONT][/COLOR][COLOR=#3f87d5][FONT=Arial][B]Agucha [/B][/FONT][/COLOR][COLOR=#717171][FONT=Arial]20:53:31 [/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]ale napaśc na mnie, że ja przesadzam i się czepiam jest grubo nie na miejscu [/FONT][/COLOR][COLOR=#9aaec5][FONT=Arial][B]o Sabę ok. Zamościa [/B][/FONT][/COLOR][COLOR=#717171][FONT=Arial]20:53:39 [/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]więcej nie popełnię tego błędu [/FONT][/COLOR][COLOR=#3f87d5][FONT=Arial][B]Agucha [/B][/FONT][/COLOR][COLOR=#717171][FONT=Arial]20:53:41 [/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]zadałam konstruktywne pytania, podstawowe wręcz [IMG]http://www.dogomania.pl/image/png;base64,iVBORw0KGgoAAAANSUhEUgAAABgAAAAYCAIAAABvFaqvAAAACXBIWXMAAA7EAAAOxAGVKw4bAAAAGXRFWHRTb2Z0d2FyZQBBZG9iZSBJbWFnZVJlYWR5ccllPAAAAUdJREFUOI3NVFGPgyAMLgTNFBIX3OP+/1/TxGxRQXEM5R7u4jksZpfs4frG1/br1xYg3nv4hNGPsHySiB27rbVaa+dcnudCiINIcjCjtm3rul4DhBDX65UQggZHWxuGoaqqbRmtdVVVsfgoUdM0e7DrOmstTuQxc84ZY9AEpRSagit6Pp8xpTFFbFmWPYqCx16Gbi1JkhhLmqZoCk5ECMnzfBzHPc45/wMRAJRlaYwJvOfzmVKK145tBwCMMU3TzPP8fSyKQkoZC44qAoDT6ZQkyUoUa+pH0TAMqGOe59vtttVLKZVScs5xIqXUHtVat22L1s+yTEpJaXgBSd/3AaSU6rou1gIAMMYulwtjLz9H+ESstccsAOCcu9/vQWI47L1A1Ky1j8cjTdNfmdv77r2fpukdIgCYpmnb3cvM1k2/Y8HD/n+f/xc1bAhK4jGhYAAAAABJRU5ErkJggg==[/IMG] [/FONT][/COLOR][COLOR=#9aaec5][FONT=Arial][B]o Sabę ok. Zamościa [/B][/FONT][/COLOR][COLOR=#717171][FONT=Arial]20:54:00 [/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]wolę zapłacić inie spowiadać się[/FONT][/COLOR][COLOR=#717171][FONT=Arial] [/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]nie [/FONT][/COLOR][COLOR=#3f87d5][FONT=Arial][B]Agucha [/B][/FONT][/COLOR][COLOR=#717171][FONT=Arial]20:54:31 [/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]trudno [/FONT][/COLOR][COLOR=#9aaec5][FONT=Arial][B]o Sabę ok. Zamościa [/B][/FONT][/COLOR][COLOR=#717171][FONT=Arial]20:54:33 [/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]powiedziałem, że zwierzaki to rodziana[/FONT][/COLOR][COLOR=#717171][FONT=Arial] [/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]i dalej jestem przesłuchiwany [/FONT][/COLOR][COLOR=#3f87d5][FONT=Arial][B]Agucha [/B][/FONT][/COLOR][COLOR=#717171][FONT=Arial]20:54:52 [/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]taka właśnie "rodzina" poderżnęła gardło Sabie[/FONT][/COLOR][COLOR=#717171][FONT=Arial] [/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]baba wypłakiwała później, że chce ją odzyskac[/FONT][/COLOR][COLOR=#717171][FONT=Arial] [/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]a gdzie byla jak jej chłop wariat się nad nią pastwił??[/FONT][/COLOR][COLOR=#717171][FONT=Arial] [/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]stąd moja ostrożnośc[/FONT][/COLOR][COLOR=#717171][FONT=Arial] [/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]ale jak widać - pana mało to interesuje...[/FONT][/COLOR][COLOR=#717171][FONT=Arial] [/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]doszukuje się Pan wścibstwa z mojej strony...[/FONT][/COLOR][COLOR=#717171][FONT=Arial] [/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]mówi sie trudno [/FONT][/COLOR][COLOR=#9aaec5][FONT=Arial][B]o Sabę ok. Zamościa [/B][/FONT][/COLOR][COLOR=#717171][FONT=Arial]20:55:53 [/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]ja [/FONT][/COLOR][COLOR=#3f87d5][FONT=Arial][B]Agucha [/B][/FONT][/COLOR][COLOR=#717171][FONT=Arial]20:55:57 [/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]na siłę psa nie wypycham oby wypchnąć[/FONT][/COLOR][COLOR=#717171][FONT=Arial] [/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]muszę mieć 200% pewności co do domu, który ją przygarnie[/FONT][/COLOR][COLOR=#717171][FONT=Arial] [/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]ale