Jump to content
Dogomania

ana666

Members
  • Posts

    4489
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ana666

  1. Szkoda że tak ciężko ze znalezieniem hoteliku :placz:
  2. Bo transport by był,moja znajoma z chęcią go zawiezie nawet jutro, tylko że dzwoniła ta Pani i mówiła że może go wziąść w listopadzie więc Ząbek tyle by musiał czekać, nie wiem czy kierownik się zgodzi w ogóle ja też myśle że to za długo i do tego czasu znajdzie się inny domek.
  3. Nie mogły być te z pierwszego postu ale już sobie poradziłam i ogłoszenia już są na tych stronach, które podawałam.
  4. Ola to osoba z TOZ, nie jest na dogo i dlatego nawet jak ta kobieta do niej dzwoniła to ola pewnie kazała jej pojechać do schr bo ona transportu by nie załatwiła:shake:
  5. Transport będzie jak zapłaci za paliwo. A czy dzwoniła nie wiem, bo do mnie nie a pewnie podałyście nr do Oli a z nią nie rozmawiałam więc pojęcia nie mam:shake:
  6. Ogłosze Mirkę na adopcje.org 4lapy.pl kupiepsa.pl cafeanimal przygarnijzwierzaka ale musze mieć zdjęcia Mirki w formacie JPG
  7. Dzięki za info. Dziś będe ogłaszać i przydadzą się te wiadomości ;)
  8. A ten dowóz to jak ktoś zapłaci za paliwo:oops: - dodaj to Tolu, bo ludzie będą myśleć że za nic a ja nie mam sponsora na paliwo niestety :shake:
  9. Taka tu cisza a dom bardzo potrzebny:placz:
  10. Super że ciągle napływają jakieś pieniądze! :multi:
  11. [quote name='__Lara']Właśnie, trzeba się wziąć poważnie za ogłaszanie Mirki :mad: ana666, dane kontaktowe mogą być na mnie albo na Jaszę, moje: 506-493-005 [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] Co do tekstu to wiemy tyle ile jest na pierwszej stronie... ale można coś posklecać?[/quote] Ok. W ciągu najbliższych dni ja ogłosze bo dziś nie dam rady.
  12. Kefir już u mnie. Jest bardzo fajny :loveu: Chodzi po całym domu jakby był u nas od zawsze, bawi się z wszystkimi, robi fikołki. Ładnie załatwia się do kuwety, najadł się, teraz atakuje swoje odbicie w lustrze:lol:
  13. [quote name='leni356']Witamy z rana :) Czy były już jakieś telefony o niego?[/quote] Sama się dziwie ale nikt nie dzwoni :shake:
  14. [IMG]http://www.obornikionline.pl/images/azorek/psy/741.jpg[/IMG] Mucha przebywa w schronisku w Obornikach Wielkopolskich od lipca 09r. Około roczna sunia, pełna energii i radości. Lubi towarzystwo ludzi, chciała by być tylko noszona na rękach i głaskana. Uwielbia spacery z dziećmi do lasu. Ma bardzo smutne oczka:-( Kontakt 603 545 654
  15. [IMG]http://www.obornikionline.pl/images/azorek/psy/740.jpg[/IMG] Gaja ma 10 miesięcy. W schronisku od lipca 09r. Jest milutka i spokojna ...jeszcze trochę się boi ,ale wolontariusze pracują nad nią. Jest średniej wielkości. Ma wspaniały charakter. Uwielbia towarzystwo ludzi .
  16. [IMG]http://www.obornikionline.pl/images/azorek/psy/737.jpg[/IMG] Sasza to około 2 letnia suczka owczarka niemieckiego. W schronisku od lipca 09r. Ładnie chodzi na smyczy i lubi aportować patyki. Jest prześliczna i energiczna. Uwielbia towarzystwo ludzi a szczególnie dzieci. Jej wadą jest to że przeskakuje płoty. Sasza znalazła dom
