Jump to content
Dogomania

ana666

Members
  • Posts

    4489
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ana666

  1. ale kociamberek śliczny:) az strach do urzedu chodzić bo nie wiadomo co człowiek spotka na drodze przy kolejnej wizycie:evil_lol: pamietam jak chodziłam do szkoły, co kilka dni dzwoniłam do mamy ze ma samochodem przyjechac po mnie juz wiedziała ze pod szkoła był kolejny kot albo pies, a że szkola na wsi i niestety tych biedaków nie brakowało to podczas przew miałam pełne rece roboty ;)
  2. [quote name='sharka']co z tym kojcem bo nie jestem w temacie? brakuje funduszy? Bo może na dłuższą metę lepiej zainwestować jednorazowo w kojec niż płacić co miesiąc dużą kaskę za hotelowanie. Przy kojcu na DT byłaby oczywiście zrzuta na karmę i weta ale to mniej wyjdzie[/QUOTE] pomysła masz super sharko :) ja bym mogla skombinowac bude uzywana, ale nie wiem czy transport by sie opłacił...
  3. a ona jest w Rusćcu? to jest schronisko pani wandy?
  4. I aktualne: [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/5c8379919fd36bbd.html"][IMG]http://images65.fotosik.pl/520/5c8379919fd36bbdgen.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/74f105e5305babd8.html"][IMG]http://images63.fotosik.pl/519/74f105e5305babd8gen.jpg[/IMG][/URL][URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/9c973608add6141d.html"][IMG]http://images65.fotosik.pl/520/9c973608add6141dgen.jpg[/IMG][/URL]
  5. fotki troche starsze: [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/3cd13e251ecc90d2.html"][IMG]http://images62.fotosik.pl/520/3cd13e251ecc90d2gen.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/eb77af56c14bb5d0.html"][IMG]http://images65.fotosik.pl/520/eb77af56c14bb5d0gen.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/c77de4063bf390ea.html"][IMG]http://images63.fotosik.pl/519/c77de4063bf390eagen.jpg[/IMG][/URL]
  6. nie ma zakazu ale łancuch musi miec 3metry i pies po 12 godzinach musi byc spuszczony, jeśli jest na nim non stop to sie znecają, dziwie sie troche, ale ok. to ze przepelnienie to nie jest raczej wytłumaczenie
  7. dzieki za info. My dostalismy wiadomość do schronu, umiescilismy na naszej stronie i postanowilam tu tez wkleić;)
  8. dopiero weszłam na watek, potem poczytam, ale dlaczego nie zgłosisz do toz lub strazy miejskiej? pisałas wczesniej o łańcuchu ze jak 3 metry to zostanie. Ja juz jakiś czas nie biore udziału w interwencjach ale z tego co wiem czy łancuch ma 1,5m czy 10 to to nadal łańcuch a na nim psa nie mozna trzymać i z tego co wiem psy ponizej 12 kg zimą musza byc trzymane w ocieplanym pomieszczeniu, nie wiem czy ta dziura w domku to ocieplane"pomieszczenie" a pies nie wyglada na wiecej niz 12 kg. ja takie psy zabierałam,.dziwie sie ze ktoś ci tak odpowiedział.
  9. Przd świetami trafiły jeszcze Agar: [URL="javascript:self.close()"][IMG]http://www.obornikionline.pl/images/azorek/historia/9154.jpg[/IMG][/URL] i Czaki: [URL="javascript:self.close()"][IMG]http://www.obornikionline.pl/images/azorek/historia/9156.jpg[/IMG][/URL] [URL="javascript:self.close()"][IMG]http://www.obornikionline.pl/images/azorek/historia/9157.jpg[/IMG][/URL] wystraszone, boją sie ludzi, nawiązuja kontakt wzrokowy. Agar nie potrafi chodzić na smyczy ma koło roku, czaki wygląda jakby było kiedyś uczony posłuszeństwa. zzachowania wnioskujemy ze słuzyły jako psy stróżujące..
  10. W dniu 21 grudnia 2013 r. około godziny 13.00, przy drodze Dąbrówka Kościelna - Kiszkowo znaleziono psiaka - jamnika. Kolor brązowy podpalany, psiak jest dorosły, nie sterylizowany, bardzo zadbany, stabilny emocjonalnie, spokojny, wychowywany w domu, nawiązuje kontakt z ludźmi i innymi zwierzętami. Cechą charakterystyczną jest czerwona obroża, niestety bez adresówki. Psiak pozostaje w domu tymczasowym, niestety nie może pozostać na stałe. Szukamy właściciela zguby. Podaję nr telefonu kontaktowego: Dorota 530-990-666 [IMG]http://www.obornikionline.pl/images/azorek/psy/2182.jpg[/IMG]