Pan może mi tu lać miód i cukier na przemian - to ma być dla mnie gwarant? [/FONT][/COLOR][COLOR=#717171][FONT=Arial] [/FONT][/COLOR][COLOR=#9aaec5][FONT=Arial][B]o Sabę ok. Zamościa [/B][/FONT][/COLOR][COLOR=#717171][FONT=Arial]20:57:02 [/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]wtaki sposób oddasz go takim samym ludziom [/FONT][/COLOR][COLOR=#3f87d5][FONT=Arial][B]Agucha [/B][/FONT][/COLOR][COLOR=#717171][FONT=Arial]20:57:09 [/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]dla mnie liczą się konkretne odpowiedzi na rzeczy, które mnie interesują[/FONT][/COLOR][COLOR=#717171][FONT=Arial] [/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]dotyczące stricte przyszłego życia psa a nie Waszego[/FONT][/COLOR][COLOR=#717171][FONT=Arial] [/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2] [IMG]http://www.dogomania.pl/image/png;base64,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[/IMG] [/FONT][/COLOR][COLOR=#9aaec5][FONT=Arial][B]o Sabę ok. Zamościa [/B][/FONT][/COLOR][COLOR=#717171][FONT=Arial]20:58:08 [/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]piey mają dobrą opiekę [/FONT][/COLOR][COLOR=#3f87d5][FONT=Arial][B]Agucha [/B][/FONT][/COLOR][COLOR=#717171][FONT=Arial]20:58:16 [/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]o to jaki pan ser żółty jada na śniadanie - nie zapytałam [/FONT][/COLOR][COLOR=#9aaec5][FONT=Arial][B]o Sabę ok. Zamościa [/B][/FONT][/COLOR][COLOR=#717171][FONT=Arial]20:58:19 [/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]jestem mytśliwym[/FONT][/COLOR][COLOR=#717171][FONT=Arial] [/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]mam sporo zwierząt i dokarmiam je[/FONT][/COLOR][COLOR=#717171][FONT=Arial] [/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]więc się zastanów [/FONT][/COLOR][COLOR=#3f87d5][FONT=Arial][B]Agucha [/B][/FONT][/COLOR][COLOR=#717171][FONT=Arial]20:59:27 [/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]przepraszam, ale nie przeszliśmy na "ty"... [/FONT][/COLOR][COLOR=#717171][FONT=Arial]21:00:05 [/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]Saba do adopcji pójdzie po uprzedniej wizycie przed-adopcyjnej w miejscu w którym ma zamieszkać[/FONT][/COLOR][COLOR=#717171][FONT=Arial] [/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]oczywiście będzie spisana Umowa Adopcyjna[/FONT][/COLOR][COLOR=#717171][FONT=Arial] [/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]więc proszę przemyśleć sprawę i jak się Pan z tym prześpi i humor się poprawi - zapraszam[/FONT][/COLOR][COLOR=#717171][FONT=Arial] [/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]to cudny, młody, wesoły psiak[/FONT][/COLOR][COLOR=#717171][FONT=Arial] [/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]zasługuje na najlepsze życie po piekle jakie zaserwował jej "człowiek"[/FONT][/COLOR][COLOR=#717171][FONT=Arial] [/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2] [/FONT][/COLOR][COLOR=#9aaec5][FONT=Arial][B]o Sabę ok. Zamościa [/B][/FONT][/COLOR][COLOR=#717171][FONT=Arial]21:01:34 [/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]dla mnie już nie, przez osobę z którą rozmawiam[/FONT][/COLOR][COLOR=#717171][FONT=Arial] [/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]żegnam [/FONT][/COLOR][COLOR=#3f87d5][FONT=Arial][B]Agucha[/B][/FONT][/COLOR][COLOR=#717171][FONT=Arial] 21:02:03 [/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]trudno [B]..... to na tyle.... :angryy: :mad:[/B] [/FONT][/COLOR]
