-
Posts
12783 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Agucha
-
>> 8 letnia ZDROWA sunia - do zakochania się, a miała być uśpiona< w DS !
Agucha replied to Betta's topic in Już w nowym domu
Pisałam już Beacie, żeby dodała do Umowy dodatkowy punkt. Coś a' la: [B]"[/B][COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2][B]Wedle umowy z adopterem/osobą wydającą sukę do Domu Stałego - ewentualna pomoc finansowa jest możliwa tylko w przypadku zagrożenia życia zwierzęcia, ciężkich chorób przewlekłych wymagających dużo nakładów finansowych na leki i badania. Pomoc ta będzie miała formę doraźną i adekwatną do możliwości Adoptera. Adopter oświadcza, że wydaje do DS suczkę zdrową, z kompletem badań potwierdzających jej stan zdrowia, po wszelkich konsultacjach weterynaryjnych. W przypadku ubiegania się o pomoc finansową - Adoptujący - zobowiązuje się do przedłożenia wszelkich dokumentów potwierdzających diagnozę choroby wymagającej kosztownego leczenia (w/w przypadki) oraz ciężką sytuację materialną przez którą wnosi o takową pomoc."[/B] Niech wypowiedzą się na ten temat osoby znające się na rzeczy :) [/FONT][/COLOR] -
[quote name='koci-świat']Naprawdę-tym razem to był splot szczęśliwych zbiegów okoliczności ;-)[/QUOTE] Dobra, dobra ;) Obyś częściej miała taki dar przewidywania :lol:
-
[quote name='koci-świat']Staruszek za kilka godzin u nas będzie-wszystko dogadane-mój chłop już pewnie po niego dojeżdża do Radomia :-)[/QUOTE] Wspaniałe wieści! Wiedziałam, że dasz radę :loveu:
-
grzywacze i grzywaczopodobne (puchate) w potrzebie!!!
Agucha replied to Dudek's topic in Chiński grzywacz
[quote name='giselle4'][URL]http://www.dogomania.pl/threads/194214-Zunia-Liza-dziecko-grzywacza-chinskiego-wygrala-los-na-loterii-zycia-u-POKER-ma-Dt[/URL]-)[/QUOTE] Dziękuję Grażynko, dotarłam już pocztą pantoflową ;) -
>> 8 letnia ZDROWA sunia - do zakochania się, a miała być uśpiona< w DS !
Agucha replied to Betta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Betta']najogólniej .. o te finanse chodzi ze czuja sie dosc niepewnie finansowo gdyby cos powaznego było (choc faktycznie ... i ja i wizytatorka [B]odniosłysmy wrazenie że dla psa od ust sobie odjeli by[/B] ...ale wiadomo moze byc różnie gdy np sytuacja fin. zmieni sie na gorsze) no i do sterylizacji nie sa przekonani[/QUOTE] Jeżeli odjęliby sobie od ust i faktycznie chęć przygarnięcia płynie z serca - ok, ale mnie nie daje spokoju fakt, że wciąż słyszymy o niepewności sytuacji finansowej i odnoszę wrażenie, że Ci ludzie chcą jawnej deklaracji o pomocy finansowej w przypadku choroby Pusi... Dla mnie sama ta sytuacja jest już chora... ale to tylko moje obiekcje. Sunia nie jest pod moją opieką i nie ja będe decydować. Betta, czy wiadomo coś nt transportu? Jezeli udaloby się połączyć go z transportem shit' ka to musiałabym wiedziec o tym do jutra do wieczora, żeby Kasia z KŚ mogła się naszykować jakoś na ewentualny odbiór psa. -
