-
Posts
1732 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
2
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by papryka
-
nowy hotelik jest otworzony kolo Łowicza - wlascicielke poznalam osobiscie -typowa psiara, miejsce dla psiaka byloby od zaraz, nawet moznaby bylo zawiezc jej psiaka a na pieniazki by poczekala jakbysmy uzbieraly, [URL]http://www.hotel-dla-psow.prv.pl/[/URL], ceny dla dogomaniakow ustalane sa indywidualnie, w razie co powolajcie sie na mnie (Patrycja), a mysle ze deklaracje bysmy uzbieraly, szkoda psiaka zeby tam siedzial
-
dziewczyny a DT wchodzi w gre????
-
[quote name='Agnes']To chyba tylko skora:roll: Mam kodure, mialam kodure, obie kodury inne ale do kazdej siersc sie czepia PASKUDNIE:roll: Co tydzien je odkurzam i klne pod nosem, bo trace na to sporo czasu.[/QUOTE] [URL]http://www.allegro.pl/item1096218688_legowisko_dla_psa_120x90x17_calkowicie_rozbieraln.html[/URL] [URL]http://www.allegro.pl/item1096122007_legowisko_psa_125_105calkiem_rozbieralne_kodura.html[/URL] ja o tych dwoch myslalam, co myslisz???
-
a widzisz a niby pisza ze do kodury siers sie nie czepia:/ qrcze ale ciekawe czy mi nie podrapie tej skory:/
-
prosze o podpowiedz co do materialu wierzchniego legowiska - by siersc nie oblazila - mam swoja Zuzke ktora ma dluzsza siersciuche:)
-
Brutus-teraz Rufus. Pojechał do DS. Proszę trzymajcie kciuki!
papryka replied to obraczus87's topic in Już w nowym domu
Brutusku witam:))) a przy okazji: [URL]http://www.hotel-dla-psow.prv.pl/[/URL] - podaje info o otwarciu nowego hoteliku, moze komus sie przyda, ceny dla doggomaniakow ustalane sa indywidualnie podobn -
Kostka nareszcie znalazła swoje miejsce na ziemi!!! :)
papryka replied to mala_czarna's topic in Już w nowym domu
[URL]http://www.hotel-dla-psow.prv.pl/[/URL] - podaje info o otwarciu nowego hoteliku, moze komus sie przyda, ceny dla doggomaniakow ustalane sa indywidualnie podobn -
Skazany na Śmierc-jamnik!!!MA DOM!!!:)
papryka replied to Cockermaniaczka's topic in Już w nowym domu
I jak sa jakies wiesci odnosnie jamniorka???? Ps. A moze ci drudzy panstwo by chcieli blackiego zaadoptowac - psiak super ala labek, jego watek w banerku u mnie -
Chudzinka z cmentarza w Brzezinach - JUŻ W NOWYM DOMU !
papryka replied to szajbus's topic in Już w nowym domu
[quote name='ewatonieja']Ale uroczo się bawią, zawadiackie miny strzela ten nowy nabytek :)) a felcia tez tak szaleje? Czy jest bardziej stateczna?[/QUOTE] Felcia stateczna????:) przy Kajutku to niemozliwe:) zawsze szaleja jak nie wiem:) szczególnie Kajutek, Felcia i moja Zuzka:)))) a wogóle to zapomnialam napisac wam ze kajtek to bandzior sie zrobił:) chodzi w kolczatce albo w kagańcu:)))) agresor do innych psów i rowerzystów gania:))))))) -
Chudzinka z cmentarza w Brzezinach - JUŻ W NOWYM DOMU !
papryka replied to szajbus's topic in Już w nowym domu
[URL=http://img97.imageshack.us/i/sdc12610h.jpg/][IMG]http://img97.imageshack.us/img97/1539/sdc12610h.th.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img705.imageshack.us/i/sdc12609.jpg/][IMG]http://img705.imageshack.us/img705/9341/sdc12609.th.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img171.imageshack.us/i/sdc12608.jpg/][IMG]http://img171.imageshack.us/img171/5163/sdc12608.th.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img340.imageshack.us/i/sdc12607.jpg/][IMG]http://img340.imageshack.us/img340/3555/sdc12607.th.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img51.imageshack.us/i/sdc12606.jpg/][IMG]http://img51.imageshack.us/img51/4559/sdc12606.th.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img689.imageshack.us/i/sdc12638q.jpg/][IMG]http://img689.imageshack.us/img689/2762/sdc12638q.th.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img145.imageshack.us/i/sdc12603b.jpg/][IMG]http://img145.imageshack.us/img145/9127/sdc12603b.th.jpg[/IMG][/URL] -
Chudzinka z cmentarza w Brzezinach - JUŻ W NOWYM DOMU !
