Jump to content
Dogomania

Lucyna

Members
  • Posts

    10722
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lucyna

  1. Dostałam info od Basi, że Olaf nie będzie mógł być DT dla Morisa ... :shake: ... a to pierwsze jego ogłoszenie w tej edycji [url]http://tablica.pl/oferta/bialy-jamnik-w-czarne-laty-szuka-stanowczego-i-doswiadczonego-opiekuna-IDPCob.html[/url]
  2. A więc jednak Malinka, bardzo ładnie. We wtorek postaram się o komplecik ogłoszeń dla niej, jutro poogłaszam Moriska ...
  3. Mogę podać swój namiar, zapewne telefonów będzie mało, o ile w ogóle ktoś się zdecyduje zapytać. Cuda się zdarzają :p. Jutro będziemy ogłaszać chłopaka ... ale muszę wiedzieć pod jaki numer telefonu ewentualnie kierować. [SIZE=4][B][I][FONT=&quot]Biały jamnik w czarne łaty szuka stanowczego i doświadczonego opiekuna.[/FONT][/I][/B] [/SIZE] [FONT=&quot][SIZE=4]Moris to 1,5 roczny mieszaniec jamnika i Jack-Russel Teriera, przebywa obecnie w schronisku we Wrocławiu. Został znaleziony w lesie, był przywiązany sznurkiem do drzewa, wygłodzony, zapchlony i bardzo przerażony. Pomimo przejść to silny psychicznie i pewny siebie pies. Adoptujący go powinien być stanowczy, spokojny i zdecydowany, pracujący z nim od pierwszego dnia. Najlepszym rozwiązaniem byłaby rodzina ze starszymi dziećmi, bez innych zwierząt (ewentualnie mógłby zamieszkać z dużą spokojną suką, nie dającą się sprowokować).[/SIZE][/FONT][SIZE=4] [/SIZE] [FONT=&quot][SIZE=4]Moris jest bardzo wesoły i radosny, niezwykle skoczny i ciągle się uśmiecha … Jest posłuszny, zachowuje czystość w domu, umie chodzić na smyczy. Niestety pod nieobecność właścicieli potrafi niszczyć i szczekać, dlatego konieczne będzie przyzwyczajenie go do klatki kenelowej. Zainteresowanym adopcją psa pomoże behawiorysta ze schroniska.[/SIZE][/FONT][SIZE=4] [/SIZE] [FONT=&quot][SIZE=4]Kontakt: Ewa 513 091 251[/SIZE][/FONT], [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
  4. [quote name='Nikaragua']to muszę uczniów do niej na nauki podesłać :p[/QUOTE] :megagrin::megagrin::megagrin::megagrin::megagrin::megagrin: ja też mam kandydatów :evil_lol:
  5. Cieszę się, że tekst się podoba, w kontakcie podam telefon do schroniska, może jakieś imię? Tutaj proszę Basię o podanie danych. Kontakt telefoniczny do mnie nie ma sensu, ewentualnie mail, bo będę odnawiać ogłoszenia :roll:
  6. [FONT=Arial][SIZE=3][I]Na podstawie info od Basi udało mi się spłodzić tekst. Proszę o komentarze, wspólnymi [/I]siłami może uda się zrobić z tego ideał?[/SIZE][/FONT] [SIZE=4][B][I][FONT=&quot]Biały jamnik w czarne łaty szuka stanowczego i doświadczonego opiekuna.[/FONT][/I][/B] [/SIZE] [FONT=&quot][SIZE=4]Moris to 1,5 roczny mieszaniec jamnika i Jack-Russel Teriera, przebywa obecnie w schronisku we Wrocławiu. Został znaleziony w lesie, był przywiązany sznurkiem do drzewa, wygłodzony, zapchlony i bardzo przerażony. Pomimo przejść to silny psychicznie i pewny siebie pies. Adoptujący go powinien być stanowczy, spokojny i zdecydowany, pracujący z nim od pierwszego dnia. Najlepszym rozwiązaniem byłaby rodzina ze starszymi dziećmi, bez innych zwierząt (ewentualnie mógłby zamieszkać z dużą spokojną suką, nie dającą się sprowokować).[/SIZE][/FONT][SIZE=4] [/SIZE] [FONT=&quot][SIZE=4]Moris jest bardzo wesoły i radosny, niezwykle skoczny i ciągle się uśmiecha … Jest posłuszny, zachowuje czystość w domu, umie chodzić na smyczy. Niestety pod nieobecność właścicieli potrafi niszczyć i szczekać, dlatego konieczne będzie przyzwyczajenie go do klatki kenelowej. Zainteresowanym adopcją psa pomoże behawiorysta ze schroniska.[/SIZE][/FONT][SIZE=4] [/SIZE] [FONT=&quot][SIZE=4]Kontakt[/SIZE][/FONT]