Wyniszczona sunia Zuzia - ZOSTAJE NA STAŁE W DT! :-)))
Agucha replied to Agucha's topic in Już w nowym domu
[quote name='ania z poznania']A jak z Toffi, zaprzyjaźniły się?[/QUOTE] Jak minęły te najgorsze, bo "jałowe" 2 pierwsze miesiące - jak ręką odjął. Jedzą razem, śpią razem i... sępią razem :lol: Jest super :) -
Wyniszczona sunia Zuzia - ZOSTAJE NA STAŁE W DT! :-)))
Agucha replied to Agucha's topic in Już w nowym domu
[quote name='ania z poznania'][URL]http://i54.tinypic.com/2ihxy5h.jpg[/URL] Ta mina :roflt::roflt::loveu:![/QUOTE] "No bo obiecuje coś od 5 min, w ręku coś chowa a nie da... małpa jedna!" :roflt: -
Sisulka już w DS :) [img]http://lh4.ggpht.com/_HArJa8U_pgM/TJfD0HHMj3I/AAAAAAAAAM8/nnMnVp9CTx4/tn_IMG_2158.JPG[/img] A ten jegomość faktycznie na humorzastego wygląda :lol: [url]http://i876.photobucket.com/albums/ab321/anita_happy/S6301925.jpg[/url]
-
Wyniszczona sunia Zuzia - ZOSTAJE NA STAŁE W DT! :-)))
Agucha replied to Agucha's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://i53.tinypic.com/i4dzrq.jpg[/IMG] [IMG]http://i54.tinypic.com/2ihxy5h.jpg[/IMG] [B]"Zapuszczamy grzyweczkę... póki co mało co widzę"[/B] :lol: [IMG]http://i51.tinypic.com/2zq8m6r.jpg[/IMG] [B]"Dosyć tego dobrego...idę spać"[/B] [IMG]http://i51.tinypic.com/2a7eg5w.jpg[/IMG] [B] "Jeszcze nie masz dosyć?"[/B] [IMG]http://i54.tinypic.com/w9bb51.jpg[/IMG] [COLOR=Red][B]POZDRAWIAMY! [/B][/COLOR];) -
Kocinka Maja zamieszkała w domu w Warszawie.
Agucha replied to Paulina_mickey's topic in Już w nowym domu
Zrobiłam bazarek na prośbę Aldrumki :) Zapraszam! [url]http://www.dogomania.pl/threads/194508-R%C3%B3%C5%BCa-z-torb%C4%85-%29%29%29-13.10-23.10.2010-22-00-Czasu-Dogo?p=15540041#post15540041[/url] -
Wyniszczona sunia Zuzia - ZOSTAJE NA STAŁE W DT! :-)))
Agucha replied to Agucha's topic in Już w nowym domu
DAWNO NAS TU NIE BYŁO :) [B]"No daj tego smaczka..."[/B] [IMG]http://i52.tinypic.com/2ptbigh.jpg[/IMG] [IMG]http://i53.tinypic.com/2l7u4x.jpg[/IMG] [IMG]http://i55.tinypic.com/nmyluu.jpg[/IMG] [IMG]http://i55.tinypic.com/vq09rm.jpg[/IMG] [IMG]http://i51.tinypic.com/23u9ca9.jpg[/IMG] -
Kocinka Maja zamieszkała w domu w Warszawie.
Agucha replied to Paulina_mickey's topic in Już w nowym domu
Obiecałam bazarek na kicię, ale widzę, że ona wybiera się już do domku? Nie bardzo mam czas czytać cały wątek, także proszę o dalsze instrukcje. Później będę miała chwilkę to mogę zrobić bazarek, ale muszę wiedzieć na którą bidę :) [COLOR=Silver]Ja również czekam na jakikolwiek odzew od Blisss... zakupiła na moim bazarku ciuszki dziecięce i ani nie podała adresu ani nie wpłaciła...Paczka od dawna leży spakowana i czeka na wysłanie...hmmm.[/COLOR] -
grzywacze i grzywaczopodobne (puchate) w potrzebie!!!
Agucha replied to Dudek's topic in Chiński grzywacz
No właśnie, co słychać u Golaska? -
Czyli młody zostaje u Was? Przypominam, że wciąż szukam mu transportu na ten weekend... i funduszy na ten transport, dlatego proszę o konkrety...
