-
Posts
4637 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by *kleo*
-
[URL="http://i736.photobucket.com/albums/xx1/K-arolina/Roztocze%2029%20maj/DSC_1878.jpg"]http://i736.photobucket.com/albums/xx1/K-arolina/Roztocze%2029%20maj/DSC_1878.jpg[/URL] w muzeum jakimś byłaś albo coś w tym stylu? ;)
-
[quote name='chrupcia']Cześć Klaudia:) widzę że były pieski w odwiedzinki:) jeden z synków Graculi[B] i jeszcze jakis piesek[/B];)[/QUOTE] Którego masz na myśli? :hmmmm:
-
[URL]http://c6.asteroid.pl/a.eu.fotka.pl.s3.amazonaws.com/050/202/50202705_640.jpg[/URL] o tak, jak jeszcze papilotowałam Grację to te były zakładane w pierwszej kolejności ;)
-
Hej Aga :) Widzę, że wizyta udana :) Mówiłam, że będziesz zadowolona ;)
-
[quote name='FREDZIU']Sory, sory no jasne, ze Klaudia:oops::oops::razz::razz:[/QUOTE] Nie szkodzi ;) [quote name='Viky i Ja']Klaudia, ale się czepiasz :evil_lol: Wazne, że wszyscy wiedzą o kogo chodzi :) A Daria też ładnie, w końchu maja córcia tak ma na imie :)[/QUOTE] Ładnie ładnie, ale jakoś do swojego jestem przywiązana ;) (chociaż kiedyś go nie lubiłam)
-
[quote name='niunka04']Cześć wam;) Ja strasznie nie lubię jeździć do schronisk... Zabrałabym zaraz wszystkie psy[/QUOTE] A ja nie... może to zabrzmi okrutnie, ale niektóre niestety były już na tyle spaczone, że chyba nie miałabym cierpliwości ich prostować... [quote name='jot11']Cześć Klaudia !! Imprezujesz czy się uczysz? ;)[/QUOTE] To drugie ;) Właśnie z kręgli wróciłam :) [quote name='Mawe']Witamy sobotnio wreszcie ze słoneczkiem[/QUOTE] U nas dziś też ładnie :) A tu mam wczorajsze, niestety tylko jedno, ale zawsze :eviltong: [IMG]http://img263.imageshack.us/img263/6894/201005281191.jpg[/IMG] i z dzisiaj, utopione schody [IMG]http://img444.imageshack.us/img444/9493/20100529125.jpg[/IMG]
-
[quote name='FREDZIU']uszki rzeczywiście obcinała mama Darii:lol::lol:[/QUOTE] W sensie, że moja? Ale ja Klaudia jestem :eviltong:
-
Cześć Aga :) Powodzenia dzisiaj :p uważnie słuchaj, to na pewno wybierzesz właściwego :p i pozdrów od nas ;)
-
[URL]http://img294.imageshack.us/img294/7320/dsc00083om.jpg[/URL] super z dwoma kitkami wygląda :p
-
[quote name='Pegaza']A to dlaczego od razu go nie zabrala kolezanka? i ja sie na 300-setną zalapie:multi:[/QUOTE] Jeszcze w przyszły weekend jedzie do Legnicy i nie chce go wozić taki kawał w te i wewte.
-
Ja Graculę do teraz mam na karmie dla szczeniąt, od ciąży tak na niej jedzie bo zawsze była chudzielec, a teraz się fajnie podtuczyła, już nie czuć tak wszystkich gnatów :) No i ktoś musi pomóc zjeść Uli te 18 kg ;)
-
[quote name='mallinus']Ja mieszkalam kiedys z osoba ktora szla spac o 19 a o 3 wstawala sie uczyc. Ja na studiach moze zarwalam pare nocy ale to juz w wypadkach naglych hehe:evil_lol:[/QUOTE] No to ja z moimi współlokatorkami podobnie, po zajęciach drzemka do 22, a potem do 2-3 w książkach :eviltong: A w zeszłym roku przed egzaminami w letniej sesji paliłyśmy ostatniego papierosa jak słońce wstawało i wtedy szłyśmy spać :p Coś czuję, że za kilka dni będzie powtórka z rozrywki... Aga powodzenia jutro, żeby się okazało, że Twój wymarzony psiak jest wśród tej dwójki :p
-
[quote name='Viky i Ja']To ja aż boję się pytać jaki był ten niesympatyczny ;)[/QUOTE] Ogólnie wszystkich pytań było 20, podzielone na 5 grup i z każdej po jednym. Różne się ludziom trafiały, oj różne, i było kilka takich, których bardzo nie chciałam dostać. Więc te moje jeszcze nie takie złe. [quote name='jot11']Ten niesympatyczny był o bykach.:turn-l::turn-l::turn-l: Cześć Klaudia :multi:[/QUOTE] O bykach też coś było ;) Cześć Jola :) [quote name='dzasta']O o krówkach miałaś egzamin :D Ja mam całe stado krówek w domu :) Zbieram od lat tyle że żywą mam tylko jedną ale trawę je :D To teraz odpoczywaj :)[/QUOTE] Taaa i mam nadzieję, że już te krówki będę miała z głowy. Teraz jeszcze trzeba zaliczyć towary, łowiectwo i egzamin ze świniaczków. [quote name='Karolina&Lucky']No tak, masz rację ;) Cześć Klaudia! :multi: I gratulacje 300 stronki :lol:[/QUOTE] Jakbyś mi nie napisała, to bym nawet nie wiedziała, że mam już 300 :evil_lol: Dzięki :p Byłam dziś z kumpelą w schronisku szukać psa dla niej. Jakbym nie miała dziewczyn i gdyby nie interesowały mnie wystawy to na bank bym stamtąd jakiegoś psiaka zabrała, wiecie ile tam mordek kochanych było? I kilka pięknych szorstkowłosych mixów, takich jak uwielbiam :loveu: Jednej ON'kowatej suni się poszczęściło i akurat została zabrana do domu. A my upatrzyłyśmy jednego amstaffowatego chłopaka z fajną psychiką, jeśli nikt go nie zabierze w międzyczasie, to po następnym weekendzie może i on będzie miał szczęście :p
-
[URL]http://img695.imageshack.us/img695/9674/pict9361.jpg[/URL] oj, gdzie się podziały oczy? ;)
-
[quote name='agamewa']Chcę zacząć od Nowodworskiej,bo to też mój debiut i wolę być u siebie...no i się boję!!!!! Pażdziernik:)[/QUOTE] Nie bój się, ja na pierwszą wystawę od razy rzuciłam się na międzynarodówkę w Sopocie i wcale nie było straszno ;) [quote name='mallinus']jej, w nocy sie uczyc:) ales ambitna:) dla mnie priorytetem zawsze jest sen hehe[/QUOTE] A ja się nie potrafię w dzień uczyć, za to w nocy mam jakieś wyże intelektualne :eviltong: Aga, Twoja galeria tak pędzi, że chwilę mnie nie było, a już z 5 stron miałam do tyłu. Aż się boję co to będzie jak mi się zdarzy przerwa od dogo :evil_lol:
-
[quote name='tigrunia']Noo.. miło, że wam się auto podoba :loveu: Ja tam się nie podniecam tak jak Ł np. bo uważam, że zrobił totalną głupotę sprzedając swoją wypieszczoną Astrę :shake:[/QUOTE] Ale to nowe też wygląda na zadbane :p Ja to mam trochę hopla na autka, ale delikatnego. Chociaż jakbym miała swoją wymarzoną Hondzię to byłaby pewnie moim trzecim dzieckiem :loveu:
-
[quote name='Karolina&Lucky']Cześć Klaudia! No fajne fajne te pytania, co prawda ja tam nie znam żadnej z tych odpowiedzi, ale Tobie na pewno dobrze poszło :p Moja babcia pewnie też by wiedziała coś z tych klimatów, bo ona krowy posiada, tak więc coś pewnie wie :P A mleka prosto od krowy nie lubię, jakoś już przyzwyczaiłam się do tego ze sklepu i już... Eee, ale łatwe :eviltong:[/QUOTE] Czasem jak się ma wiedzę praktyczną to wcale nie jest łatwiej ;) Wiem po mojej kumpeli, której rodzice mają oborę i to jak ona jest nauczona różni się trochę od tego, co piszą w książkach, a wiadomo, że na egzaminie czy zaliczeniu z książek wymagają. Tak że czasem jest łatwiej, jak ktoś nie wie nic na początku (tak jak ja) i uczy się od podstaw. A z kyno to wiadomo, dla mnie proste, dla Ciebie też, ale są ludzie, którzy zielonego pojęcia nie mają, bo posiadają Burki podwórkowe szlachetnie zwane ON'kami i tyle mają z psami wspólnego (nikogo nie obrażając broń Boże). [quote name='jot11']Cześć Klaudia !! Znowu uciekłaś się uczyć?? :roll:[/QUOTE] Nie nie, dziś robię sobie wolne i odpoczywam mózg :p Zaraz sobie jakiś filmik odpalę :cool3:
-
Aga kiedy planujesz zacząć wystawiać malucha? (wiem wiem, trochę wyprzedzam :eviltong:)
-
[quote name='niunka04']Bardzo dobra hodowla;) super super super;) to na najbliższej wystawie w Nowiaku się widzimy;)[/QUOTE] To może i ja z dziewczynami dołączę :) A w ogóle to zastanawiam się czy nie wybrać się w lipcu do Wawy :p
-
Ale wypas ma w tej klatce :cool3: [URL]http://i692.photobucket.com/albums/vv290/pegazia/189.jpg[/URL] a to już w ogóle super sprzęcior :p
-
I u mnie w końcu się rozpadało, ale to dobrze, bo ta pogoda była taka, że nic się człowiekowi nie chciało tylko spać. Teraz już jest lepiej :)