  11. racuch: [IMG]http://www.obornikionline.pl/images/azorek/psy/2141.jpg[/IMG] [URL="javascript:self.close()"][IMG]http://www.obornikionline.pl/images/azorek/historia/9076.jpg[/IMG][/URL] przebywa w schronisku w Obornikach Wielkopolskich, trafił tam na poczatku listopada 2013, był adoptowany, niestety okazalo sie ze nie toleruje dzieci. Zachowuje czystosć, nie wiem jak z psami i kotami. kontakt z kierowniczką schroniska: 665 054 582
  12. Wklejam owczarki ze schroniska w Obornikach Wielkopolskichl: Luk juz 5 lat w schronie: [IMG]http://www.obornikionline.pl/images/azorek/psy/1756.jpg[/IMG] Luk jest w miarę spokojnym psem, nie zaczepia bez powodu innych psów, oczywiście jak jest zaczepiany to umie się obronić. Na spacerze chodzi spokojnie na smyczy, jest bardzo zainteresowany obwąchiwaniem drzew - długo tego nie praktykował, więc teraz chłonie każdą okazję na poznawanie okolicy. kontakt z kierowniczką schroniska: 665 054 582 Grom: [URL="javascript:self.close()"][IMG]http://www.obornikionline.pl/images/azorek/historia/7741.jpg[/IMG][/URL] [URL="javascript:self.close()"][IMG]http://www.obornikionline.pl/images/azorek/historia/7742.jpg[/IMG][/URL] przywieziony w połowie lutego 2013 r. Grom został wykastrowany (początek marca 2013 r.) Psiak jest spokojny na spacerze, ładnie chodzi na smyczy, spokojny dla ludzi, nie jest zaczepny do innych psów. Grom uwielbia smakołyki - co pewien czas podchodzi na spacerze i zagląda co mamy w ręce:-) Grom nie jest już młodym psiakiem.
  13. kolejny w typie rasy w Obornikach: [URL="http://javascript<strong></strong>:self.close()"][IMG]http://www.obornikionline.pl/images/azorek/historia/9153.jpg[/IMG][/URL] [IMG]http://www.obornikionline.pl/images/azorek/psy/2187.jpg[/IMG] ktoś go oddał w samą wigilie, na razie malo info o psie, jest spokojny. kontakt z kierowniczką schroniska: 665 054 582 [B][COLOR=#ff0000]MA DOMEK :)[/COLOR][/B]
  14. mega fajne:) szkoda ze mam biało-czarną drukarkę:/ chyba gdzieś sie kopsnę i wydrukje w kolorze. to rozwieszamy cioteczki;)
  15. [quote name='róża35']Piękny pysio kicia ma:) koniecznie powinien ją wet zbadać i odrobaczyć,kotka na pewno nie jest dzika skoro szła za ludźmi ,[B]ale może być chora dlatego łasiła się[/B],drapanko dla ślicznej:)[/QUOTE] pierwsze słysze ze kot sie lasi jak jest chory, raczej bym powiedziała ze chory unika ludzi i siedzi schowany w kącie...
  16. kicia śliczna. Zrób jej wyróżnioną tablice, moje tymczasy szybko znajduja domy własnie dzieki temu portalowi :)
  17. to jest nie do uzbierania, a i tak zawsze jest ze póki pies szuka dt to jest zainteresowanie(u Soni juz na tym etapie nie ma deklaracji) a jak juz gdzies pies zostaje umieszczony to watek ucicha i pomoc sie kończy. na prawde nie ma zadnych bdt za karme i leczenie? nawet jakby miała jechac pół polski do takiego bdt to wydaje m sie ze sie to bardziej opłaci
  18. a jaki koszt hoteliku u Murki? mi sie wydaje ze jak ją dasz dora do hotelu bez deklaracji to strzelisz sobie w kolano
  19. Zal mi tych zwierząt w sylwestra,na przeciwko mnie są ogródki działkowe i mamy duzo wolnobytujących kotów, mega o nich mysle jak sie muszą bać :(
  20. a Sonia ma na pewno 3-4 lata, ma bardzo starte zęby
  21. zadzwońcie do straży pożarnej, ja nie raz dzwoniłam i bardzo profesjonalnie podchodzili do tematu i kotki ratowali.
  22. a zrobić ulotki, cioteczki porozwieszają u siebie w miastach?
×
×
  • Create New...