-
Posts
1625 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Korciaczki
-
[URL]http://lh5.ggpht.com/_vXP5Ntf2E7E/S_VrujAtnpI/AAAAAAAAMQo/teCZDFUXhDI/DSC02882.JPG[/URL] jaki wygodniś, no proszę [URL]http://lh6.ggpht.com/_vXP5Ntf2E7E/S_VrTNRM6mI/AAAAAAAAMOs/DranFTAyjZE/DSC02845.JPG[/URL] fuuuuu :lol: piękne zdjęcia [URL="http://kooora.bloog.pl/"][SIZE=1]Kora zaprasza[/SIZE][/URL] :eviltong:
-
Odwiedzamy, zaglądamy, pozdrawiamy. Ale macie mokrrro na łące, u nas sucho, choć trochę deszczowo. Teraz pięknie świeci. Mruuuczuś cudny, dostojny pan. [URL="http://kooora.bloog.pl"][SIZE=1]Kora zaprasza[/SIZE][/URL] :eviltong:
-
Cichutko, bo nadal nie ma aparatu. Pozdrowienia dla Waszych pupili. [URL="http://www.kooora.bloog.pl"]Kora zaprasza [/URL]:loveu: zaglądajcie
-
Powodzenia, Koruś! Bądź szczęśliwa na nowej drodze życia...
-
[quote name='WeronikaM']shel ma soczewki makro ;)[/QUOTE] Aha, dzięki. a gdzie i za ile :oops: można takie soczewki kupić? Aresku piękny witaj :loveu: zdjęcia wspaniałe!
-
Fajna kostka, zdjęcia cudowne! Jak zawsze! Shel Ty masz jakiś dodatkowy obiektyw do makro czy coś?
-
Cześć LadyK po przerwie. Sylwiu K : ) U nas też słonko świeci już
-
:loveu: LadyK, Sonia- witajcie ponownie, nie zniknać już nigdy. Nowe zdjęcia piękne, cudne. :loveu:
-
Ano w domu, w domu. Aparatu nadal nie ma. Pisać nic się nie chce. Przygnębiająca jest sytuacja zalanych schronisk. Niech już przestanie padać niech zaświeci słońce
-
Przestajemy wierzyć w dom dla Djuny. Chyba. Są zapytania, są telefony, Dju ma dużo ogłoszeń- niestety ludzi chyba odstrasza wiek (5-7 lat) i charakter Djunki (kochana, przekochana, ale charakterna, humorzasta, z własnym zdaniem kotka, która choć nie drapie i nie gryzie- niezadowloenie wyraża buuuuczeniem i burczeniem). Czy są jakieś szansę? Przecież to taka wyjątkowa, niezwykła, mądra, bohaterska, a przy tym piękna koteczka...
-
No charcik włoski- komuś pewno zwiał. Oby udało się go złapać. Nika, Borówka- jak Wy na to wszystko [pomoc zwierzakom] znajdujecie czas i siłę? Na drodze Niki co chwilę staje jakiś potrzebujący psiak/kociak, na Twojej jak widać też. Tylko Was podziwiać : ) My to ostatnio zalatane strasznie :roll: niech się już te wakacje zaczną...
-
Tata będzie wysyłał aparat do Wawki niebawem. Już wiadomo o co chodzi... - migawka :roll:
-
Dziwne, że ktoś mógł porzucić takiego psa? Dlaczego? Pies ma problemy z zostawaniem samemu w domu- dla wielu ludzi (ludzi przez małe "L") to argument nie do przebicia- pies na ulicę i zadowolni, mogą spokojnie wyjść do szkoły/pracy bez obaw o ewentulane, późniejsze skargi sąsiadów. I w wtedy wygląd nie ma już znaczenia. Albo przeszkodą do dalszego kochania swojego czwronoga stała się jego żywiołowość (Borówka16 pisze, że "pies pociągowy", znaczy energiczny, nie?)? Może mieli (właściciele) inne wyobrażenie o szanucerach, czy ogółem mówiąc- o psach? Smutne, ale prawdziwe... Sąsiadka w bloku obok znalazła szczeniaka cocker spaniela, a wydawać by się mogło, że złotego, rozbrajacego szczeniaka nikt by nie porzucił... Oczywiście trzeba wierzyć, że jednak gdzieś, ktoś szuka przyjaciela, który mu zaginął i że Grey jednak kogoś ma. :thumbs: I za to kciuki. Borówko, Grey- powodzenia : )
-
Djuna szuka domu......................
-
Mecenas- ciasteczkowy potwór. W swoim domu.
Korciaczki replied to Korciaczki's topic in Kotki już w nowych domach
[quote name='sylwija']radosne wiadomości, tylko niepokoja te guzki.. co to moze byc..[/QUOTE] Znajoma/przyjaciółka pani Gosi od Meca jest weterynarzem- bardzo dobrym i cenionym. Więc Franek i Franka mają doskonałą opiekę medyczną : ) U Mecenasa wieści poztywne, Mec jest we wspaniałych rękach -
[quote name='WeronikaM']hej ;) jak tam aparat ?[/QUOTE] nie ma.... może tata zawiezie go w przyszłym tygodniu do naprawy... niestety podejrzewa, że ta naprawa może być niezbyt owocna, dosłownie wszystko padło w naszym nikonie. i nawet nie wiemy co się stało, tak nagle aparat zwariował...
-
strona 509, zdjęcia z 2009 roku świetne są zwłąszcza te [URL]http://images8.fotosik.pl/45/335efe00c1e27415.jpg[/URL] : )))))))))) Pozdrowionka
-
Czeeeść stwory :lol: Co tam ciekawego u Was? Nowe fotki świetne, zwłaszcza portreciki Suni Myślącej [URL]http://lh6.ggpht.com/_3wQiKq064-c/S9rDEWj2pGI/AAAAAAAAEAk/T0X7GJ4hJss/s512/DSC_7408.JPG[/URL] Stajnie znajduje się tuż przy bloku? Rany- to mieszakńcy muszą być szczęściarzami, na konie mogą spoglądać przez okno :loveu: Kooooonie.... koooonie.... :loveu: Pozdrowienia
-
Fotki jak zawsze cudne Czeeeeść :]
-
Cześć Koreczko- mówi Kora. Nic niestety doradzić nie może : ( Potwierdzamy, jeśli chodzi o koty. Nasz pies czasem próbuje gonić na spacerze koty, a w domu jest bardzo przyjacielski do naszych tymczasów. Wieeeelkie kciuki za Was obie : )))
-
Misia - nasz potwór potworny - zmieniam serwer zdjęć - może być bałagan
Korciaczki replied to QQk's topic in Foto Blogi
Czeeeeść :loveu: Bros obłędny. A Misia cudna, tu wyszła super [URL]http://lh4.ggpht.com/_b_RarydfCAY/S-RXci6ZsgI/AAAAAAAABB8/2XiuLdV2Hlo/IMGP6434[/URL] i fajne zdjęcia oczywiście :loveu: Podziękowania za komentarz na blogu, Kora zaprasza częściej : )))