-
Posts
12783 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Agucha
-
ŁYSA,zaniedbana ,w depresji - JUŻ W NOWYM DOMKU
Agucha replied to ciapuś's topic in Już w nowym domu
Ja obstawiam na alergię na pchły! Czekam jednak na wyniki badania hormonów tarczycy.... bo to też duże prawdopodobieństwo, że zmiany skórne z tego powodu wyszły... -
ŁYSA,zaniedbana ,w depresji - JUŻ W NOWYM DOMKU
Agucha replied to ciapuś's topic in Już w nowym domu
[quote name='Akrum']ona dopiero będzie miała robione badania jak uda się ją wyciągnąć ze schronu...dlatego jeszcze nawet nie wiadomo co to za paskudztwo spowodowało te łyse placki... stąd pilny apel o deklaracje![/QUOTE] A te badania?? [quote name='ciapuś'] [B][COLOR=Red] Postanowiliśmy też nie czekać i dzisiaj została pobrana krew i zostaną zrobione badania na tarczycę Koszt badań spory bo podobno ok 120-150zł ale nie ma na co czekać [/COLOR][/B] [COLOR=Red][B]Jakoś damy rade :oops::oops::oops:[/B][/COLOR] [/CENTER][/QUOTE] -
Bary szorstkowłose cudeńko po 1,5 roku wreszczie w nowym domu!
Agucha replied to ewelinka_m's topic in Już w nowym domu
Niby Katowice nie tak daleko od Rybnika a różnica cenowa jest :) [quote name='Jaaga']Bary do dzieci jest bardzo delikatny. Ludzie "na własność" go nie interesują, z dziećmi nie rywalizuje.[/QUOTE] Czy Bary jest sprawdzony w warunkach mieszkaniowych pod kątem dzieci? Tam gdzie miska stoi w kuchni, gdzie też i dzieci jedzą, krzątają się itp? Skoro pies tak reaguje na suki, równie dobrze może bronić miski przed dziećmi, które są najniżej w hierarchii... Ja psa nie znam, piszę tylko to co myślę i czego się obawiam. Ja osobiście bym nie ryzykowała, chyba że pies miałby być poza domem. -
Nie dziwię się... Oby dobrze trafiła!Sterylizowana chyba nie była?:roll:
-
ŁYSA,zaniedbana ,w depresji - JUŻ W NOWYM DOMKU
Agucha replied to ciapuś's topic in Już w nowym domu
Macie już wyniki??? Na kiedy mają być? -
Pinuś młody, cudny kudłacz nareszcie ma WSPANIAŁY DOM!!!!
Agucha replied to tomcug's topic in Już w nowym domu
........................................... [IMG]http://i39.tinypic.com/24dfxfm.jpg[/IMG] [B]...a to dzieło mojej córci [/B]:) [IMG]http://i39.tinypic.com/2el8ebk.jpg[/IMG] [B] Jeszcze taki filmik, gdzie też kawałek Pinka widać[/B] ;) [video=youtube;1Sn1kDO9qiM]http://www.youtube.com/watch?v=1Sn1kDO9qiM[/video] ========================================================= [B]Aktualizowałam post rozliczeniowy![/B] -
Pinuś młody, cudny kudłacz nareszcie ma WSPANIAŁY DOM!!!!
Agucha replied to tomcug's topic in Już w nowym domu
[quote name='eliza_sk']Agucha to zdjęcia balkonowe - boskie. kawał roboty odwaliłaś, żeby zrobić z niego przystojniaka. Skoro masz takie fryzjerskie zacięcie, to może pomyśl o psim saloniku :)[/QUOTE] To jest "warsztat domowy" i raczej bym się obawiała cudzego psa obciachać ;) Nie wiem czy u nas jest jakaś szkoła groomerska. Najbliżej to chyba coś w Łodzi jest? -
Pinuś młody, cudny kudłacz nareszcie ma WSPANIAŁY DOM!!!!
