Jump to content
Dogomania

ana666

Members
  • Posts

    4489
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ana666

  1. Ja znam bardzo fanją Panią Kamile, ktora kiedys zawozila psiaki do domów, ale teraz jest bardzo zajęta i myśle że w ostateczności by go zawiozła to jakby nie udało nam się nic skombinować bym poszła do niej, bo ja bym z chęcią go zawiozła ale nie mam prawa jazdy:shake: Bo nikt z moich znajomych nie ma auta ani prawka a w rodzinie wszyscy którzy mają czas i możliwości by mnie wyśmiali. Wiesz co? Ta pani Kamila pracuje niedaleko mojego domu na pływalni to jak jutro będzie w pracy pójde do niej.
  2. Ok. Tyle jest w schronisku że te kilka dni już by wytrzymał do piątku. Ja już obdzwoniłam znajomych i już ok.80zł mam na bank a jutro zadzwonie do znajomej(psiara na maksa, sama by miesiąc nie jadła a na Moruska dała) która ma 7 psów z naszego schroniska i chętnie pomaga a kryzys jej na razie nie dotknął więc na te 50 minimum też licze. Rozmawiałam z harcerzami, chcą zrobić zbiórkę, ale oni trochę powolni i nie wiem czy zdążą ale wszystko idzie w dobrym kierunku:p Także do piątku jeszcze się troche pokręce i jak najwiecej postaram uzbierać. ;)
  3. Jutro sprawdze jak reaguje na kota, ale on jest taki łagodny że naprawde wątpie żeby nawet pomyślał żeby coś zrobić innemu zwierzakowi, a w schronisku jak gryzą go psy on siedzi skulony i nawet się nie broni więc nawet w samoobronie nie ugryzie innego psa.
  4. Cały czas 4 szczeniaki czekają na domy: 3 suczki(czarna, czarna z białymi łapkami, szara z czarnym pyszczkiem) i jegen pręgowany piesek.
  5. No właśnie też słyszałam że Szamotuły! Najważniejsze że już nie jest w schronisku:p A wiesz coś więcej o tym Dingo? To jest ten co siedzi w tych nowych boksach? Co on ma na szyi?
  6. Ja te 30 mogę dać( bo w domu mam teraz same psie staruszki i one też mnie dużo kosztują:cool3:) Założyłam wątek jeszcze jednemu psiakowi który też jest bardzo potrzebujący, tak jak Morus niedaje mi spać po nocach: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/brutus-psi-bohater-kiedys-uratowal-swojego-pana-teraz-my-musimy-mu-pomoc-136950/[/URL] Maszaberlo ja tez zawsze zadaje sobie pytanie Co to za schronisko? ale nie mogę znależć odpowiedzi. Nie wiem po co staremu dziadowi angielski!!!!!!!
  7. [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Ten średniej wielkości psiak ma ponad 10 lat i swoje przeszedł dlatego bardzo chciałabym żeby ktoś na ostatnie lata jego życia zapewnił mu ciepły kąt i miłośc. Pierwszy raz do schroniska trafił wiele lat temu, znalazł dom jednak nie czuł się tam dobrze, często uciekał do schroniska, po któreś ucieczce właściciele już po niego nie przyszli. Miał jednak ogromne szczęście i znalazł bardzo dobrego właściciela, który bardzo go kochał, Brutus odwdzięczył się i kiedy w jego mieszkaniu wybuchł pożar, uratował go, zaczął gryźć swojego śpiącego Pana po rękach, gryzł tak długo aż ten się nie obudził i wezwał pomoc. Uratował nie tylko pana ale całą kamienicę! Dlatego niewątpliwie nazwanie go bohaterem jest na miejscu. Wszystko byłoby dobrze gdyby nie to że teraz właściciel Brutusa jest bardzo chory i nie może się nim zajmować i Brutus jest znów schronisku. Brutus bardzo za nim tęskni, on tak bardzo kocha ludzi a teraz został na stare lata zupełnie sam. Przebywanie z człowiekiem sprawia mu największą radość, jemu nie zależy na niczym innym niż mieć swojego człowieka do którego mógłby się przytulić i pokazać jak wielkie ma serce…[/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Jest niekonfliktowy, spokojny i grzeczny, nauczony czystości w domu. Jego jedyna wada to to że przeskakuje płoty do 160cm.[/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Kontakt w sprawie adopcji: 603 545 654 lub 661 941 076[/SIZE][/FONT] [COLOR=black][FONT=Tahoma][URL="http://javascript<b></b>:self.close()"][IMG]http://www.obornikionline.pl/images/azorek/historia/1077.jpg[/IMG][/URL][/FONT][/COLOR] [FONT=Tahoma]Edit: właściciel Brutusa wyzdrowiał, zabrał do domu jednak po kilku dniach stwierdził że go nie chce :([/FONT]
  8. Dobrze że ją też dodałaś, trzeba pokazać światu nasze psiaki;) ale mało osób zagląda:-( Ja jeszcze chce założyć wątek Brutusowi i Dinkowi. Zobaczymy czy uda się im znależć domy...
  9. Chyba nikomu się nasza Mabi nie podoba:shake:
  10. Tolu, dzięki bardzo. ja też poszłam do niej do boksu to tak niepewnie na mnie patrzyła, potem jak zaczęłam ją głaskać była bardzo szczęśliwa. Naprawde żal mi tego psa...Miejmy nadzieje że znajdzie dom.
  11. Moje drogie,prosze nie dziwić się pracowniką! Jak kierownik robi to samo(albo gorzej). Schronisko jest otwarte od 8 do 14 od poniedziałku do soboty ale on ma CODZIENNIE ważne sprawy i niedosyć że dopiero o 10 tam jest to już przed 12 MUSI iść do domu, a w soboty nie ma go wcale bo chodzi na angielski!:mad:A byście zadzwoniły spytac o jakiegoś psa! On nie zna żadnego! I dlatego też tak żal mi Moruska i tych innych psiaków bo tam wszyscy je mają dosłownie w d***e. A byście powiedzieli im że jakiś pies jest chory albo żle się czuje to usłyszycie odpowiedz "przecież on/ona zawsze był takim zdechlakiem..."nie wiem jak to w innych schroniskach ale w tym tyle "zdechlaków" idzie za TM że ja pomału w jakimś zakładzie wyląduje bo nie mogę tego już znieść a nie wiem nawet gdzie zgłosić się o pomoc, bo nie wspomnie o inspektorze TOZ, który jest tam co drugi dzień i twierdzi że psy są bardzo szczęśliwe(nie wiem tylko kiedy, może jak gryzą Morusa?!)
  12. Morusek wyściskany i wycałowany za wszystkie czasy. Dziś był troche weselszy niż poprzednio, ale oczywiście do jedzenia nic nie miał i chyba przez kilka dni nic nie dostał, bo w misce(na tej jego budzie gdzie siedzi) było trochę jakiegoś starego cuchnącego mięsa, jakby puszka, napewno nie były to resztki z wczoraj albo przedwczoraj:shake: Dałam mu szyneczkę, kiełbase to tak jadł, był bardzo głodny:-( Potem jeszcze na popołudnie i jutro zostawiłam mu suchą karmę, bo nie wiem jak w innych schroniskach ale w tym naszym w niedziele psy jeśc nie dostają bo pracownikom się nie chce przyjść!!!
  13. Haloo! co tu tak cicho?! Kto na spacerek zabierze Kropeczkę? [URL="javascript:self.close()"][IMG]http://www.obornikionline.pl/images/azorek/historia/685.jpg[/IMG][/URL]
  14. Dobry wieczór Morusku, szykuj się - jutro z rana przychodzę! I wyściskam i wycałuje na śmierć mojego pupilaska:loveu:
  15. Super że Reks ma dom, zmarnowałby się na tym łańcuchu. A wiesz gdzie poszedł i do kogo?
  16. A tak w ogóle Tolo kiedy rozmawiałaś z tą "miłośniczka zwierząt co na noc miała ją w domu i musiała ją oddać do schroniska ponieważ sama ma w domu same psie sieroty" bo nie przypominam sobie a pamięć mam dobrą i w przyszłości pisz tylko to co sama usłyszałaś a nie co powtórzyło 5 osób i jest napisane na stronie schroniska. Ok? I nie używaj w mojej obecności słowa sieroty bo te psy już dosyć wycierpiały i nie trzeba ich jeszze obrażać, bo już sierotami nie są - mają kochający dom.
  17. No ale jak może być taki mały pies na łańcuchu?! Może ją bieżecie na spacery ale napiszcie że jesteście tylko w sobote, czyli raz na tydzień Mabi idzie na spacer! A uciekła no może nie przez nieuwagę tylko zaniedbanie, bo wszyscy wiedzieli że przeskakuje płot a ją samą potem zostawili, największy idiota by wiedział że ona ucieknie A potem nie wiedzieli co z nią się działo, aż jej jakaś kobieta nie znalazła!
  18. No ale jak ma te małe też się stresuje, jeszcze jak gdzieś pod budami je wychowuje! dzkie kotki na osiedlach też ciężko złapać i się stresują a są sterylizowane i przeżywają. Domyślam się kim jesteś i jak to naprawde Ty to wiem że i tak nie masz na to wpływu to nie będe Ciebie tu krytykować, bo to nie Twoja wina że schronisko ma takiego kierownika.
  19. Tak, na wybieg też wchodze
  20. ok. Już wszystko wiem!;)
  21. To ile ich jest? Bo godzinę temu rozmawiałam z osobą ze schroniska i mówiła że jest 5 a z tego co Ty piszesz wychodzi że już 4 nie ma a w sobotę 5 pojedzie, czli że zostaną tylko 3:roll:
  22. A to wątek Morusa: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/niewidomy-morus-szuka-domu-pilne-136289/?highlight[/URL]=
  23. Założyłam wątek Kropce: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/kropka-miala-3-miesiace-gdy-trafila-do-schroniska-teraz-ma-7-lat-nadal-czekaa-136821/[/URL]
  24. [CENTER][B][SIZE=3]KROPKA[/SIZE][/B][/CENTER] Kiedy spoglądam oczy tej średniej wielkośći suńki widzę ogromne cierpienie, i pytanie- czy schronisko to mój jedyny dom, czy już nikt mnie nie pokocha? Kropka trafiła do schroniska jako 3 miesięczny szczeniak latem 2002 roku, historia jak wiele innych, niedopilnowana suczka, szczeniaki, ktoś się "wysilił" i znalazł im domy, Kropki nikt nie chciał to ją oddali i przez 7 lat w schronisku cierpi za kogoś głupotę. Kiedyś jak była młodsza była wesoła, pełna życia, myślała że jest młoda, napewno ktoś ją zechce, niestety nikt nie zwrócił na nią uwagi, zapomniana, zrezygnowana teraz chowa się przed światem, trzyma się z boku, chowa po budach, nie ma w niej już nic z tego szczeniaka którym była 7 lat temu. Wolontariusze robią wszystko żeby umilić jej pobyt w schronisku - zabierają ją na spacery, głaskają, przytulają, ale co z tego? Po kilku godzinach wszyscy idą do domu a Kropka zostaje sama z towarzyszami swej niedoli:-( i tak mijają dni, miesiące, lata a Kropka zapomniana traci nadzieje na to że ma w ogóle prawo być kochaną i mieć swój dom. To bardzo smutny pies- nic miłego jej nie spotkało przez całe życie, ona naprawde pragnie miłości. Przebywa w schronisku w Obornikach Wielkopolskich. Kontakt w sprawie adopcji - 661 941 076 lub 517 251 630 [B][COLOR=red]Pazdziernik 2009- kropka całkowicie straciła wzrok :(([/COLOR][/B] [B][COLOR=#ff0000]Nie daje sobie rady w schronisku.[/COLOR][/B] [B][COLOR=#ff0000]Prosze o ogłoszenia i pomoc w szukaniu domu.[/COLOR][/B] [URL="http://javascript<b></b>:self.close()"][IMG]http://www.obornikionline.pl/images/azorek/historia/372.jpg[/IMG][/URL] [IMG]http://www.obornikionline.pl/images/azorek/psy/177.jpg[/IMG] Ogłoszenia: alegratka [URL="http://poznan.gumtree.pl/c-ViewAd?AdId=130891978&MessageId=MSG.VIEW_AD.AD_ACTIVATEDMXAdIdMZ130891978MXGuidMZ1217e3b6-6ab0-a20b-2776-78c6fffff388&mpname=List-Ad&mpname=Conf-Ad-Total&mpuid=3200006%3B9034%3B130891978%3B24405733%3B%3B&secev=AQAAASFyfd4AAM0AAAABACIxMjE3ZTNiNmFkNS5hMjBiMjY1LjZhNjg2LmZmZmZlNjY2AAAAAQAAAAAHzUDKAMUOO1RLeA%2FG%2BFvnlccm%2Fr8SxCUU&wmid=130891978"][COLOR=#000000]gumtre[/COLOR][/URL] [URL="http://www.kokosy.pl/ogloszenie/43790"][COLOR=#000000]kokosy[/COLOR][/URL] [URL="http://www.ogloszenia.interpress.net.pl/index.php/ogloszenia_zobacz,962216,,,,,,,,2/kropka_pies_w_ktorym_tli_sie_nadzieja"][COLOR=#000000]interpress[/COLOR][/URL] [URL="http://www.eoferty.com.pl/id126410.html"][COLOR=#000000]oferty[/COLOR][/URL] [URL="http://kupiepsa.pl/detail.php?siteid=41617"][COLOR=#000000]kupie psa[/COLOR][/URL] [URL="http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,4873,Lw==.html"][COLOR=#000000]adopcja psa[/COLOR][/URL] [URL="http://www.gieldaogloszen.pl/ogloszenie.php?oid=17944"][COLOR=#000000]giełda ogłoszen[/COLOR][/URL] [URL="http://www.ogloszenia.24polska.pl/darmowe_ogloszenia/psy/kropka_pies_w_ktorym_tli_sie_nadzieja_25266.html"][COLOR=#000000]24 polska[/COLOR][/URL] [URL="http://adsy.pl/ogloszenia/66/posts/6_Społeczność/10_Oddam_zwierzaka/16676_KROPKA_pies_w_kt_rym_tli_si_nadzieja.html"][COLOR=#000000]petsy[/COLOR][/URL] [URL="http://www.ogloszenia.aleokazja.pl/KROPKA_pies_w_ktorym_tli_sie_nadzieja_.html,128647"][COLOR=#000000]aleokazja[/COLOR][/URL] [URL="http://www.ofertownia.pl/oferta/1228655/kropka_tak_dlugo_juz_czeka.html"][COLOR=#000000]ofertownia[/COLOR][/URL] [URL="http://oborniki.olx.pl/kropka-pies-w-ktorym-tli-sie-nadzieja-iid-32779379"][COLOR=#000000]ogłoszenia olx[/COLOR][/URL] [URL="http://www.nasipupile.pl/ogloszenia/zobacz/kropka-pies-w-ktorym-tli-sie-nadzieja_1169.html"][COLOR=#000000]nasi pupile[/COLOR][/URL] 4lapy cafeanimal przygarnijzwierzaka adopcje.org
  25. [IMG]http://www.obornikionline.pl/images/azorek/psy/686.jpg[/IMG] Karo to około 6-letni pies.Został zabray właścicielowi podczas interwencji Straży Miejskiej i Inspektora TOZ.Lubi dominować wśród psów. W schronisku od 04.2009r. [B][U][COLOR=red]Karo ma nowy dom[/COLOR][/U][/B]
×
×
  • Create New...