Jump to content
Dogomania

ana666

Members
  • Posts

    4489
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ana666

  1. No ale powinni sprawdzić komu dają psa:shake:
  2. Ale długo zajęło im szukanie :crazyeye: a ta osoba której zaginęła jej nie szukała tylko czekała na powrót właścicieli? Dobrze że jest już w domu ale powiem Wam że gdybym była kierownikiem tego schronu to bym poważnie się zastanowiła czy im ją dać:shake:
  3. [quote name='MartynaP']wg mapy Buk-Trzciel-Międzyrzecz-Gorzów wlk.- wpisałam nawet te mniejsze[/quote] Już wysłałam PW;)
  4. A potem za Poznaniem przez jakie miejscowości pojedziecie?
  5. Ok. Ja głównie daje makaron, więc w ryż muszę się zaopatrzyć:p W udka też;)
  6. [quote name='Ola la']no to ja chociaz niesmialo podniose chlopców :oops:[/quote] Od kiedy taka nieśmiała jesteś:evil_lol:
  7. To czekamy za ostateczną datą wyjazdu... mam nadzieje że w przyszłym tyg o tym czasie już Mikrusia u mnie będzie i będe pisać raport z jej pierwszego(lub drugiego) dnia u mnie;) Dziś kupiłam dla niej puszorek, ze względu na zapadanie tchawicy myślę że będzie lepszy niż obroża, wydaje mi się że w czerwonym jej będzie dobrze więc takowy wybrałam:p A napiszcie mi tylko co ona je? Bo che się przygotować a jak nie ma ząbków to nie wszystko pewnie pogryzie. Bo swoim psom i kotom kupuje kiełbase, piersi drobiowe lub szynki i gotuje makaron ale nie wiem czy ona da sobie z tym rade:roll: Może lepsze puszki???
  8. Jeszcze nie ma domku? Już tyle czasu mineło:shake: Może porobić ogłoszenia? Chociaż tak bym pomogła:roll:
  9. Gdzie się wszystkie ciotki zapodziały??? Nikt już Mireczki nie odwiedza:roll:
  10. Ale ten nasz Ząbulek fotogeniczny;) Trzeba zaangażować go do jakieś reklamy- np.żółtego sera:evil_lol:
  11. [quote name='MartynaP']tylko tak: jedziemy pierwszy raz,niemam pojecia gdzie/ktoredy bedziemy przejezdzac zeby sunie mogl ktos odebrac[/quote] I wiesz już jak pojedziecie i kiedy???
  12. No moja ciotka kupiła jakiegoś niby jamnika na giełdzie ostatnio:shake: Bo ze schroniska śmierdzącego psa nie chce!!! Ma 3 miesiące i niby po sterylizacji a ona w to uwierzyła, ledwo sie obejrzy to będą małe :angryy:
  13. Nie czuje się urazona i doskonale Cie rozumiem;) Sama też jak tylko mogę ide na wizytę przedadopcyjną a poadopcyjna to już koniecznie. Psy które mam na DT i te które są w schronisku w którym pomagam są dla mnie jak moje dzieci a tylko tak można sprawdzić dom:p A na dogo nie jestem długo więc tymbardziej mogę budzić podejrzenia:evil_lol:
  14. Nie było, ja sie zgadzam na wizytę oczywiście. Jestem w TOZ to myslałam że jestem dość wiarygodną osobą:roll: ale jak chcecie zapraszam;)
  15. Ja nie jestem kierowcą, z Katowic do Poznania z 5-6 godzin pojedziecie. Co do trasy niezbyt się nie znam, ale Oborniki są na północ od Poznania (22 km.) i potem zależy gdzie jedziecie bo ja jak do Kołobrzegu jechałam to z Obornik do Czarnkowa, Trzcianka, Wałcz, Czaplinek, Połyczyn zdrój, Białogard, Karlino. Droga jest naprawde prosta. Ja Mikrę mogę odebrać w Poznaniu lub jakieś pobliskiej miejscowości, a mieszkam w Obornikach jakbyście przez nie przejeżdzali, zresztą od mojego domu jest prosta droga do Czarnkowa i tym samym nad morze;) A do Poznania to chyba najlepiej przez Wrocław jak pojedziecie. Co do zapachów rozumien Twojego meża, myślę że Mysia lub inna cioteczka ze schroniska w Zabrzu się tym zajmie;) Tak się ciesze na mozliwość tego transportu:multi: Oby się udało:kciuki:
  16. [quote name='MartynaP']ja jade nad morze w okolicach 15-17 ,jedziemy przez Poznań tyle ze w nocy[/quote] Jejku:loveu: no super by było gdybyś ją mogła przywiezć. A że w nocy...żaden problem:p
  17. [quote name='Justynak']Napisałam na transportowym, że mogę zaoferować część transportu psiny tj. z Wrocławia do Poznania (a chyba i przez Oborniki będę jechała o ile dobrze pamiętam trasę) w najbliższe sobotę (15 sierpień) o ile ktoś sunie dowiezie do Wrocławia w piątek (14 sierpnia) wieczorem, a w miejscu docelowym zostanie sprawnie odebrana (zależy mi na czasie, bo będę jechała dalej).[/quote] Ja już pisałam że zgadzam się na wszystko i jestem gotowa każdego dnia o każdej godzinie ją odebrać z Poznania lub Obornik. Tylko wątpie że ktoś dowiezie ją do Wrocławia, Asia_Klero nad morzem, a z tego co piszą niezbyt im się śpieszy:shake:
  18. Dzwoniłam do tej kobiety, jej mąż kupił w pseudo posokowca i doga nie chcą:angryy: A przez kilka miesięcy do mnie pisała że chce doga, obojętna płec, umaszczenie ważne że dog, nawet byłam sprawdzić jakie ma warunki:shake: Głowe zawracała niepotrzebnie:angryy:
  19. A ja zapomniałam że porobiłam ogłoszenia:oops: sa na: cafeanimal 4lapy przygarnijzwierzaka nasipupile adopcje.org kupiepsa a może ktoś jeszcze zrobi jakieś ogłoszenia?
  20. Ale zadowolony :loveu: A Łatka jaką ma miejscówkę, mięciutko, wygodnie, wszystko widać z góry :evil_lol:
  21. Do mnie też nikt nie dzwonił:shake: Taki ładny psiak a zero zainteresowania:-( Dziękuje za ogłoszenia, w końcu Hektorek znajdzie dom, jestem tego pewna;)
×
×
  • Create New...