papryka replied to szajbus's topic in Już w nowym domu
[URL=http://img805.imageshack.us/i/sdc12621.jpg/][IMG]http://img805.imageshack.us/img805/765/sdc12621.th.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img16.imageshack.us/i/sdc12620i.jpg/][IMG]http://img16.imageshack.us/img16/531/sdc12620i.th.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img444.imageshack.us/i/sdc12618.jpg/][IMG]http://img444.imageshack.us/img444/5999/sdc12618.th.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img231.imageshack.us/i/sdc12617e.jpg/][IMG]http://img231.imageshack.us/img231/5668/sdc12617e.th.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img704.imageshack.us/i/sdc12616.jpg/][IMG]http://img704.imageshack.us/img704/1623/sdc12616.th.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img716.imageshack.us/i/sdc12615.jpg/][IMG]http://img716.imageshack.us/img716/3761/sdc12615.th.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img94.imageshack.us/i/sdc12614.jpg/][IMG]http://img94.imageshack.us/img94/6867/sdc12614.th.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img709.imageshack.us/i/sdc12613q.jpg/][IMG]http://img709.imageshack.us/img709/6798/sdc12613q.th.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img824.imageshack.us/i/sdc12612.jpg/][IMG]http://img824.imageshack.us/img824/3699/sdc12612.th.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img413.imageshack.us/i/sdc12611.jpg/][IMG]http://img413.imageshack.us/img413/3214/sdc12611.th.jpg[/IMG][/URL] -
Chudzinka z cmentarza w Brzezinach - JUŻ W NOWYM DOMU !
papryka replied to szajbus's topic in Już w nowym domu
[URL=http://img145.imageshack.us/i/sdc12637.jpg/][IMG]http://img145.imageshack.us/img145/2205/sdc12637.th.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img139.imageshack.us/i/sdc12636w.jpg/][IMG]http://img139.imageshack.us/img139/9462/sdc12636w.th.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img408.imageshack.us/i/sdc12635c.jpg/][IMG]http://img408.imageshack.us/img408/9503/sdc12635c.th.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img706.imageshack.us/i/sdc12634.jpg/][IMG]http://img706.imageshack.us/img706/6066/sdc12634.th.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img97.imageshack.us/i/sdc12633y.jpg/][IMG]http://img97.imageshack.us/img97/2396/sdc12633y.th.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img704.imageshack.us/i/sdc12632d.jpg/][IMG]http://img704.imageshack.us/img704/7960/sdc12632d.th.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img28.imageshack.us/i/sdc12631.jpg/][IMG]http://img28.imageshack.us/img28/8442/sdc12631.th.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img291.imageshack.us/i/sdc12630.jpg/][IMG]http://img291.imageshack.us/img291/629/sdc12630.th.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img59.imageshack.us/i/sdc12629l.jpg/][IMG]http://img59.imageshack.us/img59/7936/sdc12629l.th.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img816.imageshack.us/i/sdc12628.jpg/][IMG]http://img816.imageshack.us/img816/4108/sdc12628.th.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img441.imageshack.us/i/sdc12626.jpg/][IMG]http://img441.imageshack.us/img441/8924/sdc12626.th.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img194.imageshack.us/i/sdc12625e.jpg/][IMG]http://img194.imageshack.us/img194/3140/sdc12625e.th.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img84.imageshack.us/i/sdc12624.jpg/][IMG]http://img84.imageshack.us/img84/4179/sdc12624.th.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img291.imageshack.us/i/sdc12623.jpg/][IMG]http://img291.imageshack.us/img291/1646/sdc12623.th.jpg[/IMG][/URL] -
Skazany na Śmierc-jamnik!!!MA DOM!!!:)
papryka replied to Cockermaniaczka's topic in Już w nowym domu
Co w koncu z tym domem dla jamniora? pojawily sie deklaracje wiec ustalcie na jaki nr konta maja wplynac pieniazki - o ile sa potrzebne dla Kuby -
Sunia trafi do schroniska radomsko pilne. ma dom!
papryka replied to Temida's topic in Już w nowym domu
Amando skrzynke masz pelna:)))) ta muzyczka w tym filmiku o loni - poprostu bosko:) -
Chudzinka z cmentarza w Brzezinach - JUŻ W NOWYM DOMU !
