Jump to content
Dogomania

papryka

Members
  • Posts

    1732
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by papryka

  1. Wplaty ktore doszly na konto: Asia marta piasecka - 10,00, ania kołos - 10,00, labradory info - 50,00
  2. Pieknie:) jutro najprawdopodobniej odiwedzimy blackiego wieczorkiem:) zadzwonimy wczesniej:) super ze do was trafil:)
  3. chlopak swietnie -zero problemow z nim:)))) uwielbia zabawy z Milka:)))) naprawde to madry, posluszny psiak:))) musialbyc trzymany w domu - bo pies jest bezproblemowy!!!! jutro jedziemy w odwiedziny do chlopaka to nowe foty wstawie:))))))
  4. Shilka to Twoj dzien - oby byl najszczesliwszym dniem Twojego zycia!!!!!!!!!!!:)
  5. [quote name='Temida']Dziękuję Ci ślicznie, konto wysłane.[/QUOTE] dzisiaj wyplata - wiec dxzisiaj pojdzie obiecany przelew na Lonie:)))) Temido nr konta raz jeszcze na PW poprosze bo musialam wiadomosci pousuwac:)
  6. [quote name='ewatonieja']Juz zabieram sie za ogłoszenia :) [URL]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/5839777_blacky_lagodny_radosny_i_przyjacielski.html[/URL] [URL]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Blacky,17333[/URL] [URL]http://www.eoferty.com.pl/blacky_lagodny_radosny_i_przyjacielski_psiak_szuk_192158.html[/URL] [URL]http://www.kupsprzedaj.pl/secure/showAdvert.do?aid=4340513&cid=157[/URL] [URL]http://kupiepsa.pl/detail.php?siteid=61118[/URL] [URL]http://portal.animalia.pl/ogloszenia.php?ogloszenie=30504[/URL] [URL]http://lodz.kokosy.pl/zwierzaki/psy/3177.html[/URL] [URL]http://lodz.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Blacky-lagodny-radosny-i-przyjacielski-psiak-szuka-domu-W0QQAdIdZ214375331[/URL] [URL]http://www.petworld.pl/ogloszenie/psy/blacky-lagodny-radosny-i-przyjacielski-psiak-szuka-domu/17596[/URL] [URL]http://www.nasipupile.pl/ogloszenia/zobacz/blacky-lagodny-radosny-i-przyjacielski-psiak-szuka-domu_5937.html[/URL] [URL]http://lodz.pajeczyna.pl/Spolecznosc-zwierzaki/453624-blacky_agodny_radosny_i.html[/URL] [URL]http://www.ojej.pl/dodaj_ogloszenie.html[/URL] -CZEKAM NA AKTYWACJĘ [URL]http://www.adopcje.org[/URL] -CZEKAM NA AKTYWACJĘ [URL]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/[/URL] -CZEKAM NA AKTYWACJĘ [URL]http://www.neeon.pl/ogloszenie.php?id=123602[/URL] [URL]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,17315,Lw==.html[/URL] [URL]http://adpedia.pl/lodzkie/skierniewice/drobne/zwierzeta/ogloszenie/blacky_lagodny_radosny_i_przyjacielski_psiak_szuka_domu,92987/[/URL] [url]http://www.e-zwierzak.pl/oddam/0,1,0,0,0,0/13433/[/url] [URL]http://lodz.szerlok.pl/oferta/blacky-lagodny-radosny-i-przyjacielski-psiak-szuka-domu-ID2kho.html[/URL][/QUOTE] Natalio bardzo ale to bardzo Ci dziekuje!!!!
  7. [quote name='marlenka']Jestem i ja ... czy napewno on ma 4-5 lat ??? mi wygląda na dziadunia :)[/QUOTE] na zebach prawie zero kamienia... to takie ubarwienie siersciuchy ma - na poczatku tez myslalam ze to dziadziunio...:)
  8. DT 10 km od Skierniewice - miedzy Lodzia a Wawa
  9. ewentualnie moge zapytac o miejsce w platnym DT - kilka dnie temu zawiezlismy tam blackiego - psiaka bezdomniaka, DT sprawdzone, wlasciciele super, koszt 300 zl z karma za m-ac ale nie wiem czy to was ratuje:/
  10. hmmm no wlasnie z tym bezplatnym bedzie ciezko:/
  11. a czy DT wchodzi w gre?
  12. trzymam kciuki!!!!!!!!!! mocno mocno:)
  13. [quote name='agusiazet']Śliczny, na pewno znajdzie inny dom!!! Dajcie znać Isadorze7:)[/QUOTE] juz wyslalam do niej pw
  14. [quote name='togaa']Ja też, tylko moge podnieść od czasu do czasu... Przepraszam...[/QUOTE] podnoscie Cioteczki podnoscie:)
  15. [quote name='asiulek-85']Jestem. Dziękuje za zaproszenie. Poprosze nr. konta wpłace grosza jednorazowo. Pychol jest przecudny :)[/QUOTE] nr konta wyslany:) bardzo Ci dziekuje:)
  16. Zapisuje! W gore maly, trzeba odezwac sie do cioteczek od jamikow!!!
  17. WPLYNELA WPLATA OD P. tERESKI - Z GORY ZA 3 M-ACE 15 ZL:) BARDZO DZIEKUJEMY
  18. Acha44 zadeklarowala stala 10,00zl - bardzo dziekuje:)
  19. kontakt - jest na 1 stronie Magda - 664741050, nad tekstem popracuje i wysle
  20. weszla wplata od bico - 10 zl stala i 50 jednorazowo:) dziekuje bardzo:) Amando uzupelnij prosze pierwszy post:)))
  21. [quote name='TERESA BORCZ']fajnusi ten psik ale z kasą krucho, wstyd ale zadeklaruje dla zachety i pamięci te 5 zł z opcją poprawy jak tylko się da![/QUOTE] DZIEKUJEMY BARDZO:) KAZDA ZL SIE LICZY:) to deklaracja stala czy jednorazowa?
×
×
  • Create New...