Mnie nie ma za co dziękować:oops: teraz tego domku tylko wypatrywać :)
A co do hotelu to fakt cudowne miejsce,a właściwie osoba się nim opiekująca :)
P.S. Aga zanjdziesz chwilunie by pstryknąć jakąś foteczkę? :cool3:
Rozmawiałam przed chwilką z Agnieszką u esterka bez zmian, biega sobie szczęśliwy po placu. Już po dawnym Esterku mgliste wspomnienie, zupełnie nie obawia się znanych mu-(rodzina Agi, pracownicy)osób. Nawet czasami jest w stanie sam zaczepić :)
Nio właśnie rozmawiałam z Wiewiórką, że tym razem Jasza się nie do końca spisała z tą pogodą ;) hihihih
Foteczki mam na aparacie zrzuce wieczorkiem, bo teraz siedze nad ogłoszeniami do Oferty.
Tak więc proszę o jeszcze chwilkę cierpliwości ;)
Ale Blacky jest mniej "gwiazdorska" niż Iskierka. Słabo pozowała ;) ale jest przekochana!!!!!
Do zobaczonka wieczorkiem
Są jakieś nowe psiulki do ogłoszeń do Oferty? Brysio jak potrzebne jakieś rzeczy na bazarek to mam kilka ciuszków, które "nie poszły" na moim ostatnim bazarku ;)
Odwiedzam maleńką bardzo często i wciąż dopinguje. Jak już domek na widoku to będzie dobrze. Trzymaj się!!!! A dla wszystkich opiekujących się Lili OGROMNIASTE PODZIĘKOWANIA!!!!!!
Przykro mi, że nie mogę Wam pomóc :( Teraz jak znam godziny rehabilitacji(popołudniami) nie mogę nawet zaproponować transportowanie psiulki :(
Mona jesteś niesamowita-bardzo dziękujemy za to co robisz dla Bianki!!!!!!
Babetko ciesze się, że już lepiej ze zdrowiem!!!!!!!
Jeżeli chodzi o wizytę w Sosnowcu to pisze się będe jednak wcześniej prosić o pomoc-nigdy jeszcze nie byłam na takiej wizycie. Ale kiedyś musi być ten pierwszy raz więc możecie na mnie liczyć :)
Takie wieści CZADOWO!!!!!! Szybka akcja. Zula Ty się ciesz dziewczyno, a nie zastanawiaj...... Aga napewno wie co robi i komu wydaje psiaka. Bardzo się ciesze razem z Wami!!!!!!!!!!!