Jump to content
Dogomania

ana666

Members
  • Posts

    4489
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ana666

  1. Super! Ja kase też mogę dać z tym u mnie nie ma żadnego problemu, gorzej zawsze z upchaniem w domu kolejnego zwierzaka, temu ja nie mogę go wziąść.
  2. Dzięki bardzo za zainteresowanie i pomoc. Bo ja nawet czasu nie mam żeby ogłaszać:roll:.Narazie cisza, nikt nie dzwoni:shake:
  3. [IMG]http://www.obornikionline.pl/images/azorek/psy/291.jpg[/IMG] Czarnulka - około 10 letnia, wysterylizowana suczka. Trafiła do schroniska jako mały szczeniaczek w 2001 roku. Dwa razy była adoptowana. Okazuje się, że przywiązuje się tylko do jednego właściciela i tylko jego toleruje. Niestety, ze względu na chorobę właściciela wróciła do schroniska.Wróciła z uśmiechem- czyli schronisko to jej drugi dom ;). Wysokość w kłębie: 45 cm
  4. [IMG]http://www.obornikionline.pl/images/azorek/psy/684.jpg[/IMG] [URL="http://javascript<b></b>:self.close()"][IMG]http://www.obornikionline.pl/images/azorek/historia/1121.jpg[/IMG][/URL] Dingo to około 2-letni pies.Zanim trafił do schroniska był w DT.Jest bardzo przyjazny dla ludzi.Zna różne komendy.Wiemy,że nie toleruje kotów i prosiąt. W schronisku od tygodnia. [B]DINGO ZNALAZŁ DOM[/B]
  5. Jeszcze raz dziękuje.:loveu:
  6. Wydaje mi się że to Dusia. Mam rację? Co za metamorfoza;)
  7. [URL="http://javascript<b></b>:self.close()"][IMG]http://www.obornikionline.pl/images/azorek/historia/811.jpg[/IMG][/URL] [IMG]http://www.obornikionline.pl/images/azorek/psy/511.jpg[/IMG] Luna to około 3 letnia suczka. Waży około 10kg. Jest bardzo spokojna.Lubi dzieci i nie wchodzi w konflikty z innymi psami. Jest wysterylizowana. Miła przyjacielska zabawna zrównoważona pragnie kontaktu z człowiekiem.Jest bardzo oddana i kochana. Przyszła do schroniska z 2 szczeniąt (maluchy są już w nowych domach). Chodź nie jest agresywna do psów przebywa na łańcuchu, ponieważ przeskakuje 2 metrowe płoty. Kocha dzieci i lubi z nimi chodzić na spacery do lasu. Może mieszkać w bloku i być towarzyszką dzieci i starszych ludzi . [B][COLOR=red]Luna ma już domek[/COLOR][/B]
  8. [URL="javascript:self.close()"][IMG]http://www.obornikionline.pl/images/azorek/historia/365.jpg[/IMG][/URL] [URL="javascript:self.close()"][IMG]http://www.obornikionline.pl/images/azorek/historia/694.jpg[/IMG][/URL] Edi ma ponad 10 lat, w schronisku od 2007 roku. Nikt go nie chce, bo niedosyć że stary to jeszcze niewidomy. Jednak dobrze sobie radzi, ma bardzo dobry węch i słuch dlatego bez problemów porusza się po terenie schroniska. Toleruje inne psy.Jest bardzo grzeczny i niekonfliktowy. Wysokośc w kłębie: 32cm
  9. Tą srebrną już by mogli wysterylizować:angryy: Nawet w wielu hodowlach suczki mają małe raz w roku, a ona jak jakaś maszynka do rodzenia ma po 2 razy w roku, a przecież to już starsza suczka:shake:
  10. ****************************************
  11. To zdjęcie z mojej wczorajszej wizyty u Moruska: [URL="javascript:self.close()"][IMG]http://www.obornikionline.pl/images/azorek/historia/1166.jpg[/IMG][/URL]
