Jump to content
Dogomania

Agucha

Members
  • Posts

    12783
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Agucha

  1. Ja obstawiam na alergię na pchły! Czekam jednak na wyniki badania hormonów tarczycy.... bo to też duże prawdopodobieństwo, że zmiany skórne z tego powodu wyszły...
  2. [quote name='Akrum']ona dopiero będzie miała robione badania jak uda się ją wyciągnąć ze schronu...dlatego jeszcze nawet nie wiadomo co to za paskudztwo spowodowało te łyse placki... stąd pilny apel o deklaracje![/QUOTE] A te badania?? [quote name='ciapuś'] [B][COLOR=Red] Postanowiliśmy też nie czekać i dzisiaj została pobrana krew i zostaną zrobione badania na tarczycę Koszt badań spory bo podobno ok 120-150zł ale nie ma na co czekać [/COLOR][/B] [COLOR=Red][B]Jakoś damy rade :oops::oops::oops:[/B][/COLOR] [/CENTER][/QUOTE]
  3. Ale czy zostawia ja też samą na ten czas? ;)
  4. Niby Katowice nie tak daleko od Rybnika a różnica cenowa jest :) [quote name='Jaaga']Bary do dzieci jest bardzo delikatny. Ludzie "na własność" go nie interesują, z dziećmi nie rywalizuje.[/QUOTE] Czy Bary jest sprawdzony w warunkach mieszkaniowych pod kątem dzieci? Tam gdzie miska stoi w kuchni, gdzie też i dzieci jedzą, krzątają się itp? Skoro pies tak reaguje na suki, równie dobrze może bronić miski przed dziećmi, które są najniżej w hierarchii... Ja psa nie znam, piszę tylko to co myślę i czego się obawiam. Ja osobiście bym nie ryzykowała, chyba że pies miałby być poza domem.
  5. Ja bym nie ryzykowała ze stwierdzeniem, że nie niszczy niczego bo nie jest szczeniakiem... Często gęsto jest odwrotnie. Nie znamy powodu porzucenia jej i tym bardziej zachowania w warunkach domowych. Nieco ostrożniejsze spostrzeżenia ;)
  6. Nie dziwię się... Oby dobrze trafiła!Sterylizowana chyba nie była?:roll:
  7. Macie już wyniki??? Na kiedy mają być?
  8. ........................................... [IMG]http://i39.tinypic.com/24dfxfm.jpg[/IMG] [B]...a to dzieło mojej córci [/B]:) [IMG]http://i39.tinypic.com/2el8ebk.jpg[/IMG] [B] Jeszcze taki filmik, gdzie też kawałek Pinka widać[/B] ;) [video=youtube;1Sn1kDO9qiM]http://www.youtube.com/watch?v=1Sn1kDO9qiM[/video] ========================================================= [B]Aktualizowałam post rozliczeniowy![/B]
  9. [quote name='eliza_sk']Agucha to zdjęcia balkonowe - boskie. kawał roboty odwaliłaś, żeby zrobić z niego przystojniaka. Skoro masz takie fryzjerskie zacięcie, to może pomyśl o psim saloniku :)[/QUOTE] To jest "warsztat domowy" i raczej bym się obawiała cudzego psa obciachać ;) Nie wiem czy u nas jest jakaś szkoła groomerska. Najbliżej to chyba coś w Łodzi jest?
  10. [B]Sesja balkonowa[/B] :) [IMG]http://i42.tinypic.com/2dre2dx.jpg[/IMG] [IMG]http://i42.tinypic.com/359zpjm.jpg[/IMG] [IMG]http://i43.tinypic.com/hwke54.jpg[/IMG]
  11. [B]Dwójca i...znacząca Zuzia...[/B] :D [IMG]http://i43.tinypic.com/2eds11l.jpg[/IMG] [B] Nie umiałam się za bardzo pozbierać z dwoma psami na smyczy, aparatem, klikerem i nagrodami :lol::lol::lol: Cos tam jednak widać - jest lepiej, ale trzeba z nim dużo ćwiczyć żeby utrwalać [/B]:roll: [video=youtube;0OKJfsC-09k]http://www.youtube.com/watch?v=0OKJfsC-09k[/video] [B]Pinuś się opala[/B] :) [IMG]http://i43.tinypic.com/dzfaf9.jpg[/IMG]
  12. Zbliża się południe a mnie nosi... czekamy na wieści:roll: ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- [B]Na zajęcie rąk parę zdjęć i filmik wstawię...[/B] [B]Miało wyjść ładne, ale oczywiście Zuzia musiała sobie zaznaczyć i wlazła w kadr[/B]:roll: [IMG]http://i43.tinypic.com/5wk1dy.jpg[/IMG] [B]Pinuś w poświacie[/B] ;) [IMG]http://i39.tinypic.com/dse88.jpg[/IMG] [IMG]http://i42.tinypic.com/5tuwqp.jpg[/IMG]