Agucha replied to tomcug's topic in Już w nowym domu
[B]Sesja balkonowa[/B] :) [IMG]http://i42.tinypic.com/2dre2dx.jpg[/IMG] [IMG]http://i42.tinypic.com/359zpjm.jpg[/IMG] [IMG]http://i43.tinypic.com/hwke54.jpg[/IMG] -
Pinuś młody, cudny kudłacz nareszcie ma WSPANIAŁY DOM!!!!
Agucha replied to tomcug's topic in Już w nowym domu
[B]Dwójca i...znacząca Zuzia...[/B] :D [IMG]http://i43.tinypic.com/2eds11l.jpg[/IMG] [B] Nie umiałam się za bardzo pozbierać z dwoma psami na smyczy, aparatem, klikerem i nagrodami :lol::lol::lol: Cos tam jednak widać - jest lepiej, ale trzeba z nim dużo ćwiczyć żeby utrwalać [/B]:roll: [video=youtube;0OKJfsC-09k]http://www.youtube.com/watch?v=0OKJfsC-09k[/video] [B]Pinuś się opala[/B] :) [IMG]http://i43.tinypic.com/dzfaf9.jpg[/IMG] -
Pinuś młody, cudny kudłacz nareszcie ma WSPANIAŁY DOM!!!!
Agucha replied to tomcug's topic in Już w nowym domu
Zbliża się południe a mnie nosi... czekamy na wieści:roll: ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- [B]Na zajęcie rąk parę zdjęć i filmik wstawię...[/B] [B]Miało wyjść ładne, ale oczywiście Zuzia musiała sobie zaznaczyć i wlazła w kadr[/B]:roll: [IMG]http://i43.tinypic.com/5wk1dy.jpg[/IMG] [B]Pinuś w poświacie[/B] ;) [IMG]http://i39.tinypic.com/dse88.jpg[/IMG] [IMG]http://i42.tinypic.com/5tuwqp.jpg[/IMG] -
Bary szorstkowłose cudeńko po 1,5 roku wreszczie w nowym domu!
Agucha replied to ewelinka_m's topic in Już w nowym domu
[quote name='Jaaga'] Odnośnie pytania o agresje wzgledem suk. Bary na spacerach jest super, tylko ma bardzo silne nazwijmy to poczucie własności. Pomieszczenie, w którym przebywa jest jego, miska z jedzeniem także, miska drugiego psa oczywiscie też, bo znajduje się w tym samym pomieszczeniu, miska z wodą również. W konsekwencji najpierw Sonia piła i jadła tylko na spacerach, a potem została pogryziona chyba za zbliżenie sie do okna. Sonia panicznie już boi sie Barego i nawet nie da się wprowadzić do niego. Bary chwycił Sonie za gardło i głowę, więc to nie są żarty. Gdyby nie dużo wiszącej skóry na szyi, nie wiadomo co byloby, bo krwawiła pół dnia. W ogrodzie goni, co sie rusza: kozy, koty, kury. Normalnie jest spokojny, nie ma mowy o ADHD. Sonia jest bardziej szalona od niego. [/QUOTE] W takim razie , ja bym nie ryzykowała wydania Barego do adopcji do domu z dziećmi... U nas wścieklizna kosztuje 20zł, hmmm -
Wyniszczona sunia Zuzia - ZOSTAJE NA STAŁE W DT! :-)))
Agucha replied to Agucha's topic in Już w nowym domu
Jest ogromna poprawa :) Na dworze nadal znaczy, ale dostała dziś zastrzyk hormonalny, który powinien ją troszkę wyciszyć :) Radość mnie rozpiera, że widać postępy :) -
Wszystko na dobrej drodze, żeby się nam chłopak na amen otworzył :loveu::loveu::loveu:
-
ŁYSA,zaniedbana ,w depresji - JUŻ W NOWYM DOMKU
Agucha replied to ciapuś's topic in Już w nowym domu
[quote name='ciapuś'] [B][COLOR=Red] Postanowiliśmy też nie czekać i dzisiaj została pobrana krew i zostaną zrobione badania na tarczycę Koszt badań spory bo podobno ok 120-150zł ale nie ma na co czekać [/COLOR][/B] [COLOR=Red][B]Jakoś damy rade :oops::oops::oops:[/B][/COLOR] [/CENTER][/QUOTE] [B]Świetna decyzja!!! Być może rozjaśni to sytuację [/B]:) -
Wyniszczona sunia Zuzia - ZOSTAJE NA STAŁE W DT! :-)))
Agucha replied to Agucha's topic in Już w nowym domu
To pewno chodzi o te euro? ;) Zaraz sprawdzę konto, może już doszły. [B]Przeogromnie dziękuję za wpłatę :loveu::loveu::loveu: [/B] -
Pinuś młody, cudny kudłacz nareszcie ma WSPANIAŁY DOM!!!!