  14. [COLOR=#3f87d5][FONT=Arial][B]Agucha [/B][/FONT][/COLOR][COLOR=#717171][FONT=Arial]20:39:39 [/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]a skąd dokładnie Państwo jesteście? [IMG]http://www.dogomania.pl/image/png;base64,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[/IMG] [/FONT][/COLOR][COLOR=#9aaec5][FONT=Arial][B]o Sabę ok. Zamościa[/B][/FONT][/COLOR] [COLOR=#717171][FONT=Arial]20:40:00 [/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2][COLOR=red][B]rogowe kopce[/B][/COLOR] [IMG]http://www.dogomania.pl/image/png;base64,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[/IMG] [/FONT][/COLOR][COLOR=#3f87d5][FONT=Arial][B]Agucha [/B][/FONT][/COLOR][COLOR=#717171][FONT=Arial]20:40:14 [/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]nie orientuję się niestety [IMG]http://www.dogomania.pl/image/png;base64,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[/IMG] [/FONT][/COLOR][COLOR=#9aaec5][FONT=Arial][B]o Sabę ok. Zamościa[/B][/FONT][/COLOR] [COLOR=#717171][FONT=Arial]20:40:26 [/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]stadnina koni [/FONT][/COLOR][COLOR=#3f87d5][FONT=Arial][B]Agucha [/B][/FONT][/COLOR][COLOR=#717171][FONT=Arial]20:40:51 [/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]czyli Saba miałaby być psem podwórzowym najprościej mówiąc.[/FONT][/COLOR][COLOR=#717171][FONT=Arial] [/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]z dostępem do budynku gospodarczego [/FONT][/COLOR][COLOR=#9aaec5][FONT=Arial][B]o Sabę ok. Zamościa[/B][/FONT][/COLOR] [COLOR=#717171][FONT=Arial]20:41:11 [/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]tak[/FONT][/COLOR][COLOR=#717171][FONT=Arial] [/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]a jaka to różnica, skoro [ies u mnie jest członkiem rodziny[/FONT][/COLOR][COLOR=#717171][FONT=Arial] [/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]u mnie psy mają po 14-18 lat [/FONT][/COLOR][COLOR=#3f87d5][FONT=Arial][B]Agucha [/B][/FONT][/COLOR][COLOR=#717171][FONT=Arial]20:43:07 [/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]Wie Pan... bywa, że bardzo duża różnica :smile: Na czym to członkostwo ma polegać? tj. kontakt z człowiekiem? jakas praca, przyuczanie komend, aktywne spacery ? [/FONT][/COLOR][COLOR=#9aaec5][FONT=Arial][B]o Sabę ok. Zamościa[/B][/FONT][/COLOR] [COLOR=#717171][FONT=Arial]20:43:45 [/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]nie będzie to pies obronny[/FONT][/COLOR][COLOR=#717171][FONT=Arial] [/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]takiego mam [/FONT][/COLOR][COLOR=#3f87d5][FONT=Arial][B]Agucha [/B][/FONT][/COLOR][COLOR=#717171][FONT=Arial]20:43:57 [/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]oczywiście, że nie bo Sabcia się nawet nie nadaje[/FONT][/COLOR][COLOR=#717171][FONT=Arial] [/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]czyli są inne psy w domu [IMG]http://www.dogomania.pl/image/png;base64,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[/IMG] [/FONT][/COLOR][COLOR=#9aaec5][FONT=Arial][B]o Sabę ok. Zamościa[/B][/FONT][/COLOR] [COLOR=#717171][FONT=Arial]20:44:06 [/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]ma być blisko dzieci [/FONT][/COLOR][COLOR=#3f87d5][FONT=Arial][B]Agucha [/B][/FONT][/COLOR][COLOR=#717171][FONT=Arial]20:44:24 [/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]w jakim wieku są dzieci [/FONT][/COLOR][COLOR=#9aaec5][FONT=Arial][B]o Sabę ok. Zamościa[/B][/FONT][/COLOR] [COLOR=#717171][FONT=Arial]20:44:57 [/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]mie ma o czym mówić 8 i 9 lat [IMG]http://www.dogomania.pl/image/png;base64,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[/IMG] [/FONT][/COLOR][COLOR=#3f87d5][FONT=Arial][B]Agucha [/B][/FONT][/COLOR][COLOR=#717171][FONT=Arial]20:45:20 [/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]chodziło mi o to czy pies będzie miał swój czas z właścicielem wspólne spacery, jakąś pracę w formie