Jump to content
Dogomania

ana666

Members
  • Posts

    4489
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ana666

  1. Nikt nie chce dwóch psich przyjaciółek?:-(
  2. cisza u Brutuska:-(
  3. Podnoszę...
  4. Ja też jednorazowo moge dać 40 zł. Poprosze o nr konta.
  5. Ja słyszałam że mają kilkunastu wolontariuszy. Na stronie schroniska(schronisko.com) jest napisane że osoby zaintersowane wolontariatem mają się zgłosić, to niewiadomo jak to wygłada z tymi wolontariuszami:shake:
  6. A z resztą naprawde jest wiele takich schronisk albo w niektórych jeszcze gorzej:(
  7. Byłam tam gdzieś 4 lata temu i zszokowana wróciłam do domu! Tam nikt nawet nie zna tych psów, i wszystkie albo na obserwacji albo agresywne i nie miałam się zbliżać:-( jak sąsiedzi byli tam po psiaka według pracowników większość była agresywna i odradzali, w końcu sąsiedzi mimo protestów zaadoptowali(na swoją odpowiedzialność!) "agresywną" suczkę( która w domu ze strachu załatwiała się pod siebie), zero agresji, nawet tej lękowej. Co do jedzenia chciałam dać karmę a kierownik(przepraszam ale nie pamiętam nazwiska) powiedział że nic nie mam dawać bo psy mają tyle jedzenia że przejeść tego nie mogą. A na spacer nie mogłam z żadnym wyjść bo agresywne a tak w ogóle nie ma gdzie! Już wtedy było nieciekawie więc wyobrażam sobie jak tam teraz:-( Mam znajomych w TOZ mogę porozmawiać ale wątpie że to coś da bo wiem że w tym schronisku są często i nie zauważają problemu a mają dobry kontakt z tamtejszym kierownikiem więc tymbardziej by nic nie zrobili. Ale spróbuje, jak będe coś wiedzieć napiszę.
  8. I co z Teri? Wziął ją ktoś czy jest u tego faceta nadal?
  9. Ile staruszków:placz: Tyle zapomnianych psiaków. Ja pomagam schronisku w Obornikach Wlkp. tam też masa staruszków a znalezienie domu graniczy z cudem- niektórym się tylko udaje, głównie biorą je wolontariuszki bo patrzeć już nie mogą jak powoli odchodzą za TM. Przy czasie dodam tu "nasze" biedaki - niektóre są u nas od 13 lat już bez szans na adopcje:-(
  10. Jaki biedny ten Mozart:-(. Nie moge pomóc w inny sposób-tylko finansowo gdybyście potrzebowali. Trzymam kciuki za biedaka.:-(
  11. Sory Leyla ale gdyby był bóg nie było by tyle cierpienia! [FONT=Verdana] [/FONT] [FONT=Verdana]"Dokąd idą psy, gdy odchodzą? No, bo jeśli nie idą do nieba To przepraszam Cię, Panie Boże Mnie tam także iść nie potrzeba[/FONT][FONT=Verdana] Ja poproszę na inny przystanek Tam gdzie merda stado ogonów Zrezygnuję z anielskich chórów Tudzież innych nagród nieboskłonu W moim niebie będą miękkie sierści Nosy, łapy, ogony i kły W moim niebie będę znowu głaskać Moje wszystkie pożegnane psy"[/FONT][FONT=Verdana] [/FONT][FONT=Verdana][/FONT] [FONT=Verdana]B. Borzykowska[/FONT]
  12. [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Ta kochająca ludzi, mała suczka już od 5 lat jest w schronisku AZOREK w Obornikach Wielkopolskich. Mimo iż jest tam tyle lat nie traci wiary ludzi, do wszystkich idzie z uśmiechem, kocha każdego, strach pomyśleć co będzie jak straci tą wiarę…[/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Lalunia trafiła do schroniska w 2005 roku, została znaleziona na wsi w norze, wraz ze swoimi szczeniakami. Szczeniaki w schronisku odchowała wszystkie znalazły domy a ona cały czas czeka na swoją szansę. Lubi inne psy i dzieci, uwielbia być brana na spacer, a w szczególności być noszona na rękach, przytulana i głaskana i tego właśnie najbardziej jej brak w schronisku. Jest bardzo pogodna, zawsze wesoła. Nadaje się do mieszkania w