  12. [URL="http://javascript<b></b>:self.close()"][IMG]http://www.obornikionline.pl/images/azorek/historia/1170.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://javascript<b></b>:self.close()"][IMG]http://www.obornikionline.pl/images/azorek/historia/511.jpg[/IMG][/URL] [IMG]http://www.obornikionline.pl/images/azorek/psy/170.jpg[/IMG] Azor to około 6 letni piesek, w schronisku jest od 2005 roku. Boi się innych psów i wcale nie wychodzi z boksu:-(. Lubi dzieci. Ładnie chodzi na smyczy i jest grzeczny. Wys. w kłębie:45 cm. [B][COLOR=red]AZOR JEST ZA TM :([/COLOR][/B]
  13. *****************************
  14. [URL="javascript:self.close()"][IMG]http://www.obornikionline.pl/images/azorek/historia/1145.jpg[/IMG][/URL] [IMG]http://www.obornikionline.pl/images/azorek/psy/575.jpg[/IMG] Helga to około 5 letnia suczka. Jest bardzo spokojna i trochę bojaźliwa. Lubi dzieci i spacery z nimi. Nie zadziera z innymi psami.Helga jest już wysterylizowana.Spokojna, kocha ludzi i spacery do lasu. Trafiła do schroniska wraz z Hektorem, mieszańcem nowofunlanda. Helga to bardzo wierna sunia.
  15. [URL="http://javascript<b></b>:self.close()"][IMG]http://www.obornikionline.pl/images/azorek/historia/299.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://javascript<b></b>:self.close()"][IMG]http://www.obornikionline.pl/images/azorek/historia/991.jpg[/IMG][/URL] Meluś to ponad 10 letni pies, w schronisku jest od 2002 roku. początkowo był agresywny i gryzł sie z psami, zostal wykastrowany i stał sie potulny i łagodny, uwielbia być głaskany i przytulany.Wysokość w kłębie: 50 cm. ma obcięty ogon [B][COLOR=red]MELUŚ ZNALAZŁ SUPER DOMEK!!![/COLOR][/B]
  16. [URL="javascript:self.close()"][IMG]http://www.obornikionline.pl/images/azorek/historia/375.jpg[/IMG][/URL] [URL="javascript:self.close()"][IMG]http://www.obornikionline.pl/images/azorek/historia/16.jpg[/IMG][/URL] Lisio, to około 10 letni samiec. W schronisku jest od 2001 roku. Wysokość w kłębie około 40 cm. Dla ludzi przyjazny, inne psiaki ze schroniska zaczepia, dlatego lepiej by znalazł dom, gdzie będzie jedynakiem. Z powodu uszkodzeń ogonka, większą jego część miał amputowaną.
  17. [URL="javascript:self.close()"][IMG]http://www.obornikionline.pl/images/azorek/historia/193.jpg[/IMG][/URL] [URL="javascript:self.close()"][IMG]http://www.obornikionline.pl/images/azorek/historia/700.jpg[/IMG][/URL] Pieguska to mała,około 6 kilogramowa, wysterylizowana suczka, która dotarła do schroniska w 1999 roku jako szczeniaczek. Jest bardzo nieufna. Unika towarzystwa innych psów i woli przebywac w budzie. W stosunku do ludzi jest płochliwa, jak uda sie ja złapac na rece, to wtedy drzy, ale nie ugryzie człowieka. Była przyjaciółką Dusi, która miała szczęście i po 10 latach przebywania w schronisku została adoptowana do Krakowa. Wysokość w kłębie: 35 cm.
  18. [URL="javascript:self.close()"][IMG]http://www.obornikionline.pl/images/azorek/historia/919.jpg[/IMG][/URL] [URL="javascript:self.close()"][IMG]http://www.obornikionline.pl/images/azorek/historia/677.jpg[/IMG][/URL] [IMG]http://www.obornikionline.pl/images/azorek/psy/498.jpg[/IMG] Hasz to około 2 letni mały piesek. Jest spokojny. Jest on bardzo bojaźliwy w stosunku do psów. Strasznie się ich boi. Cały czas siedzi pod budami(wykopał sobie"tunel") Gdy już wyjdzie psy go gryzą:-(, boje się że niedługo go zagryza bo sytuacja nie jest za ciekawa:placz:. Do ludzi jest trochę nieśmiały, trzeba troszkę cierpliwości do tego psiaka. Hasz jest mały więc spokojnie może iść do bloku.Osoba która go weźmie powinna z nim spędzać dużo czasu.