-
>> 8 letnia ZDROWA sunia - do zakochania się, a miała być uśpiona< w DS !
Agucha replied to Betta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Betta'][B]11.10.10 aktualizacja:[/B] w lecznicy jeszcze nie zapłaciłam za badanie krwi (ok.50-70zł) [/QUOTE] A to nie było jednak promocji na badanie krwi? Mówiłaś, że ma kosztować w granicach 40zł? -
mała SUCZKA PEKIŃCZYK już w Fundacji KŚ! Ma dom.
Agucha replied to mdjanuszkiewicz's topic in Już w nowym domu
Ojjjj.... Zaciskam kciuki na razie :) -
>> 8 letnia ZDROWA sunia - do zakochania się, a miała być uśpiona< w DS !
Agucha replied to Betta's topic in Już w nowym domu
Ona jest cudowna!!! -
[quote name='bonsai_88']Tak dostałam, ale nie miałam za co odpisać - dopiero dzisiaj odblokowali mi telefon. Ogólnie jak chcesz wiedzieć co tam u Brzydalka, to staram się tutaj pisać w miarę na bieżąco :).[/QUOTE] Tak, tak tylko że ja dopiero wieczorami mam dostęp do komputera a chciałam wiedzieć na co się nastawiać. Mówiłaś wczoraj, że prawdopodobnym jest że pojedzie do schronu. No więc jak sytuacja jego wygląda? Zostaje u Was jeszcze parę dni czy co? jak on się zachowuje jak zostaje sam?
-
>> 8 letnia ZDROWA sunia - do zakochania się, a miała być uśpiona< w DS !
Agucha replied to Betta's topic in Już w nowym domu
Co u Pusi? jak zdała dzisiejszy egzamin? -
Bonsai czy dostałaś moje wczorajsze 2 esy??
-
>> 8 letnia ZDROWA sunia - do zakochania się, a miała być uśpiona< w DS !
Agucha replied to Betta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Betta']tak apropo jej stosunku do psów to mysle ze ona jest ich bardzo ciekawa i jesli nie szczekaja tu szuka z nimi kontaktu ale nie lubi energicnych bestii to prawda aa....uwielbia skrobanko po brzuszku... i właśnie weszła mi na łóżko <yhym>[/QUOTE] Moje ani nie szczekały ani nie ganiały koło niej, chciały ją tylko powąchać a ona wiała :) [quote name='sleepingbyday'] sdprawa jest dla mnie jasna - pomagamy -ale nie możemy zagwarantować w jakim procencie - tylko, jesli leczenie okazuje sie być mega drogie. jesli 200 zł to dramat dla nich, to nie ma co. jesli chodzi o wydatki rzędu 1000zł to rozumiemy ból i zbieramy kaskę, ale nie wiemy, ile sie uda zebrać, więc musza mieć świadomośc, że odpowiedzialnoś cjednakoż spoczywa na nich. choc oczywiście nie zostawiamy ich z problemem. ja to tak rozumiem, a wy?[/QUOTE] Niestety popieram... pies w takim wieku to jest zagadka i trzeba się nastawiać na wszystko... Jeżeli już się zdecydujecie na ten dom - zróbcie adnotację w Umowie Adopcyjnej, że jakakolwiek zbiórka/pomoc finansowa itp będzie przeprowadzana TYLKO w razie wyraźnego zagrożenia życia suni oraz ogromnych kosztów leczenia suni potwierdzonych przez weterynarza... Inaczej ja tego nie widzę... Ps. Co z cieczką Pusi? Widać coś? Szykuje mi się ten shitek na parę dni i nie wiem czy mogę go wziąć skoro dziewczyna nam się rozciekła. -
Śliczna i rozkoszna sunia - Pekineczka MA DOMEK! :)
Agucha replied to Korenia's topic in Już w nowym domu
Jeżeli będą skany faktur/rachunków za badania - Skarpeta Plaskatych dołoży 50zł dla plaskatej panienki ;)