zabawy[/FONT][/COLOR][COLOR=#717171][FONT=Arial] [/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]to ważne, żeby się nie nudził[/FONT][/COLOR][COLOR=#717171][FONT=Arial] [/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]samo bieganie po podwórzu to nie wszystko [/FONT][/COLOR][COLOR=#717171][FONT=Arial]20:45:44 [/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]to spore dzieci[/FONT][/COLOR][COLOR=#717171][FONT=Arial] [/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]jakie psy Pan jeszcze posiada? nie wiem co rozumieć przez określenie - obronny :smile: [/FONT][/COLOR][COLOR=#9aaec5][FONT=Arial][B]o Sabę ok. Zamościa[/B][/FONT][/COLOR] [COLOR=#717171][FONT=Arial]20:46:45 [/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]kocham psy, ale nie lubię ludzi, którzy przesadzają nie mając pojęcia o przyszłym właścicielu[/FONT][/COLOR][COLOR=#717171][FONT=Arial] [/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]spaceruję z nimi i szkolę [/FONT][/COLOR][COLOR=#3f87d5][FONT=Arial][B]Agucha [/B][/FONT][/COLOR][COLOR=#717171][FONT=Arial]20:46:59 [/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]nie rozumiem? [IMG]http://www.dogomania.pl/image/png;base64,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[/IMG] [/FONT][/COLOR][COLOR=#9aaec5][FONT=Arial][B]o Sabę ok. Zamościa[/B][/FONT][/COLOR] [COLOR=#717171][FONT=Arial]20:47:58 [/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]takie mi się wydaje [/FONT][/COLOR][COLOR=#3f87d5][FONT=Arial][B]Agucha [/B][/FONT][/COLOR][COLOR=#717171][FONT=Arial]20:48:22 [/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]że przesadzam? [/FONT][/COLOR][COLOR=#9aaec5][FONT=Arial][B]o Sabę ok. Zamościa [/B][/FONT][/COLOR][COLOR=#717171][FONT=Arial]20:48:22 [/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]kupię szczeniaczka na urodziny synka [IMG]http://www.dogomania.pl/image/png;base64,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[/IMG] [/FONT][/COLOR][COLOR=#3f87d5][FONT=Arial][B]Agucha [/B][/FONT][/COLOR][COLOR=#717171][FONT=Arial]20:48:36 [/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]w którym momencie? [/FONT][/COLOR][COLOR=#9aaec5][FONT=Arial][B]o Sabę ok. Zamościa [/B][/FONT][/COLOR][COLOR=#717171][FONT=Arial]20:48:37 [/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]dobrej nocki[/FONT][/COLOR][COLOR=#717171][FONT=Arial] [/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]w każdym [/FONT][/COLOR][COLOR=#3f87d5][FONT=Arial][B]Agucha [/B][/FONT][/COLOR][COLOR=#717171][FONT=Arial]20:48:46 [/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]powodzenia[/FONT][/COLOR][COLOR=#717171][FONT=Arial] [/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]jeżeli pan uważa, że zwierzę to dobry materiał na prezent[/FONT][/COLOR][COLOR=#717171][FONT=Arial] [/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]osobiście nie rozumiem dorosłych ludzi myślących takimi kategoriami... [/FONT][/COLOR][COLOR=#9aaec5][FONT=Arial][B]o Sabę ok. Zamościa [/B][/FONT][/COLOR][COLOR=#717171][FONT=Arial]20:49:40 [/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]t o ja powinienem zasytpywać pytaniami, czy dzieci będą przy nim bezpieczne a nie odwrotnie [/FONT][/COLOR][COLOR=#3f87d5][FONT=Arial][B]Agucha [/B][/FONT][/COLOR][COLOR=#717171][FONT=Arial]20:50:01 [/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]ale to ja szukam odpowiedniego domu dla psa[/FONT][/COLOR][COLOR=#717171][FONT=Arial] [/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]i również mam prawo pytać [IMG]http://www.dogomania.pl/image/png;base64,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[/IMG] [/FONT][/COLOR][COLOR=#9aaec5][FONT=Arial][B]o Sabę ok. Zamościa [/B][/FONT][/COLOR][COLOR=#717171][FONT=Arial]20:50:17 [/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]a