  19. [URL="javascript:self.close()"][IMG]http://www.obornikionline.pl/images/azorek/historia/1110.jpg[/IMG][/URL] Mrówka.Jest to wysterylizowana suczka. Ma około 10 lat. Jest bardzo płochliwa i nieufna. Raczej nie ma szans na adopcje domową i schronisko do końca życia bedzie jej domem:-(.Spokojna,zrównoważona nieufna w stosunku do ludzi ,lecz teraz się trochę do nich przyzwyczaja, choć bardzo powoli . Z tego powodu ,że jest lękliwa to nie chodzi na spacery, i nie wiemy jak chodzi na smyczy ,bo jak zobaczy smycz to ucieka. Ma dwóch przyjaciół Koriego i Jutka( też bardzo lękliwi ale są socjalizowane i robią duże postępy) zawsze ze sobą chodzą :) Może Mróweczka nigdy nie przekona się do ludzi i schronisko będzie jej domem do końca jej życia, ale ja nie trace nadzieji że Mrówka kiedyś pójdzie do domku z jej "przyjaciółmi":) To Kori i Jutek(bardzo cięzko zrobić im zdjęcie) [URL="javascript:self.close()"][IMG]http://www.obornikionline.pl/images/azorek/historia/1032.jpg[/IMG][/URL] [URL="javascript:self.close()"][IMG]http://www.obornikionline.pl/images/azorek/historia/1038.jpg[/IMG][/URL] [IMG]http://www.obornikionline.pl/images/azorek/psy/623.jpg[/IMG]
  20. To super!:multi::multi::multi: Oby więcej takich wiadomości!
  21. [URL="javascript:self.close()"][IMG]http://www.obornikionline.pl/images/azorek/historia/1140.jpg[/IMG][/URL] Mabi na spacerze z Kluską;)
  22. Linda i Liza? One mają około 1,5 roku, napewno nie więcej niż 2 lata.
  23. [URL="http://javascript<b></b>:self.close()"][IMG]http://www.obornikionline.pl/images/azorek/historia/728.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://javascript<b></b>:self.close()"][IMG]http://www.obornikionline.pl/images/azorek/historia/825.jpg[/IMG][/URL] Ząbek to około 12 letni pies a może i starszy.W schronisku od listopada 2008.Jest spokojny,niekonfliktowy.Lubi dzieci i spacery z nimi. Ma duże braki w uzębieniu i wypada mu język. Bardzo pragnie kontaktu z ludzmi. Nie może przywyknąć do schroniskowych warunków, szczególnie zimą bardzo się trząsł i schudł. Obecnie przebywa w DT w Słupsku. Wątek: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/jamnikowaty-malutki-zabek-szuka-dobrego-domu-na-stare-lata-potrzebne-ogloszenia-139421/?highlight[/URL]=
  24. Niestety wszystkie są nadal w schronisku. Linda i Liza takie ładne a nikt nawet o nie nie pyta:-( ja nawet myślałam że bez sensu tu je dawac bo i tak domy szybko znajdą a tu nic... Wszystkie suczki przed adopcją są sterylizowane, one też już są i teraz tylko czekają... [URL="javascript:self.close()"][IMG]http://www.obornikionline.pl/images/azorek/historia/771.jpg[/IMG][/URL] [URL="javascript:self.close()"][IMG]http://www.obornikionline.pl/images/azorek/historia/774.jpg[/IMG][/URL] LIZA [URL="javascript:self.close()"][IMG]http://www.obornikionline.pl/images/azorek/historia/1000.jpg[/IMG][/URL] LINDA
×
×
  • Create New...