bloku gdyż jest mała ok.40cm w kłębie. Ma około 6-7 lat. [/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Kontakt w sprawie adopcji: [/SIZE][/FONT]791-871-971 [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] [FONT=Times New Roman][URL="http://javascript%3Cb%3E%3C/b%3E:self.close%28%29"][IMG]http://www.obornikionline.pl/images/azorek/historia/478.jpg[/IMG][/URL][/FONT] [FONT=Times New Roman][URL="http://javascript%3Cb%3E%3C/b%3E:self.close%28%29"][IMG]http://www.obornikionline.pl/images/azorek/historia/965.jpg[/IMG][/URL] [COLOR=Black][SIZE=3][FONT=Arial Narrow]3 lipca 2010 Lalunia zamieszkała w DT u wujaszka Borysusa:loveu: Szukamy DS. Potrzebne są ogłoszenia Finanse Lalki: [/FONT][/SIZE][/COLOR][/FONT] Od Yorija- 50 zł Od maruda666-40 zł Z pieniędzy Ofki-15 zł Z bazarku dla Leny-20 zł Pierwsza wizyta + dwa zastrzyki- 60 zł Książeczka + antybiotyk- 30 zł Wizyta+wymaz+ zastrzyk+krople+steryd- 75 zł Opłata schroniskowa- 30zł narazie bilans jest taki: wydatki: 195 wpłaty: 110 Razem: 110-195= -85zł Lalunia jest na minusie, bardzo prosimy o jakiekolwiek wpłaty i pomoc dla niej [FONT=Times New Roman] Ogłoszenia Laluni: [/FONT] [URL="http://ale.gratka.pl/ogloszenie/5443641_lalunia_od_5_lat_nie_ma_nikogo.html"]http://allegro.pl/item1169653537_biedna_mala_lalunia_juz_od_5_lat_nie_ma_nikogo.html [/URL]
  13. Niestety brak zainteresowania. Ale będziemy próbować aż do skutku z ogłoszeniami, gdzieś napewno jest ktoś gotowy go pokochać...
  14. Morus ma się dobrze, z kotami coraz lepiej się dogaduje. Z oczami nic już nie da się zrobić, żadna operacja mu nie pomoże:-( Ma ponoć ogromny apetyt i uwielbia spacery- swoimi wybranymi ścieżkami. Pani Moruska mówi że bardzo odżył, jest pełen życia i uwielbia patrzeć w lustro(co oznacza że coś tam widzi). Ogólnie jest otoczony miłością i jest bardzo szczęśliwy:loveu:
  15. Byłam kilka dni poza domem bez dostępu do neta dlatego się nie odzywałam, narazie nikt nie dzwoni w sprawie Kropeczki. Bjuto, kase za wyróżnienie jutro przeleje bo przed wyjazdem nie zdążyłam:oops:
  16. No tylko że ja napisałam do wielu osób w tej sprawie i tylko Wy Rodzice Maciusia i Bjuto pomogłyście reszta nawet nie odpisała:shake:
  17. Niestety nie, jej mąż i córki chcą już od zaraz jakiegoś ale ona chce poczekać do wakacji. takze trzeba czekać, jeszcze nawet jej nie pokazałam zadnego psiaka to nie wiem czy w ogóle Czikunia by jej się spodobała:shake:
  18. Super! I już ponad 50 wejść!
  19. No ale nie rozumiem po co niektórzy wielce chcą szczeniaki bo twierdzą że dorosłego psa już nic nie nauczą a szczeniaka wychowają po "swojemu" a potem oddają bo sikał w domu, czyli nawet czystości w domu nie potrafią nauczyć a co tu mowić o wielkim wychowywaniu i uczeniu nie wiadomo czego. Moim zdaniem jak ktoś nie ma zbyt dużego doświadczenia najlepiej jakby brał chociaż 2 letniego psa, wiem też po sobie, zawsze jak biore szczeniaki mam 2 razy więcej roboty z nimi niż nawet ze starym psem. Szczeniaka trzeba nauczyć wszystkiego od chodzenia na smyczy przez zachowanie czystości w domu do zostawania samemu w domu, nie mówiąc o socjalizacji, a z dorosłym psem ja przynajmiej nigdy nie miałam takiego problemu. No ale ludziom się nie przetłumaczysz- chcą szczeniaka i koniec! A masz racje że potem wracają, a jak nie wracają do schroniska to trafiają do jakieś ciotki na wsi i nie wiadomo co się z nimi dzieje...:-(
  20. A ma cioteczka Tola albo Dasza fotosy małych od Kluchy-Kluski2???????
  21. Labkowata Pati też już ma domek:loveu:
×
×
  • Create New...