  13. [quote name='Jaaga'] Odnośnie pytania o agresje wzgledem suk. Bary na spacerach jest super, tylko ma bardzo silne nazwijmy to poczucie własności. Pomieszczenie, w którym przebywa jest jego, miska z jedzeniem także, miska drugiego psa oczywiscie też, bo znajduje się w tym samym pomieszczeniu, miska z wodą również. W konsekwencji najpierw Sonia piła i jadła tylko na spacerach, a potem została pogryziona chyba za zbliżenie sie do okna. Sonia panicznie już boi sie Barego i nawet nie da się wprowadzić do niego. Bary chwycił Sonie za gardło i głowę, więc to nie są żarty. Gdyby nie dużo wiszącej skóry na szyi, nie wiadomo co byloby, bo krwawiła pół dnia. W ogrodzie goni, co sie rusza: kozy, koty, kury. Normalnie jest spokojny, nie ma mowy o ADHD. Sonia jest bardziej szalona od niego. [/QUOTE] W takim razie , ja bym nie ryzykowała wydania Barego do adopcji do domu z dziećmi... U nas wścieklizna kosztuje 20zł, hmmm
  14. :loveu::loveu::loveu:Piękna Kruszynka! Domki sie będą o nią bić ;)
  15. Jest ogromna poprawa :) Na dworze nadal znaczy, ale dostała dziś zastrzyk hormonalny, który powinien ją troszkę wyciszyć :) Radość mnie rozpiera, że widać postępy :)
  16. Wszystko na dobrej drodze, żeby się nam chłopak na amen otworzył :loveu::loveu::loveu:
  17. [quote name='ciapuś'] [B][COLOR=Red] Postanowiliśmy też nie czekać i dzisiaj została pobrana krew i zostaną zrobione badania na tarczycę Koszt badań spory bo podobno ok 120-150zł ale nie ma na co czekać [/COLOR][/B] [COLOR=Red][B]Jakoś damy rade :oops::oops::oops:[/B][/COLOR] [/CENTER][/QUOTE] [B]Świetna decyzja!!! Być może rozjaśni to sytuację [/B]:)
  18. Skóra może dochodzi "do siebie" i dlatego się drapie :)
  19. To pewno chodzi o te euro? ;) Zaraz sprawdzę konto, może już doszły. [B]Przeogromnie dziękuję za wpłatę :loveu::loveu::loveu: [/B]
  20. [B]Moniś,[/B] ja to bym mogła o wiele więcej napisać, ale nie chcę się nakręcać... Ty już dobrze wiesz jak ja to przeżywam :D Naładowałam akumulatorki w aparacie, jak mi się uda to nakręcę jutro filmik na spacerze z prezentacją jak Pinus reaguje na mnie na dworku :loveu: Za chwilke wstawię zdjęcie fakturki, zaświadczenia o szczepieniu i książeczki ;)
  21. Zgłaszam dogomaniaczkę - [B]dorobellę.[/B] Prowadziła ona bazarek, który się zaczął 4 marca, a zakończył 11 marca : [URL]http://www.dogomania.pl/threads/181206-Mix-ciuchy-zabawki-i-inne-na-dA-ug-do-11-03-do-20-00[/URL] [B]Do dnia 29marca[/B] nie można się było doprosić o dane do przelewu, gdy w końcu dostałam to przelałam pieniądze tego samego dnia. [B]Mój przelew został zaksięgowany 30marca![/B] Wysłałam priv z potwierdzeniem wpłaty i prośbą o wysyłkę priorytetem, gdyż [B]miał to być prezent[/B] na "zajączka" i o tym poinformowałam wystawiającą... Zaraz mija miesiąc jak bazarek się zakończył, odpowiedzi na priv nie ma i nie było ŻADNEJ! O paczce nie wspomnę... Tak się nie robi! Wydaje mi się, że jakiekolwiek wyjaśnienie na priv czy poprzez inna osobę z Dogo należy się osobom licytującym! Poprzez niesolidność tej osoby zostałam narażona na podwójne koszta i stratę czasu... czekałam do samej Wielkiej Soboty na paczkę, w końcu musiałam rzucić front robót świątecznych i pojechać kupić dziecku kolejny prezent... LICZĘ NA WYJAŚNIENIA I JAK NAJSZYBSZE PRZYSŁANIE MOICH FANTÓW!:mad: Ps. Czekałam i nadal czekam na jakiś odzew od tej dogomaniaczki, ale jak grochem o ścianę... Dopiero dziś postanowiłam zgłosić sprawę w odpowiednim dziale...
  22. Doprowadzić ją do ładu i będzie miss Jędrzejowa!!! :loveu::loveu::loveu: [img]http://img249.imageshack.us/img249/1406/51621248.jpg[/img]
  23. A no to baaardzo fajnie! :D :D :D
  24. Ciekawość mnie zżera jak Demi zachowała się na tym wyjeździe świątecznym :)
  25. Super wieści!!! Wszystkiego dobrego mordeczko kochana! :loveu::loveu::loveu:
×
×
  • Create New...