co ma być dziecko prezentem dla psa [/FONT][/COLOR][COLOR=#3f87d5][FONT=Arial][B]Agucha [/B][/FONT][/COLOR][COLOR=#717171][FONT=Arial]20:50:19 [/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]żeby mieć obraz potencjalnego domu stałego [/FONT][/COLOR][COLOR=#9aaec5][FONT=Arial][B]o Sabę ok. Zamościa [/B][/FONT][/COLOR][COLOR=#717171][FONT=Arial]20:50:27 [/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]dzieciak kocha zwierzaki [/FONT][/COLOR][COLOR=#3f87d5][FONT=Arial][B]Agucha [/B][/FONT][/COLOR][COLOR=#717171][FONT=Arial]20:50:31 [/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]zwierzę to żywa istota a nie pluszak z kokardką [IMG]http://www.dogomania.pl/image/png;base64,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[/IMG] [/FONT][/COLOR][COLOR=#9aaec5][FONT=Arial][B]o Sabę ok. Zamościa [/B][/FONT][/COLOR][COLOR=#717171][FONT=Arial]20:50:42 [/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]nie mogę powiedzieć, że to złe [/FONT][/COLOR][COLOR=#3f87d5][FONT=Arial][B]Agucha [/B][/FONT][/COLOR][COLOR=#717171][FONT=Arial]20:50:47 [/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]to niech przygarnie świadomie a nie dostanie pod choinkę...[/FONT][/COLOR][COLOR=#717171][FONT=Arial] [/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]nie z jakiejś okazji[/FONT][/COLOR][COLOR=#717171][FONT=Arial] [/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]to poważna i długoterminowa decyzja [/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2][/FONT][/COLOR]
  15. [B]Pisał do mnie na gg jakiś facet w sprawie Saby... się z leksza zapieniłam... Sami zobaczcie... Uważam, że musiał spotkać się z procedurą dopcyjną bo strasznie irytowały go podstawowe pytania...[/B] [COLOR=#9aaec5][FONT=Arial][B]o Sabę ok. Zamościa[/B][/FONT][/COLOR] [COLOR=#717171][FONT=Arial]20:29:42 [/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]cześć widiałem ogłoszenie w sprawie psa [/FONT][/COLOR][COLOR=#3f87d5][FONT=Arial][B]Agucha [/B][/FONT][/COLOR][COLOR=#717171][FONT=Arial]20:29:55 ?? 20:30:14 [/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]a kto pisze i w sprawie którego psa [/FONT][/COLOR][COLOR=#9aaec5][FONT=Arial][B]o Sabę ok. Zamościa[/B][/FONT][/COLOR] [COLOR=#717171][FONT=Arial]20:30:23 [/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]potrzebuję psa do domu, jednak musi być przyjazny dzieciom [/FONT][/COLOR][COLOR=#717171][FONT=Arial]20:30:43 [/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]proszę o kontakt [/FONT][/COLOR][COLOR=#3f87d5][FONT=Arial][B]Agucha [/B][/FONT][/COLOR][COLOR=#717171][FONT=Arial]20:30:48 [/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]piszemy przecież [/FONT][/COLOR][COLOR=#717171][FONT=Arial]20:31:21 [/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]kto pisze i w sprawie którego psa [/FONT][/COLOR][COLOR=#717171][FONT=Arial]20:32:07 ?? [/FONT][/COLOR][COLOR=#9aaec5][FONT=Arial][B]o Sabę ok. Zamościa[/B][/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2] [/FONT][/COLOR][COLOR=#717171][FONT=Arial]20:32:19 [/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Arial]Saba – czeka na prawdziwego właściciela, Chełm [/FONT][/COLOR][COLOR=#3f87d5][FONT=Arial][B]Agucha [/B][/FONT][/COLOR][COLOR=#717171][FONT=Arial]20:32:29 [/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]skąd pan jest? [/FONT][/COLOR][COLOR=#9aaec5][FONT=Arial][B]o Sabę ok. Zamościa[/B][/FONT][/COLOR] [COLOR=#717171][FONT=Arial]20:32:43 [/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]labrador mnie interesuje [/FONT][/COLOR][COLOR=#717171][FONT=Arial]20:32:55 [/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]jestem z okolic zamościa [/FONT][/COLOR][COLOR=#3f87d5][FONT=Arial][B]Agucha [/B][/FONT][/COLOR][COLOR=#717171][FONT=Arial]20:32:55 [/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]labradora niestety nie mam do adopcji [IMG]http://www.dogomania.pl/image/png;base64,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[/IMG] [/FONT][/COLOR][COLOR=#9aaec5][FONT=Arial][B]o Sabę ok. Zamościa[/B][/FONT][/COLOR] [COLOR=#717171][FONT=Arial]20:33:17 [/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]a saba [/FONT][/COLOR][COLOR=#717171][FONT=Arial]20:33:25 ?? [/FONT][/COLOR][COLOR=#3f87d5][FONT=Arial][B]Agucha [/B][/FONT][/COLOR][COLOR=#717171][FONT=Arial]20:33:27 [/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]Sabcia jest przyjazna, ma kontakt z 2-letnim chłopcem [/FONT][/COLOR][COLOR=#717171][FONT=Arial]20:33:36 [/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]Saba to mieszaniec, nie labrador [/FONT][/COLOR][COLOR=#9aaec5][FONT=Arial][B]o Sabę ok. Zamościa[/B][/FONT][/COLOR] [COLOR=#717171][FONT=Arial]20:33:48 [/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]jaka to jest rasa?? [IMG]http://www.dogomania.pl/image/png;base64,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[/IMG] [/FONT][/COLOR][COLOR=#3f87d5][FONT=Arial][B]Agucha [/B][/FONT][/COLOR][COLOR=#717171][FONT=Arial]20:33:48 [/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]ma coś z bokserka [/FONT][/COLOR][COLOR=#717171][FONT=Arial]20:33:53 [/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]mieszaniec [/FONT][/COLOR][COLOR=#9aaec5][FONT=Arial][B]o Sabę ok. Zamościa[/B][/FONT][/COLOR] [COLOR=#717171][FONT=Arial]20:33:59 [/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]rozumiem [/FONT][/COLOR][COLOR=#717171][FONT=Arial]20:34:10 [/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]ile ona ma?? [IMG]http://www.dogomania.pl/image/png;base64,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[/IMG] [/FONT][/COLOR][COLOR=#3f87d5][FONT=Arial][B]Agucha [/B][/FONT][/COLOR][COLOR=#717171][FONT=Arial]20:34:17 [/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]kg czy lat? [/FONT][/COLOR][COLOR=#9aaec5][FONT=Arial][B]o Sabę ok. Zamościa[/B][/FONT][/COLOR] [COLOR=#717171][FONT=Arial]20:34:25 [/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]lat [IMG]http://www.dogomania.pl/image/png;base64,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[/IMG] [/FONT][/COLOR][COLOR=#3f87d5][FONT=Arial][B]Agucha [/B][/FONT][/COLOR][COLOR=#717171][FONT=Arial]20:34:29 [/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]ok 2 lat [/FONT][/COLOR][COLOR=#9aaec5][FONT=Arial][B]o Sabę ok. Zamościa[/B][/FONT][/COLOR] [COLOR=#717171][FONT=Arial]20:34:49 [/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]inie za stara na zmianę właściciela [/FONT][/COLOR][COLOR=#3f87d5][FONT=Arial][B]Agucha [/B][/FONT][/COLOR][COLOR=#717171][FONT=Arial]20:34:54 [/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]za stara?? [/FONT][/COLOR][COLOR=#717171][FONT=Arial]20:35:00 [/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]2 letni pies to młodziutki pies [/FONT][/COLOR][COLOR=#717171][FONT=Arial]20:35:07 [/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]nigdy nie jest za późno na zmianę [/FONT][/COLOR][COLOR=#9aaec5][FONT=Arial][B]o Sabę ok. Zamościa[/B][/FONT][/COLOR] [COLOR=#717171][FONT=Arial]20:35:08 [/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]ja mam2-je dzieci [/FONT][/COLOR][COLOR=#3f87d5][FONT=Arial][B]Agucha [/B][/FONT][/COLOR][COLOR=#717171][FONT=Arial]20:35:13 [/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]jeżeli ma być ona zmianą na lepsze [/FONT][/COLOR][COLOR=#717171][FONT=Arial]20:35:37 [/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]w jakim wieku dzieci? [/FONT][/COLOR][COLOR=#9aaec5][FONT=Arial][B]o Sabę ok. Zamościa[/B][/FONT][/COLOR] [COLOR=#717171][FONT=Arial]20:35:48 [/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]oki, ale moje dzieci msą bardzo otwarte na pieska [IMG]http://www.dogomania.pl/image/png;base64,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[/IMG] [/FONT][/COLOR][COLOR=#3f87d5][FONT=Arial][B]Agucha [/B][/FONT][/COLOR][COLOR=#717171][FONT=Arial]20:35:54 [/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]jakie warunki Pan oferuje psu [IMG]http://www.dogomania.pl/image/png;base64,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[/IMG] [/FONT][/COLOR][COLOR=#9aaec5][FONT=Arial][B]o Sabę ok. Zamościa[/B][/FONT][/COLOR] [COLOR=#717171][FONT=Arial]20:36:05 [/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]miałem i z nim się wychowały [/FONT][/COLOR][COLOR=#3f87d5][FONT=Arial][B]Agucha [/B][/FONT][/COLOR][COLOR=#717171][FONT=Arial]20:36:18 [/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]czy są w domu inne zwierzęta - jakie? [/FONT][/COLOR][COLOR=#717171][FONT=Arial]20:36:27 [/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]jakieś doświadczenie z psami posiadają państwo? [IMG]http://www.dogomania.pl/image/png;base64,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[/IMG] [/FONT][/COLOR][COLOR=#9aaec5][FONT=Arial][B]o Sabę ok. Zamościa[/B][/FONT][/COLOR] [COLOR=#717171][FONT=Arial]20:36:35 [/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]spory wybieg ogrodzony [/FONT][/COLOR][COLOR=#717171][FONT=Arial]20:36:51 [/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]około 1500m2 [/FONT][/COLOR][COLOR=#717171][FONT=Arial]20:37:06 [/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]sporo do pilnowania [/FONT][/COLOR][COLOR=#717171][FONT=Arial]20:37:19 [/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]a pieski to mam od pokoleń [/FONT][/COLOR][COLOR=#717171][FONT=Arial]20:37:36 [/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]zazwyczaj jednak wilki [/FONT][/COLOR][COLOR=#717171][FONT=Arial]20:37:57 [/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]teraz chcę psa bardziej spokojnego [IMG]http://www.dogomania.pl/image/png;base64,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[/IMG] [/FONT][/COLOR][COLOR=#3f87d5][FONT=Arial][B]Agucha [/B][/FONT][/COLOR][COLOR=#717171][FONT=Arial]20:38:00 [/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]"do pilnowania" czyli Saba miałaby mieszkać na dworze? [IMG]http://www.dogomania.pl/image/png;base64,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[/IMG] [/FONT][/COLOR][COLOR=#9aaec5][FONT=Arial][B]o Sabę ok. Zamościa[/B][/FONT][/COLOR] [COLOR=#717171][FONT=Arial]20:38:17 [/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]nie [/FONT][/COLOR][COLOR=#717171][FONT=Arial]20:38:35 [/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]ale z dworu miałby wejście [/FONT][/COLOR][COLOR=#717171][FONT=Arial]20:38:51 [/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]napewno nie dom [IMG]http://www.dogomania.pl/image/png;base64,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[/IMG] [/FONT][/COLOR][COLOR=#3f87d5][FONT=Arial][B]Agucha [/B][/FONT][/COLOR][COLOR=#717171][FONT=Arial]20:38:59 [/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]tzn? [IMG]http://www.dogomania.pl/image/png;base64,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[/IMG] [/FONT][/COLOR][COLOR=#9aaec5][FONT=Arial][B]o Sabę ok. Zamościa[/B][/FONT][/COLOR] [COLOR=#717171][FONT=Arial]20:39:21 [/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]jest to ocie[lony i ogrzewany budynek [IMG]http://www.dogomania.pl/image/png;base64,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[/IMG] [/FONT][/COLOR]
  16. [quote name='Lili8522']Moze Figu zapytać?[/QUOTE] Tak, Figu miała jechać jakoś teraz z Katowic do Wawy.