  17. [IMG]http://www.obornikionline.pl/images/azorek/psy/736.jpg[/IMG] Roko to około 5 leni owczarek niemiecki. W schronisku od lipca 09r. Jest spokojnym i niekonfliktowym psem. [B][SIZE=3][COLOR=darkred]Roko został odebrany przez własciciela[/COLOR][/SIZE][/B]
  18. [IMG]http://www.obornikionline.pl/images/azorek/psy/735.jpg[/IMG] Chrupka kilka dni temu trafiła do schroniska w Obornikach Wielkopolskich. Ma około 2 lat. Pełna radości i energii. Uwielbia spacery do lasu, na smyczy trochę ciągnie. Do ludzi jest bardzo miła i przyjazna. Umie siad i daj łapkę. Kontakt: 603 545 654
  19. A Brutus wrócił do swojego właściciela:loveu: Ale za to doszedł kolejny staruszek: [CENTER][B]DENIS[/B][/CENTER] [B][SIZE=3][FONT=Times New Roman]Wiek: 10[/FONT][/SIZE][/B] [B][SIZE=3][FONT=Times New Roman]Płeć: pies[/FONT][/SIZE][/B] [B][SIZE=3][FONT=Times New Roman]Wielkość: średni[/FONT][/SIZE][/B] [B][SIZE=3][FONT=Times New Roman]Województwo: Wielkopolskie[/FONT][/SIZE][/B] [B][SIZE=3][FONT=Times New Roman]Stan zdrowia: dobry[/FONT][/SIZE][/B] [B][SIZE=3][FONT=Times New Roman]Kastracja: nie[/FONT][/SIZE][/B] [B][SIZE=3][FONT=Times New Roman]Stosunek do dzieci: lubi[/FONT][/SIZE][/B] [B][SIZE=3][FONT=Times New Roman]Stosunek do zwierząt: toleruje[/FONT][/SIZE][/B] [B][SIZE=3][FONT=Times New Roman]Gdzie przebywa: schronisko Azorek w Obornikach[/FONT][/SIZE][/B] [B][SIZE=3][FONT=Times New Roman]Kontakt: 517 251 630[/FONT][/SIZE][/B] [SIZE=3][FONT=Times New Roman][B]Uwagi:Jest słodki i sympatyczny i spokojny. Przyjazny piesek o dobrym charakterze. Jest w dobrej kondycji. W schronisku od Lipca 2009 roku. Lubi kontakt z człowiekiem. Spacery i pieszczochy. Czeka na swój domek!! [/B][/FONT][/SIZE] [IMG]http://www.obornikionline.pl/images/azorek/psy/734.jpg[/IMG]
  20. [quote name='ana666'] A w schronisku żyje z wszystkimi psami w zgodzie:loveu:[/quote] A zapomniałam dodać że tych psów jest 180 więc zgodny chłopak :p
  21. Ząbek jest bardzo towarzyski i myśle że nawet lepiej dla niego gdyby miał domek i jeszcze jakiegoś towarzysza, przynajmniej nigdy by nie był sam, bo zostawałby z tym drugim psem;) A w schronisku żyje z wszystkimi psami w zgodzie:loveu:
  22. Witajcie, od samego początku śledze ten wątek, miałam 3 koty na DT i temu nic nie pisałam, czwartek wydałam do adopcji ostatniego z tymczasowiczów i z chęcią wezmę do siebie na DT Kefirka nawet dziś:loveu: Doświadczenie ze zwierzakami mam duże od 7 lat jestem wolontariuszką w schronisku a od 5 lat biore psy i koty na tymczas. Jestem też związana z TOZ w mojej miejscowości. Mieszkam niecałe 30 km od Poznania ale nie mam samochodu żeby po maluszka przyjechać, więc gdyby znalazł się transport będzie super.
  23. [quote name='Jasza']Ana666 a może mogłabyś zrobić parę ogłoszeń? ;)[/quote] Z miłą chęcią:loveu: Wyślij mi tylko fajny tekst do ogłoszeń (bo w tym dobra nie jestem:shake:) i dane kontaktowe. Ok?
×
×
  • Create New...