papryka replied to szajbus's topic in Już w nowym domu
foty psiej rodzinki:) [URL=http://img808.imageshack.us/i/sdc12604.jpg/][IMG]http://img808.imageshack.us/img808/167/sdc12604.th.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img145.imageshack.us/i/sdc12603b.jpg/][IMG]http://img145.imageshack.us/img145/9127/sdc12603b.th.jpg[/IMG][/URL] URL=http://img808.imageshack.us/i/sdc12602.jpg/][IMG]http://img808.imageshack.us/img808/3228/sdc12602.th.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img24.imageshack.us/i/sdc12601.jpg/][IMG]http://img24.imageshack.us/img24/8994/sdc12601.th.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img121.imageshack.us/i/sdc12599.jpg/][IMG]http://img121.imageshack.us/img121/5016/sdc12599.th.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img718.imageshack.us/i/sdc12598.jpg/][IMG]http://img718.imageshack.us/img718/6239/sdc12598.th.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img97.imageshack.us/i/sdc12597a.jpg/][IMG]http://img97.imageshack.us/img97/6634/sdc12597a.th.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img3.imageshack.us/i/sdc12605.jpg/][IMG]http://img3.imageshack.us/img3/8425/sdc12605.th.jpg[/IMG][/URL] -
Sunia trafi do schroniska radomsko pilne. ma dom!
papryka replied to Temida's topic in Już w nowym domu
nowe foty psiej rodziny:) [URL=http://img8.imageshack.us/i/sdc12596y.jpg/][IMG]http://img8.imageshack.us/img8/3883/sdc12596y.th.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img29.imageshack.us/i/sdc12595g.jpg/][IMG]http://img29.imageshack.us/img29/6646/sdc12595g.th.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img444.imageshack.us/i/sdc12594.jpg/][IMG]http://img444.imageshack.us/img444/6867/sdc12594.th.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img716.imageshack.us/i/sdc12593.jpg/][IMG]http://img716.imageshack.us/img716/6158/sdc12593.th.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img51.imageshack.us/i/sdc12592l.jpg/][IMG]http://img51.imageshack.us/img51/9637/sdc12592l.th.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img121.imageshack.us/i/sdc12591w.jpg/][IMG]http://img121.imageshack.us/img121/9953/sdc12591w.th.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img4.imageshack.us/i/sdc12590y.jpg/][IMG]http://img4.imageshack.us/img4/9315/sdc12590y.th.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img208.imageshack.us/i/sdc12589s.jpg/][IMG]http://img208.imageshack.us/img208/4332/sdc12589s.th.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img444.imageshack.us/i/sdc12588.jpg/][IMG]http://img444.imageshack.us/img444/449/sdc12588.th.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img15.imageshack.us/i/sdc12587s.jpg/][IMG]http://img15.imageshack.us/img15/1523/sdc12587s.th.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img228.imageshack.us/i/sdc12586.jpg/][IMG]http://img228.imageshack.us/img228/5941/sdc12586.th.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img715.imageshack.us/i/sdc12585.jpg/][IMG]http://img715.imageshack.us/img715/6789/sdc12585.th.jpg[/IMG][/URL] URL=http://img692.imageshack.us/i/sdc12584w.jpg/][IMG]http://img692.imageshack.us/img692/8445/sdc12584w.th.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img29.imageshack.us/i/sdc12582.jpg/][IMG]http://img29.imageshack.us/img29/3140/sdc12582.th.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img52.imageshack.us/i/sdc12581z.jpg/][IMG]http://img52.imageshack.us/img52/6983/sdc12581z.th.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img27.imageshack.us/i/sdc12580p.jpg/][IMG]http://img27.imageshack.us/img27/8326/sdc12580p.th.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img713.imageshack.us/i/sdc12579.jpg/][IMG]http://img713.imageshack.us/img713/4685/sdc12579.th.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img805.imageshack.us/i/sdc12578.jpg/][IMG]http://img805.imageshack.us/img805/9930/sdc12578.th.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img815.imageshack.us/i/sdc12576.jpg/][IMG]http://img815.imageshack.us/img815/2356/sdc12576.th.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img192.imageshack.us/i/sdc12575.jpg/][IMG]http://img192.imageshack.us/img192/1655/sdc12575.th.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img203.imageshack.us/i/sdc12574r.jpg/][IMG]http://img203.imageshack.us/img203/3594/sdc12574r.th.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img29.imageshack.us/i/sdc12532s.jpg/][IMG]http://img29.imageshack.us/img29/4125/sdc12532s.th.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img7.imageshack.us/i/sdc12042u.jpg/][IMG]http://img7.imageshack.us/img7/2562/sdc12042u.th.jpg[/IMG][/URL]