-
Posts
12783 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Agucha
-
[Wrocław] Tragedia ciężarnej - Miszka, owczarek collie - już w DT.
Agucha replied to NaamahsChild's topic in Już w nowym domu
Czy Misza urodziła W KOŃCU? Parę dni temu czytałam, że poród lada dzień, wydzieliny nie wydzieliny itp, itd, etc... teraz nagła cisza:roll: Ps. Ten wątek to jedna wielka paranoja i pseudo-reklama pewnych osób oraz Fundacji... Ludzie nie zaglądają tu po to, żeby dowiedzieć się co u Miszy tylko po to, żeby poczytać czyje tego dnia jest na wierzchu... wstyd i hańba! :angryy: Idę poczytać wątki psów "w potrzebie"... -
[B]Dragonek[/B] pojechał we środę do Kobyłki do swojego nowego domku ;) Państwo którzy adoptowali go są wspaniałymi ludźmi i myślę, że nie mógł lepiej trafić. W dodatku ma psiego kolegę, ale tutaj to inna bajka - muszą się chłopaki dogadać między sobą :)
-
[quote name='ewab'] Jest chętny dom dla suczynki nr 1 - tej o takim beniowatym umaszczeniu. Dom w Bytomiu. Porozsyłałam wiele próśb o sprawdzenie domu, ale do tej pory nikt nie wyraził chęci. Jak tak dalej pójdzie chyba pojadę sama ze szczeniakiem i jak będzie ok to go zostawię. [/QUOTE] Ewuniu, wklejam wiadomość w sprawie wizyty przed-adopcyjnej w Bytomiu, tutaj bo nie mogę Ci priva wysłać...: [B] Odp: Wizyta przed - adopcyjna [/B] Mogę tylko po [B]15. 02[/B],wtedy mam urlop i trochę luźniej. Mój nr 798 XXX XXX możesz podać zainteresowanym. Pozdrawiam Ewa
-
Poprosiłam jedną dziewczynę o pomoc w tej wizycie. czekam na odp, jak coś natychmiast dam znać:)
-
FLATAZOR, hmmm... nie słyszałam jeszcze? To karma z wyższej półki jak mniemam? Jak się ma w porównaniu do RC itp?
-
SZCZENIĘTA Z KIELC - szukają domków. Aktualizacja str.1.
Agucha replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Ja zaglądam regularnie ;) Na razie jednak nie mam jak pomóc :( -
Z Dziadziusiem Tomim to już dawno zapoznał się, teraz wypróbowuje udźwig jego ogona :D ;)
-
[B]I na zakończenie ... mój najkochańszy nochalek [/B]:) [IMG]http://i48.tinypic.com/5y6906.jpg[/IMG]
-
[B]Z Dziadziusiem Tomim[/B] ;) [IMG]http://i49.tinypic.com/qrnfax.jpg[/IMG] [IMG]http://i50.tinypic.com/rh99ur.jpg[/IMG] [IMG]http://i47.tinypic.com/2h6dndd.jpg[/IMG]
-
Wklejam zdjęcia z Nowego Domku ;) [B]Baruś z koleżanką Kotką[/B] :) [IMG]http://i46.tinypic.com/effltg.jpg[/IMG] [IMG]http://i45.tinypic.com/s652pv.jpg[/IMG] [B]... i z zabawką...[/B] [IMG]http://i46.tinypic.com/28so9a9.jpg[/IMG]
-
[Wrocław] Tragedia ciężarnej - Miszka, owczarek collie - już w DT.
Agucha replied to NaamahsChild's topic in Już w nowym domu
Jeżeli ma być tak jak piszesz nescca, tzn że wszystkie szczeniaki zostają i Dr Lucy łoży na ich utrzymanie i szuka im domów? -
[Wrocław] Tragedia ciężarnej - Miszka, owczarek collie - już w DT.