  17. ja się zagapiłam, a teraz jest już za zimno i w nosie mam :lol: I tak wyjeżdżamy na święta, więc kto to będzie oglądał :)
  18. [quote name='deer_1987']Niestety tak.... Chwile przed sama narkoza stanelo jej serce i mimo prob reanimacji nie udalo sie.... Bol rozrywa mi serce...[/QUOTE] :placz::placz::placz: jestem z Wami i przytulam mocno! Zrobiliście wszystko co mogliście dla niej zrobić. odeszła szczęśliwa i kochana. Teraz dalej będzie żyła - w waszych/naszych sercach i pamięci, z tą różnicą że bez bólu i w wiecznym słońcu!
  19. [quote name='Agnes_Jot'] berneńczyki, dog, boksie, beagle, pekińczyk (i shitzu?) oraz buldożki bezpieczne.[/QUOTE] [quote name='Agnes_Jot'] Sprawa psiaka shitzu jest jeszcze do weryfikacji dokładnej-może ktoś ma miejsce w domu dla tego pieska?[/QUOTE] [quote name='Agnes_Jot']była wzmianka o pekińczyku bez oczka-co z nim. czy to chodzi o tego shitzu tylko się nazwy pomyliły. przydałoby się jego zdjęcie-na osiedlu mam taką wspaniałą kobitkę i sama ma sunię shitzu może na tymczas by wzięłą? a buldożki? kolega chciał adoptować Fado ale jest pod okiem Adopcji Buldożków i to jakoś opornie idzie-zresztą jest na niego parę chętnych więc może pokusi się na którąś bidę? sama bym któregoś wzięła ale z Bandytą różnie to bywa. ale małego może?[/QUOTE] [quote name='Donvitow'] Fotkę małej w lecznicy zrobię. Dopytam Pauli co z schitzu/ łamie się / Pekińczyk i buldożki- Bielawski[/QUOTE] [quote name='Donvitow'] Dwie rekonwalescentki z lecznicy były dziś na spacerze Sunia beagielka Kaja/jak się nic nie zmieni na bazarku imionkowym na Forum beagle.pl/ [B][COLOR=red]I sunia jak się okazuje nie shitzu a cavalierka.[/COLOR][/B][/QUOTE] .............................................................................................................................................
  20. Pozdrawiamy i życzymy udanej niedzieli... a przede wszystkim w dalszym ciągu słonecznej ;)
  21. [quote name='funia']Z wiejskiej dziewczyny zrobiła nam się dama !!!!Metrem jeżdzi ,no ,no:crazyeye: Werciu ucałuj swoją paniusię kochaną :loveu:[/QUOTE] Dokładnie! Z buroczki ze Szczebrzeszyna zrodziła się światowa dziewczyna! :lol:
  22. [quote name='Ela&Puch']Agusia Puszeczek nie bedzie straszyc nikogo wiesz ze to nie w jego stylu byl wyjatkowy on jest szcześliwy i patrzy na nas i kieruje naszymi krokami aby znależć tego na to puste miejsce bo w sercu zawsze bedzie Puszeczek , Wiem ze to nie realne ale ja chce PUSZKA wiesz Aguś jak bardzo tesknie[/QUOTE] Elu, nie pisałam tego na poważnie ;) Pusiątko to kochane psiątko, ale i zawsze musiało być po jego tak więc i teraz rządzi! :loveu:
  23. [B]Kochani, szukamy godnego następcy naszego kochanego Księciunia.[/B] Puszek grozi nam z chmurki łapką, że jak nie znajdziemy dla Eli Anioła, który się nią zaopiekuje przyjdzie nas straszyć po nocy! Zapraszam na wątek: [url]http://www.dogomania.pl/threads/219051-Poszukuj%C4%99-psa-w-typie-SZPICA-MINIATUROWEGO-w-potrzebie-[/url]!
  24. [quote name='rencia42']Śliczna jest.[/QUOTE] [quote name='funia']Piękna !!!!!!!!!!!!!!![/QUOTE] Prawdaż? :loveu:
  25. [quote name='beta ata']Agucha , no Tobie to dogodzic nie można ;-) :-D Corgi... no, wiesz! ;-) To Drakuś papilon. :cool3: :-D :-D[/QUOTE] Beta, to nie mi masz dogodzić ;) Zapraszam na wątek: [url]http://www.dogomania.pl/threads/219051-Poszukuj%C4%99-psa-w-typie-SZPICA-MINIATUROWEGO-w-potrzebie-[/url]!
×
×
  • Create New...