Agucha replied to tomcug's topic in Już w nowym domu
[B]Moniś,[/B] ja to bym mogła o wiele więcej napisać, ale nie chcę się nakręcać... Ty już dobrze wiesz jak ja to przeżywam :D Naładowałam akumulatorki w aparacie, jak mi się uda to nakręcę jutro filmik na spacerze z prezentacją jak Pinus reaguje na mnie na dworku :loveu: Za chwilke wstawię zdjęcie fakturki, zaświadczenia o szczepieniu i książeczki ;) -
Uwaga!Kto nie wpłacił, kto nie wysłał :) Wyjaśnienia i Czarna lista.
Agucha replied to Czarodziejka's topic in Bazarek
Zgłaszam dogomaniaczkę - [B]dorobellę.[/B] Prowadziła ona bazarek, który się zaczął 4 marca, a zakończył 11 marca : [URL]http://www.dogomania.pl/threads/181206-Mix-ciuchy-zabawki-i-inne-na-dA-ug-do-11-03-do-20-00[/URL] [B]Do dnia 29marca[/B] nie można się było doprosić o dane do przelewu, gdy w końcu dostałam to przelałam pieniądze tego samego dnia. [B]Mój przelew został zaksięgowany 30marca![/B] Wysłałam priv z potwierdzeniem wpłaty i prośbą o wysyłkę priorytetem, gdyż [B]miał to być prezent[/B] na "zajączka" i o tym poinformowałam wystawiającą... Zaraz mija miesiąc jak bazarek się zakończył, odpowiedzi na priv nie ma i nie było ŻADNEJ! O paczce nie wspomnę... Tak się nie robi! Wydaje mi się, że jakiekolwiek wyjaśnienie na priv czy poprzez inna osobę z Dogo należy się osobom licytującym! Poprzez niesolidność tej osoby zostałam narażona na podwójne koszta i stratę czasu... czekałam do samej Wielkiej Soboty na paczkę, w końcu musiałam rzucić front robót świątecznych i pojechać kupić dziecku kolejny prezent... LICZĘ NA WYJAŚNIENIA I JAK NAJSZYBSZE PRZYSŁANIE MOICH FANTÓW!:mad: Ps. Czekałam i nadal czekam na jakiś odzew od tej dogomaniaczki, ale jak grochem o ścianę... Dopiero dziś postanowiłam zgłosić sprawę w odpowiednim dziale... -
SARA-sunia SZNAUCER mix-po śmierci pani ZNOWU SZCZĘŚLIWA ze swoimi :)
Agucha replied to eliza_sk's topic in Już w nowym domu
Doprowadzić ją do ładu i będzie miss Jędrzejowa!!! :loveu::loveu::loveu: [img]http://img249.imageshack.us/img249/1406/51621248.jpg[/img] -
A no to baaardzo fajnie! :D :D :D
-
Demi i Cynia już w nowych, wspaniałych domkach!! DZIĘKUJEMY!!
Agucha replied to natalijo's topic in Już w nowym domu
Ciekawość mnie zżera jak Demi zachowała się na tym wyjeździe świątecznym :) -
KARUŚ-9 mies. psie nieszczęście-OFIARA WYPADKU-już ma SWOICH LUDZI !
Agucha replied to eliza_sk's topic in Już w nowym domu
Super wieści!!! Wszystkiego dobrego mordeczko kochana! :loveu::loveu::loveu: