Jump to content
Dogomania

ana666

Members
  • Posts

    4489
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ana666

  1. Lalunia pierwsza biegnie do płotu kiedy ktoś przychodzi do schroniska z nadzieją że ktoś na nia spojrzy, chociaż pogłaska ale nikt nie zwraca na nią uwagi:-(
  2. Jeśli chodzi o ogłoszenia jestem ciemna:shake: Ale napisz w temacie ze potrzebne ogłoszenia - to może ściągnąć osoby które tym się zajmują i pomogą.
  3. Ja też proszę o zdjęcie Froty [url=http://www.psiegrane-marzenia.pl/pokochajmnie.php?imie=Frota&id=312]Adopcje starszych psów Frota niestety nie doczekała domu, po 8 latach w schronie odeszła za TM :(
  4. Jeszcze nikt jej nie wypatrzył?:-(
  5. Coraz więcej kaski dla Aramiska.:loveu: Oby tylko nie było za pózno z tym okiem.
  6. Niestety, niektórzy bez zastanowienia biorą a potem skazują na śmierć bo nie oszukujmy się ale w schronisku czy na ulicy nietrudno o chorobę czy zwierzak może zostać zagryziony:-( Około miesiąc temu jakaś baba oddała do mojego schroniska 14 psów bo stwierdziła że nie daje rady się nimi opiekować- maksymalnie wychudzone, ledwo chodzą, brudne, wystraszone, powykrzywiane nóżki. Po co ta baba brała te wszystkie psy?:shake: Brak mi słów na to wszystko:shake:
  7. Przemyśl to - myśle że Twoje zwierzaki będą szczęśliwsze w gorszych warunkach mieszkaniowych ale z Tobą i Twoją córką niż w obcym domu u obcych ludzi.
  8. ************************
  9. Już tyle tych wznowień:shake: Dziękuje Bjutko, oby teraz się znalazł domek.
  10. do góry Laluniu!
  11. Odpowiedziała jedna Pani z Niemiec, długo ze mną pisała wydawała się ok. Nawet pisała że 26 czerwca przyjedzie po nią ale potem się rozmyśliła nagle:-(
  12. Jest bardzo żywy. Wszędzie go pełno, lubi dłuuugie spacery ale tak za piłeczką to raczej nie biega:shake: Woli wpychać się na ręce i przytulać do wszystkich wolontariuszy:eviltong:
  13. Myślę że coś kolo 6-7 kilogramów:p
  14. [IMG]http://www.obornikionline.pl/images/azorek/psy/714.jpg[/IMG] 6 tygodniowe pieski( będzią duże;)) [URL="http://javascript<b></b>:self.close()"][IMG]http://www.obornikionline.pl/images/azorek/historia/1546.jpg[/IMG][/URL] [COLOR=red][B]JUZ MAJĄ DOMY[/B][/COLOR]
  15. W schronisku w Obornikach Wielkopolskich jest[B] DŻEK[/B] [B][IMG]http://www.obornikionline.pl/images/azorek/psy/696.jpg[/IMG][/B] [URL="http://javascript%3Cb%3E%3C/b%3E:self.close%28%29"][IMG]http://www.obornikionline.pl/images/azorek/historia/1426.jpg[/IMG][/URL] Dżek to około roczny pies z rodziny bullowatych.Jest spokony i niekonfliktowy w stosunku do innych psów.W schronisku od 05.2009r. Bardo lubi spacery z dziećmi do lasu i zabawy z innymi pieskami. Jest przesympatycznym i uroczym pieskiem. Uwielbia być zawsze blisko ludzi i być drapany po brzuszku. Nie wykazuje żadnych oznak Agresji. Kontakt z Aleksandrą 603 545 654 I jeszcze STRZAŁKA z obornickiego schroniska [IMG]http://www.obornikionline.pl/images/azorek/psy/631.jpg[/IMG] Strzałka to około roczna suczka.Jest bardzo ruchliwa. W schronisku od końca 01.2009. Jest wysterylizowana.Jest to młoda, sympatyczna i bardzo żywiołowa suczka. Chętnie się uczy, kocha ludzi i zabawy (aportowanie w szczególności). Wymaga wybiegania się, spacerów. Idealny towarzysz dla osób aktywnych lub posiadających ogród. Ma piękne umaszczenie :) Kontakt: 603 545 654
  16. No a co chociaż z tym hotelikiem? Przecież ta sprawa jest pilna jeszcze pare dni czekania i można już nie uratować oka! Podjeliście już jakieś kroki?
  17. Wszystko po staremu-nadal bez domu. :-( a o fotki się postaram;)
  18. A ile kasy jeszcze brakuje? Wiadomo ile ta operacja kosztuje?
×
×
  • Create New...