Jump to content
Dogomania

Agucha

Members
  • Posts

    12783
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Agucha

  1. Czy Misza urodziła W KOŃCU? Parę dni temu czytałam, że poród lada dzień, wydzieliny nie wydzieliny itp, itd, etc... teraz nagła cisza:roll: Ps. Ten wątek to jedna wielka paranoja i pseudo-reklama pewnych osób oraz Fundacji... Ludzie nie zaglądają tu po to, żeby dowiedzieć się co u Miszy tylko po to, żeby poczytać czyje tego dnia jest na wierzchu... wstyd i hańba! :angryy: Idę poczytać wątki psów "w potrzebie"...
  2. [B]Dragonek[/B] pojechał we środę do Kobyłki do swojego nowego domku ;) Państwo którzy adoptowali go są wspaniałymi ludźmi i myślę, że nie mógł lepiej trafić. W dodatku ma psiego kolegę, ale tutaj to inna bajka - muszą się chłopaki dogadać między sobą :)
  3. [quote name='ewab'] Jest chętny dom dla suczynki nr 1 - tej o takim beniowatym umaszczeniu. Dom w Bytomiu. Porozsyłałam wiele próśb o sprawdzenie domu, ale do tej pory nikt nie wyraził chęci. Jak tak dalej pójdzie chyba pojadę sama ze szczeniakiem i jak będzie ok to go zostawię. [/QUOTE] Ewuniu, wklejam wiadomość w sprawie wizyty przed-adopcyjnej w Bytomiu, tutaj bo nie mogę Ci priva wysłać...: [B] Odp: Wizyta przed - adopcyjna [/B] Mogę tylko po [B]15. 02[/B],wtedy mam urlop i trochę luźniej. Mój nr 798 XXX XXX możesz podać zainteresowanym. Pozdrawiam Ewa
  4. Poprosiłam jedną dziewczynę o pomoc w tej wizycie. czekam na odp, jak coś natychmiast dam znać:)
  5. FLATAZOR, hmmm... nie słyszałam jeszcze? To karma z wyższej półki jak mniemam? Jak się ma w porównaniu do RC itp?
  6. Ja zaglądam regularnie ;) Na razie jednak nie mam jak pomóc :(
  7. Z Dziadziusiem Tomim to już dawno zapoznał się, teraz wypróbowuje udźwig jego ogona :D ;)
  8. [B]I na zakończenie ... mój najkochańszy nochalek [/B]:) [IMG]http://i48.tinypic.com/5y6906.jpg[/IMG]
  9. [B]Z Dziadziusiem Tomim[/B] ;) [IMG]http://i49.tinypic.com/qrnfax.jpg[/IMG] [IMG]http://i50.tinypic.com/rh99ur.jpg[/IMG] [IMG]http://i47.tinypic.com/2h6dndd.jpg[/IMG]
  10. Wklejam zdjęcia z Nowego Domku ;) [B]Baruś z koleżanką Kotką[/B] :) [IMG]http://i46.tinypic.com/effltg.jpg[/IMG] [IMG]http://i45.tinypic.com/s652pv.jpg[/IMG] [B]... i z zabawką...[/B] [IMG]http://i46.tinypic.com/28so9a9.jpg[/IMG]
  11. Jeżeli ma być tak jak piszesz nescca, tzn że wszystkie szczeniaki zostają i Dr Lucy łoży na ich utrzymanie i szuka im domów?
  12. Halo, halo ale gdzie to jest napisane, że Dr Lucy JUŻ prawnie jest opiekunem Miszy?? Czy to co napisała Lucyna oznacza, że ŚTOZ zrzekł się praw do suczki i przekazał ją pod Dr Lucy? Masło maślane... :shake:
  13. Ja również, kto wie kiedy możę sie przydać...
  14. [B]Tak w ogóle - jak się czuje Miszka ???[/B]
  15. A jak długo podajesz mu Choice' a? Może to wina przesuszonych pomieszczeń czy szamponu? :) Acanę wypróbuj, a nóż łyżka widelec ;)
  16. Z niecierpliwością czekam na zdjęcia przecudnej urody szorściaczka :)
  17. ...i nie tylko córeczka :cool3::cool3::cool3:
  18. W końcu udało mi się skontaktować z panią z Chorzowa... Dowiedziałam się, że już ma psa ze schroniska i jest piękny...:shake: Tydzień temu jeszcze mnie molestowała o takowego... Szybka jest :roll: Czy to jest poważne??
  19. ewaB to kobieta ze Stowarzyszenia, która jest opiekunem Miszki.
  20. [quote name='NaamahsChild']My liczyliśmy, że jest 6. 7 cieniował podobnie, ale dr Lorenc stwierdził, że jego zdaniem to tylko przejaśnienie. Studenci nie dostają opisów zdjęć od wetów, bo nam jest to niepotrzebne. Napisałam natomiast w mailu co widać na USG.[/QUOTE] A to nie jest tak, że Ty wyniki tak samo jak faktury musiałaś dostać aby je przedstawić Stowarzyszeniu? Nie robiłaś tych badań kolejnemu przypadkowi na praktykach weterynaryjnych, tylko psu, który jest u Ciebie na DT i MUSISZ się konsultować z osobami odpowiedzialnymi za zwierzę odgórnie... Nie mogłaś tego zaznaczyć przed badaniem?? [quote name='NaamahsChild']Tak, ale nie w weekend, kiedy trzeba zaprosić anestezjologa i zarezerwować co najmniej jednostkę krwi.[/QUOTE] 4 luty był w czwartek...do weekendu było 2 dni...
  21. Jaaakaaaa cudownaaa wiadomość!!! :multi::multi::multi::loveu: Chociaż jedna pozytywna w dniu dzisiejszym :loveu::loveu::loveu: Trzymaj się Piąteczko, co prawda nie odnaleźli Cię twoi ludzie w piątek ale sobota też dobra ;)
  22. .....................................
  23. No i co my mamy tu zobaczyć czy wywnioskować bez opisów?... [B]Ewuś[/B], z tego co wnioskuję Naa opisów Ci do tych zdjęć nie dała?
  24. Nie mogę się dodzwonić... wysłałam sms-a i czekam...
  25. Kurcze! Zaraz skontaktuję się z tamtą babką, zobaczymy...
×
×
  • Create New...