  7. Jakie fajne wieści, dziękujemy Poker ... jeszcze troszkę i zrobicie z niej ideał ... :loveu:
  8. Spróbuję wymyślić jeszcze dzisiaj jakiś tekścik i wstawię do konsultacji ...
  9. Dostałam pw od Basi ... Ciężka sprawa z naszym Moriskiem. W schronisku nie da się z nim pracować, a pracujące z nim DT trudno znaleźć, będzie pytać Olafa. Postaram się wymyślić jakiś tekst do ogłoszeń i poogłaszać go.
  10. Jeszcze nie wiem jaki tekst i jakie zdjęcia, może zmienić mu imię w ogłoszeniach, już się znudził i opatrzył? Zobaczymy ...
  11. będziemy szukać odpowiedniego domku :roll: wiesz Pokerku jak ktoś się zakocha w małej jędzy :cool3: to jej wszystko wybaczy :razz:, a że urodę ma nieprzeciętną to domek znajdziemy :lol: na zdjęciach pięknie wykłada się do miziania ...
  12. nietety nie jest skuteczne do tej pory nikt nie pytał ... :shake: miałam nadzieję, że będzie odzew ... tyle kasy i nic ... przykre:-( ale nic głowa do góry i w poniedziałek ruszam z nową akcją internetową :lol:
  13. oj, chciałoby się kaczuszkę dopaść i ... polizać :diabloti: z miłości
  14. To są namiary na mnie ... ale można zmienić, tak bym chciała. Czasami jeszcze ktoś się odzywa, ale do tej pory nikt, kto mógłby się nim zająć. Proszę o adres mailowy i przesyłam linki, do jamników też. Na adres mailowy jeszcze nie miałam zapytania o Moriska.
  15. Kopiuję z pierwszej strony [COLOR=black][FONT=Arial][I][B][SIZE=3][SIZE=5][COLOR=red]Rozliczenie: [/COLOR][/SIZE][/SIZE][/B][/I][/FONT][U][I][B][SIZE=3]wpłacone[/SIZE][/B][/I][/U][/COLOR] [SIZE=3][B][I][COLOR=blue]Lucyna[/COLOR] 100 + 100 + 100 [/I][/B][/SIZE][SIZE=3][B][I]+ 100 [/I][/B][/SIZE][SIZE=3][B][I]+ 100 + 100 zł [/I][/B][/SIZE][SIZE=3][I][SIZE=2]za wrzesień, październik, listopad[/SIZE][/I][/SIZE][SIZE=3][I][SIZE=2], grudzień[/SIZE][/I][/SIZE] , styczeń, luty [SIZE=3][B][I][COLOR=blue]Poker[/COLOR] - [/I][/B][/SIZE][SIZE=3][B][I]20+20[/I][/B][/SIZE][SIZE=3][B][I]+20[/I][/B][/SIZE][SIZE=3][B][I]+20[/I][/B][/SIZE][SIZE=3][B][I]+20+20+20zł[/I][/B][/SIZE][SIZE=3][I][SIZE=2] za wrzesień, październik,[/SIZE][/I][/SIZE][SIZE=3][I][SIZE=2] listopad, grudzień, styczeń[/SIZE][/I][/SIZE] , luty, marzec [SIZE=3][B][I][COLOR=blue]Ingrid44[/COLOR][/I][/B][/SIZE] [SIZE=3][B][I]20+20[/I][/B][/SIZE][SIZE=3][B][I]+20[/I][/B][/SIZE][SIZE=3][B][I]+20[/I][/B][/SIZE][SIZE=3][B][I]+20[/I][/B][/SIZE][SIZE=3][B][I]+20[/I][/B][/SIZE][SIZE=3][B][I]zł[/I][/B][/SIZE][SIZE=3][I][SIZE=2] za wrzesień, październik[/SIZE][/I][/SIZE][SIZE=3][I][SIZE=2],[/SIZE][/I][/SIZE][SIZE=3][I][SIZE=2] listopad, grudzień[/SIZE][/I][/SIZE], styczeń, luty [B][SIZE=3][I][COLOR=blue]Li1[/COLOR][/I][/SIZE][SIZE=3][COLOR=red][COLOR=black][COLOR=red][COLOR=black][I] - [/I][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/B][SIZE=3][B][I]20+20zł[/I][/B][/SIZE][SIZE=3][B][I]+20zł[/I][/B][/SIZE][SIZE=3][I][SIZE=2] za wrzesień, październik[/SIZE][/I][/SIZE][SIZE=3][I][SIZE=2],[/SIZE][/I][/SIZE][SIZE=3][I][SIZE=2] listopad[/SIZE][/I][/SIZE] [B][SIZE=3][COLOR=blue][I]olga7[/I][/COLOR][/SIZE][/B] -[SIZE=3][B][I]5+5+20[/I][/B][/SIZE][SIZE=3][B][I]zł[/I][/B][/SIZE][SIZE=3][I][SIZE=2] za [/SIZE][/I][/SIZE][SIZE=3][I][SIZE=2]wrzesień, październik[/SIZE][/I][/SIZE], listopad, grudzień, styczeń, luty [B][SIZE=3][I][COLOR=blue]kkasiiiar[/COLOR] - 10+10+10 zł[/I][/SIZE][/B] [SIZE=3][I][SIZE=2]za wrzesień, październik[/SIZE][/I][/SIZE][SIZE=3][I][SIZE=2],[/SIZE][/I][/SIZE][SIZE=3][I][SIZE=2] listopad[/SIZE][/I][/SIZE] [SIZE=3][I][B][COLOR=blue]Bazarek[/COLOR] 109 zł[/B][/I][/SIZE] [SIZE=3] [/SIZE][SIZE=3][I][B][COLOR=blue]Bazarek Ewci[/COLOR] - 30 zł[/B][/I][/SIZE] [SIZE=3] [I][B][COLOR=blue]Hesia[/COLOR] - 50 zł[/B][/I][/SIZE] [SIZE=3] [/SIZE][SIZE=3][I][B][COLOR=blue]Pani Ewa G.[/COLOR] - 30 zł[/B][/I][/SIZE] [B][SIZE=3][COLOR=red][COLOR=black][COLOR=red] [/COLOR][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/B][SIZE=3][COLOR=blue][I][B]Pani Kamila [COLOR=black]- 30zł[/COLOR][/B][/I][/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][B][I][COLOR=blue]Pani Ela[/COLOR][/I][/B][/SIZE] [SIZE=3] [B][I]- [/I][/B][/SIZE][SIZE=3][B][I]20+20+20[/I][/B][/SIZE][SIZE=3][B][I]+20[/I][/B][/SIZE][SIZE=3][B][I]+20+20+20[/I][/B][/SIZE][SIZE=3][B][I]zł[/I][/B][/SIZE] [B][SIZE=3][COLOR=blue][I]Pani Izabela[/I][/COLOR][/SIZE][/B] [I][B]-[SIZE=3]10 + 15 + 15 + 15zł[/SIZE][/B][/I] [B][SIZE=3][COLOR=blue][I]Pani Ewelina[/I][/COLOR][/SIZE][/B] -[I][B][SIZE=3]10 [/SIZE][/B][/I][I][B][SIZE=3]+ 10 [/SIZE][/B][/I][I][B][SIZE=3]+ 10 + 10zł[/SIZE][/B][/I] [SIZE=3][I][SIZE=2]za [/SIZE][/I][/SIZE][SIZE=3][I][SIZE=2]listopad[/SIZE][/I][/SIZE][SIZE=3][I][SIZE=2], grudzień[/SIZE][/I][/SIZE], styczeń, luty [B][SIZE=3][COLOR=blue][I]Pani Edyta[/I][/COLOR][/SIZE][/B] -[SIZE=3][B][I]5+5[/I][/B][/SIZE][SIZE=3][B][I]zł[/I][/B][/SIZE][SIZE=3][I][SIZE=2] za [/SIZE][/I][/SIZE][SIZE=3][I][SIZE=2]listopad, grudzień[/SIZE][/I][/SIZE], styczeń, luty, marzec [B][SIZE=3][COLOR=blue][I]DZIR[/I][/COLOR][/SIZE][/B] -[SIZE=3][B][I]10+10[/I][/B][/SIZE][SIZE=3][B][I]+10+10+10[/I][/B][/SIZE][SIZE=3][B][I]zł[/I][/B][/SIZE][SIZE=3][I][SIZE=2] za [/SIZE][/I][/SIZE][SIZE=3][I][SIZE=2]listopad, grudzień[/SIZE][/I][/SIZE], styczeń, luty, marzec [B][I][COLOR=darkgreen][SIZE=3][COLOR=blue]fundacja Viva [COLOR=black]- 465 zł[/COLOR][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/I][/B] [SIZE=3][I][B][COLOR=blue]mój bazarek1 [/COLOR] - 70 zł[/B][/I][/SIZE] [SIZE=3][I][B][COLOR=blue]mój bazarek2 [/COLOR] - 95 zł[/B][/I][/SIZE] [SIZE=3][I][B][COLOR=blue]mój bazarek3 [/COLOR] - 130 zł[/B][/I][/SIZE] [SIZE=3][I][B][COLOR=blue]mój bazarek4 [/COLOR] - 176 zł[/B][/I][/SIZE] [SIZE=3][I][B][COLOR=blue]mój bazarek4 [/COLOR] - 57 zł[/B][/I][/SIZE] [B][I][COLOR=darkgreen][SIZE=3][COLOR=blue]fundacja Viva [COLOR=black]- 220 zł[/COLOR][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/I][/B] [SIZE=3][I][B][COLOR=blue]mój bazarek5 ogłoszeniowy [/COLOR] - 111 zł[/B][/I][/SIZE] [B][I][COLOR=darkgreen][SIZE=3][COLOR=blue]fundacja Viva [COLOR=black]- 100 zł[/COLOR][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/I][/B] [SIZE=4][COLOR=darkorange][I][B]razem 2973 zł[/B][/I][/COLOR][/SIZE][I][B][SIZE=3][COLOR=red][COLOR=black][COLOR=red] [/COLOR][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/B][/I] [B] [SIZE=3][COLOR=black][I][COLOR=darkgreen]wydatki we wrześniu[/COLOR][/I][/COLOR][/SIZE][/B] [I][COLOR=darkgreen][B][SIZE=3] [/SIZE][/B][/COLOR][/I][SIZE=3][COLOR=darkgreen][I]hotel 450 zł szczepienie 20 zł dwa wyróżnione allegro 38 zł [/I][/COLOR][/SIZE][B][SIZE=3][COLOR=black][I][COLOR=darkgreen]wydatki w październiku[/COLOR][/I][/COLOR][/SIZE][/B][I][COLOR=darkgreen][B][SIZE=3] [/SIZE][/B][SIZE=3][COLOR=blue]za hotel zapłaciła fundacja 465 zł[/COLOR][/SIZE][B][SIZE=3] [/SIZE][/B][/COLOR][/I][SIZE=3][COLOR=darkgreen][I]wyróżnione allegro 19 zł [/I][/COLOR][/SIZE] [B][SIZE=3][COLOR=black][I][COLOR=darkgreen]wydatki w listopadzie[/COLOR][/I][/COLOR][/SIZE][/B][I][COLOR=darkgreen][B][SIZE=3] [/SIZE][/B][/COLOR][/I][SIZE=3][COLOR=darkgreen][I]hotel 450 zł dwa wyróżnione allegro 37 zł [/I][/COLOR][/SIZE] [B][SIZE=3][COLOR=black][I][COLOR=darkgreen]wydatki w grudniu[/COLOR][/I][/COLOR][/SIZE][/B][I][COLOR=darkgreen][B][SIZE=3] [/SIZE][/B][/COLOR][/I][I][COLOR=darkgreen][SIZE=3][COLOR=blue]za hotel zapłaciła fundacja 220 zł[/COLOR][/SIZE][/COLOR][/I] [SIZE=3][COLOR=darkgreen][I]reszta hotel 245 zł dwa wyróżnione allegro 50 zł [/I][/COLOR][/SIZE] [B][SIZE=3][COLOR=black][I][COLOR=darkgreen]wydatki w styczniu[/COLOR][/I][/COLOR][/SIZE][/B][I][COLOR=darkgreen][B][SIZE=3] [/SIZE][/B][/COLOR][/I][SIZE=3][COLOR=darkgreen][I]hotel 