Agucha replied to NaamahsChild's topic in Już w nowym domu
Halo, halo ale gdzie to jest napisane, że Dr Lucy JUŻ prawnie jest opiekunem Miszy?? Czy to co napisała Lucyna oznacza, że ŚTOZ zrzekł się praw do suczki i przekazał ją pod Dr Lucy? Masło maślane... :shake: -
Ja również, kto wie kiedy możę sie przydać...
-
[Wrocław] Tragedia ciężarnej - Miszka, owczarek collie - już w DT.
Agucha replied to NaamahsChild's topic in Już w nowym domu
[B]Tak w ogóle - jak się czuje Miszka ???[/B] -
A jak długo podajesz mu Choice' a? Może to wina przesuszonych pomieszczeń czy szamponu? :) Acanę wypróbuj, a nóż łyżka widelec ;)
-
Gacek już w domu !!! Teraz mieszka w centrum Warszawy :D
Agucha replied to Owieczka's topic in Już w nowym domu
Z niecierpliwością czekam na zdjęcia przecudnej urody szorściaczka :) -
...i nie tylko córeczka :cool3::cool3::cool3:
-
SZCZENIĘTA Z KIELC - szukają domków. Aktualizacja str.1.
Agucha replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
W końcu udało mi się skontaktować z panią z Chorzowa... Dowiedziałam się, że już ma psa ze schroniska i jest piękny...:shake: Tydzień temu jeszcze mnie molestowała o takowego... Szybka jest :roll: Czy to jest poważne?? -
[Wrocław] Tragedia ciężarnej - Miszka, owczarek collie - już w DT.
Agucha replied to NaamahsChild's topic in Już w nowym domu
ewaB to kobieta ze Stowarzyszenia, która jest opiekunem Miszki. -
[Wrocław] Tragedia ciężarnej - Miszka, owczarek collie - już w DT.
Agucha replied to NaamahsChild's topic in Już w nowym domu
[quote name='NaamahsChild']My liczyliśmy, że jest 6. 7 cieniował podobnie, ale dr Lorenc stwierdził, że jego zdaniem to tylko przejaśnienie. Studenci nie dostają opisów zdjęć od wetów, bo nam jest to niepotrzebne. Napisałam natomiast w mailu co widać na USG.[/QUOTE] A to nie jest tak, że Ty wyniki tak samo jak faktury musiałaś dostać aby je przedstawić Stowarzyszeniu? Nie robiłaś tych badań kolejnemu przypadkowi na praktykach weterynaryjnych, tylko psu, który jest u Ciebie na DT i MUSISZ się konsultować z osobami odpowiedzialnymi za zwierzę odgórnie... Nie mogłaś tego zaznaczyć przed badaniem?? [quote name='NaamahsChild']Tak, ale nie w weekend, kiedy trzeba zaprosić anestezjologa i zarezerwować co najmniej jednostkę krwi.[/QUOTE] 4 luty był w czwartek...do weekendu było 2 dni... -
Jaaakaaaa cudownaaa wiadomość!!! :multi::multi::multi::loveu: Chociaż jedna pozytywna w dniu dzisiejszym :loveu::loveu::loveu: Trzymaj się Piąteczko, co prawda nie odnaleźli Cię twoi ludzie w piątek ale sobota też dobra ;)
-
Dąbrowa Górnicza-kasztanowy kłębuszek - dt pilnie poszukiwany!
Agucha replied to jotka's topic in Już w nowym domu
..................................... -
[Wrocław] Tragedia ciężarnej - Miszka, owczarek collie - już w DT.
Agucha replied to NaamahsChild's topic in Już w nowym domu
No i co my mamy tu zobaczyć czy wywnioskować bez opisów?... [B]Ewuś[/B], z tego co wnioskuję Naa opisów Ci do tych zdjęć nie dała? -
SZCZENIĘTA Z KIELC - szukają domków. Aktualizacja str.1.
Agucha replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Nie mogę się dodzwonić... wysłałam sms-a i czekam... -
SZCZENIĘTA Z KIELC - szukają domków. Aktualizacja str.1.
Agucha replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Kurcze! Zaraz skontaktuję się z tamtą babką, zobaczymy...