465 zł[/I][/COLOR][/SIZE] [B][SIZE=3][COLOR=black][I][COLOR=darkgreen]wydatki w lutym[/COLOR][/I][/COLOR][/SIZE][/B][I][COLOR=darkgreen][B][SIZE=3] [/SIZE][/B][/COLOR][/I][SIZE=3][COLOR=darkgreen][I]hotel 435 zł[/I][/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=darkgreen][I]ogłoszenie w Mój Pies 150 zł[/I][/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=darkgreen] [I][B]razem wydatki 3044 zł[/B][/I][/COLOR][/SIZE][I][B][SIZE=3][COLOR=red][COLOR=black][COLOR=red] zostało minus 71 zł[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/B][/I]
  16. Dorka, czyżbym ja coś źle policzyła? zaraz sprawdzę ... ostatnie saldo 514 zł minus 435 za lutowy hotel i minus 150 za ogłoszenie w Mój Pies to daje nam saldo na [I][B][SIZE=3][COLOR=red]minusie 71 zł :cool3: [/COLOR][/SIZE][/B][SIZE=3][COLOR=red]Bardzo przepraszam za pomyłkę, hotel za luty to 435, ja policzyłam 465 zł, sorki, jak dobrze, że sprawdzasz. [/COLOR][/SIZE][B][SIZE=3][COLOR=red][/COLOR][/SIZE][/B][/I]
  17. niestety nie ma telefonów, pakieciku zamawiać nie trzeba, serdeczne dzięki. Razem z koleżankami z pracy "obrabiamy portale" :razz: nawet miałyśmy kiedyś bazarek ogłoszeniowy :evil_lol: mogę powtórzyć ogłoszenia wz tym samym tekstem lub nico zmienić lub co trzy dni z nowym obliczem Nero :diabloti: no nie wiem już co robić :roll: Nerusiu dobra energia dla Ciebie na nowy tydzień :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: Zapłaciłam dzisiaj hotelik za luty i odliczając koszt ogłoszenia w Mój Pies dla Nero zostało na marzec na [I][B][SIZE=3][COLOR=red]minusie 101 zł[/COLOR][/SIZE][/B][/I] czyli kicha finansowa :-(:-(:-(
  18. Morisek miał problem z uszkiem już w momencie znalezienia. Jest to trudno gojąca się rana, przy rozdrapaniu krwawi. Natalia też znalazła go pewnego razu umazanego krwią, wygląda to nieciekawie na jego białej sierści (pisałam o tym wcześniej na wątku). On rozdrapuje to ucho sam ... :-( Ja myślę, że on nie da się zgnębić ... :shake: przez innego psa.
  19. Pozdrawiam łobuziaka ... :painting:
  20. Malinka - ładnie ... (imię, ale też owoc) Finka, Gremlinka, Drobinka, [COLOR=red][B]Pralinka[/B][/COLOR] Balbinka, Binka, Kalinka (imię, ale też krzew)
  21. zrobiłam nowe wydarzenie dla Nero na facebooku [url]http://www.facebook.com/events/221541571278222/[/url] Biegnij po dom Nero ...
  22. Bardzo, bardzo dziękuję za wieści ... :lol: Czyli dobrze rozpoznana została mieszanka - jamnik i JRT
  23. Nero wyskakuj wysoko po domek ... :multi:
×
×
  • Create New...